کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنماي گام به گام با مهاجران
(2013-10-06 ساعت 02:04)nioosh88 نوشته:  سلام.مادر همسر من در ولونگنگ زندگی میکنه.ودر حال حاضر در گیر مسائل گرفتن ویزا برای ما هستن.با وکیلشون که صحبت کردن روش centrelink social worker carer visa رو پیشنهاد دادن و گفتن میتونن اعضای نزدیک خونوادشونو بیارن.کسی اطلاعاتی راجع به این روش داره؟و آیا اصلا ممکن هست؟

سلام
در این مورد چیزی نشنیدم میتونید از ایشون بخواهید شماره ویزایی که در این حالت به شما تعلق خواهد گرفت رو بهتون بگه و تو ویسایت اداره مهاجرت سرچ کنید که ببینید واجد شرایط هستید یا نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: nioosh88
(2013-10-11 ساعت 11:29)Yanoosh نوشته:  سلام ،نامزد من مقيم استراليا هست،و ما براي ويزاي نامزدي اقدام كرديم،مي خواستم بدونم بعد از مديكال جه مدت طول مي كشه ويزا بدن اصولا؟ ممنون

سلام
معمولا درخواست مدیکال (البته به همراه عدم سو پیشینه) اخرین مرحله است اگر همه چی رو روال باشه انشا ا... زیر یک ماه ویزاتون میاد

موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader
سلام .. خسته نباشین .
من 20 سالمه و دانشجوی لیسانس حسابداری ام 5/1 سال بعد مدرکمو میگیرم .
واس اقامت استرالیا میخوام اقدام کنم بعد گرفتن مدرک . میخوام بدونم بدون داشتن سابقه کار میتونم کاری پیداکنم ؟ ضمن اینکه در استرالیا آشنایی داریم ولی اقوام درجه یک نیس آیا اونا برام میتونن دعوتنامه بفرستن ؟ یا خودم جداگانه واسه اقامت اقدام کنم ؟
.
یه سوال دیگه : این چیه که میگن یک تا دو سال باید منطقه کم جمعیت مستقر شن ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-10-30 ساعت 20:31)saeide-72 نوشته:  سلام .. خسته نباشین .
من 20 سالمه و دانشجوی لیسانس حسابداری ام 5/1 سال بعد مدرکمو میگیرم .
واس اقامت استرالیا میخوام اقدام کنم بعد گرفتن مدرک . میخوام بدونم بدون داشتن سابقه کار میتونم کاری پیداکنم ؟ ضمن اینکه در استرالیا آشنایی داریم ولی اقوام درجه یک نیس آیا اونا برام میتونن دعوتنامه بفرستن ؟ یا خودم جداگانه واسه اقامت اقدام کنم ؟
.
یه سوال دیگه : این چیه که میگن یک تا دو سال باید منطقه کم جمعیت مستقر شن ؟

سلام
پاسخهای قبل رو که مربوط به حداقل امتیاز لازم جهت مهاجرت بود رو خوندید؟
آشناتون شاید بتونه دعوتنامه بفرسته منتها نه برای اقامت دایم فقط برای ویزای توریستی اونم اگر سفارت ویزا بده

بعضی از متقاضیها نمیتونن امتیاز کافی رو بیارن به خاطر این به سایر ویزاها رو میارن اینه که اقامت در ایالت خاص و یا مناطق Regional جزو شرایط ویزای اقامت دایم نیست

موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، Saeedv13 ، saeide-72 ، 327 ، M0HSeN_US
سلام من 31 سالمه و لیسانس مهندسی مکانیک دارم از دانشگاه گیلان با معدل 14.88، بیشتر از 5 سال سابقه کار دارم ولی فقط چند ماه آخر برام بیمه رد شده، برای کدوم ویزاها میتونم اقدام کنم و آیلتس چند احتیاج دارم؟ ممنون از راهنماییتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت شما.اینجانب 32 ساله، لیسانس تاسیسات حرارتی و برودتی با هشت سال سابقه کار رسمی دارم. (البته هفت سال این سابقه ام با فوق دیپلمه). در حال حاضر فقط مشکل اصلیم آیلتسه که برای گرفتنش دارم دوره میرم. برادر همسرم هم نزدیک 1 ساله که استرالیاست. خواستم بدونم جایگاهی دارم برای رفتن. یا نه.؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
باسلام
لطفا در مورد پروسه مهاجرت به استرالیا از طریق نیروی متخصص بیشتر توضیح دهید.و اگر امکان دارد مقایسه ای بین استرالیا و کانادا از جهت پیدا کردن کار-درامد- هزینه زندگی ماهانه- و حمایت هایی که دولتها در قبال مهاجرین دارند داشته باشید.باتشکر فراوان
پاسخ
تشکر کنندگان: rezijon
سلام .
راجع به گرفتن وام و خرید خونه تو استرالیا و شرایط اون میشه بیشتر توضیح بدید ؟
آیا یه فردی که تازه وارد این کشور میشه میتونه درخواست وام برای خرید خونه بده ؟
مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-03-05 ساعت 17:50)327 نوشته:  سلام .
راجع به گرفتن وام و خرید خونه تو استرالیا و شرایط اون میشه بیشتر توضیح بدید ؟
آیا یه فردی که تازه وارد این کشور میشه میتونه درخواست وام برای خرید خونه بده ؟
مرسی

سلام، اگه منظورتون ورود به این کشور از طریق اقامت دائم هست، بله میتونه درخواست بده، ولی‌ امکان پذیرشش با توجه به نداشتن کردیت زیاد نیست.
پاسخ
تشکر کنندگان: 327 ، ParsTrader
آیا برای غواصان امکان گرفتن اقامت وجود داره؟
من 21 سالمه و مدرک 4 ستاره ی غواصی رو از ایران گرفتم و مربیگری رو از اندونزی(مدرک ایتالیایی هستش و از کشور ایتالیا صادر میشه)
و یک دوره هم آموزش نجات غریقی دیده ام و آیلتس 7 دارم.
آیا شانسی هستش برای اقامت دائم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام.
من 27 سالمه با مدرک فوق لیسانس معماری از ایتالیا و در حال حاضر مقیم ایتالیا . با آیلتس 7. که مجموع این امتیازات 55 میشه. چه راه دیگه ای هست برای رسیدن به 60 امتیاز. آیا چیزی مثل adaptability هست که من شاملش بشم؟
سوال دیگه ام اینه که من 7-8 ماه کاره مرتبط داشتم بدون بیمه و 6 ماه کار با بیمه . آیا این واسم 1 سال سابقه به حساب می یاد یا خیر؟
با تشکر.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام سابقه كار بدون بيمه هم مورد قبوله ، بهترين راه براى امتياز اينه كه صبر كنين بشه ٢٨ ساله ، و ٥ امتياز بگيريد
با سلام.
من 27 سالمه با مدرک فوق لیسانس معماری از ایتالیا و در حال حاضر مقیم ایتالیا . با آیلتس 7. که مجموع این امتیازات 55 میشه. چه راه دیگه ای هست برای رسیدن به 60 امتیاز. آیا چیزی مثل adaptability هست که من شاملش بشم؟
سوال دیگه ام اینه که من 7-8 ماه کاره مرتبط داشتم بدون بیمه و 6 ماه کار با بیمه . آیا این واسم 1 سال سابقه به حساب می یاد یا خیر؟
با تشکر.
[/quote]
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
من ۲۷ ساله هستم و یک ماه پیش از یکی از دانشگاه های فیلیپین در رشته دندان پزشکی فارغ التحصیل شدم.همچنین دارای مدرک در رشته علوم ازمایشگاهی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز هستم. هنوز جهت مدرک ایتلس اقدام نکردم. ایا میتونم از سابقه کار در ازمایشگاه برای شغل دندان پزشکی استفاده کنم؟ پیشا پیش تشکر می کنم .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-04-30 ساعت 20:04)peym نوشته:  با سلام
من ۲۷ ساله هستم و یک ماه پیش از یکی از دانشگاه های فیلیپین در رشته دندان پزشکی فارغ التحصیل شدم.همچنین دارای مدرک در رشته علوم ازمایشگاهی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز هستم. هنوز جهت مدرک ایتلس اقدام نکردم. ایا میتونم از سابقه کار در ازمایشگاه برای شغل دندان پزشکی استفاده کنم؟ پیشا پیش تشکر می کنم .
سلام ، نه همچين امكانى وجود نداره ، شما بايد براى گرفتن اسسمنت هر رشته اى كه اقدام ميكنين سابقه كار مرتبط با همون رشته رو ارايه بدين. حال بايد ببينيد كه اسسمنت كدوم رشته رو گرفتن براتون اسون تره، كه علوم ازمايشگاهى اسون تره، اما اگه با اسسمنت علوم ازمايشگاهى وارد استراليا بشين نميتونين در رشته دندانپزشكى كار كنين و بايد امتحانات اون رو هم كه شامل ٣ مرحله زبان ، امتحان تىورى و عملى هست رو بگذرونيد
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من 28 سالمه لیسانس کامپیوتر از دانشگاه آزاد. با سه چهار سال سابقه کار مرتبط با بیمه. اگر آیتلس 6 بگیرم میتونم برای ویزای کار اقدام کنم؟
در ضمن 2 تا از پسر عموهام هم استرالیا زندگی میکنن. این کمکی میکنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: M0HSeN_US

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان