کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دوستانی که دربدو ورود شمابه امریکا حاضر به کمک هستند
دوستان عزیز .ما به کالیفرنیا شهر انسینو ااومدیم چند روزی هست و هنوز اپارتمان نگرفتیم کسی اطلاعاتی داره راجع به شهرهای اطراف ال ای؟ کدوم بخش شلوغ تر و زنده تر هست ؟ و هزینه ها هم پایینتر از ال ای؟ ممنونم از همه دوستان با اطلاعات مفیدتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
از سیاتل کسی هست؟من زاهنمایی تلفنی میخام
ایمیل بدین ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همگی
من اطراف سن فرنسیسکو تا سن هوزه کسی اگه کمکی بخواد که از توانم یا از دستم بر بیاد میتونم انجام بدم یا اینکه پایه ای واسه بیرون رفتن یا برنامه ای باشه هستم
تاریخ ورود:21/2/2014
اقامت:حومه سنفرانسیسکو
پاسخ
تشکر کنندگان: sara mohajer ، Nataliea ، M.d ، golia ، alirezanz ، ad48
من هیوستن هستم چه کمکی میتونم بکنم
پاسخ
تشکر کنندگان: Nataliea ، ho_tasha
دوستان من دالاس تگزاس هستم. اگر کاری از دستم بر بیاد خوشحال میشم بتونم کمکی بکنم به دوستانی که در بدو ورود ممکنه به کمک نیاز داشته باشن.
پاسخ
تشکر کنندگان: جهان20 ، shabghazal ، Nataliea ، golia ، alirezanz
(2015-06-14 ساعت 01:31)someone_1 نوشته:  دوستان من دالاس تگزاس هستم. اگر کاری از دستم بر بیاد خوشحال میشم بتونم کمکی بکنم به دوستانی که در بدو ورود ممکنه به کمک نیاز داشته باشن.
سلام دوست عزیز، من سپتامبر عازم دالاس هستم. شما چند وقته اونجا ساکنید؟
کیس نامبر: 2015AS2XXX || سفارت: ابوظبی || ارسال فرم ها: 15 ژوئن || مصاحبه : دسامبر || ویزا : اپریل Smile || تعداد اعضای کیس: دو نفر
سفرنامه ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من یه مشکلی تو آمریکا برام پیش اومده کسی می تونه کمک کنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
Salam man,4 mahe be lakeland florida omadam,ba hamsaram,va pesare 3 sale,donbal kar hastam,part time,zaban ziad khob nist,mikhastam bebinam kasi hast komak kone,chon hamsaram ham Kari nadare,albate on zabanesh khobe,merciii

پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
نوامبر من و همسرم میایم لوس انجلس....یه استودیو میخایم اجاره کنیم...چه جوری ممکنه؟ بهترین راه چیه؟اونم بدون کردیت کارت
پاسخ
تشکر کنندگان:
بسیار عالی
باتشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-27 ساعت 12:16)meri2400 نوشته:  نوامبر من و همسرم میایم لوس انجلس....یه استودیو میخایم اجاره کنیم...چه جوری ممکنه؟ بهترین راه چیه؟اونم بدون کردیت کارت
در مورد کردیت هر کسی میاد همین مشکل رو داره و نگران نباشیذ!
میتونید ابتدا یک جایی رو سابلت کنید از کریگ لیست میتونید پیدا کنید . و اینکه رنت رو بصورت نقدی به owner پرداخت میکنید . این بحث کردیت نداشتن رو به ما هم خیلی گفتن ولی اومدیمو و رنت کردیم و هیچ اتفاقی هم نیفتاد Smile
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
پاسخ
تشکر کنندگان: samane1363 ، alirezanz
سلام دوستان کسی تو آتلانتا دنبال همخونه ای نمیگرده? من قصد دارم اوایل مهر بیام آتلانتا دنبال خونه موقت میگردم
ممنون میشم راهنماییم کنید
2014AS18XX // ﺗﻌﺪﺍﺩ 2 ﻧﻔﺮ //
مصاحبه ﺍﺑﻮﻇﺒﯽ
تاریخ 18 دسامبر
// کلیرنس
آپدیت سیس 20 دسامبر/
آپدیت سیس 10 فوریه
آپدیت سیس 29 می
کلیر 1 جون
ویزا 12 جون
به خدا اعتماد دارم
کارساز ما به فکر کار ماست فکر ما در کار ما آزار ماست
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من بعد ۱۱ ماه تاخیر به مدت ۱۰ روزی میام لس‌آنجلس(در آلمان دانشجو هستم) ورود اولم ب هیوستون بوده.
یکی‌ از دوستان میگفت افیسرهای لس‌آنجلس سخت تر میگیرن و ممکن ب مشکل بربخوری.
می‌خواستم از تجربتون استفاده کنم ک این صحت داره؟
ممنونم
با آرزوی بهترین‌ها برای همه شما عزیزان
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-06-07 ساعت 08:11)ali heydari نوشته:  سلام به همگی
من اطراف سن فرنسیسکو تا سن هوزه کسی اگه کمکی بخواد که از توانم یا از دستم بر بیاد میتونم انجام بدم یا اینکه پایه ای واسه بیرون رفتن یا برنامه ای باشه هستم
سلام دوست عزیز، من یکی از جاهایی که درنظر گرفتم سن هوزه هست. میخواستم ببینم شرایط کاری برای من که مربی کاراته هستم و در عین حال مهندس صنایع هم هستم، آیا شرایط کاری مساعد هست؟ کلا با ماهی چند تا میشه اون شش ماه اول رو سر کرد طوریکه یک زندگی معمولی برای یک زوج درنظر گرفت؟ به عبارت دیگه اجاره یک خونه معمولی یک خوابه و خورد و خوراک و بنزین و اینترنت و ... در ماه چقدر میشه؟
CN:6XX✈ IV: 8/Oct/۲۰۱۵ ✈Ankara✈ Per:۲✈ Status:Was AP
Finally 15 April 2016 After 187 tough days Smile  : Clearance
Issued:5 May 2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-08-17 ساعت 02:59)mohsenmb نوشته:  دوستان عزیز من اورنج کانتی (ارواین) هستم تا ائنجایی که بتونم کاری از دستم بر بیاد براتون انجام میدم. موفق باشین.
سلام دوست عزیز، از بابت وقتی که میذارید بسیار سپاسگزارم. من میخواستم بدونم برای یک زوج یک خونه یک خوابه مناسب + خورد و خوراک و هزینه های جاری معمولا در ایرواین چقد میشه؟ من مربی کاراته هستم و میخواستم ببینم مردم علاقه به ورزش دارن اونجا؟ و سوال آخر اینکه، شهرش چطوره؟ منظورم اینه که از لحاظ ترافیک و امکانات. از تهران نیایم دوباره گیر کنیم تو ترافیک و اعصاب خوردیCool

دوباره از لطف شما سپاسگزارم
CN:6XX✈ IV: 8/Oct/۲۰۱۵ ✈Ankara✈ Per:۲✈ Status:Was AP
Finally 15 April 2016 After 187 tough days Smile  : Clearance
Issued:5 May 2017
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان