کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
سلام دوستان یه سوال دارم: حداقل چند روز قبل بریم ترکیه برای معاینات پزشکی مناسبه؟ سه نفر بزرگسال هستیم
case no: 2010AS00020xxx
همچنان منتظر نامه دوم
تشکر کنندگان:
(2010-05-22 ساعت 10:37)amirhessam نوشته:  سلام دوستان یه سوال دارم: حداقل چند روز قبل بریم ترکیه برای معاینات پزشکی مناسبه؟ سه نفر بزرگسال هستیم

کارهای پزشکی و گرفتن جوابش 2 روز زمان میبره.(1روز انجام آزمایش و معاینه و .. روز بعد هم گرفتن جوابش) حالا دیگه بر این اساس برنامه ریزی کنید. دقت داشته باشید پرواز به ترکیه هم این 3روز انجام میشه: 1شنبه, 4شنبه,5شنبه
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: m.amjadi ، sh-b ، amirhessam ، mina_s
ممنون از راهنمائیتون. مطمئنید 5 شنبه هم تهران آنکارا پرواز داره؟ من هر جا زنگ میزنم میگه پروازها یکشنبه ها و چهارشنبه ها ساعت 17 هست. راستی تفاوت ساعت تهران و آنکارا چقدره؟
همچنان منتظر نامه دوم
تشکر کنندگان:
(2010-05-22 ساعت 11:30)amirhessam نوشته:  ممنون از راهنمائیتون. مطمئنید 5 شنبه هم تهران آنکارا پرواز داره؟ من هر جا زنگ میزنم میگه پروازها یکشنبه ها و چهارشنبه ها ساعت 17 هست. راستی تفاوت ساعت تهران و آنکارا چقدره؟

بله داره. الان برای اطمینان زنگ زدم "جزیره بهشت" و دوباره پرسیدم.
ایران ایر :1شنبه و 4شنبه
ترکیش:1شنبه, 4شنبه و 5شنبه
(به شما ساعت ایران ایر رو گفتن. چون پرواز ترکیش روز 1شنبه هاشو که می دونم ساعت 6 صبح هست.احتمالا بقیه روزهاشم همینطور باید باشه.)

ساعت آنکارا 1 ساعت و 30 دقیقه از ایران عقب تر هست.
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: amirhessam ، N.D ، kianoush ، mina_s
قیمت ایران ایر گرفتم آخه اگه تاریخ برگشت رو بندازیم عقب برای یه بار جریمه نداره ولی ترکیش ایر جریمه داره. شرمنده به تاپیک ربطی ندارهTongue این آژانس هواپیمائی ها کشتن مارو هر کدوم یه قیمت میدن.
همچنان منتظر نامه دوم
تشکر کنندگان:
اگه توی تاپیک خودش مطرح کنید دیگه شرمنده نمیشیدSmile Smile
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: m.amjadi
سلام دوستان
يه مشكلي براي من پيش اومده. من قبلا مطرح كرده بودم كه سه شنبه مصاحبه دارم و چون با پرواز يكشنبه ميرم، دوشنبه ميتونم برم دكتر. وقتي در سايت اونگان، براي ثبت وقت دكتر اقدام كرده بودم، چون به طور اتوماتيك دو روز زودتر به قبل وقت ميده، شنبه رو رزرو كرده بودم. توي همون تعيين وقت يه جايي براي كامنت داشت كه من نوشته بودم كه ممكنه شنبه نتونم بيام و دوشنبه به جاش ميام. چند روز بعد قرار شنبه از طرف اونگان ok شد و چون دوستان مهاجرسرا گفتن اونگان به وقت و اين چيزا بي توجهه، من بليط يكشنبه رو گرفتم.
الان از اونگان يه ايميل اومده كه نميتونيم وقت دكتر رو تغيير بديم، شما بايد سر وقت بياين ( شنبه ).
[font=Verdana]Don't worry ... Be Happy[/font] Cool

شماره کیس: 2010AS00017xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2009 , July 01
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2009 , August 01
کنسولگری: Ankara
تاريخ كارنت شدن: 2010 June
تاريخ دريافت نامه دوم : 2010 , 08 May
تشکر کنندگان:
(2010-05-25 ساعت 14:19)alphabeta نوشته:  سلام دوستان
يه مشكلي براي من پيش اومده. من قبلا مطرح كرده بودم كه سه شنبه مصاحبه دارم و چون با پرواز يكشنبه ميرم، دوشنبه ميتونم برم دكتر. وقتي در سايت اونگان، براي ثبت وقت دكتر اقدام كرده بودم، چون به طور اتوماتيك دو روز زودتر به قبل وقت ميده، شنبه رو رزرو كرده بودم. توي همون تعيين وقت يه جايي براي كامنت داشت كه من نوشته بودم كه ممكنه شنبه نتونم بيام و دوشنبه به جاش ميام. چند روز بعد قرار شنبه از طرف اونگان ok شد و چون دوستان مهاجرسرا گفتن اونگان به وقت و اين چيزا بي توجهه، من بليط يكشنبه رو گرفتم.
الان از اونگان يه ايميل اومده كه نميتونيم وقت دكتر رو تغيير بديم، شما بايد سر وقت بياين ( شنبه ).

منم شنبه وقت گرفتم ولی قطعا نمیرسم و باید کنسلش کنم و همینجوری 2 شنبه پاشم برم مطب.
فقط به امید مطالبی که بعضی از دوستان نوشتن که همینجوری هم میشه رفت!!
به امید خدا
شماره کیس:2010AS00017XXX
کنسولگری:ANKARA
مصاحبه: اول June
کلیر: 27 سپتامبر
ورود به امریکا: 19 نوامبر2010 Cool
تشکر کنندگان:
ما هم وقت دکتر گرفته بودیم. خیلی با حوصله از تمام صفحات ایمیل کانفیرم پرینت گرفتیم. روزی که رفتیم دم مطب خیلی شلوغ بود همه جور گرین کارتی بودن، لاتاری ، خانوادگی، ..... همه قاطی هم. وقتی در مطب باز شد همه با هم رفتیم تو و فقط پاسپورت ها با 2 قطعه عکس بهشون دادیم. اصلا نپرسیدن شما کی هستی؟ وقت گرفتی؟ پرینت؟ البته یک احتمال هم وجود داره اونم این که شاید اسم ها جایی ثبت بوده و واسه همین چیزی از ما نخواستن. در کل مرحله ی دکتر جزو راحت ترین مرحله ها بود.
تشکر کنندگان: Shahoo52
سلام
براي ثبت وقت دكتر من كه موفق نشدم وقت بگيرم لطفآ منو راهنمايي كنيد
CATEGORY : F2A
Case Number: ANK2011xxxxx
اولین اقدام: 2011
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ تکمیل مدارک : 2011
تاریخ مصاحبه: سپتامبر 14/ 2013
تاریخ کلیرینس :/12 فوریه 2014
تاریخ گرفتن ویزا: 11 مارچ 2014
تاریخ ورود به آمریکا 26 آگوست 2014
تاریخ دریافت گرین کارت 27 سپتامبر 2014

تشکر کنندگان:
سلام دوستان من کجا میتونم تعطیلات رسمی امارات توی تیرماه رو ببینم
تشکر کنندگان:
(2010-05-30 ساعت 10:52)انرژی نوشته:  سلام دوستان من کجا میتونم تعطیلات رسمی امارات توی تیرماه رو ببینم
تعطیلات سفارت و امارات:
http://abudhabi.usembassy.gov/embassy-holidays.html
تشکر کنندگان:
(2010-05-29 ساعت 12:21)Farshid22 نوشته:  سلام
براي ثبت وقت دكتر من كه موفق نشدم وقت بگيرم لطفآ منو راهنمايي كنيد

شما بگین مشکلتون چیه تا بشه راهنماییتون کرد .
مهاجرت و زندگی در غربت برای انسان ، مانند فردی است که در جاده های وطن خود رانندگی می کرده و حال او را به اقیانوس انداخته اند ! باید اتومبیل خود را تبدیل به قایق کند تا نجات یابد...
تشکر کنندگان:
(2010-05-20 ساعت 13:59)ramin2010 نوشته:  سلام به همگی
ما 6 july که میشه 3شنبه وقت مصاحبه داریم . واسه همین میخواستم بدونم مطب دکتر چه روزهایی تعطیله ( ایا شنبه و 1شنبه ها تعطیل هست ؟؟؟!)
و اگه اینجوریه بهتره برای 2 شنبه وقت دکتر بگیریم یا برای جمعه ؟؟ چون شنیدم دکتر 1 روز بعد جواب معاینات رو میده
پیشاپیش از راهنماییتون تشکر میکنم
شماره شما بعد از منه چرا مصاحبه شما جلوتره .
هر کجا که باشی این دوستانند که زندگی تو را می سازند.

شماره کیس:2010AS00020xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:6jun 2009
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: Aug 2009
تاریخ کارنت شدن کیس:visa bulletin fore june 2010
تاریخ دریافت نامه دوم:10 june
تاریخ مصاحبه:2010 july
تاریخ دریافت کلیرنس:29 روز بعد
تشکر کنندگان:
(2010-06-02 ساعت 00:09)nana نوشته:  
(2010-05-20 ساعت 13:59)ramin2010 نوشته:  سلام به همگی
ما 6 july که میشه 3شنبه وقت مصاحبه داریم . واسه همین میخواستم بدونم مطب دکتر چه روزهایی تعطیله ( ایا شنبه و 1شنبه ها تعطیل هست ؟؟؟!)
و اگه اینجوریه بهتره برای 2 شنبه وقت دکتر بگیریم یا برای جمعه ؟؟ چون شنیدم دکتر 1 روز بعد جواب معاینات رو میده
پیشاپیش از راهنماییتون تشکر میکنم
شماره شما بعد از منه چرا مصاحبه شما جلوتره .

شماره منم کمتره ولی تاریخ مصاحبه‌ام ۱۳ جولای.مطب دکتر یکشنبه‌ها تعطیله،البته تعطیلات رسمی آنکارا رو باید تو سایت دکتر چکی کنید.فکر کنم شما اگه واسه شنبه وقت بگیرید خوب باشه
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان