کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-04-30 ساعت 23:19)hosseinslm نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 16:39)milad_magnet نوشته:  از دوشنبه انکارا شروع به کار میکنه بعد از ده روز تعطیلی >؟ امیدوارم برای alireza55  , hosseinslm  و خودم و همه دوستان دیگه خبرای خوشی تو راه باشه .
دوستان محترم علل خصوص  انکارایی نظرتون چیه راجع به فعالیت سفارت بعد از این ده روز تعطیلی  ؟!

خدا از دهنت بشنوه میلاد جان.
ولی منم با نظر تامی موافقم که کلیر شدن ما از واشنگتن باید جواب بیاد.ولی دقیق خودمم نمیدونم که سفارت چقدر نقش داره تو سرعت این پروسه Shy

این ده روزه سایت انکارا وب سایت آپدیت نداشته اصلا و من پس از بررسی تاپیک کلیرنس لاتاری و دوستانی که میشناسم انکارا مصاحبه داشتن از جمله شما دوستای خوبم هیچکس آپدیت نداشته حتی یک مورد به همین خاطر فکر میکنم نتایج از طریق واشنگتن برای سفارت ارسال میشه و رابط ما سفارته در این مرحله
البته این نظر شخصی منه و هیچ دلیل و مدرکی دال بر درست بودن قطعیش وجود نداره
Catagory : F2B
Interview :  Dec 2015 Sad AP
Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR
تو کوچه ما هم عروسی میشه ...

پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، shadoow ، Pargosha
(2016-05-01 ساعت 01:50)milad_magnet نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 23:19)hosseinslm نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 16:39)milad_magnet نوشته:  از دوشنبه انکارا شروع به کار میکنه بعد از ده روز تعطیلی >؟ امیدوارم برای alireza55  , hosseinslm  و خودم و همه دوستان دیگه خبرای خوشی تو راه باشه .
دوستان محترم علل خصوص  انکارایی نظرتون چیه راجع به فعالیت سفارت بعد از این ده روز تعطیلی  ؟!

خدا از دهنت بشنوه میلاد جان.
ولی منم با نظر تامی موافقم که کلیر شدن ما از واشنگتن باید جواب بیاد.ولی دقیق خودمم نمیدونم که سفارت چقدر نقش داره تو سرعت این پروسه Shy

این ده روزه سایت انکارا وب سایت آپدیت نداشته اصلا و من پس از بررسی تاپیک  کلیرنس لاتاری و دوستانی که میشناسم انکارا مصاحبه داشتن از جمله شما دوستای خوبم  هیچکس آپدیت نداشته حتی یک مورد به همین خاطر فکر میکنم نتایج از طریق واشنگتن برای سفارت ارسال میشه و رابط ما سفارته در این مرحله

دوستان تا اونجايي كه اطلاع دارم سفارت ابوظبي هم توي اين مدت اپديتي نداشته.
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، armehraboon ، tico
(2016-05-01 ساعت 15:45)Alireza_D نوشته:  
(2016-05-01 ساعت 01:50)milad_magnet نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 23:19)hosseinslm نوشته:  خدا از دهنت بشنوه میلاد جان.

این ده روزه سایت انکارا وب سایت آپدیت نداشته اصلا و من پس از بررسی تاپیک  کلیرنس لاتاری و دوستانی که میشناسم انکارا مصاحبه داشتن از جمله شما دوستای خوبم  هیچکس آپدیت نداشته حتی یک مورد به همین خاطر فکر میکنم نتایج از طریق واشنگتن برای سفارت ارسال میشه و رابط ما سفارته در این مرحله

دوستان تا اونجايي كه اطلاع دارم سفارت ابوظبي هم توي اين مدت اپديتي نداشته.

سلام دوست عزیز سایت ابوظبی بصورت آپدیتی نیست فقط سایت ceac است که گزارش آپدیت میده ومیشه روش حساب کرد که ظاهرا از گروه اف 4 یک نفر از سفارت ابوظبی چند روز پیش با 499 روز کلیر شده Big Grin که باید به دست اندرکاران محترم که درکوتاه ترین زمان باعث کلیر شدن میشن خسته نباشید بگیم Cool

پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، darabi ، tico
چند روز پیش یکی از دوستان از ابوظبی F2A بعد از حدود 150 روز کلیر شد ابوظبی فعال بوده این چند وقته در زمینه کلیر کردن
Catagory : F2B
Interview :  Dec 2015 Sad AP
Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR
تو کوچه ما هم عروسی میشه ...

پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، armehraboon ، Roo ، ATYY ، قرباني ، ep30lon ، hosseinslm ، tico
سلام بچه ها راهنمايي كنيد
من ٢٢ مارچ مصاحبم بود بعد به دليل نقص مدرك ap شدم و وقتي مدرك به دستشون رسيد بعدش تو هفته اول ٣ تا اپديت داشتم بعد از ٥ هفته كيسم تو ٢٠ اپريل تو وضعيت ready شد كه بعدش دو روز سفارت تعطيل بود و روز بعد دوباره ap شد يعني ٢٤ اپريل و بعدش ٢٥ و ٢٧ اپريل و ١،٢ may كه ديروز و امروز بود هم اپديت داشتم بدون هيچ تغييري... أين يعني چي؟!
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
فرق این دوتا سایت واسه چک کردن کیس چیه
1=https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx
2=http://www.abudhabiivo.net/ivo.aspx
تو اولی مشخصات که میزنم می گه ap هست وضعیت شما ولی دومی که مربوط به همون سفارت ابوظبی هست میگه هیچ اطلاعاتی نیست
پاسخ
تشکر کنندگان: tico
(2016-05-02 ساعت 15:18)abbasran نوشته:  سلام دوستان
تو  اولی مشخصات که میزنم می گه ap هست وضعیت شما  ولی دومی  که مربوط  به همون سفارت ابوظبی هست میگه هیچ اطلاعاتی نیست

اصل کاری اولی هستش
توی دومی هم باید مراحل آماده شدن ویزا رو بگذاره
به نظر من به سفارت ای میل بزن جریان رو بگو
ولی جای نگرانی نداره
تغییر وضعیت به ready هم نشون میده که پرونده به سفارت برگشته ولی شاید منتظر دریافت مدارک از ادارهء دیگه ای هم هستند.

میشه بگی نقص مدرک چی بوده ؟ برای تجربه بقیه بچه ها
CR1 PD:27OCT2014
Approve : 7 Jan 2015
دریافت کیس نامبر : Jan 2015
دریافت اینویس نامبر : march  2015
فرم DS-261 , پرداخت 320$ 120 $: March 2015
ارسال مدارک نهایی : Jun 2015
اعلام نقص مدارک : Dec 2015 رفع dec 2015
تکمیل پرونده از NVC به سفارت 19 feb
تکمیل تا مصاحبه 120روز
مصاحبه : آنکارا یکضرب
آرامش-خوشحالی-کودتا-ترس-نگرانی-آرامش
خوشحال بودیم ویزا گرفتیم حالا خوشحالیم که زنده ایم.
ورود به آمریکا30 جولای
گیرین 10 اکتبر

==============
همیشه معجزه ای در حال اتفاق هست گوش بزنگ باش.
پاسخ
تشکر کنندگان: milad_magnet ، tico
(2016-05-02 ساعت 16:13)ep30lon نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 15:18)abbasran نوشته:  سلام دوستان
تو  اولی مشخصات که میزنم می گه ap هست وضعیت شما  ولی دومی  که مربوط  به همون سفارت ابوظبی هست میگه هیچ اطلاعاتی نیست

اصل کاری اولی هستش
توی دومی هم باید مراحل آماده شدن ویزا رو بگذاره
به نظر من به سفارت ای میل بزن جریان رو بگو
ولی جای نگرانی نداره
تغییر وضعیت به ready هم نشون میده که پرونده به سفارت برگشته ولی شاید منتظر دریافت مدارک از ادارهء دیگه ای هم هستند.

میشه بگی نقص مدرک چی بوده ؟ برای تجربه بقیه بچه ها

من نقص مدارک نداشتم همه چیز کامل بود. اخر مصاحبه گفتش که تا یک ماه دیگه بیا سایت چک کن کیسمcr1 هست سربازی معاف شدم . کار قبلا تو شرکت خصوصی بوده الانم که هیچ ولی فکر کنم چون فامیل هستیم و یا وکالتی ازدواج کردیم یه کم گیر کرد
پاسخ
تشکر کنندگان: ep30lon ، قرباني ، tico
نمیدونم چرا بالای برگ ابی به جای که بزنه cr1 کیسم رو زده ir1
پاسخ
تشکر کنندگان: tico
(2016-05-02 ساعت 16:24)abbasran نوشته:  نمیدونم چرا بالای برگ ابی به جای که بزنه cr1 کیسم رو زده ir1

cr1 بعد از 2 سال از ازدواج میشه IR1 هیچ مشکلی نیست
تکمیل تا مصاحبه 120روز
ورود به آمریکا30 جولای
گیرین 10 اکتبر

==============
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، قرباني
Sad 
(2016-05-02 ساعت 16:27)ep30lon نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 16:24)abbasran نوشته:  نمیدونم چرا بالای برگ ابی به جای که بزنه cr1 کیسم رو زده ir1

هنوز 4 ماه دیگه مونده تا بشه دو سال وای وای وای بیچاره شدم یعنی اینا انقدر می خوان کشش بدن که خودشون میدونن میشه ir1 Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: ep30lon ، قرباني
(2016-05-02 ساعت 18:09)abbasran نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 16:27)ep30lon نوشته:  

هنوز 4 ماه دیگه مونده تا بشه دو سال وای وای وای بیچاره شدم یعنی اینا انقدر می خوان کشش بدن که خودشون میدونن میشه ir1  Sad

4 ماه به تاریخ ازدواج واقعی مونده یا 4 ماه مونده که شما از تاریخ اقدامتون برسه ؟
Priority ‎Date چه تاریخی هست ؟
تکمیل تا مصاحبه 120روز
ورود به آمریکا30 جولای
گیرین 10 اکتبر

==============
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، tico
(2016-05-02 ساعت 19:13)ep30lon نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 18:09)abbasran نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 16:27)ep30lon نوشته:  cr1 بعد از 2 سال از ازدواج میشه IR1 هیچ مشکلی نیست

هنوز 4 ماه دیگه مونده تا بشه دو سال وای وای وای بیچاره شدم یعنی اینا انقدر می خوان کشش بدن که خودشون میدونن میشه ir1  Sad

4 ماه به تاریخ ازدواج واقعی مونده یا 4 ماه مونده که شما از تاریخ اقدامتون برسه ؟
Priority ‎Date چه تاریخی هست ؟
4 ماه مونده تا ازدواجم بشه 2 سال
Priority ‎Date اگه منظور تون همون اقدام اولیه هست june 2015
پاسخ
تشکر کنندگان: ep30lon ، قرباني ، inanna ، tico
خيلي عجيب ها قبل دو سال ir1 شد
بالاخره يه حركت مثبت هم از اداره مهاحرت ديديم

دوست عزيز خيلي خوبه كه ir1 شدين تبريك مي گم
بهتون ويزاي ١٠ساله تعلق ميگيره خوشحال باشين
(IR1)
شروع كيس اكتبر ٢٠١٣
اولين مصاحبه ژانويه ٢٠١٥
نتيجه مصاحبه: به علت نداشتن پرينت از خط و برنامه هاي اينترني كيس مرجوع شد براي review مجدد
بعد از نه ماه  ٢٠اكتبر ٢٠١٦ از سرويس سنتر تكزاس اپرو شديم ٩نوامبر تازه فرستادن nvc
اينم بدونيد تو مرحله review مجدد يا همون reaffirmed بعد از اپرو nvc بهتون نامه و ايميل و حتي آپديت نميده كيس رو از uscic تحويل مي گيره و بدون اطلاع شما به سفارت مي فرسته
مصاحبه ١٠ ژانويه و نتيجه ويزاي يه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، inanna ، tico
(2016-05-03 ساعت 02:20)قرباني نوشته:  دوست عزيز خيلي خوبه كه ir1 شدين تبريك مي گم
بهتون ويزاي ١٠ساله تعلق ميگيره خوشحال باشين

لطف ميكنين يه توضيح بدين كه ويزاي ده ساله چيه و كمترش چقدره و در چه حالتي اتفاق مي افته؟
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، inanna ، قرباني ، tico

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان