کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پیدا کردن کار
فروشگاه ها اينطوري كه من شنيدم از اواخر سپتامبر شروع به استخدام ميكنن . تقريباً تمام فروشگاه هاي بزرگ به صورت انلاين استخدام ميكنن ولي وقتي فرم رو پر كردين حتماً يا به صورت تلفني و يا ايميل پيگير باشين . به طور متوسط يكماه يا كمي بيشتر طول ميكشه كه بهتون جواب بدن .
يك نكته كليدي : وقتي به صورت حضوري به جايي براي استخدام سر ميزنين ، هيچ وقت نگيد كه " براي كار به من احتياج دارين ؟"
خودتون رو دست بالا بگيريد و اينطور نشون بدين كه با تجربه اي كه دارين ميتونين مفيد باشين Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
پاسخ
دوستان عزيز كسي درباره شغل جواهرسازي تو ايالتهاي مختلف خبر داره؟
مثلا خوداشتغالي يا كار كردن تو كارخونه ها يا كارگاهاي خصوصي
كيس نامبر: ***2014AS5/ كنسولگري: آنكارا ----» ایروان/ رؤيت قبولي: 10 july/ ارسال فرم ها(ايميل): 21 july/ دريافت ايميل تأييديه: 24 July/ کارنت: February/ نامه دوم: 12 Februray/ مصاحبه: April 2w/ برگه آبی/ آپديت: روز مصاحبه و روز بعد/ آپدیت با ایمیل 11 اگوست/بدون ایمیل 19 آگوست/ بدون ایمیل 2 سپتامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: farshadsh
http://jobview.monster.com/Architectural...rom=indeed
پاسخ
تشکر کنندگان: farshadsh ، romance33 ، Sepasttian
راجع به کار و درآمد عکاسی( ایالت کالیفرنيا ) کسی چيزي ميدونه ؟ آیا مدرک بین المللي که ایران صادر ميکنه مورد تاييد هست يا نه ؟
کیس نامبر : 2014AS71XX ، مصاحبه: 9 JUNE ، سفارت : ابوظبي ، 2 نفر وضعیت : من READY همسرم : AP آپدیتها : 9 جون ،30 جون، 8 جولای ، 14 جولای ، 3 آگوست ، 10 آگوست ، 11 آگوست ،17 آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان: nazanin farzad
(2013-08-30 ساعت 21:18)sorooosh نوشته:  دوستان عزيز كسي درباره شغل جواهرسازي تو ايالتهاي مختلف خبر داره؟
مثلا خوداشتغالي يا كار كردن تو كارخونه ها يا كارگاهاي خصوصي

این سایت فقط یکی از سایتهاییه که در زمینه مورد نظرتون فعالیت داره.
شما اگه این هنر رو دارید، از کارهاتون عکس میگیرید و تو این سایت در معرض دید میلیونها نفرش قرار میدید و می فروشید.
http://www.etsy.com
2011as
بی نامه اول، ازدواج بعد قبولی
مصاحبه آنکارا 3Aug
کلیر7Sep
ویزا23Sep
هزینه‌ی قبل ورود 2 نفر 3.8میلیون
ورود17Des2011
سوشال23Des
گرین کارت15Jun
کارfeb2012
سوال خصوصی نه!
پاسخ
تشکر کنندگان: ffrfar ، عشق رفتن ، sib 24 ، sorooosh ، kasrafo ، Soap McTavish ، romance33
یه سوال واسه دادشم که ادم ول خرجی نیستو تک نفره میخام بدونم کارهای آزاد مثل صندوق دار سوپر مارکت لباس فروشی از این جور چیزا شغل های آزاد باید از طریق سایت اقدام کنی یا اینکه نه بیوفتی تو خیابون در مارکتا بگید احیانا کارگر صندوق دار لازم ندارید کسی خبر داره چجوریه
پاسخ
تشکر کنندگان:
همین تاپیک رو از اول مطالعه کنید، به جواب خواهید رسید.
2011as
مصاحبه آنکارا 3Aug
کلیر7Sep
ویزا23Sep
ورود17Des2011
سوشال23Des
گرین کارت15Jun
کارfeb2012
سوال خصوصی نه!
پاسخ
تشکر کنندگان: QTM
(2013-09-13 ساعت 22:52)pefa نوشته:  همین تاپیک رو از اول مطالعه کنید، به جواب خواهید رسید.

من خوندم ولی جواب درست و حسابی نمی گیره.
**2013AS19 رویت قبولی: 7 می 2013ارسال مدارک23 می ،دریافت نامه دوم 2 july ؛،مصاحبه هفته اول سپتامبر آنکارا صورتی ,1نفر کلیر بعد از 13 روز،به ما که رسید ویزا تموم شد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-10-16 ساعت 08:08)armanbala نوشته:  دوستان عزيزم
بنده بعد از سه ماه و سه هفته از ورود به آمريكا يك كار مناسب و مرتبط با رشته تحصيلي ام در يك مركز تحقيقاتي معتبر پيدا كردم و ميخواستم در اين زمينه تجربيات خودم را به اشتراك بگذارم
اولا من يك ماه اول ورود به آمريكا فقط دنبال زندگي درست كردن بودم و هيچ فعاليتي را براي كار انجام ندادم
از اين دو ماه و سه هفته دو ماه تمام پاي اينترنت و پركردن اپليكيشن بودم
نكته اول اينكه اگر ميخواهيد از آمدن به آمريكا پشيمان شويد مريض و افسرده شويد برويد و اينترنتي اپليكشن جاب پركنيد به نظر من اين سايت ها واقعا نزديك به نود و چند درصد سركاري هست و جهت تبليغات رزومه نويسي و كالج هاي پولي هست
باورتان نميشود من براي careerbuilder حتي صد و پنجاه دلار ريختم و عضويت تيتانيوم گرفتم كه رزومه ام همش بالا باشه ولي دريغ از يك ايميل معتبر
خلاصه سايت هاي monster, job, jobs, careerbuilder سايت تمام دانشگاههاي هيوستون و كلينيك هاي خصوصي و غيره را دو ماه شخم زدم چيزي در نيومد
البته لازم به ذكر است كه بنده سابقه شانزده سال طبابت در ايران داشتم و از پزشك كلينيك تا رياست بيمارستان و درمانگاههاي مختلف و .... داشتم و منظورم اين هست حتي سابقه تحصيل از راه دور از كالج آمريكا هم داشتم بنابراين تصور نشود كه صفر كيلومتر اينجا اومده بودم ولي با اينهمه هيچ كه هيچ
و اما چه كردم
ديدم نميشود خانه نشست و انتظار داشت يكي زنگ بزنه بگه آقا بيا فرشًداريم اونهم از نوع قرمز كه پهن كرديم بيا
رزومه اي تهيه كردم و تمام كارها و تجربياتمو اونجا نوشتم و ضميمه اش هم كپي ترجمه رسمس مدارك تحصيلي و كپي گواهي كار ايران و گرين كارت و سوشيال و خلاصه يك پرونده كامل درست كردم رفتم از فروشگاه ٩٩ سنتي ده تا پوشه خوشگل هم گرفتم و اينبار بطور متفاوتي پاي نت نشستم و سرچ كردم
اول گفتم از ايراني ها شروع كنم كه راحتتر ميتونم توصيف وضعيتمو بكنم و اگر نشد ميرم دنيال آمريكايي ها
كلينيك هاي پزشكان ايراني در آمريكا
پزشكان ايراني در آمريكا
و......
در عرض دوساعت بيش از بيست تا آدرس پيدا كردم و پوشه ها رو برداشتم و توكل بر خدا راه افتادم
از منشي وقت ميگرفتم و ميگفتم با دكتر فلاني دو دقيقه كار دارم اين دو دقيقه كار خودشو ميكرد ميرفتم و ميگفتم سلام آقاي دكتر فلاني من آرمان هستم و داستان اين هست و هر چي هست تو اين رزومه هست لطفا مطالعه فرماييد من هفته بعد تماس ميگيرم
هفته بعدش ميرفتم و ميگفتم من آمده ام واي واي من آمده ام!!!
دوستان باورتان نميشود اين كار به قدري موثر هست كه من بيش از شصت درصد از اونايي كه رفتم جواب مساعد گرفتم
در هفته سوم مثل دختر هاي دم بختي كه يه هويي بختشون باز ميشه من از چهار جا تماس داشتم كه خودشون براي اينترويو منو خواستند و باز هم شايد باورتان نشود كه بين سه مركز من خودم اين مركز درماني را انتخاب كردم
اين كار در عرض سه هفته به من جواب داد و به دوستان توصيه ميكنم كه اگر فعلا مشكلي دارند اين راه را امتحان كنند
چند توصيه
رزومه مرتب نوشته شود و پرينت رنگي مرتب داشته باشيد
آگر تونستيد يك كارت ويزيت درست كنيد كه وقتي مراجعه ميكنيد به منشي آن را بدهيد و بگوييد فلاني هستم و اين هم كارتم لطفا به رياست نشان داده بفرماييد من آمده ام واي واي
لطفا مرتب بپوشيد اصطلاحا بيزينس اتتاير يا همان كت و شلوار و كراوات و عينك دودي هم دستان باشد البته اين عينك دودي آپشنال هست
از پرحرفي در مقابل كسي كه ملاقات ميكنيد بپرهيزيد
نكته مهم اينكه در حين خداحافظي بگوييد هفته بعد خودم تماس ميگيرم و اجازه ندهيد كه ايشان به شما بگويد با شما تماس خواهيم گرفت
اميدوارم موفق باشيد
2011as
مصاحبه آنکارا 3Aug
کلیر7Sep
ویزا23Sep
ورود17Des2011
سوشال23Des
گرین کارت15Jun
کارfeb2012
سوال خصوصی نه!
پاسخ
(2013-09-13 ساعت 22:07)QTM نوشته:  یه سوال واسه دادشم که ادم ول خرجی نیستو تک نفره میخام بدونم کارهای آزاد مثل صندوق دار سوپر مارکت لباس فروشی از این جور چیزا شغل های آزاد باید از طریق سایت اقدام کنی یا اینکه نه بیوفتی تو خیابون در مارکتا بگید احیانا کارگر صندوق دار لازم ندارید کسی خبر داره چجوریه
خیلی بستگی به خود فروشگاه و شعبه اش داره. مثلن یکیشون میری میگه که همین الان فرم رو پر کن یکیشون میگه اینترنتی پر کن.
من خودم ترجیح میدم حضوری پر کنم. چون همون موقع هم ازت چند تا سوال میپرسه و کارت جلو می افته.
بعدشم اینکه با درآمد این شغل ها میشه یک زندگی یک نفره رو چرخوند. اما در مورد دو نفر با اینکه به نظرم امکانش هست، باز مطمئن نیستم.
وبلاگم
سفرنامه1
سفرنامه2
تاریخ ورود به آمریکا 4/4/2013
شهر اقامت: Houston, Texas
پاسخ
تشکر کنندگان: behfaza ، philter ، uranus88
(2012-10-16 ساعت 08:08)armanbala نوشته:  دوستان عزيزم
بنده بعد از سه ماه و سه هفته از ورود به آمريكا يك كار مناسب و مرتبط با رشته تحصيلي ام در يك مركز تحقيقاتي معتبر پيدا كردم و ميخواستم در اين زمينه تجربيات خودم را به اشتراك بگذارم
اولا من يك ماه اول ورود به آمريكا فقط دنبال زندگي درست كردن بودم و هيچ فعاليتي را براي كار انجام ندادم
از اين دو ماه و سه هفته دو ماه تمام پاي اينترنت و پركردن اپليكيشن بودم
نكته اول اينكه اگر ميخواهيد از آمدن به آمريكا پشيمان شويد مريض و افسرده شويد برويد و اينترنتي اپليكشن جاب پركنيد به نظر من اين سايت ها واقعا نزديك به نود و چند درصد سركاري هست و جهت تبليغات رزومه نويسي و كالج هاي پولي هست
باورتان نميشود من براي careerbuilder حتي صد و پنجاه دلار ريختم و عضويت تيتانيوم گرفتم كه رزومه ام همش بالا باشه ولي دريغ از يك ايميل معتبر
خلاصه سايت هاي monster, job, jobs, careerbuilder سايت تمام دانشگاههاي هيوستون و كلينيك هاي خصوصي و غيره را دو ماه شخم زدم چيزي در نيومد
البته لازم به ذكر است كه بنده سابقه شانزده سال طبابت در ايران داشتم و از پزشك كلينيك تا رياست بيمارستان و درمانگاههاي مختلف و .... داشتم و منظورم اين هست حتي سابقه تحصيل از راه دور از كالج آمريكا هم داشتم بنابراين تصور نشود كه صفر كيلومتر اينجا اومده بودم ولي با اينهمه هيچ كه هيچ
و اما چه كردم
ديدم نميشود خانه نشست و انتظار داشت يكي زنگ بزنه بگه آقا بيا فرشًداريم اونهم از نوع قرمز كه پهن كرديم بيا
رزومه اي تهيه كردم و تمام كارها و تجربياتمو اونجا نوشتم و ضميمه اش هم كپي ترجمه رسمس مدارك تحصيلي و كپي گواهي كار ايران و گرين كارت و سوشيال و خلاصه يك پرونده كامل درست كردم رفتم از فروشگاه ٩٩ سنتي ده تا پوشه خوشگل هم گرفتم و اينبار بطور متفاوتي پاي نت نشستم و سرچ كردم
اول گفتم از ايراني ها شروع كنم كه راحتتر ميتونم توصيف وضعيتمو بكنم و اگر نشد ميرم دنيال آمريكايي ها
كلينيك هاي پزشكان ايراني در آمريكا
پزشكان ايراني در آمريكا
و......
در عرض دوساعت بيش از بيست تا آدرس پيدا كردم و پوشه ها رو برداشتم و توكل بر خدا راه افتادم
از منشي وقت ميگرفتم و ميگفتم با دكتر فلاني دو دقيقه كار دارم اين دو دقيقه كار خودشو ميكرد ميرفتم و ميگفتم سلام آقاي دكتر فلاني من آرمان هستم و داستان اين هست و هر چي هست تو اين رزومه هست لطفا مطالعه فرماييد من هفته بعد تماس ميگيرم
هفته بعدش ميرفتم و ميگفتم من آمده ام واي واي من آمده ام!!!
دوستان باورتان نميشود اين كار به قدري موثر هست كه من بيش از شصت درصد از اونايي كه رفتم جواب مساعد گرفتم
در هفته سوم مثل دختر هاي دم بختي كه يه هويي بختشون باز ميشه من از چهار جا تماس داشتم كه خودشون براي اينترويو منو خواستند و باز هم شايد باورتان نشود كه بين سه مركز من خودم اين مركز درماني را انتخاب كردم
اين كار در عرض سه هفته به من جواب داد و به دوستان توصيه ميكنم كه اگر فعلا مشكلي دارند اين راه را امتحان كنند
چند توصيه
رزومه مرتب نوشته شود و پرينت رنگي مرتب داشته باشيد
آگر تونستيد يك كارت ويزيت درست كنيد كه وقتي مراجعه ميكنيد به منشي آن را بدهيد و بگوييد فلاني هستم و اين هم كارتم لطفا به رياست نشان داده بفرماييد من آمده ام واي واي
لطفا مرتب بپوشيد اصطلاحا بيزينس اتتاير يا همان كت و شلوار و كراوات و عينك دودي هم دستان باشد البته اين عينك دودي آپشنال هست
از پرحرفي در مقابل كسي كه ملاقات ميكنيد بپرهيزيد
نكته مهم اينكه در حين خداحافظي بگوييد هفته بعد خودم تماس ميگيرم و اجازه ندهيد كه ايشان به شما بگويد با شما تماس خواهيم گرفت
اميدوارم موفق باشيد

من خواستم این کارو بکنم، دوسه جا رفتم و گفتن که چون وقت ملاقات نداری نمیتونیم بذاری بری.
وبلاگم
سفرنامه1
سفرنامه2
پاسخ
تشکر کنندگان: philter
اگه تا چند ماه پیش ما دنبال کار می دویدیم، الان اونها هستن که دنبال ما میدوند. من واسه تارگت رفتم و قبول هم شدم و موقع خداحافظی گفت اگه دوست و آشنایی داری که دنبال کار میگرده بگو بیاد اینجا.
وبلاگم
سفرنامه1
سفرنامه2
پاسخ
تشکر کنندگان: sce ، gol1 ، hamid.eng ، amin arefi ، leila_2013 ، valencia ، philter
سلام . من فوق لیسانس نفت دارم و 2سال سابقه کار در دکل نفتی . آیا اونجا به من کار میدن و سابقه کار ایران رو قبول دارند
شماره کیس: 2014AS52xx تعداد افراد: 2 نفر که ازدواجم بعد از قبولی بود ارسال فرمها: 12 may کنسولگری: ابوظبی مصاحبه: هفته اولApril وضعیت: ويزا يكضرب[b] و هیوستن تگزاس[b]
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
\
سلام . من فوق لیسانس نفت دارم و 2سال سابقه کار در دکل نفتی . آیا اونجا به من کار میدن و سابقه کار ایران رو قبول دارند

سلام . من فوق لیسانس نفت دارم و 2سال سابقه کار در دکل نفتی . آیا اونجا به من کار میدن و سابقه کار ایران رو قبول دارند . لطفا جواب بدین .
شماره کیس: 2014AS52xx تعداد افراد: 2 نفر که ازدواجم بعد از قبولی بود ارسال فرمها: 12 may کنسولگری: ابوظبی مصاحبه: هفته اولApril وضعیت: ويزا يكضرب[b] و هیوستن تگزاس[b]
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-06-16 ساعت 00:02)taha_jam_co نوشته:  اگه از بچه ها کسی هست که لاتاری 2013 برنده شده لطفا پیام بزاره تا بتونیم یه کم تبادل نظر کنیم من 30 سالمه و متاهل هستم شاید بتونیم یه کارایی انجا بکنیم به هر حال از قدیم گفتند یه دست صدا نداره

شما الان کدام ایالت هستید؟
کیس نامبر :**86 (3نفر) سفارت :آنکارا که به ایروان تغییرداده شدBig Grin کلیر:9آگوست

پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان