کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
من از دکتر برای جمعه وقت خواستم.مصاحبم چهار شنبه است.1 دختر 4 ساله دارم.فکر کنم تایم کافی باشه؟
هر کجا که باشی این دوستانند که زندگی تو را می سازند.

شماره کیس:2010AS00020xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:6jun 2009
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: Aug 2009
تاریخ کارنت شدن کیس:visa bulletin fore june 2010
تاریخ دریافت نامه دوم:10 june
تاریخ مصاحبه:2010 july
تاریخ دریافت کلیرنس:29 روز بعد
تشکر کنندگان: majid_229997
سلام
تاریخ مضاحبہ ی من ۴ شنبہ ۷ جولای هست،
۱ شنبہ می رسم آنکارا،ولی تو سایت تعظیلات رسمی نوشتہ بود ۵ جولای (۲ شنبہ) ہم تعظیل است،
دکتر هم تعظیل است؟ یا فقظ سفارت ؟
اگہ دکتر جولای (۲ شنبہ) تعظیل باشہ مجبورم ۳ شنبہ برم دکتر.یہ روزہ کارم انجام میشہ؟
(2010-06-05 ساعت 19:59)hdz نوشته:  سلام
تاریخ مضاحبہ ی من ۴ شنبہ ۷ جولای هست،
۱ شنبہ می رسم آنکارا،ولی تو سایت تعظیلات رسمی نوشتہ بود ۵ جولای (۲ شنبہ) ہم تعظیل است،
دکتر هم تعظیل است؟ یا فقظ سفارت ؟
اگہ دکتر جولای (۲ شنبہ) تعظیل باشہ مجبورم ۳ شنبہ برم دکتر.یہ روزہ کارم انجام میشہ؟

دوست عزیز با توجه به توضیحاتی که در سایت دکتر اونگان داده شده ، روزهای یکشنبه که تعطیله و روزهای تعطیلی مصادف با بعضی مناسبت ها که تعطیل هستند رو هماهنگ با سفارت عمل می کنن . چون برای مشخص کردن تعطیلات ، آدرس لیست تعطیلات سفارت آنکارا رو نوشته :

http://turkey.usembassy.gov/holidays.html
مهاجرت و زندگی در غربت برای انسان ، مانند فردی است که در جاده های وطن خود رانندگی می کرده و حال او را به اقیانوس انداخته اند ! باید اتومبیل خود را تبدیل به قایق کند تا نجات یابد...
تشکر کنندگان: ساشا
(2010-05-29 ساعت 12:21)Farshid22 نوشته:  سلام
براي ثبت وقت دكتر من كه موفق نشدم وقت بگيرم لطفآ منو راهنمايي كنيد

سلام، به نظر میاد اصلاً مهم نیست که وقت دکتر داشته باشین یا نه.
من که رفتم دیدم اینقدر سرش شلوغه که میگه پاسپورتاتون رو با 2 قطعه
عکستون بدین.

اصلاً حرفی از وقت دارین یا ندارین نشد! نگران نباشین. معمولاً اینطوریه که
فردای معاینه جوابشو تحویل می دن إنشالله.
تشکر کنندگان:
عکس 5x5 باشه ؟ برای دکتر ؟
شماره کیس: 2010AS00022XXX
رد شدم در لاتاری 2010
----------------------------------
انشالا لاتاری 2012
تشکر کنندگان:
(2010-06-09 ساعت 15:01)majid_229997 نوشته:  عکس 5x5 باشه ؟ برای دکتر ؟

بله با توجه به سایت دکتر ،2 قطعه عکس 5در 5باید ارائه بدبد.

دوستانی که از مالزی هستند، آیا برای آزمایشات نیاز به گرفتن وقت هست ؟ وآیا هر روز میشه آزمایش رفت یا روزهای خاصی باید بریم؟
2010AS200xx
دریافت نامه قبولی: Jul-24-2009
مصاحبه و دریافت ویزا :Jul 2010، Kuala Lumpur
تاریخ و محل ورود به آمریکا: سپتامبر2010،نیویورک
دریافتSSN و GC :اکتبر2010
محل سکونت فعلی:San Jose, California
تاریخ سیتیزن شدن: Cool
تشکر کنندگان:
new king نگران نبش 2 روز صبر کن باز می شه
شماره کیس: 2010AS00022XXX
رد شدم در لاتاری 2010
----------------------------------
انشالا لاتاری 2012
تشکر کنندگان: new king
بچه‌ها من به یه مشکلی برخوردم.من واسه شنبه 10 july میخوام وقت از دکتر بگیرم ولی تمام سا عتها
تو لیست واسه 10 july ضربدر خورده.اما شنبه نه جز تعطیلیا رسمی نه‌ غیر رسمی.چه کار کنم؟بلیط‌ام گرفتم
تشکر کنندگان:
(2010-06-10 ساعت 14:34)new king نوشته:  بچه‌ها من به یه مشکلی برخوردم.من واسه شنبه 10 july میخوام وقت از دکتر بگیرم ولی تمام سا عتها
تو لیست واسه 10 july ضربدر خورده.اما شنبه نه جز تعطیلیا رسمی نه‌ غیر رسمی.چه کار کنم؟بلیط‌ام گرفتم

اگه مطمئن هستی که دکتر اون روز هست شک نکن که بری. کار مدیکال چیزی نیست که دکتر بخاطرش وقت نداشته باشه. درواقع پول مفته برای دکتر.
بدون وقت برو.
فقط اگه شماره تلفنی چیزی داری زنگ بزن بپرس شنبه هستن یا نه

موفق باشی
I make my own luck

شماره کیس: 2010AS00016xxx
دریافت نامه قبولی: جولای 2009
کنسولگری: ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول: 14 آگوست 2009
کارنت شدن کیس: بولتن آپریل 2010
دریافت نامه دوم: 11 آپریل 2010
مصاحبه: 20 می 2010
دریافت کلیرنس: 14 سپتامبر 2010 (118 روز)

(2010-06-09 ساعت 20:20)ShabPareyeMohajer نوشته:  دوستانی که از مالزی هستند، آیا برای آزمایشات نیاز به گرفتن وقت هست ؟ وآیا هر روز میشه آزمایش رفت یا روزهای خاصی باید بریم؟

اره من دیروز رفتم Nanas گفت از قبل باید وقت بگیری. هزینه هم حدود 500 رینگیت میشه.

تشکر کنندگان: ShabPareyeMohajer
(2010-06-10 ساعت 14:34)new king نوشته:  بچه‌ها من به یه مشکلی برخوردم.من واسه شنبه 10 july میخوام وقت از دکتر بگیرم ولی تمام سا عتها

من شنبه رفته بودم. وقت هم گرفته بودم ولی بس که خلوت بود ازم نپرسید وقت داری یا نه.
حتی دو نفر رو توی یه روز شلوغ که وقت هم نداشتن بردم مطب و بازم بدون سوال قبولشون کردن.
اگه مطمئن شدی تعطیل رسمی نیست پس حتما بازه و دکتر هم هست.
(تعطیلیای رسمی سفارت و آنکارا، هر دو رو چک کن. )
این شماره مطبه: 4689541-312-90+
روزای هفته:ساعت 9 تا 19 و شنبه ها 10 تا 17
شماره کیس:2010AS00017XXX
کنسولگری:ANKARA
مصاحبه: اول June
کلیر: 27 سپتامبر
ورود به امریکا: 19 نوامبر2010 Cool
بچه‌ها holiday آنکارا و سفارت مگه یکی‌ نیست؟من تو این سایتSadhttp://turkey.usembassy.gov/holidays.html ). چک کردم ۱۰ july تعطیل نبود ولی به دکتر e-mail زدم میگه تعطییلیمSad Sad
تشکر کنندگان:
[quote='new king' pid='56193' dateline='1276199752']
بچه‌ها holiday آنکارا و سفارت مگه یکی‌ نیست؟من تو این سایتSadhttp://turkey.usembassy.gov/holidays.html ). چک کردم ۱۰ july تعطیل نبود ولی به دکتر e-mail زدم میگه تعطییلیمSad Sad
[/quo

از بچه هایی که رفتن ازمایش دو تا سوال دارم
آیا کسانی که مدیکال رکوردشونو بردن دکتر رکوردشونو بر میگردونه یا برای سفارت ا نامه ها میفرسته
آگر نمیفرسته تو اون گواهی که برای سفارت میفرسته میگه که واکسنا کجا زده شده؟؟
تشکر کنندگان:
(2010-06-11 ساعت 07:46)USA2010 نوشته:  از بچه هایی که رفتن ازمایش دو تا سوال دارم
آیا کسانی که مدیکال رکوردشونو بردن دکتر رکوردشونو بر میگردونه یا برای سفارت ا نامه ها میفرسته
آگر نمیفرسته تو اون گواهی که برای سفارت میفرسته میگه که واکسنا کجا زده شده؟؟

دکتر اول مدارک رو میبینه از جمله کارت واکسن رو و از روی اون تصمیم می گیره که واکسن دیگه بزنه یانه. بعدش یه فرم چند صفحه ای داره که با توجه به سوالاتی که از شما می پرسه و همچنین مدارک شما و معاینه تون اونو تکمیل میکنه. نتایج آزمایشات رو توی یه پاکت میذاره و میده خود شخص ببره سفارت و چون پاکته پلمپ شده هست فکر نمیکنم کسی بدونه اون تو چی نوشته!!! کارت واکسن رو هم بهتون برمیگردونه
شماره کیس:2010AS00017XXX
کنسولگری:ANKARA
مصاحبه: اول June
کلیر: 27 سپتامبر
ورود به امریکا: 19 نوامبر2010 Cool
تشکر کنندگان: alii

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان