کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنماي گام به گام با مهاجران
سلام
میخواستم بدونم چطور میشه سابقه کار رو اثبات کرد و برای سابقه کار حتما باید شرکت خیلی معتبری کار کرده باشیم ؟
برای اینکه بخواییم از طریق تخصص اقدام کنیم حتما باید مدرکی در رابطه با حرفه خود داشته باشیم یا بدون مدرک و صرفا با سابقه کار میشه اقدام کرد؟
(مدرک مثل MCSD برای برنامه نویسان Asp.Net )
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-06-30 ساعت 21:53)alibbest59 نوشته:  سلام
میخواستم بدونم چطور میشه سابقه کار رو اثبات کرد و برای سابقه کار حتما باید شرکت خیلی معتبری کار کرده باشیم ؟
برای اینکه بخواییم از طریق تخصص اقدام کنیم حتما باید مدرکی در رابطه با حرفه خود داشته باشیم یا بدون مدرک و صرفا با سابقه کار میشه اقدام کرد؟
(مدرک مثل MCSD برای برنامه نویسان Asp.Net )

سلام،با ارائه سابقهٔ کار در سربرگ رسمی شرکت،با مهر و امضای مدیر منابع انسانی‌ و سابقهٔ بیمه.
هر شرکتی می‌تونه باشه.
بدون مدرک تحصیلی‌ اصلا امکانش نیست
پاسخ
تشکر کنندگان: alibbest59 ، ParsTrader
الان من برنامه نویسی Php کار میکنم و مدرک بین المللی نداره
پس هیچ مشکلی نیست ؟
چون یکی از دوستان که استرالیا هست میگفت حتما باید مدرک بین المللی داشته باشی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-07-03 ساعت 13:45)alibbest59 نوشته:  الان من برنامه نویسی Php کار میکنم و مدرک بین المللی نداره
پس هیچ مشکلی نیست ؟
چون یکی از دوستان که استرالیا هست میگفت حتما باید مدرک بین المللی داشته باشی

شما مگه مدرک دانشگاهی مرتبط ندارید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader
مدرک لیسانس نرم افزار از دانشگاه آزاد واحد تهران جتوب دارم
اما کسی بهم گفته بود بدون مدرک بین المللی در زمینه تخصصی شانسی برای مهاجرت نداری
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-07-03 ساعت 14:51)alibbest59 نوشته:  مدرک لیسانس نرم افزار از دانشگاه آزاد واحد تهران جتوب دارم
اما کسی بهم گفته بود بدون مدرک بین المللی در زمینه تخصصی شانسی برای مهاجرت نداری

بعید میدونم اینجوری باشه،مدارک شما توسط سازمانهای مربوطه Asses می‌شه( مدرک‌های مهندسی‌ توسط engineers of Australia).

ملاکتون فقط سایت اصلی‌ ادارهٔ مهاجرت باشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: alibbest59 ، ParsTrader
سلام دوستان
Web Designer ها میتونن به عنوان Developer Programmer برای مهاجرت اقدام کنن ؟
چون در لیست SOL چیزی به نام Web Designer وجود نداشت
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-07-03 ساعت 14:51)alibbest59 نوشته:  مدرک لیسانس نرم افزار از دانشگاه آزاد واحد تهران جتوب دارم
دوست عزیز شما اگر سابقه کار مرتبط با رشتون بمدت 3 سال دارید می تونی از طریق انجمن کامپیوتر استرالیا اقدام کنی اگر اطلاعات کامل بدی می تونم بگم امتیازت چطوری وچه شرایطی داری
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-07-14 ساعت 04:09)alibbest59 نوشته:  سلام دوستان
Web Designer ها میتونن به عنوان Developer Programmer برای مهاجرت اقدام کنن ؟
چون در لیست SOL چیزی به نام Web Designer وجود نداشت

همه چی بستگی به نامه سابقه کار و شرح اون داره و همچنین CDR که نمی دونم برای رشته کامپیوتر هم CDR میخوان یا نه
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader
سلام
من یه مدرک فوق دیپلم و مدرک لیسانس دارم
ایا هر دوی انها ارزیابی میشود.؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
مدرک ارایشگری از فنی و حرفه ای و سابقه کار و بیمه در آرایشگاه و مدرک ایلتس شانسی واسه مهاجرت داره
چون hair dsighner تو شغلها داشت
خداوندا دستهايم خالي است ودلم غرق در آرزوها ,يا به قدرت بيكرانت دستانم را توانا گردان يا دلم را ازآرزوهاي دست نيافتني خالي كن .
[font=Impact]كوروش بزرگ[/font]

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-10-03 ساعت 09:47)parisrose22 نوشته:  سلام
مدرک ارایشگری از فنی و حرفه ای و سابقه کار و بیمه در آرایشگاه و مدرک ایلتس شانسی واسه مهاجرت داره

سلام
برای استرالیا دو لیست وجود دارد یکی لیست sol
ودیگری لیست csol .
رشته شما در لیست دوم است پس بنابراین باید یکی از ایالتهای استرالیا به این رشته نیازمند باشد شما اسپانسرشیپ از ان ایالت بگیرید . تا چاییکه میدانم در حا حاظر هیچ کدام از ایالتهای استرالیا این رشته را نمی گیرند . پس فعلا نمی توانید اقدام کنید ولی رشته اشپزی را می گیرند می توانید با گرفتن مدارک ان برای استرالیا اقدام کنید البته برای این رشته هم حداقل باید 900 ساعت اموزش دیده باشید .
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: babak12 ، parisrose22 ، storagemeter ، AliReza.Sh
(2014-10-07 ساعت 13:47)ParsTrader نوشته:  
(2014-10-03 ساعت 09:47)parisrose22 نوشته:  سلام

سلام
برای استرالیا دو لیست وجود دارد یکی لیست sol
ودیگری لیست csol .
رشته شما در لیست دوم است پس بنابراین باید یکی از ایالتهای استرالیا به این رشته نیازمند باشد شما اسپانسرشیپ از ان ایالت بگیرید . تا چاییکه میدانم در حا حاظر هیچ کدام از ایالتهای استرالیا این رشته را نمی گیرند . پس فعلا نمی توانید اقدام کنید ولی رشته اشپزی را می گیرند می توانید با گرفتن مدارک ان برای استرالیا اقدام کنید البته برای این رشته هم حداقل باید 900 ساعت اموزش دیده باشید .
ممنون از جوابتون اما بحث بیمه واسه اشپزی هم مطرح میشه
از کجا میشه فهمید کی ایالتی به ارایشگری نیاز داره
خداوندا دستهايم خالي است ودلم غرق در آرزوها ,يا به قدرت بيكرانت دستانم را توانا گردان يا دلم را ازآرزوهاي دست نيافتني خالي كن .
[font=Impact]كوروش بزرگ[/font]

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام وقتتون بخیر

من تازه آماده آشنا با شدم با سایتتون

چند سؤال دارم: من 25 سال سنمه سه سال سابقه کار تو پروژه های نفتی دارم آیلتس 6 دارم لیسانس

منتها اسم رشتم مهندسی ایمنی و حفاظت فنی هست خوب بدین اسم ما نداریم تو لیست

امکانش هست مرتبط ها رو بپذیرند؟ مثلا بیس ما مهندسی شیمی هست تو ارشد هم مهندسی شیمی میشود

سؤال بعدی چه طور می توان اسپانسر ایالتی گرفت، یکی از دوستان گفت چون ایلتس خانومش بالا بود تونست بگیره

متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. من مي خواستم بدونم آيا کسي از دوستان تجربه اقدام همزمان براي والدين خود در ويزاي skilled يا هر ويزاي ديگري را داشته يا نه. آيا اصلا امکان پذير هست يا خير. و يا هر اطلاعاتي که فکر مي کنيد مي تونه به من کمک کنه. مرسي
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان