کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
(2010-10-31 ساعت 02:01)megaholding نوشته:  
(2010-10-30 ساعت 23:54)Artim نوشته:  سلام به دوستای عزیزم
از انجا که من بلیط را از یک سایت بطور اینترنتی تهیه کردم
گفتم بد نیست که شما هم از این سایت مطلع باشید
خوبی این سایت اینه که تمام پرواز ها را از هر جا به هر جا
به ترتیب قیمت ایرلاین های مختلف و در روز های مختلف نشان میده
امید وارم به دردتون بخوره
http://www.onetravel.com
(سایت را اصلاح کردم)
درقسمت سمت چپ سایت می توانید با درج تاریخ و مبدا و مقصد
پروازها و ایرلاین های مختلف را ببینید.

موفق باشیدWink

یعنی این قیمتها واقعیه؟!
منم یکطرفه برای سانفرانسیسکو رو چک کردم با bmi تا لندن و سپس با united تا سانفرانسیسکو رو جمعا قیمت 441دلار میده!!
اگر واقعی هست که 1/3(ثلث)قیمت دفتر bmi تو تهران داره قیمت میده! تفاوت وحشتناکه!
دوست عزیزممنون میشم با توجه به تجربتون بفرمایید اگر میشه اعتماد کرد من بگیرم چون من مستر کارت دارم(البته کارتم صادره ازامریکا نیست)
سلام. آيا قيمتها با ماليات است؟ اگر تا مرحله خريد پيش برويد قيمت نهايي، پس از اضافه شدن ماليات، تقريباً برابر ايران مي شود.
آقاي اشكان آيا ممكن است بفرماييد چرا آليتاليا مقرون به صرفه است؟

شماره کیس:***2010AS00023
تاریخ دریافت نامه قبولی: June 2009
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: July 2009
تاریخ کارنت شدن کیس: June 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: July 2010
تاریخ مصاحبه: August 25, 2010
تاریخ دریافت کلیرنس:13 September
جمع تقریبی هزینه ها:نه ميليون براي دو نفر و دو بار سفر به تركيه
پاسخ
تشکر کنندگان: Hashem ، maaref

دوستان توجه داشته باشید که بیشتر مواقع این سایت ها قیمت اولیه بلیت را بدون مالیات و عوارض می زنند. پس باید 2-3 مرحله پیش برید تا به قیمت نهایی و پرداختی بلیت برسید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، farzad24 ، hamed_gh ، peyman74 ، maaref
من براي مسير مالتا گفتم Alitalia مقرون به صرفه هست. ممكنه در مسيرهاي ديگه گرون در بياد.

به طور كلي Alitalia از ركود اقتصادي اروپا لطمه بدي خورده و الان فقط به فكر بقا هست، نه بلند پروازي. در نتيجه معمولا (تأكيد مي كنم معمولا و نه هميشه) قيمت هاي بالنسبه مناسبي داره. سياست مالي Alitalia در حال حاضر سود دهي نيست، بلكه كمتر ضرر دادن هست.

(2010-10-31 ساعت 10:56)Taraneh نوشته:  سلام. آيا قيمتها با ماليات است؟ اگر تا مرحله خريد پيش برويد قيمت نهايي، پس از اضافه شدن ماليات، تقريباً برابر ايران مي شود.

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: indmehdi ، frozen mind ، mavarfan ، Artim ، maaref ، najibi
آیا با قیمت کم سرویس دهی خوبی دارند یا نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-10-31 ساعت 02:01)megaholding نوشته:  
(2010-10-30 ساعت 23:54)Artim نوشته:  سلام به دوستای عزیزم
از انجا که من بلیط را از یک سایت بطور اینترنتی تهیه کردم
گفتم بد نیست که شما هم از این سایت مطلع باشید
خوبی این سایت اینه که تمام پرواز ها را از هر جا به هر جا
به ترتیب قیمت ایرلاین های مختلف و در روز های مختلف نشان میده
امید وارم به دردتون بخوره
http://www.onetravel.com
(سایت را اصلاح کردم)
درقسمت سمت چپ سایت می توانید با درج تاریخ و مبدا و مقصد
پروازها و ایرلاین های مختلف را ببینید.

موفق باشیدWink

یعنی این قیمتها واقعیه؟!
منم یکطرفه برای سانفرانسیسکو رو چک کردم با bmi تا لندن و سپس با united تا سانفرانسیسکو رو جمعا قیمت 441دلار میده!!
اگر واقعی هست که 1/3(ثلث)قیمت دفتر bmi تو تهران داره قیمت میده! تفاوت وحشتناکه!
دوست عزیزممنون میشم با توجه به تجربتون بفرمایید اگر میشه اعتماد کرد من بگیرم چون من مستر کارت دارم(البته کارتم صادره ازامریکا نیست)
دوستان عزیز با اطمینان خاطر میتوانید از این سایتها خرید کنید البته با مستر کارت وغیره... ولی توجه داشته باشید اگر به هر دلیلی نتوانید سفر کنید و بخواهید بخشی از وجه بلیط تان پس بگیرد اینجاست که به مشکل میخورید.خرید این نوع بلیط ها از ایران این مشکل رو دارد.
پاسخ
تشکر کنندگان: megaholding ، mavarfan ، maaref
سلام دوستان
قیمت ها که واقعی هست البته بعد از اینکه قیمت ها و ایرلاین ها را لیست میکنه
در قسمت ایرلاین مورد نظر برروی قیمت گفته شده زیر کلمه book دبل کلیک کنید
این طوری قیمت را با مالیات حساب می کنه و تخفیفات را هم بهتون میده و در کل مبلغی را که باید بپردازید را مشخص میکنه..
از نظر قیمت هم بگم بله قیمت ها حقیقت داره
توی شیراز کمترین قیمت را به ما 1,300$ گفتند در حالی که از طریق این سایت من با مالیات و در جمع $845 پول دادم
از بابت سرویس دهی باید بگم این سایت کاری به سرویس دهی نداره یعنی هر ایرلاینی سرویس دهی مخصوص به خودش داره و برای سرویس دهی بهتر ایرلاین بهتری را انتخاب کنید
موفق باشید
اگر خبر و اطلاعات جدید تری بدست آوردم بهتون خبر میدم.
یادم رفت بگم
واسه کنسلی این بلیط ها در قسمت های آخر مرحله ای تقریبا به معنای بیمه وجود داره
که اگه این مبلغ را بپردازید که واسه بلیط ما شد نفری 45$ و پرداختیم.
اگر در هر صورت موفق به رفتن در موقع مقرر نشدید یا به هر دلیلی می خواستید کنسل کنید
قسمتی از پولتان را بسته به موقعیت اعلام کنسلی به شما بر می گردانند.
اطلاعات دقیق تر از این قسمت را برایتان در پست بعدی می نویسم.
Rolleyes
شانس تو را موفق ‌نمی‌کند، تو هستی که شانس را به موفقیت تبدیل می‌کنی.

آنچه شما را به نتیجه مطلوب می رساند الزاما نه تلاش و فعالیت سخت و طاقت فرسا که آگاهی و اطلاع از چگونگی انجام دقیق و درست کارهاست.
پاسخ
(2010-10-31 ساعت 11:21)Hashem نوشته:  
دوستان توجه داشته باشید که بیشتر مواقع این سایت ها قیمت اولیه بلیت را بدون مالیات و عوارض می زنند. پس باید 2-3 مرحله پیش برید تا به قیمت نهایی و پرداختی بلیت برسید.

باز هم با مالیات و همه عوارض ها بعضی پرواز ها قیمت های خیلی پایینی داره. البته توجه کنید که مالیات ایرلاین های مختلف فرق داره.

مثلاً پرواز یک طرفه از تهران به لس آنجلس با یک توقف:

با ایرلاین لوفت هانزا با همه عوارض 1227 دلار (1013 دلار + 234 دلار مالیات - 20 دلار تخفیف). تو کدوم آژانسی تو تهران می تونید این قیمت رو پیدا کنید؟

همین وضعیت پرواز با KLM میشه 1481 دلار (1161 دلار + 340 دلار مالیات - 20 دلار تخفیف).

یا پرواز ترکیبی با لوفت هانزا و یونایتد میشه 1343 دلار (1262 دلار + 101 دلار مالیات - 20 دلار تخفیف).

یا پرواز با امارات میشه 1202 دلار (1155 دلار + 67 دلار مالیات - 20 دلار تخفیف).

یا پرواز با BMI میشه 876 دلار (600 دلار + 276 دلار مالیات بدون تخفیف)

در این چند پروازی که من برای مثال آوردم نشون میده که مالیات ها خیلی تفاوت داره و این سایت قیمت بعضی ایرلاین ها رو خیلی خوب میده ولی بعضی تفاوت زیادی با قیمت آژانس ها نداره. مثلاً قیمت لوفت هانزا عالیه ولی قیمت امارات تقریباً همونی هستش که تو آژانس ها پیده میشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: Taraneh ، frozen mind ، megaholding ، Artim ، Eskandari ، Hashem ، hamed_gh ، behzadb57 ، maaref ، najibi
(2010-10-31 ساعت 11:28)Ashkan78 نوشته:  من براي مسير مالتا گفتم Alitalia مقرون به صرفه هست. ممكنه در مسيرهاي ديگه گرون در بياد.

به طور كلي Alitalia از ركود اقتصادي اروپا لطمه بدي خورده و الان فقط به فكر بقا هست، نه بلند پروازي. در نتيجه معمولا (تأكيد مي كنم معمولا و نه هميشه) قيمت هاي بالنسبه مناسبي داره. سياست مالي Alitalia در حال حاضر سود دهي نيست، بلكه كمتر ضرر دادن هست.

(2010-10-31 ساعت 10:56)Taraneh نوشته:  سلام. آيا قيمتها با ماليات است؟ اگر تا مرحله خريد پيش برويد قيمت نهايي، پس از اضافه شدن ماليات، تقريباً برابر ايران مي شود.

SAS هم قیمتهاش مناسبه فقط من نمیدونم از ایران پرواز داره.هیچ وقت از ایران با این ایرلاین نرفتم....البته خدماتش تو اروپا که جالب نیست چون جز پروازهای کاملااااااااااا اقتصادی بحساب میاد و معمولا هم مردم در اروپا برای مسیرای خیلی کوتاه ازش استفاده میکنن ....پروازهای داخلی اروپا رو که میدونم یه لیوان آب هم دستت نمیدن....هر چی میخوای باید پول بدی بخریBig Grin

پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، maaref
(2010-11-02 ساعت 18:17)Baabak نوشته:  

باز هم با مالیات و همه عوارض ها بعضی پرواز ها قیمت های خیلی پایینی داره. البته توجه کنید که مالیات ایرلاین های مختلف فرق داره.

با ایرلاین لوفت هانزا با همه عوارض 1227 دلار (1013 دلار + 234 دلار مالیات - 20 دلار تخفیف). تو کدوم آژانسی تو تهران می تونید این قیمت رو پیدا کنید؟

همین وضعیت پرواز با KLM میشه 1481 دلار (1161 دلار + 340 دلار مالیات - 20 دلار تخفیف).

یا پرواز ترکیبی با لوفت هانزا و یونایتد میشه 1343 دلار (1262 دلار + 101 دلار مالیات - 20 دلار تخفیف).

در این چند پروازی که من برای مثال آوردم نشون میده که مالیات ها خیلی تفاوت داره و این سایت قیمت بعضی ایرلاین ها رو خیلی خوب میده ولی بعضی تفاوت زیادی با قیمت آژانس ها نداره. مثلاً قیمت لوفت هانزا عالیه ولی قیمت امارات تقریباً همونی هستش که تو آژانس ها پیده میشه.

دوست عزیز تمام قیمتهایی که فرمودی در دفتر هواپیمایی تقریبا مشابه همین قیمتهایی است که فرمودی مثلا لوفتهانزا هم برای سانفرانسیسکو رو من چک کردم دفتر خودش 1250000تومان قیمت میدن

تنها تفاوت قیمت فاحش مربوط به bmi است که حدود 400دلار نفری فرق داره!
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، Lamborghini ، Hashem ، maaref
پروازهاي اروپايي خيلياشون اينجورين. من خودم تجربه Air Europa و Scandinavian Airlines (همون S.A.S) رو داشتم. البته غذاهاشون به نسبت فرودگاه زياد گرون نيست.

به ايران هم پرواز ندارند. اما تقريبا با هر خط هوايي كه از ايران بريد دانمارك، سوئد، يا نروژ، مي تونيد از قرارداد Interline استفاده كنيد و روي اين خط ادامه مسير بديد.

(2010-11-02 ساعت 20:45)@Š!M نوشته:  SAS هم قیمتهاش مناسبه فقط من نمیدونم از ایران پرواز داره.هیچ وقت از ایران با این ایرلاین نرفتم....البته خدماتش تو اروپا که جالب نیست چون جز پروازهای کاملااااااااااا اقتصادی بحساب میاد و معمولا هم مردم در اروپا برای مسیرای خیلی کوتاه ازش استفاده میکنن ....پروازهای داخلی اروپا رو که میدونم یه لیوان آب هم دستت نمیدن....هر چی میخوای باید پول بدی بخریBig Grin

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: یه مهاجر ، Artim ، hamed_gh ، behzadb57 ، maaref ، najibi
کمک فوری

دوستان من با آلیتالیا واسه لوس آنجلس بلیت دارم ۲ هفته دیگه . تا حالا چیزی از ویزا ترانزیت نشنیده بودم.به سفارت ایتالیا ایمیل زدم جواب درست نداد.آیا به ویزای ترانزیت نیاز دارم یا نه?
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref
(2010-11-02 ساعت 20:53)megaholding نوشته:  
(2010-11-02 ساعت 18:17)Baabak نوشته:  

دوست عزیز تمام قیمتهایی که فرمودی در دفتر هواپیمایی تقریبا مشابه همین قیمتهایی است که فرمودی مثلا لوفتهانزا هم برای سانفرانسیسکو رو من چک کردم دفتر خودش 1250000تومان قیمت میدن

تنها تفاوت قیمت فاحش مربوط به bmi است که حدود 400دلار نفری فرق داره!

دوستان این نکته رو هم مد نظر قرار بدین که کلاسهای پروازی متفاوتی برای هر ایرلاین هست یعنی شما از یه ایرلاین مثل BMI از یه مبدا به یه مقصد چند نوع قیمت خواهید داشت شاید اون روز مورد نظر بلیط ارزون رو نداشته و قیمت بالاتری رو داده
یه تجربه من دارم و خیلی جالبه
من و دوستم رفتم دفتر ترکیش و بلیطامونو رزرو کردم برای من قیمت هر بلیط 1,500,000 در اومد دفتر ترکیش گفت اگه بتونی از آژانس بگیری ممکنه بهتون ارزونتر بدن و ما بلیطی که به اونا می دیم ارزونتره و اونا هم باید به همین قیمت بلیط رو به شما بدن و این وسط سودشونو بردارن که می تونن از سودشون برات کم کنن. من چند روز بعد رفتم یه آژانس آشنا ولی اون مسیر تو لیست پروازاش نمی اومد و می گفت که می تونه یه پرواز به استانبول و یه پرواز به شیکاگو بگیره ولی اینا روی یه مسیر نیست و باید باراتو استانبول تحویل بگیری دوباره تحویل بدی ولی شرکت اصلی می تونه اینا رو با هم بهت بده ولی من اگه یه تیکه بخوام بهت بدم 1,760,000 هر بلیطت در میاد.

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، Lamborghini ، mavarfan ، Hashem ، hamed_gh ، emankh101 ، maaref
bebakhshid ke ba font e english minevisam , farsi nadaram .
manam ba parvaze alitalia umadam mesle shoma koli negarane visaye transit budam , zang zadam be daftare havapeimaie alitalia goft age visa ya green dashte bahsam nemikhad ke manam un moghe visa dashtam, va khoshbakhtane niazi ham be visaye transit nadashtam . albateh man nemikhastam az air port birun beram , age shoma faghat ye stop dari tuye italia niazi be visaye transit nadarid , visaye us ya green card kafiye . khialetun rahat. safare khubi dashte bashid
پاسخ
تشکر کنندگان: amins ، frozen mind ، megaholding ، Lamborghini ، hamed_gh ، behzadb57 ، Mojhdeh ، peyman74 ، maaref
(2010-11-11 ساعت 02:31)sita نوشته:  bebakhshid ke ba font e english minevisam , farsi nadaram .
manam ba parvaze alitalia umadam mesle shoma koli negarane visaye transit budam , zang zadam be daftare havapeimaie alitalia goft age visa ya green dashte bahsam nemikhad ke manam un moghe visa dashtam, va khoshbakhtane niazi ham be visaye transit nadashtam . albateh man nemikhastam az air port birun beram , age shoma faghat ye stop dari tuye italia niazi be visaye transit nadarid , visaye us ya green card kafiye . khialetun rahat. safare khubi dashte bashid

از ته دل‌ ممنونم بابت پاسخ سریع و مفید
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref
(2010-11-11 ساعت 01:29)amins نوشته:  کمک فوری

دوستان من با آلیتالیا واسه لوس آنجلس بلیت دارم ۲ هفته دیگه . تا حالا چیزی از ویزا ترانزیت نشنیده بودم.به سفارت ایتالیا ایمیل زدم جواب درست نداد.آیا به ویزای ترانزیت نیاز دارم یا نه?

در تکمیل جواب دوستان عرض کنم که در پروازهایی که به صورت Connection Flight هستند، شما بعد از پیاده شدن از پرواز اول وارد سالن ترانزیت فرودگاه میشید که طبق قوانین بین المللی جزء مناطق آزاد محسوب میشه و نیازی به ویزا نداره و حتی ویزای آمریکای شما هم چک نمیشه. ولی اگر قصد خارج شدن از فرودگاه رو داشته باشید نیاز به ویزا دارید و برای همین موارد هستش که ویزای ترانزیت برای ورود موقت به خاک یک کشور و عبور از آن وجود داره.

حتماً می دونید که طبق همین وضعیت یک ایرانی به نام مهران کریمی ناصری به مدت 18 سال تو سالن ترانزیت فرودگاه شارل دوگل پاریس زندگی کرد و فیلمی هم به نام ترمینال توسط استیون اسپیلبرگ با بازی تام هنکس بر اساس همین موضوع ساخته شد.

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D9%8...8%B1%DB%8C
پاسخ
تشکر کنندگان: Hashem ، behzadb57 ، hamed_gh ، mavarfan ، emankh101 ، farzad101 ، Linspire ، maaref ، najibi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان