کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
هزینه تحصیل در آمریکا
Exclamation 
سلام
من میخواهم از سال اول دانشگاه به یک از دانشگاه های هوا فضای آمریکابروم ولی در هر سایتی SEARCHمیکنم فقط هزینه دانشگاه را در یک سال حدود 40000دلار نشان میدهد. لطفا" اگر راهنمایی دارید برایم بنوسید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
بنظرم کمتر از این میزان باشه حدود 30000$ هست تقریبا البته ممکنه دانشگاهی باشه که از 40000$ بیشتر باشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام

من دانشجوی ترم اخر فوق لیسانس مترجمی زبان انگلیسی هستم. تافل 560 دارم.می خوام برای ترم پاییز سال 2012 برای رشته مدیریت مهمان نوازی در دانشگاههای آمریکا اقدام کنم.وقت خیلی کمی دارم چون ددلاین دانشگاهها نزدیکه منم 1 ماه دیگه امتحانات فاینال دانشگام شروع می شه. اما نمی دونم برای مقطع لیسانس اقدام کنم یا فوق لیسانس. معدل لیسانسم 16:46 دیپلمم 18:69 پیش دانشگاهیم 16:15 هستش 1-اگه برای فوق لیسانس اقدام کنم ترجیحا می خوام دانشگاهایی رو انتخاب کنم که کرس-بیسد باشه و تز نداشته باشه . آیا دانشگاهایی هستند که این رشته رو کرس-بیسد ارائه بدن؟ 2- من جی.آر.ای ندارم.آیا برای فوق باید حتما جی.آر.ای داشته باشم؟ آیا دانشگاهایی هستند که جی.آر.ای نخوان؟ 3- برای مهاجرت به کانادا بعد از اتمام تحصیل لیسانس رو داشته باشم بهتره از لحاظ امتیاز یا فوق لیسانس؟ 4- کدوم مناطق آمریکا از لحاظ جغرافیا شرایط آب و هوایی بهتری دارن و ایرانی ها بیشتر اقدام میکنن ؟

ممنووووووووووووووووووووونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-11-27 ساعت 20:26)nasim_m1985 نوشته:  با سلام

من دانشجوی ترم اخر فوق لیسانس مترجمی زبان انگلیسی هستم. تافل 560 دارم.می خوام برای ترم پاییز سال 2012 برای رشته مدیریت مهمان نوازی در دانشگاههای آمریکا اقدام کنم.وقت خیلی کمی دارم چون ددلاین دانشگاهها نزدیکه منم 1 ماه دیگه امتحانات فاینال دانشگام شروع می شه. اما نمی دونم برای مقطع لیسانس اقدام کنم یا فوق لیسانس. معدل لیسانسم 16:46 دیپلمم 18:69 پیش دانشگاهیم 16:15 هستش 1-اگه برای فوق لیسانس اقدام کنم ترجیحا می خوام دانشگاهایی رو انتخاب کنم که کرس-بیسد باشه و تز نداشته باشه . آیا دانشگاهایی هستند که این رشته رو کرس-بیسد ارائه بدن؟ 2- من جی.آر.ای ندارم.آیا برای فوق باید حتما جی.آر.ای داشته باشم؟ آیا دانشگاهایی هستند که جی.آر.ای نخوان؟ 3- برای مهاجرت به کانادا بعد از اتمام تحصیل لیسانس رو داشته باشم بهتره از لحاظ امتیاز یا فوق لیسانس؟ 4- کدوم مناطق آمریکا از لحاظ جغرافیا شرایط آب و هوایی بهتری دارن و ایرانی ها بیشتر اقدام میکنن ؟

ممنووووووووووووووووووووونم

فکر نکنم اینجا کسی بتونه همه سوالاتون رو جواب بده...من فقط 1-2 تا نکته که خودم می دونم رو بهتون می گم...اول اینکه کمتر از 1 ماه مونذه به deadlineها و زممان شما خیلی کمه و شما هنوز تصمیم نگرفتید که لیسانس برید یا فوق و لیست دانشگاهاتون رو هم برای اپلای آماده نکردید...خیلی کارها دارید که انجام بدید...من رشته مهمان نوازی تا به حال نشنیده بودم خداییش اما برای رشته های فنی حتما باید gre داشته باشی برای شما مطمئن نیستم باید برید دانشکده های دانشگاه ها رو از سایتشون نگاه کنید بخش requierments می نویسه که چیا می خوان...معمولا la,califonria,washington خیلی ایرانی داره... شما اگه می خوای بری کانادا چرا مستقیم برای اونجا اپلای نمی کنی؟...اگر به سایت applyabroad برید خیلی بیشتر می تونن کمکتون کنن چون مخصوص همین چیزاست
شماره کیس: 39000
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ کارنت شدن کیس:March,2012-اسفند
تاریخ مصاحبه:May2012-اردیبهشت
تاریخ دریافت ویزا:یک ضرب
تاریخ اولین ورود به امریکا: 11 آگوست 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، tamanna ، OverLord
من میخوام تو لس انجلی پرستاری بخونم اما احتیاج دارم به کتاب هاش که با امادگی برم و از نظر کاری می خوام بدونم وضعیت پرستار ها انجا چجوریه؟ و نرم افزارهای حسابداری انجا چیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوست عزیز شما می تونید از comunity collegeها شروع کنیدو یک سالش حدودا بدو نخوردو خوراکتون 10میلیون می شه اوا دانشگا های دیگه یعنی college ,universityبیشتر از این می شه من خودم از این طریق دارم افدام میکنم.Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام،من دانشجوی کارشناسی برق دانشگاه امیر کبیر هستم.دارای معدل ۱۶ و نمره IBT خوبی هم هستم.می خواستم بدونم کدام دانشگاه ارزان قیمت برای ارشد مناسب است؟
پاسخ
تشکر کنندگان: smith
سلام دوستان
من میخوام پذیرش بگیرم
آیا بعد از یک سال دانشجوی instate محسوب مشم یا نه ؟

سلام دوستان
من میخوام پذیرش بگیرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-04-17 ساعت 19:35)siavashking نوشته:  سلام دوستان
من میخوام پذیرش بگیرم

سلام دوستان
من میخوام پذیرش بگیرم
بادرود
تنها ایالتی که برای in-state شدن به یکسال اقامت نیاز نداره ایالت تنسی هستش.
ورود به آمریکا : JULY 4TH
دریافت گرین کارت : JULY 26TH
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
همسر من از دانشگاه میشیگان استیت فاند گرفته
میخواستم بدونم با فاند 21 هزار دلار زندگی ما چقدر سخت خواهد بود؟
با وجود دوقلوهای 5ماهه
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام و عرض ادب
من ترم اخر رشته عمران دانشگاه ازادم.قصد دارم برای ادامه تحصیل به امریکا برم و در رشته معماری در یکی از دانشگاه های امریکا که مورد تایید ایران هم باشه شروع به تحصیل کنم.میشه راهنمایی کنید از کجا باید شروع کنم.و اینکه بنده معاف نیستم و میخام با وصیقه از کشور خارج شم.لطفا راهنمایی کنید.ضمنا برای پذیرش گرفتن حتما مدرک زبان میخاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-04-23 ساعت 12:43)smith نوشته:  
(2012-04-23 ساعت 12:29)arrmmiinn نوشته:  با سلام و عرض ادب
من ترم اخر رشته عمران دانشگاه ازادم.قصد دارم برای ادامه تحصیل به امریکا برم و در رشته معماری در یکی از دانشگاه های امریکا که مورد تایید ایران هم باشه شروع به تحصیل کنم.میشه راهنمایی کنید از کجا باید شروع کنم.و اینکه بنده معاف نیستم و میخام با وصیقه از کشور خارج شم.لطفا راهنمایی کنید.ضمنا برای پذیرش گرفتن حتما مدرک زبان میخاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اول از همه برای گرفتن مدرک تافل و GRE اقدام کنید
بعد بگید که کدوم دانشگاه میخونین و معدلتون چنده؟

برای gre کجا باید اقدام کرد؟معدلم 15.60 دانشگاه ازاد اردستان
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام وخسته نباشید.منم لیسانس عمران از دانشگاه آزاد رودهن معدلم 17.7 هستش.اگه تافل یا آیلتس نمره بالا بیارم امیدی به فاند میشه داشت .برای کانادا یا آمریکا و کدوم احتمالش بیشتره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-05-03 ساعت 15:29)smith نوشته:  
(2012-05-02 ساعت 12:26)mmm3hd نوشته:  سلام وخسته نباشید.منم لیسانس عمران از دانشگاه آزاد رودهن معدلم 17.7 هستش.اگه تافل یا آیلتس نمره بالا بیارم امیدی به فاند میشه داشت .برای کانادا یا آمریکا و کدوم احتمالش بیشتره؟

95 درصد میتونی بورس بگیری
اگر مقاله هم داشته باشی که 100 درصد میشه
تافل و جی آر ای رو هم خوب بده
ایشالا همه چیت اوکی میشه
من با 95% ایشون مخالفم
بورس به این راحتی ها به کسی داده نمی شه
یکی از دوستان من از دانشکاه تهران در مقطع ارشد با معدل 16 و 2 تا مقاله و تافل 98 و جی ار ای خوب نتونست فاند بگیره...البته یک دلیلش این بود که دانشگاه ها با رنک بالا رو انتخاب کرده بود اگر کمی پاییتر انتخاب می کرد حتما می گرفت...پذیرش پرفت اما بورس نه! چون مسلما برای دانشگاه ها با این رنک ادم های غولی اپلای می کنن
بنا براین شما باید در انتخاب دانشگاه خیلی جستجو کنید و رزومه خیلی خیلی خوبی داشت باشید...سعی کنید حتما مقاله داشته باشید و با استادا از طریق ایمیل ارتباط برقرار کنید و به اصطلاح خودمون مخشون رو بزنید تا شما رو در گروهشون بگیره! اینا و خیلی چیز های دیگه تاثیر داره در بورس گرفتنتون..

شماره کیس: 39000
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ کارنت شدن کیس:March,2012-اسفند
تاریخ مصاحبه:May2012-اردیبهشت
تاریخ دریافت ویزا:یک ضرب
تاریخ اولین ورود به امریکا: 11 آگوست 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: Hediyeh ، ساری
از عزیزان لاتاری کسی بوده رفته باشه دانشگاه؟ بعد چند وقت رفته؟ هزینه اش چقده؟
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:آخر شهریور 90
تاریخ مصاحبه:14 Jun
تاریخ دریافت ویزا:15 June
جمع هزینه ها: 4.5 میلیون
نفرات همراه کیس: 1 نفر
مقصد: سیاتل

پاسخ
تشکر کنندگان: M_star1316 ، ojee

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان