کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دالاس، ایالت تگزاس
Lighthouse عزیز من برای شما مسیج فرستادم با من تماس بگیرید.
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
پاسخ
تشکر کنندگان: محمد.
(2016-02-22 ساعت 14:31)هستی ص نوشته:  سلام دوستان
من دو ماه دیگه میخوام بیام دالاس. در مورد آب و هوا و هزینه هاش تحقیق کردم فکر میکنم برای شروع خوب باشه. ولی در مورد بازار کارش کسی اطلاعات دقیقی به من نداد. من میخوام تو زمینه طراحی وب کار کنم از دوستان کسی اطلاعاتی تو این زمینه داره؟ ممنون میشم راهنمایی کنین

سلام. من خواستم براتون پیام بفرستم ولی ظاهرا غیر فعال کردین. در این زمینه شغلی میتونم راهنماییتون کنم که چه طور عمل کنین

پاسخ
تشکر کنندگان: سیمین راد ، Memolk ، golia
(2010-05-06 ساعت 06:19)mahdis نوشته:  جناب جوان سلام
از لحاظ آب و هوا دالاس قابل تحمل تر هاست هیوستون شرجی و توفان زیاد داره
در مورد دالاس هم اگر تصمیمتون قطعی شد از ما هر کمکی بر بیاد در خادمات هستیم حتا در مورده گرفتن خونه
امیدوارم موفق باشید

سلام
یه سوال داشتم شنیدم ایالت تگزاس زبان اسپانیایی خیلی رایج هستش من چند سال آمریکای جنوبی بودم و خوشبختانه زبان اسپانیایی مسلط هستم.این توی پیدا کردن کار به من کمک میکنه؟
من هنوز ایران هستم و تا چند ماه دیگه میخوام بیام آمریکا با توجه به همون مساله زبان بهتر نیست از همون ابتدا بیام ایالت تگزاس؟
سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان: Memolk
(2016-04-04 ساعت 22:10)نلسون ماندلا نوشته:  [quote='mahdis' pid='47666' dateline='1273110594']
جناب جوان سلام
از لحاظ آب و هوا دالاس قابل تحمل تر هاست هیوستون شرجی و توفان زیاد داره
در مورد دالاس هم اگر تصمیمتون قطعی شد از ما هر کمکی بر بیاد در خادمات هستیم حتا در مورده گرفتن خونه
امیدوارم موفق باشید

سلام
یه سوال داشتم شنیدم ایالت تگزاس زبان اسپانیایی خیلی رایج هستش من چند سال آمریکای جنوبی بودم و خوشبختانه زبان اسپانیایی مسلط هستم.این توی پیدا کردن کار به من کمک میکنه؟
من هنوز ایران هستم و تا چند ماه دیگه میخوام بیام آمریکا با توجه به همون مساله زبان بهتر نیست از همون ابتدا بیام ایالت تگزاس؟
سپاس
[/q
نلسون عزیز بهتون تبریک می گم که به زبان اسپنیش مسلط هستید و راستش رو بخواید حسودیم شد Tongue دقیقا باید بهتون بگم که شما یک گنج با خودتون دارید و بله بسیار بهتون توی پیدا کردن کار کمک می کنه و یک نمره مثبت برای شماست زبان دوم آمریکا اسپنیشه.
در مورد ایالتهای دیگه هم کم و بیش می دونم که اونجا هم دونستن زبان اسپنیش همچنان نمره ی مثبت هست.توی تگزاس قطعا بیشتر.
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

پاسخ
تشکر کنندگان: copol
دوست عزیزم ازتون ممنونم که جواب دادید
شما همون ایالت تگزاس تشریف دارید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Memolk
(2016-04-05 ساعت 04:08)نلسون ماندلا نوشته:  دوست عزیزم ازتون ممنونم که جواب دادید
شما همون ایالت تگزاس تشریف دارید؟

بله من تگزاس هستم و ساکن شهر. پلینو

پاسخ
تشکر کنندگان: ELNAZ21
دوستان سلام
من مهندس شیمی گرایش صنایع غذایی هستم . هیچ کدوم از دوستان در ارتباط با بازار کار این رشته در ایالت تگزاس اطلاع دارند؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-06 ساعت 11:07)golibarg نوشته:  دوستان سلام
من مهندس شیمی گرایش صنایع غذایی هستم . هیچ کدوم از دوستان در ارتباط با بازار کار این رشته در ایالت تگزاس اطلاع دارند؟

گلبرگ عزیز من در مورد رشته ی شما اطلاعی ندارم فقط یک راهنمایی کوچولو. اینکه ب ای پیدا کردن کار توی حیطه ی کاری و رشته ی خودتون باید. خیلی صبور. باشید و زبانتون عالی باشه و اینجا بیشتر. از مدرک تحصیلی به سرتیفیکیت خیلی اهمیت می دن اگر. بتونید. سرتیفیکیت هماهنگ با رشتتون رو بگیرید البته توی آمریکا قطعا می تونید. کار گیر بیارید. موفق باشید

پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، dv2017 ، golibarg ، golia
سلام.اگر دردالاس وپلانو و...کسی ازدوستان میخواد پول بفرسته ایران لطفا به من بگه تا باهم معاوضه کنیم.ممنونم.
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-07 ساعت 03:53)Memolk نوشته:  
(2016-04-06 ساعت 11:07)golibarg نوشته:  دوستان سلام

گلبرگ عزیز من در مورد رشته ی شما اطلاعی ندارم فقط یک راهنمایی کوچولو. اینکه ب ای پیدا کردن کار توی حیطه ی کاری و رشته ی خودتون باید. خیلی صبور. باشید و زبانتون عالی باشه و اینجا بیشتر. از مدرک تحصیلی به سرتیفیکیت خیلی اهمیت می دن اگر. بتونید. سرتیفیکیت هماهنگ با رشتتون رو بگیرید البته توی آمریکا قطعا می تونید. کار گیر بیارید. موفق باشید

دوست عزیز واسه گرفتن شغل خوب توی آمریکا ۴ عامل دخیل هستند : آمریکایی بودن ـ زبان ـپارتی و تخصص . آمریکایی که نیستیم پس باید اون سه فاکتور دیگه رو تقویت کنید و هرچقدر این فاکتورها قوی تر باشند شانستون واسه گرفتن شغل خوب بیشتره و در پایان این نظر شخصی من بود
شماره کیس:21**
تاریخ رویت قبولی:1 may
کنسولگری:Ankara
تعداد افراد منظور در کیس :1
ارسال فرمهای سری اول:5 june
کارنت شدن کیس: 12 Aug
مصاحبه:14 january
دریافت کلیرنس:یکضرب
دریافت ویزا:17 ژانویه
ورود به آمریکا:3 آپریل 2015
دریافت گرین کارت:?
پاسخ
تشکر کنندگان: maxsupermax ، dv2017 ، copol ، golibarg ، Memolk
سلام
از دوستان با تجربه و مقیم دالاس یا پلینو چندتا سوال داشتم و ممنون میشم اگر راهنمایی کنید:
1- برای بیمه ماشین کدوم شرکت رو توصیه میکنین و هزینش چقدره؟
2- برای بیمه درمانی چه پسشنهادی دارید؟
3- برای گرفتن اشتراک برق آپارتمان چه کاری باید بکنیم و کدوم شرکت ؟
4 - برای تلفن و اینترنت و TV چه پسشنهاد و کدوم شرکت و پلنی رو پیشنهاد دارید؟
5 - برای کلاس زبان کجا رو پیشنهاد میکنین و در کدوم منطقه هست؟

ممنون
٢٠١٥، ايالت تگزاس، شهر دالاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
ببخشید بچه ها برای ی زوج تازه وارد کجا رو پیشنهاد میدهد برای اجاره خونه که هم جای خوبی باشه و هم گرون نباشه ، مرسی
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-18 ساعت 13:45)sinapco نوشته:  سلام
از دوستان با تجربه و مقیم دالاس یا پلینو چندتا سوال داشتم و ممنون میشم اگر راهنمایی کنید:
1- برای بیمه ماشین کدوم شرکت رو توصیه میکنین و هزینش چقدره؟
2- برای بیمه درمانی چه پسشنهادی دارید؟
3- برای گرفتن اشتراک برق آپارتمان چه کاری باید بکنیم و کدوم شرکت ؟
4 - برای تلفن و اینترنت و TV چه پسشنهاد و کدوم شرکت و پلنی رو پیشنهاد دارید؟
5 - برای کلاس زبان کجا رو پیشنهاد میکنین و در کدوم منطقه هست؟

ممنون

سلام
این سوالات جوابهای مختلفی می تونه داشته باشه ولی من اینطوری جواب می دم :
1-گایکو - ولی حتما آنلاین خودتون بخرید نه از طریق نماینده
2-سالی یه بار اوباما کر فعلا بهترینه
3-از لیز آفیس خودتون بپرسید. برای آپارتمان ها شرکت برق ثابت هست
4-بنظرم مثل سوال 3 - ولی برای موبایل من گوشی ایرانم رو با مترو پی سی اس استفاده میکنم
5-از گوگل بپرس اینو

موفق باشید.
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: Memolk ، copol ، sinapco ، sheghi ، dv2017
(2016-04-18 ساعت 14:46)milaveh نوشته:  ببخشید بچه ها برای ی زوج تازه وارد کجا رو پیشنهاد میدهد برای اجاره خونه که هم جای خوبی باشه و هم گرون نباشه ، مرسی

سلام پیوندتان مبارک!
چیستان مطرح می کنید که ما دالاسی ها رو بسنجید؟
شما به جواب نیاز ندارید چون تو امضاتون جوابتون نهفته هست :
Destination : North carolina‎
اینو باس از همولایتی هاتون بپرسید.

جواب دادم که بدونید ما حواسم هست به حواستون Big Grin
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، Memolk
(2016-04-19 ساعت 08:45)maxsupermax نوشته:  
(2016-04-18 ساعت 14:46)milaveh نوشته:  ببخشید بچه ها برای ی زوج تازه وارد کجا رو پیشنهاد میدهد برای اجاره خونه که هم جای خوبی باشه و هم گرون نباشه ، مرسی

سلام پیوندتان مبارک!
چیستان مطرح می کنید که ما دالاسی ها رو بسنجید؟
شما به جواب نیاز ندارید چون تو امضاتون جوابتون نهفته هست :
Destination : North carolina‎
اینو باس از همولایتی هاتون بپرسید.

جواب دادم که بدونید ما حواسم هست به حواستون Big Grin

واااااای من فراموش کردم که امضام رو عوض کنم ولی خیلی خندیدم مرسی از این نکته که گرفتید ولی واقعا منظورم دالاس بود الان هم امضا رو درست میکنم Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان