کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دوستانی که دربدو ورود شمابه امریکا حاضر به کمک هستند
(2014-03-15 ساعت 19:28)mechanicalengineer نوشته:  دوستان برای سانفرانسیسکو کسی هست که بشه در مورد پیدا کردن استودیو یا هم اتاقی باهاش صحبت کرد و راهنمایی گرفت ؟
سلام دوست عزیز منم سنفرنسیسکو هستم دوست داشتین میتونم باهاتون در تماس باشم
تاریخ ورود:21/2/2014
اقامت:حومه سنفرانسیسکو
پاسخ
تشکر کنندگان: odiseh ، lighter ، taherifar
سلام به همه ایرانیهای مهاجر والبته با معرفت .واقعا ممنون که نا امیدمون نمیکنید و احساس مسولیت در قبال تازه واردها میکنید از صمیم قلبم برایتان در امریکا بهترینها را ارزو میکنم .من وهمسرم کسی رو در لس انجلس نداریم و برای هفده سپتامبر برای ال ای بلیط اکی کردیم کسی هست که در بدو ورود کمکمون کنه تا بتونیم جای ارزون واسه سه ماه بگیریم ؟والبته درمورد به جریان انداختن گرین کارت راهنماییمون کنه لطفا برایم پیغام خصوصی بگذارید
خدایا چه بگویم .....
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
سلام به همه دوستان مهاجر سرائی ، ما هم 10 تا 12 سپتامبر داریم میایم لس آنجلس دنبال یه جائی برای 40 تا 45 روز میگردیم برای اجاره اگ هدوستان میتونن کمکی به ما کنن لطفا پیام بدهند مرسی
شماره كيس :2014AS000012XX
كنسولگري : اوليه آنكارا - انتخاب ابوظبي
تاريخ رؤيت قبولي : 20 May
ارسال فرم هاي اوليه : 22 June
مصاحبه : 30 Dec
کلیرنس: 5 ماه و 10 روز بعد
تعداد اعضاء كيس : 4 نفر
پاسخ
سلام دوستان عزیز ما عازم اورنج کانتی (Anahiem) هستیم . کسی هست که در بدو ورود بتونیم ازش اطلاعات بگیریم .

Embassy:Ankara/کلیرJun 27/دریافت ویزا Jul 11/ ورود به آمریکا Sep 10/ساکن ارواین
پاسخ
دوستان عزیز من اورنج کانتی (ارواین) هستم تا ائنجایی که بتونم کاری از دستم بر بیاد براتون انجام میدم. موفق باشین.
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
پاسخ
تشکر کنندگان: kiana11 ، taherifar ، behjat ، behfaza ، alirezanz
ما هم بزودی عازم هیوستون تگزاس هستیم دوستانی که هیوستون تشریف دارند هم اکنون به یاری سبزتان نیازمندیم
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
پاسخ
تشکر کنندگان: alitab ، firouz mah ، kiana11 ، taherifar ، behfaza ، alirezanz
سلام دوستان عزیز بنده در اورنج کانتی ساکن هستم و درصورت تمایل میتواتنم به دوستان تازه وارد کمک کنم .
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
پاسخ
تشکر کنندگان: alitab ، sepideh jan ، kiana11 ، behjat ، taherifar ، hamed shayan ، behfaza
(2010-03-01 ساعت 18:50)Ashkan.R نوشته:  سلام
من دیدم یک سری از دوستان اعلام امادگی کردن برای اینکه اگر کسی وارد آمریکا شد در روزهای اول به نحوی کمک کنند
لذا این موضوع را ایجاد کردم
افرادی که تمایل به این کار دارند لطفا مشخصات خود را در این صفحه قراردهند و همچنین اعلام کنند چه کمکی از دستشان بر می اید

سلام من کنزاس هستم. کالج کار می کنم و درس می خونم.
اگر کسی به کانزاس می اد. با کمال میل.
پاسخ
تشکر کنندگان: alitab ، armina-2014 ، behfaza
salam dostan man dar austin hastam khoshhal mishavam betonam komaki basham

email man 788i887@gmail.com

پاسخ
تشکر کنندگان: hamed shayan
(2014-09-22 ساعت 04:33)1zendegi نوشته:  salam dostan man dar austin hastam khoshhal mishavam betonam komaki basham

email man 788i887@gmail.com

دوستان عزيز من 2 ماه آينده عازم هيوستون هستم . اگه كسي به اون سمت ميره لطفا پيام خصوصي بگذاره . ممنون
[font=Tahoma]به اميد تغيير زندگي[/font]Rolleyes
كيس نامبر : ***2014AS7 مصاحبه : ابوظبي تاريخ رويت نامه قبولي : 1 مي
پاسخ
سلام
من تازه اومدم آمریکا و برنامم این هست تو Ann Arbor MI ساکن بشم . کسی از ابن منطقه هست که بتونم باهاش ارتباط داشته باشم ؟
مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، behfaza
سلام

از دوستان مهاجر سرایی کسی‌ هست که بخواد به سن دیگو بره؟ من برای اوایل فبریه می‌خوام بلیت بگیرم.

هم خونه هم سفر .... خواهشاً پیغام خصوصی بدید، در ضمن من ۲۹ سالمه ساکن تهران هستم.

سلام

از دوستان مهاجر سرایی کسی‌ هست که بخواد به سن دیگو بره؟ من برای اوایل فبریه می‌خوام بلیت بگیرم.

هم خونه هم سفر .... خواهشاً پیغام خصوصی بدید، در ضمن من ۲۹ سالمه ساکن تهران هستم.

سلام

پاسخ
سلام دوستان
اتاق یا همخونه برای San Diego کسی سراغ داره؟
مسیج بدید لطفا
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام کسی اطراف ساکرامنتو یا سانفرانسیسکو هست منو کمک کنه واسه گرفتن گواهینامه مشکل دارم .
پاسخ
تشکر کنندگان:
من فیرفیلد هستم نزدیک ساکرامنتو ممنوم میشم اگه کسی بود پیغام بزاره لطفا .

پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان