کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث درباره نامه قبولی برای برندگان لاتاری ۲۰۱۱
اینکه یک اسپانسر چند نفر رو میتونه ساپورت کنه بستگی به خط فقر سالانه آمریکا داره. هر سال دولت آمریکا رقمی رو بر حسب تعداد افراد خانواده به عنوان خط فقر اعلام میکنه. به عنوان مثال یک اسپانسر برای ساپورت یک خانواده سه نفری باید سالانه برابر یا کمی بیشتر از خط فقر یک خانواده سه نفری اضافه درآمد داشته باشه. یا به عنوان دیگه اگه خانواده خودش مثلا چهار نفر باشه و بخواد دو نفر دیگه رو هم ساپورت کنه باید ۱۲۵٪ خط فقر برای ۶ نفر٬ درامد سالانه داشته باشه یا موجودی بانکی و اموالش نشانگر چنین قدرتی در اون باشه. حالا اگه در آمد سالانه اش نشون دهنده این مقدار نباشه باید اموال و موجودی بانکیش کافی باشه حتما باید علاوه بر برگه های مالیاتی تاییدیه موجودی بانک ارائه بده. ممکن هم هست که توی فرم ساپورت ادعای درامد زیاد بکنه ولی برگه مالیاتیش اونو تایید نکنه. چون برگه مالیاتی مربوط به سالهای قبل ( حداقل یک سال قبل ) میشه کنسول فرض رو بر این میذاره که اسپانسر در این فاصله افزایش درآمد داشته که در این صورت باید تاییدیه صاحب کار اسپانسر و یا تاییدیه گردش حساب ( اگه کار شخصی داره ) هم همراه با فرم ارسال بشه.

منبع: وبلاگ سفرمن. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.
تشکر کنندگان: Behinaz ، Monica ، حامد
عزیز دلم ! بابا ! شما که ماشاا... باسوات هستید دانشجویید آخه برادر من چرا بقیه تاپیک های انجمن رو یه نظر نمی کنید. سوال در مورد اسپانسر درمورد شرایط ورود به آمریکا و غیره و غیره دارید؟ توی چندین تاپیک مفصل مشکلتون توضیح داده شده به خدا اگه دروغ بود میتونید دستم رو قطع کنید! چرا میگم این کارو بکنید؟
1- موضوع این تاپیک یه چیز دیگست.
2- اون جوابی که باید بگیرید ممکنه اینجا به دست نیارید.
3- در حالی که به صورت علمی همه مشکلات در تاپیک های مخصوصشون بررسی شدند چرا اون همه اطلاعات مفید رو از دست بدبد؟
4- بار اضافه به کل سایت وارد میشه
5- کاربرهایی که مداوم موضوعات رو سر می زنند از تکرار و تکرار و تکرار بعضی حرف ها خسته میشند. خب ما که قبل از ثبت نام در سایت قوانین رو مطالعه کردیم چرا باید سوالی که مفصل جواب داده شده رو دوباره مطرح کنیم؟
آقا کیس نامبر چیه؟ بالا باشه چرا بده پایین باشه چرا خوبه؟ کی تو سایت جواب میدند؟ و ... و این داستان خیلی از کاربران عزیز و محترمیه که جدید تو سایت عضو میشند و دریغا که دقت نمی کنند.

(2010-05-15 ساعت 12:50)tufarqanli نوشته:  دوستان اگه نامه بنا به هر دلیلی به دستمون نرسه اما وقتی از سایت چک میکنیم ببینیم که قبول شدیم و کیس نامبر هم پایین باشه آیا فرصت کافی برای انجام بقیه کارا و ارسال فرمهای نوبت دوم وجود داره؟!
راستی دوستان موقع ورود به خاک ایالت متحده میتونیم لب تاپ رو هم ببریم؟ گیر ندن تو فرودگاه؟ آخه من بدون لب تاپم هیچ حا نمیتونم برم!!!
به همه ی دوستانی که نامه شون رو خارج از ایران دریافت کردند تبریک میگم...

یادم رفت بگم آقا شما گیتارو با خودت نبر لبتاپو با خودت ببر :d
آدمي در عالم خاكي نمي آيد به دست *** عالمي ديگر ببايد ساخت و ز نو آدمي
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Ashkan78 ، honareirani
سلام به همگی
من تازه عضو شدم و برای همه آرزوی موفقیت میکنم منم دفعه اولمه که در لاتاری شرکت میکنم
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، Behinaz ، sh-b ، mohajerusa2011 ، reza_a
سلام
من امسال برای بار دوم هست که شرکت میکنم.با آرزوی قبولی برای تمام بچه های مهاجرسرا....
تشکر کنندگان: Behinaz ، mohajerusa2011
سلام دوستان من امروز از طریق سایت ... مطلع شدم حدود 5 نفر نامه هایشان رسیده وبه آدرسشون ارسال شده وفکر میکنم طی روزهای آتی تو مهاجرسرا نیز به آن اشاره شود پس باید این روزها برای خودمون وخانوادمون دعاکنیم وهیجان یک لاتاری جذاب رو ازدست ندیم بهتره
(2010-05-17 ساعت 17:23)lo30 نوشته:  سلام
من امسال برای بار دوم هست که شرکت میکنم.با آرزوی قبولی برای تمام بچه های مهاجرسرا....

انشاالله امسال خبرهای خوبی میگیرین. یه سوال استرس امسال بیشتره یا پارسال؟؟Shy

سال نو مبارك
http://vahidpottery.persianblog.ir
تشکر کنندگان: ساسان
می شه بگید از طریق چه سایتی مطلع شدید ؟ و اینها نامه هاشونو تو ایران دریافت کردند؟
کافی است اولین قدم را با ایمان بردارید .
تشکر کنندگان:
(2010-05-17 ساعت 23:18)afrodit نوشته:  می شه بگید از طریق چه سایتی مطلع شدید ؟ و اینها نامه هاشونو تو ایران دریافت کردند؟

ایشون نام سایت رو گفته بودند و من بدلیل اینکه تبلیغات صورت نگیره اون رو به ... تغییر دادم.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان:
(2010-05-17 ساعت 23:20)sadra_sepehr نوشته:  
(2010-05-17 ساعت 23:18)afrodit نوشته:  می شه بگید از طریق چه سایتی مطلع شدید ؟ و اینها نامه هاشونو تو ایران دریافت کردند؟

ایشون نام سایت رو گفته بودند و من بدلیل اینکه تبلیغات صورت نگیره اون رو به ... تغییر دادم.

خوب شما خودتون حرف ایشون را تایید می کنید یعنی نامه ها اومده ایران؟
کافی است اولین قدم را با ایمان بردارید .
تشکر کنندگان:
من همچین چیزی رو نمی تونم تایید کنم.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: mehran61
(2010-05-17 ساعت 23:20)sadra_sepehr نوشته:  

خیلی ممنون که یادآورشدید در خصوص تبلیغ سایت بعداز این دقت بیشتر خواهم کرد.Sad

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

سال نو مبارك
http://vahidpottery.persianblog.ir
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Monica ، mehran61 ، behy_b
نیمچه گزارش :d :
1-خب مثل این که تا الان فقط یه نامه داشتیم که در آسیا به دست صاحبش رسیده که در کشور یمن بوده.
2- اکثر افرادی که تا به امروز مدعی برنده شدن هستند از کشورهای آفریقایی هستند.
3- دریافت نامه ها در قاره اروپا و مخصوصاً آفریقا شروع شده اما متأسفانه هنوز از آسیا خبرهای خوبی نیست.
4- با همه این ها اکثر افرادی که مدعی برنده شدن هستند نامه ها به آدرس کشور آمریکا به دست خودشون یا آشناهاشون رسیده.
5- از کشور خودمون هم بیشتر از سه چهار نفر گزارش قبولی تا الان نداریم که به نظر میرسه هیچ کدوم در ایران نامه ها به دستشون نرسیده و در آدرس های آمریکایی و اروپایی نامشون رو گرفتند.
آدمي در عالم خاكي نمي آيد به دست *** عالمي ديگر ببايد ساخت و ز نو آدمي
تشکر کنندگان: honareirani
با سلام
خيلي نگران نباشيد. Shy
پارسال نامه خواهرم كه 3 may ارسال شده بود (Case No. 35XX) تاريخ 3 خرداد به ايران رسيده بود . از اول خرداد به بعد احتمالا به ايران مي رسه.
رهايي آرزو و گير ندادن به آن! با همه وجود، رويا را به كاينات دادن و منتظر سخاوت بيكران روزگار بودن، راز بي‌بديل به آرزو رسيدن است.[/quote]
تشکر کنندگان: nhzgroup ، honareirani ، mehran61
من دیروز نامه اول رو ردریافت کردم
از دوستان اگه کسی اطلاعاتی در مورد فرم 230 داره لطفا بهم بگه.
تشکر کنندگان: usa.lover ، honareirani ، loony ، shabgard25 ، ADONIS ، atm849 ، Behinaz ، vahidansari ، behy_b ، greenheart ، Ali Sepehr ، reza_a
(2010-05-18 ساعت 17:11)upm2006 نوشته:  من دیروز نامه اول رو ردریافت کردم
از دوستان اگه کسی اطلاعاتی در مورد فرم 230 داره لطفا بهم بگه.

مبارکه دوست جدید.
اگه میشه یکم اطلاعات بیشتری مانند حدود کیس نامبر و محل دریافت نامه رو هم ذکر کنید.
با تشکر و تبریک مجدد.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
یک سوال داشتم؟
کلا تو بروسه لاتاری چند تا نامه برای قبول شدگان ارسال میشود و داخل هر کدام چه چیزی (چه نوع نامه ای وجود دارد ) .
با سباس
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان