کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
(2010-05-14 ساعت 21:22)mary joon نوشته:  يكي به من كمك كنه من امروز براي يه ماه ديگه نوبت دكتر گرفتم از تو سايت دكتر اونگان, تا امروز كه چك مي كردم ميديم براي يه ماه زودتر مي تونيم وقت بگيريم براي روزي كه مي خواستم بازشد و وقت گرفتم.
حالا كه تاريخ مصاحبم زودتر شده مي خواهم دوباره وقت بگيرم مدلش عوض شده فقط تا 29th مي , بازه ميترسم اون روزي كه ميخواهم پر شده براي همين باز نمي شه و من يه بار كه وقت گرفتم ميشه عوضش كنم؟

اصلا نیازی به وقت قبلی نیست ما در شلوغ ترین زمان رفتیم و بدون وقت قبلی کارمان انجام شد . دکتر اونگان آدم خیلی پولکی هست و تا وقتی مراجعه کننده در مطبش داره همه آنها در می بیند.
تشکر کنندگان: mary joon
اصلا نیازی به وقت قبلی نیست ما در شلوغ ترین زمان رفتیم و بدون وقت قبلی کارمان انجام شد . دکتر اونگان آدم خیلی پولکی هست و تا وقتی مراجعه کننده در مطبش داره همه آنها در می بیند.
[/quote]
اما دوست من ,مي ترسم برم و نشه همين جوريش هم همه چيز قاتي شده اخه من فقط روز قبل از مصاحبه مي تونم وقت بگيرم اگه نشه Sad
بازم رفتم سايت و چك كنم وقت بگيرم ديدم فقط تا 29th بازه كسي جديدا وقت نگرفته؟
شماره کیس:2010AS000165xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:-2009-4-Aug
کنسولگری:Ankara
تاریخ کارنت شدن :may
تاریخ مصاحبه: 17 june
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه

تشکر کنندگان: amirhessam
(2010-05-16 ساعت 22:45)mary joon نوشته:  اصلا نیازی به وقت قبلی نیست ما در شلوغ ترین زمان رفتیم و بدون وقت قبلی کارمان انجام شد . دکتر اونگان آدم خیلی پولکی هست و تا وقتی مراجعه کننده در مطبش داره همه آنها در می بیند.
اما دوست من ,مي ترسم برم و نشه همين جوريش هم همه چيز قاتي شده اخه من فقط روز قبل از مصاحبه مي تونم وقت بگيرم اگه نشه Sad
بازم رفتم سايت و چك كنم وقت بگيرم ديدم فقط تا 29th بازه كسي جديدا وقت نگرفته؟
[/quote]

سلام

من تازه وقت گرفتم از دکتر و دیروز هم Confirmation اش به ایمیل ام اومد. البته من برای هفته دیگه وقت گرفتم .
مهاجرت و زندگی در غربت برای انسان ، مانند فردی است که در جاده های وطن خود رانندگی می کرده و حال او را به اقیانوس انداخته اند ! باید اتومبیل خود را تبدیل به قایق کند تا نجات یابد...
ممنون از جوابتون اما مي خوام بدونم وقتاشون تا 29th may باز بود؟

تشکر کنندگان: amirhessam
(2010-05-17 ساعت 10:13)mary joon نوشته:  ممنون از جوابتون اما مي خوام بدونم وقتاشون تا 29th may باز بود؟

فکر کنم اینا سایت رو جوری چیدن که روز قبل از مصاحبه وقت نده. من سه شنبه وقت مصاحبه دارم و می خوام دوشنبه وقت دکتر بگیرم. تاریخ مصاحبه رو که چهارشنبه میزنم دوشنبه رو قبول می کنه. اما سه شنبه که میزنم میاد تا29ام(شنبه).
هرچند واسه 29 ام قبلا وقت گرفتم، ولی احتمالا نرسم برم و 2شنبه برم مطب.
هرچه بادا باد.
مشکل شما هم احتمالا شبیه منه
شماره کیس:2010AS00017XXX
کنسولگری:ANKARA
مصاحبه: اول June
کلیر: 27 سپتامبر
ورود به امریکا: 19 نوامبر2010 Cool
حالا كه همه مصاحبه ها برگشته سر جاش ديگه مشكلي ندارم و وقتم هم گرفتم Big Grin

تشکر کنندگان: ساسان ، m.amjadi ، Jav3
حالا که وقت ها عوض شده من این وقتی که برای هفته بعد گرفته بودم رو چیکار کنم ؟ Big Grin
مهاجرت و زندگی در غربت برای انسان ، مانند فردی است که در جاده های وطن خود رانندگی می کرده و حال او را به اقیانوس انداخته اند ! باید اتومبیل خود را تبدیل به قایق کند تا نجات یابد...
تشکر کنندگان: R.F
(2010-05-17 ساعت 21:47)farzad24 نوشته:  حالا که وقت ها عوض شده من این وقتی که برای هفته بعد گرفته بودم رو چیکار کنم ؟ Big Grin

هیچی! می تونید تو بازار سیاه به قیمت خوبی بفروشیدش!WinkBig Grin
اگه دوباره با مشخصاتتون سایتشون وقت میده (که فکر نکنم بده) عوض کنید وقت رو. اگر نه بهشون ایمیل بزنید و تقاضای تغییر تاریخ وقتتون رو کنید.
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، kianoush ، Monica ، mary joon ، farzad24
سلام ببخشید من تازه واردم و از برنده های 2010 هستم.می خواستم بدونم هم باید ابوظبی به مرکزی که گفتید مراجعه کنم و هم برای واکسن انیستیتو پاستور برم؟
تشکر کنندگان:
بله ... می تونین هم فقط به مرکز ابوظبی برید اما واکسنهایی که اونجا براتون می زنن خیلی گرونتر از ایران و انستیتو پاستور در میاد... به هر حال تصمیم با شماست Wink
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
تشکر کنندگان: samira t
(2010-05-18 ساعت 01:00)samira t نوشته:  سلام ببخشید من تازه واردم و از برنده های 2010 هستم.می خواستم بدونم هم باید ابوظبی به مرکزی که گفتید مراجعه کنم و هم برای واکسن انیستیتو پاستور برم؟

سلام
خوش اومدین

شما هر چه سریعتر با پاسپورت و سوابق واکسیناسیونتون به انستیتو پاستور برین و کارت واکسن بین المللی رو از اونجا تهیه کنین. این باعث میشه که شما وقتی در دوبی برای کارهای مربوط به معاینه پزشکی به پلی کلینیک میرین هزینه کمتری بپردازین. چون اگه این کارت رو نداشته باشین مثل نقل و نبات بهتون واکسن میزنن.
(Medical Examination یا معاینات پزشکی یکی از موارد لازم برای اخذ ویزای مهاجرتی هست که باید قبل از روز مصاحبه در یکی از مراکز مورد اعتماد سفارت امریکا انجام داد. کسانی که در ابوظبی مصاحبه دارن معمولا به پلی کلینیک دکتر النیال مراجعه می کنند چون هم منصف تره و هم سریعتر جواب رو میده)

موفق باشید
I make my own luck

شماره کیس: 2010AS00016xxx
دریافت نامه قبولی: جولای 2009
کنسولگری: ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول: 14 آگوست 2009
کارنت شدن کیس: بولتن آپریل 2010
دریافت نامه دوم: 11 آپریل 2010
مصاحبه: 20 می 2010
دریافت کلیرنس: 14 سپتامبر 2010 (118 روز)

تشکر کنندگان: m.amjadi ، samira t
سلام به همگی
ما 6 july که میشه 3شنبه وقت مصاحبه داریم . واسه همین میخواستم بدونم مطب دکتر چه روزهایی تعطیله ( ایا شنبه و 1شنبه ها تعطیل هست ؟؟؟!)
و اگه اینجوریه بهتره برای 2 شنبه وقت دکتر بگیریم یا برای جمعه ؟؟ چون شنیدم دکتر 1 روز بعد جواب معاینات رو میده
پیشاپیش از راهنماییتون تشکر میکنم
شماره کیس: 2010AS00021XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2009-June-12
کنسولگری: Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2009-July-22
تاریخ کارنت شدن کیس: 2010-May-11
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010-May-27
تاریخ مصاحبه: 2010-July-6
تاریخ دریافت کلیرنس: 2010-Aug-6
تاریخ دریافت ویزا:2010-Aug-12
تشکر کنندگان:
(2010-05-20 ساعت 13:59)ramin2010 نوشته:  سلام به همگی
ما 6 july که میشه 3شنبه وقت مصاحبه داریم . واسه همین میخواستم بدونم مطب دکتر چه روزهایی تعطیله ( ایا شنبه و 1شنبه ها تعطیل هست ؟؟؟!)
و اگه اینجوریه بهتره برای 2 شنبه وقت دکتر بگیریم یا برای جمعه ؟؟ چون شنیدم دکتر 1 روز بعد جواب معاینات رو میده

واسه شنبه میتونید وقت بگیرید. معمولا یک روز بعد جوابها رو میده مگر اینکه بتونید و چونه بزنید تا همون روز جواب بگیرید.
البته اگه بخواید واسه 2شنبه وقت اینترنتی رزرو کنید نمیشه چون سیستمشون روز قبل مصاحبه رو قبول نمیکنه مگر اینکه بخواید همینجوری برید که خوب چند نفری بودن که رفتن و من هم به همین امید می خوام دوشنبه برم.
تشکر کنندگان: ramin2010
(2010-05-20 ساعت 14:19)Eskandari نوشته:  

واسه شنبه میتونید وقت بگیرید. معمولا یک روز بعد جوابها رو میده مگر اینکه بتونید و چونه بزنید تا همون روز جواب بگیرید.
البته اگه بخواید واسه 2شنبه وقت اینترنتی رزرو کنید نمیشه چون سیستمشون روز قبل مصاحبه رو قبول نمیکنه مگر اینکه بخواید همینجوری برید که خوب چند نفری بودن که رفتن و من هم به همین امید می خوام دوشنبه برم.

ممنون
پس روز های تعطیلی مطب دکتر چه روزهایی هست ؟؟
شماره کیس: 2010AS00021XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2009-June-12
کنسولگری: Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2009-July-22
تاریخ کارنت شدن کیس: 2010-May-11
تاریخ دریافت نامه دوم: 2010-May-27
تاریخ مصاحبه: 2010-July-6
تاریخ دریافت کلیرنس: 2010-Aug-6
تاریخ دریافت ویزا:2010-Aug-12
تشکر کنندگان:
(2010-05-20 ساعت 14:23)ramin2010 نوشته:  
(2010-05-20 ساعت 14:19)Eskandari نوشته:  

ممنون
پس روز های تعطیلی مطب دکتر چه روزهایی هست ؟؟

فقط یک شنبه ها کاملا تعطیله + روزهای تعطیل رسمی. شنبه ها تقریبا پاره وقته و تا 5 بعد از ظهر(اگه اشتباه نکنم) هستن. روزای دیگه فکر کنم تا 7
تشکر کنندگان: ramin2010 ، m.amjadi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان