کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دالاس، ایالت تگزاس
سلام دوستان من دیشب رسیدم دالاس و تو هتل هستم ،
1-کسی هست جهت اجاره ماشین و دیگر کارهای داخل دالاس منو راهنمایی کنه؟
2-کدام قسمت پلانو ایرانیهای بیشتری هست که بشه بهشون مراجعه کرد؟
3-آیا من تازه وارد بعد از اجاره ماشین میتونم همه جای دالاس با ماشین بدون دردسر و سر در گمی(جاده و خیابان) رانندگی کنم(البته با GPSگوشی)؟
4-آب دالاس قابل شرب هست یا نه؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
[font=Tahoma]خوشبختی، یعنی هماهنگی با حوادث روزگار[/font]
مصاحبه3DEC2015
نتیجه:ویزای تک ضرب
دریافت پاس با ویزا:7DEC2015
مقصد:هر جا که خدا خواست
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-19 ساعت 20:23)pouyasanat نوشته:  سلام دوستان من دیشب رسیدم دالاس و تو هتل هستم ،
3-آیا من تازه وارد بعد از اجاره ماشین میتونم همه جای دالاس با ماشین بدون دردسر و سر در گمی(جاده و خیابان) رانندگی کنم(البته با GPSگوشی)؟

سلام
١-جهت اجاره ماشين براي شما كه احتمالاً كرديت كارت نداريد بهترين راه جهت جلوگيري از هدر رفتن انرژي تون اجاره از همون فرودگاه با ارائه بليط هست ولي مطمئن نيستم بتوني بگيري
٢- اگر بخواي حضوري چند نَفَر را ببينيد شايد بتوانيد در والمارت پلينو و يا جاهاي ديگه چند نفري را پيدا كنيد و با وأنها صحبت كنيد
٣-نميشه گفت بدون دردسر توصيه اول من اين هست عليرغم اينكه مطمئن هستم رانندگي براي شما راحت هست به DMV مراجعه كنيد و يك هند بوك بگيريد و علايم را بخوانيد براي خودتون و با بعضي از مقررات اينجا آشنا بشويد و دوم اينكه اينجا رانندگي با جي پي آس هم يك مقداري اشنايي با قوانين را لازم داره چون نميتوانيد يك دفعه لاين را عوض كنيد و بعضي وقتا جي پي آس با تاخير به شما مسير را ميدهد كه اگر در ازدراه باشيد يعني اينكه ممكن است ٢٠ مايل اضافه برويد و سوم اينكه اينجا پليس كمين ميكند و با كوچكترين تخطي از سرعت يا اشتباه تيكت دريافت ميكنيد بايد مراقب باشيد و اول با شرايط اينجا آشنا شويد
٣- بله خيلي ها اب دالاس را ميخورند ولي خيلي هم از اب تصفيه استفاده ميكنند
دو توصيه خيلي مهم ديگر اينكه
١- حساب بانكي بازكنيد ترجيحاً در ولز فارگو چون بقيه بانكها براحتي نميپذيرند
٢- نزديكترين دفتر سوشال سكيورتي را پيدا كنيد و پيگير كارت خودتون باشيد
موفق باشيد
پاسخ
تشکر کنندگان: lighthouse ، sib 24 ، golia ، Plano ، pouyasanat ، mahdii ، copol ، سیمین راد
(2016-02-19 ساعت 21:19)kyakourosh نوشته:  
(2016-02-19 ساعت 20:23)pouyasanat نوشته:  سلام دوستان من دیشب رسیدم دالاس و تو هتل هستم ،

سلام
١-جهت اجاره ماشين براي شما كه احتمالاً كرديت كارت نداريد بهترين راه جهت جلوگيري از هدر رفتن انرژي تون اجاره از همون فرودگاه با ارائه بليط هست ولي مطمئن نيستم بتوني بگيري
٢- اگر بخواي حضوري چند نَفَر را ببينيد شايد بتوانيد در والمارت پلينو و يا جاهاي ديگه چند نفري را پيدا كنيد و با وأنها صحبت كنيد
٣-نميشه گفت بدون دردسر توصيه اول من اين هست عليرغم اينكه مطمئن هستم رانندگي براي شما راحت هست به DMV مراجعه كنيد و يك هند بوك بگيريد و علايم را بخوانيد براي خودتون و با بعضي از مقررات اينجا آشنا بشويد و دوم اينكه اينجا رانندگي با جي پي آس هم يك مقداري اشنايي با قوانين را لازم داره چون نميتوانيد يك دفعه لاين را عوض كنيد و بعضي وقتا جي پي آس با تاخير به شما مسير را ميدهد كه اگر در ازدراه باشيد يعني اينكه ممكن است ٢٠ مايل اضافه برويد و سوم اينكه اينجا پليس كمين ميكند و با كوچكترين تخطي از سرعت يا اشتباه تيكت دريافت ميكنيد بايد مراقب باشيد و اول با شرايط اينجا آشنا شويد
موفق باشيد
دوست عزیز در تکمیل توصیه های کورش .من هم توصیه اکید میکنم برای رانندگی عجله نکن .هر چند رفت امد سخت باشد . شما اولین کارت باید باز کردن حساب بانکی و گرفتن دبیت کارت باشد و برای شما اولین استفاده میتواند اشتراک لیفت یا اوبر باشد جهت رفت وامد اولیه . چون اپلیکشن ایت دوتا تاکسی نیز تا کردیت کارت یا دبیت کارت معرفی نکنی قابل استفاده نیست.
در ضمن بنظر من رنت کار بدون کردیت کارت یا دبیت کارت غیر ممکن است.و تازه نداشتن گواهینامه ایالتی نیز مزیت علت است.
موفق باشی

کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، golia ، dv2017 ، Plano ، pouyasanat ، copol
سلام دوستان
من دو ماه دیگه میخوام بیام دالاس. در مورد آب و هوا و هزینه هاش تحقیق کردم فکر میکنم برای شروع خوب باشه. ولی در مورد بازار کارش کسی اطلاعات دقیقی به من نداد. من میخوام تو زمینه طراحی وب کار کنم از دوستان کسی اطلاعاتی تو این زمینه داره؟ ممنون میشم راهنمایی کنین
کیس نامبر:***1 2016AS0000
تاریخ مشاهده قبولی:۱۵ می
تعداد نفرات کیس:۱نفر
محل مصاحبه:آنکارا
تاریخ کارنت شدن:آگوست
تاریخ مصاحبه:اول دسامبر
دریافت ویزا: یکضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: pouyasanat
دوستان عزیز سلام
تفاوت آب و هوای دالاس با هیوستون چقدره و کدوم بهتره؟
اگه ممکنه آب و هوای چهار فصلش رو یه شرح مختصری بدید ممنون میشم.
Alireza
2015 has not been selected
2016 has not been selected
2017 has not been selected
Waiting for 2018 Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017
(2016-02-20 ساعت 05:17)joybar نوشته:  
(2016-02-19 ساعت 21:19)kyakourosh نوشته:  

سلام
موفق باشيد
دوست عزیز در تکمیل توصیه های کورش .من هم توصیه اکید میکنم برای رانندگی عجله نکن .هر چند رفت امد سخت باشد . شما اولین کارت باید باز کردن حساب بانکی و گرفتن دبیت کارت باشد و برای شما اولین استفاده میتواند اشتراک  لیفت یا اوبر باشد جهت رفت وامد اولیه . چون اپلیکشن ایت دوتا تاکسی نیز تا کردیت کارت یا دبیت کارت معرفی نکنی قابل استفاده نیست.
در ضمن بنظر من رنت کار بدون کردیت کارت یا دبیت کارت غیر ممکن است.و تازه نداشتن گواهینامه ایالتی نیز  مزیت علت است.
موفق باشی

درود بر دوست عزیزpouya
چند نکته در مورد پرسش ها و پاسخ دوستان گرامی بر اساس تجربیات خودم .
1- اجاره ماشین با پاسپورت + گواهینامه بین المللی ایران ( کانون جهانگردی و اتومبیل رانی ) و اصل گواهینامه + دبیت کارت یا کردیت کارت به اسم خود شما امکان پذیر هست . اجاره در فرودگاه گرانتر است و در صورت اجبار از فرودگاه ماشین اجاره کنید . Hertz ، enterprise شرکت های معروفی هستند که ماشین اجاره میدهند .در ضمن برای کسی که تازه وارد است تا 90 روز استفاده از گواهینامه بین المللی مجاز است به شرط اینکه برای گواهینامه Texasهم اقدام کنید . رانندگی در این جا قلق داره و باید بهش آشنا بشی . راحت تر از ایران هست ولی قوانین و روالش فرق داره GPS بسیار لازم است ولی شرط کافی نیست. من خودم قبلاً در کالیفورنیا مدتی کنار دست کسی نشستم و بعدش مقداری رانندگی کرده بودم . به هر حال به قول دوستان عجله نکن .در مورد پلیس هم یادت باشه اگر روزی توسط پلیس متوقف شدی سر جات می شینی دستهایت را روی فرمان میگذاری تا افسر بیاد و به شما بگه چکار کنی ( یعنی از ماشین پیاده شدن و حرکات اضافی نداشته باشی). ضمناً موقع رانندگی 2 تا مدرک باید همیشه همراهت باشه : گواهینامه + بیمه نامه ( یا ورقه ای که ازمحل اجاره ماشین بهت دادند و درآن بیمه مسئولیت نشان داده شده است)
2- سایت مهاجرسرا مرجع مناسب و جامعی برای دریافت اطلاعات و گرفتن راهنمایی است .( مخصوصاً ساکنان و کسانی که تجربه زندگی را دارند )
3- برای گواهینامه شما باید به DPS مراجعه کنید نه DMV. مسئولیت گواهینامه در ایالت تگزاس با DPS است و DMV کارش چیز دیگری است پس وقت و انرژی را برای دنبال DMV گشتن تلف نکن . برای گرفتن گواهینامه ( گرین کارت + سوشال + 2 تا مدرک برای اثبات سکونت ) لازم دارید . بنابراین دنبال این مدارک باش.
4- بازکردن حساب Cheking که دبیت کارت بهش متصل است جز اولین کارهات باشه . فی الفور سراغ کردیت کارت هم نرو . صبر کن مدارکت را بگیری و به سلامتی محل سکونتت تثبیت بشه بعد.
5- آب لوله کشی یا TAP water بهداشتی و با کنترل شدید بر روی آن در اختیار مردم قرار می گیره .ولی برای نوشیدن گوارا نیست چون تا حد بهداشتی تصفیه شده ولی املاح و مزه داره . اکثر مردم آب آشامیدنی می خرند ( حالا یا در گالن های بزرگ refill می کنند ( هر گالن 37 سنت و یا بطری ) که قیمت زیادی نداره.

در خدمتیم
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: pouyasanat ، sayidteh ، mahdii ، copol
(2016-02-22 ساعت 22:46)Sam2014 نوشته:  
(2016-02-19 ساعت 21:19)kyakourosh نوشته:  سلام
موفق باشيد
دوست عزیز در تکمیل توصیه های کورش .من هم توصیه اکید میکنم برای رانندگی عجله نکن .هر چند رفت امد سخت باشد . شما اولین کارت باید باز کردن حساب بانکی و گرفتن دبیت کارت باشد و برای شما اولین استفاده میتواند اشتراک  لیفت یا اوبر باشد جهت رفت وامد اولیه . چون اپلیکشن ایت دوتا تاکسی نیز تا کردیت کارت یا دبیت کارت معرفی نکنی قابل استفاده نیست.
در ضمن بنظر من رنت کار بدون کردیت کارت یا دبیت کارت غیر ممکن است.و تازه نداشتن گواهینامه ایالتی نیز  مزیت علت است.
موفق باشی

کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-19 ساعت 21:19)kyakourosh نوشته:  سلام
موفق باشيد
موفق باشی

درود بر دوست عزیزpouya
چند نکته در مورد پرسش ها و پاسخ دوستان گرامی بر اساس تجربیات خودم .
1- اجاره ماشین با پاسپورت + گواهینامه بین المللی ایران ( کانون جهانگردی و اتومبیل رانی ) و اصل گواهینامه + دبیت کارت یا کردیت کارت به اسم خود شما امکان پذیر هست . اجاره در فرودگاه گرانتر است و در صورت اجبار از فرودگاه ماشین اجاره کنید . Hertz ، enterprise شرکت های معروفی هستند که ماشین اجاره میدهند .در ضمن برای کسی که تازه وارد است تا 90 روز استفاده از گواهینامه بین المللی مجاز است به شرط اینکه برای گواهینامه Texasهم اقدام کنید . رانندگی در این جا قلق داره و باید بهش آشنا بشی . راحت تر از ایران هست ولی قوانین و روالش فرق داره GPS بسیار لازم است ولی شرط کافی نیست. من خودم قبلاً در کالیفورنیا مدتی کنار دست کسی نشستم و بعدش مقداری رانندگی کرده بودم . به هر حال به قول دوستان عجله نکن .در مورد پلیس هم یادت باشه اگر روزی توسط پلیس متوقف شدی سر جات می شینی دستهایت را روی فرمان میگذاری تا افسر بیاد و به شما بگه چکار کنی ( یعنی از ماشین پیاده شدن و حرکات اضافی نداشته باشی). ضمناً موقع رانندگی 2 تا مدرک باید همیشه همراهت باشه : گواهینامه + بیمه نامه ( یا ورقه ای که ازمحل اجاره ماشین بهت دادند و درآن بیمه مسئولیت نشان داده شده است)
2- سایت مهاجرسرا مرجع مناسب و جامعی برای دریافت اطلاعات و گرفتن راهنمایی است .( مخصوصاً ساکنان و کسانی که تجربه زندگی را دارند )
3- برای گواهینامه شما باید به DPS مراجعه کنید نه DMV. مسئولیت گواهینامه در ایالت تگزاس با DPS است و DMV کارش چیز دیگری است پس وقت و انرژی را برای دنبال DMV گشتن تلف نکن . برای گرفتن گواهینامه ( گرین کارت + سوشال + 2 تا مدرک برای اثبات سکونت ) لازم دارید . بنابراین دنبال این مدارک باش.
4- بازکردن حساب Cheking که دبیت کارت بهش متصل است جز اولین کارهات باشه . فی الفور سراغ کردیت کارت هم نرو . صبر کن مدارکت را بگیری و به سلامتی محل سکونتت تثبیت بشه بعد.
5- آب لوله کشی یا TAP water بهداشتی و با کنترل شدید بر روی آن در اختیار مردم قرار می گیره .ولی برای نوشیدن گوارا نیست چون تا حد بهداشتی تصفیه شده ولی املاح و مزه داره . اکثر مردم آب آشامیدنی می خرند ( حالا یا در گالن های بزرگ refill می کنند ( هر گالن 37 سنت و یا بطری ) که قیمت زیادی نداره.

در خدمتیم

با سلام خدمت أساتيد
البته بنده وقتي با دبيت كارت به چندين شركت براي اجاره ماشين مراجعه كردم و نتونستم ماشين اجاره كنم و به همين شكل تلفني از چند شركت پرسيدم همه به شكلي نپذيرفتند و بعد با سرچ در اينترنت متوجه شدم كه شركت هاي كرديت كارت با بيمه قرارداد دارند علي الخصوص ويزا كارت در اين مورد اعتبار خوبي دارد و دليل اينكه ماشين با دبيت اجاره نميدهند يا حداقل ماشين خوب اجاره نميدهند اين است كه نگران خسارت وارده هستند كه بيشتر از سطح پوشش بيمه هاي متعارف خودشان باشد و دوم اينكه كرديت كارت و گواهينامه ايالت نشان دهنده اين است كه شما يك ادرس قابل اعتماد داريد و ريسك اجاره ماشين به شما پايين هست ولي ميتونيد بگرديد و اميدوارم مشكلتون حل بشه و تجربتات بچه هاي مهاجر سرا بتونه بهتون كمك كنه
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، copol
(2016-02-23 ساعت 09:18)kyakourosh نوشته:  
(2016-02-20 ساعت 05:17)joybar نوشته:  دوست عزیز در تکمیل توصیه های کورش .من هم توصیه اکید میکنم برای رانندگی عجله نکن .هر چند رفت امد سخت باشد . شما اولین کارت باید باز کردن حساب بانکی و گرفتن دبیت کارت باشد و برای شما اولین استفاده میتواند اشتراک  لیفت یا اوبر باشد جهت رفت وامد اولیه . چون اپلیکشن ایت دوتا تاکسی نیز تا کردیت کارت یا دبیت کارت معرفی نکنی قابل استفاده نیست.
موفق باشی

درود بر دوست عزیزpouya
چند نکته در مورد پرسش ها و پاسخ دوستان گرامی بر اساس تجربیات  خودم .
3- برای گواهینامه شما باید به DPS مراجعه کنید نه DMV.  مسئولیت گواهینامه در ایالت تگزاس با DPS است و DMV کارش چیز دیگری است پس وقت و انرژی را برای دنبال DMV گشتن تلف نکن . برای گرفتن گواهینامه ( گرین کارت + سوشال + 2 تا مدرک برای اثبات سکونت ) لازم دارید . بنابراین دنبال این مدارک باش.
4- بازکردن حساب  Cheking  که دبیت کارت بهش متصل است جز اولین کارهات باشه . فی الفور سراغ کردیت کارت هم نرو . صبر کن مدارکت را بگیری و به سلامتی محل سکونتت تثبیت بشه بعد.

در خدمتیم

با سلام خدمت أساتيد
البته بنده وقتي با دبيت كارت به چندين شركت براي اجاره ماشين مراجعه كردم و نتونستم ماشين اجاره كنم و به همين شكل تلفني از چند شركت پرسيدم همه به شكلي نپذيرفتند و بعد با سرچ در اينترنت متوجه شدم كه شركت هاي كرديت كارت با بيمه قرارداد دارند علي الخصوص ويزا كارت در اين مورد اعتبار خوبي دارد و دليل اينكه ماشين با دبيت اجاره نميدهند يا حداقل ماشين خوب اجاره نميدهند اين است كه نگران خسارت وارده هستند كه بيشتر از سطح پوشش بيمه هاي متعارف خودشان باشد و دوم اينكه كرديت كارت و گواهينامه ايالت نشان دهنده اين است كه شما يك ادرس قابل اعتماد داريد و ريسك اجاره ماشين به شما پايين هست ولي ميتونيد بگرديد و اميدوارم مشكلتون حل بشه و تجربتات بچه هاي مهاجر سرا بتونه بهتون كمك كنه

سلام دوست عزیز
من به شرکت انترپرایز مراجعه کردم و گفتن با دبیت کارت هم ماشین کرایه میدن، در خصوص بیمه هم میتونین از بیمه خود شرکت استفاده کنین و هم میتونین خودتون برای بیمه اقدام کنین که در حالت دوم نیاز به سوشیال نامبر دارید، راه سومی هم هست برای بیمه که اگر در اینجا آشنایی دارید میتونه با پرداخت هزینه حدود 50 دلار یا کمی بیشتر شما رو به لیست بیمه خودش برای یک ماه (زیرمجموعه) اضافه کنه. همچنین اگه شرکتی قبول نکرد ماشین به شما بده میتونین از کسی که آشنا یا دوستتون باشه خواهش کنین که به عنوان راننده اول ماشین رو کرایه کنه و شما رو به عنوان راننده دوم (با پردخت هزینه) اضافه کنه و شما از ماشین استفاده کنید
امیدوارم موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam2014 ، copol
دوستان عزیز دالاسی وضعیت کار تو دالاس چطوریه؟(منظورم کارهای رستوران یا دلیوری .کارهای ساده)
اطفا بگید من مقصد دالاس رو انتخاب کردم
‎رویت قبولی:‎ 6 may‎
‎‎ارسال فرم ‎may 11: ‎
‎‎کنسولگری: انکارا ‎‎
‎‎کارنت ‎ 8 Feb ‎
‎‎نامه دوم ‎15 feb
‎‎تعداد نفرات‎: 1‎ نفر‎‎
‎‎مصاحبه:‎ ‎6april
‎‎مدیکال:‎31march
کیس نامبر‎
2016000005‎
دریافت ویزا:یکضرب
دستانی که به دیگران کمک می کند بهتر از دستانی است که به سمت اسمان دراز می شود
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام به همه مهاجرین عزیز .من مدتی به دلیل زایمان نتونستم به این سایت بیام و از همه کسانی که بهم پیغام داده بودن برای راهنمایی و کمک و نتونستم جواب بدم عذر خواهی می کنم .از امروز به بعد دوباره می تونم در صورت امکان به هموطنانی که به دالاس یا پلینو میام برای گرفتن آپارتمان و خرسد ماشین کمک کنم .در صورت نیاز بهم پیغام بدید .موفق باشید .
خدایا فقط به تو پناه میارم خودت دستمو بگیر .آمین Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: غنچه ، saeidfireboy67 ، camaro ، فرهاد ، A2000 ، Reza-2015 ، سیمین راد ، battosai
(2016-02-28 ساعت 12:40)saeidfireboy67 نوشته:  دوستان عزیز دالاسی وضعیت کار تو دالاس چطوریه؟(منظورم کارهای رستوران یا دلیوری .کارهای ساده)
اطفا بگید من مقصد دالاس رو انتخاب کردم
سلام. اینجا وضع کار خوبه. اگر خودتون بخواهید کار ساده با درآمد کمتر انجام بدید حتما میتونید سرکار برید و با اون حقوق مخارج یک نفر رو پرداخت کنید. مثلا دوتا کارخونه موبایل یکی در منطقه الن و دیگری در ایروینگ هست که میتونید فول تایم کار کنید . در مورد دلیوری و کار کردن برای اوبر و لیفت هم تاجایی که خبر دارم درآمد متوسط دارن
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: غنچه ، saeidfireboy67 ، sib 24 ، A2000 ، copol
(2016-03-04 ساعت 03:59)yalda91 نوشته:  با سلام به همه مهاجرین عزیز .من مدتی به دلیل زایمان نتونستم به این سایت بیام و از همه کسانی که بهم پیغام داده بودن برای راهنمایی و کمک و نتونستم جواب بدم عذر خواهی می کنم .از امروز به بعد دوباره می تونم در صورت امکان به هموطنانی که به دالاس یا پلینو میام برای گرفتن آپارتمان و خرسد ماشین کمک کنم .در صورت نیاز بهم پیغام بدید .موفق باشید .
سلام یلدای عزیز. قدم نو رسیده مبارک. مرسی که اینقدر به فکر هموطنان هستید .
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91
سلام بچه ها
برای گرفتن قیمت خونه توی کالیفرنیا به کدوم سایت برم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان برای استفاتده از سرویس اوبر آیا باید حتما شماره مبایل داشته باشیم ؟ کلا شرایط استفاده از سرویس اوبر به چه صورت هست ؟ ممنون یشم اگر کسی میدانه جواب بده
کیس نامبر;2012as58xxx
کنسولگری:انکارا
تاریخ ارسال فرم ها: 6 /اگوست/ 2011
تاریخ مصاحبه:اواخر JUNE
تاریخ دریافت ویزا: دریافت برگه آبی
تعداد افراد: 4نفر
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان