کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوال مهم مربوط به مدارک اسپانسر
سلام.مشکلی نیست.
تشکر کنندگان:
با توجه به داشتن اسپانسر، روز مصاحبه باید حساب بانکی نشون بدم؟ اگر بله، چقدر؟
$5000؟
$10000؟
$20000؟
یا بستگی به انتخاب ایالت داره؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
مي بينم سوال در مورد اسبانسر زياد من در اين مورد اطلاعاتم بد نيست شايد بتونم كمكتون كنم
در مورد فرم مطمين باشيد يك فرم كافيه جون درهمان فرم مشخصات همراهان هم بايد وارد بشه واما درمورد درامد شخص اسبانسر و مشخصات كسي كه ميتونه اسبانسر بشه بايد بكم كه:اولا اين شخص بايد حداقل طي سه سال كذشته در امريكا tax داده باشه دوما درامدش(البته درامدي كه تكس اونو برداخت كرده ) براي اسبانسر كردن تعداد افراد اون خانواده كافي باشه مثلا براي يك خانواده 2 نفره اسبانسر بايد حداقل 25000 دلار درامد سالانه داشته باشه و به ازا هر نفر اضافه بايد درامد اسبانسر بين 5 تا 7 هزار دلار بيشتر باشه
تشکر کنندگان: farshadz
سئوالم در مورد خودم بود, نه اسپانسر...خودم نباید چیزی از خودم نشون بدم؟ یا همون 700 800 دلار هزینه مهاجرت کافیه؟ حتی در حد پول بلیط هم نمیخوان نشون بدم؟
تشکر کنندگان:
نه اصلا نيازي به مدارك بانكي نيست حتي اكر هم مدارك بانكي خودتو هم ترجمه كني و ببري اونا ازت نميكيرن جون دقيقا همين مساله براي من اتفاق افتاد
مدارکم احتیاج به ترجمه نداره, دلیل سئوالم اینه که من اینحا دانشجو هستم و درامد ندارم...
تشکر کنندگان:
نه اصلا نيازي به مدارك بانكي نيست خيالت راحت باشه
سلام آزی جون...در مورد اسپانسر من نظرت چیه؟در آمدش کافیه برای منو همه کسایی که تا حالااسپانسر شده... اما تو 3-4سال اخیر اسپانسر 3 نفر شده(برای موارد غیر لاتری البته...همین پدر مادرشو اینها...)...محدودیت نفرات نداره؟
آدرس میل سفارت آنکارا رو نداره کسی راستی؟همین info@emox.com?]چون به kcc میل زدم اینو پرسیدم به نظرم اگه درست فهمیده باشم گفتن از سفارت مربوطه تان سوال کنید.Big Grin
تشکر کنندگان:
سلام sogol
اكر اسبانسرت از لحاظ درامدي مشكلي نداشته باشه ميتونه هر جند نفر را كه بخواد سابورت كنه واصلا تعداد افراد مهم نيست فقط بازم تاكيد ميكنم درامدي براي سفارت ملاك است كه ماليات اون برداخت شده باشه
تشکر کنندگان:
برای 2009 دیگهI-134 لازم نیست ؟ قثط I-864 لازمه؟I-130 جطور؟من نامع دوم دستم نرسیده. توی سایت اسمی از]-134 نبرده
تشکر کنندگان:
چرا بهار خانم
134 لازمه اصلا این فرم اصلیه و باید نوترایز بشه
تشکر کنندگان:
با تشکر از پاسختون
اما در سایت http://abudhabi.usembassy.gov/immigrant_visas.html هیچ اسمی از I-134 نبرده . شما جایی خوندید؟ میشه رقرنس بدید؟ ممنون
تشکر کنندگان:
بهار خانم سلام
در مورد این سایت باید عرض کنم که در مورد ویزاهای دیگر مهاجرتی به غیر از لاتاری می باشد اصلا" سفارتخانه ها اطلاعات دقیق درباره مدارکی که باید تهیه کنید نمیدهند و همه مدارک مورد نیاز در نامه ای که از طریق kccبرای شما ارسال میگردد توضیح داده شده است.
لطفا" فایل های pdf زیر را دانلود کنید زیرا در نامه دومتان از شما فرم I-134 را میخواهند.در ضمن هرکمک دیگر از دستمان بر بیاید دریغ نمیکنیم
با آرزوی سلامتی و موفقیت شما

نامه دوم (مدارکی که برای روز مصاحبه باید تکمیل گردد)که حتما" برای شما همینو ارسال می کنن پس همین الان مدارکتو تکمیل کن تا کارت به دقیقه 90 نکشه و به همراه فرم I-134 را برای دانلود گذاشتم.
راستی شما کارنت شدید یا نه
در ضمن این فرم I-134 که براتون گذاشتم باطل شده و قدیمیه parslottery عزیز زحمتشو کشیده و در پایین صفحه جدیدشو براتون گذاشته

فایل‌های پیوست
.pdf   I-134.pdf (اندازه 334.63 KB / تعداد دانلود: 183)
.pdf   Nameye shomare 2.pdf (اندازه 82.28 KB / تعداد دانلود: 218)
تشکر کنندگان:
ممنون از راهنماییتون
من نامه دوم دستم نرسیده. ااز طریق ایمیل به سقارت ابوظبی تاریخ مضاخبه گرقتم.اما از I_134
جیزی نگقتن.گقتن به سایت مراجعه کن. که اونم از I_134 نگقته بودI
تشکر کنندگان:
فایل نامه دوم اشکال داره و باز نمیشه. خودتون چک کنید لطقا و یا ایمیل کنید.ممنون
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان