کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث درباره نامه قبولی برای برندگان لاتاری ۲۰۱۱
(2010-05-18 ساعت 17:11)upm2006 نوشته:  من دیروز نامه اول رو ردریافت کردم
از دوستان اگه کسی اطلاعاتی در مورد فرم 230 داره لطفا بهم بگه.

ضمن تبريك و شادباش اگه امكانش هست حدود كيس نامبر و محل اون رو ذكر كنيد و يا در امضاتون قرار بديد
بازم بهتون تبريك ميگم
پدر بزرگ به نان می اندیشید، پدر به آزادی
من اکنون...
به نان و آزادی.
تشکر کنندگان: vahidansari ، lo30
تبریک میگم
لینک دانلود فرم 230 در این تاپیک قرار داره:
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2586

لینک دانلود فرم 122 و نحوه پر کردن اون هم در این تاپیک قرار داره:
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2587
تشکر کنندگان: laili ، honareirani ، elli ، Ali Sepehr ، upm2006

تبریک میگم خیلی!
کجا نامه رو دریافت کردین ؟

شماره كيس: 2016AS68XX__كنسولگرى: Ankara__تعداد افراد كيس: 1__ارسال فرم هاى سرى اول: June 07

رحمت خداوند ممکن است تأخیر داشته باشد اما حتمی است. (آنتونی رابینز)
تشکر کنندگان: honareirani ، mohajerusa2011 ، upm2006

خیلی تبریک می گیم هوررررا .اگر برایتان مقدور باشه نام شهرتان را که نامه را دریافت کردید جهت اطلاع بقیه بگید.:

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

سال نو مبارك
http://vahidpottery.persianblog.ir
تشکر کنندگان: upm2006
(2010-05-18 ساعت 22:41)vahidansari نوشته:  

خیلی تبریک می گیم هوررررا .اگر برایتان مقدور باشه نام شهرتان را که نامه را دریافت کردید جهت اطلاع بقیه بگید.:

کوالالامپور......
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: upm2006
سلام
به این سایت میشه اطمینان کرد ؟؟؟ از طریق اسم میگه نامه اومده یا نه .
http://www.gpo.gov.np/DvSrchResult.aspx
Lottery 2011 =Failed
Lottery 2014 =Failed
Lottery 2015 =Failed
Lottery 2016 =Failed
تشکر کنندگان: honareirani
(2010-05-18 ساعت 23:11)ali_kh نوشته:  سلام

آخه امریکا چه ربطی به نپال داره؟!
یعنی امکانش هست که درست باشه؟!
تشکر کنندگان:
(2010-05-19 ساعت 01:11)honareirani نوشته:  

نه، شاید فقط برای نامه های خود نپال باشه. من اسمی رو که نامه اش رو دریافت کرده سرچ کردم پیدا نکرد.
گشتیم نبود، نگرد نیست Big Grin
Your EDV 2011 result (1st Letter) not found.
keivan
عضو بی سابقه !
تشکر کنندگان: honareirani ، jayjay
(2010-05-19 ساعت 02:09)keivan نوشته:  
(2010-05-19 ساعت 01:11)honareirani نوشته:  

نه، شاید فقط برای نامه های خود نپال باشه. من اسمی رو که نامه اش رو دریافت کرده سرچ کردم پیدا نکرد.
گشتیم نبود، نگرد نیست Big Grin
Your EDV 2011 result (1st Letter) not found.

من هم چك كردم. اين سايت فقط براي منطقه خاص است و واسه ايران نيست. حتي مال پارسال رو هم چك كردم، كسي كه قبول شده بود اسمش نبود. نگران نباشيد. Smile
رهايي آرزو و گير ندادن به آن! با همه وجود، رويا را به كاينات دادن و منتظر سخاوت بيكران روزگار بودن، راز بي‌بديل به آرزو رسيدن است.[/quote]

این سایت اداره پست نپال هست. فقط قبولی های نپال را میزنه
تشکر کنندگان: mercedeh ، laili ، honareirani ، Ali Sepehr

دوست گرامی و عضو جدید ضمن عرض تبریک به شما به مناسبت دریافت نامه قبولیتون از شما خواهش می کنم اولاً شماره کیس نامبرتون البته غیر از سه رقم آخر، تاریخ ارسال نامه توسط KCC تاریخ دریافت نامه توسط شما(البته گفتید دیروز ولی تاریخش رو لطفاً بنویسید) ضمناً کشور و یا شهری که نامه رو دریافت کردید برای اطلاع من و رفیقای مهاجرسراییم بفرمایید.
اگر هم دوست داشتید بیشتر برای ما وقت بذارید لطف بفرمایید تصویر نامه قبولیتون رو منهای مشخصات فردی(به راحتی با نرم افزارهای ویرایش تصویر میتونید حذفشون کنید) و حتی پاکت نامه به صورت لینک برامون آپلود کنید.
البته همینجا بگم که این موارد به خاطر قبول کردن یا نکردن ادعای شما نیست چون میگید نامه به دستتون رسیده ما هم دوست داریم همینجوری باشه که شما میگید اما عرف اینه که تو یه انجمن لاتاری گرین کارد اگر کسی اعلام برندگی کنه حداقل یه مقدار اطلاعات جزئی در اختیار بقیه دوستاش قرار بده تا دیگران هم از وضعیت نتایج با خبر باشند وگرنه صرف اعلام این خبر که I wonnnnnnnnn یا من برنده شدم یا امروز نامه رو گرفتم با وجود این که باعث خوشحالی ما میشه اما کمکی بهمون نمیکنه.
بازم بهتون تبریک میگم و موفق باشید Smile
آدمي در عالم خاكي نمي آيد به دست *** عالمي ديگر ببايد ساخت و ز نو آدمي
تشکر کنندگان: nhzgroup ، laili ، honareirani ، Behinaz ، behy_b ، keivan ، loony
دوستان من يه چيزي خيلي فكرمو مشغول كرده و اونم اينه كه ظاهرا كساني كه موقع ثبت نام ادرس خارج از كشور و به خصوص ادرسي در امريكا موقع ثبت نام ميدن اينطور كه من دارم ميبينم از شانس بيشتري براي برنده شدن برخوردارن
ميگيد چطور؟؟
خب من 2 سال پيش اسم 5 نفر از اشناهام و دوستامو كه واقعا از نظر من مستحق رفتن بودن Big Grinرو ثبت نام كردم و ادرس يكي از اونها رو در امريكا دادم و در كمال تعجب اسم اون دوستم كه ادرسش امريكا بود در اومد و الان به سلامتي اونجاست
و اما پارسال...
پارسال من و يه عده از دوستان و اشناها همه با هم ثبت نام كرديم البته من فقط 3 نفر رو نوشتم و بقه شون راسا اقدام كردن و كلا 10 نفر ميشديم ولي فقط يه نفرمون ادرسي در امريكا اداده بوديم و امروز صبح هموني كه ادرس امريكا رو موقع ثبت نام داده بود و برادر داماد دايي من ميشد(چه فاميل نزديكيTongue) بهم زنگ زد و گفت كه نامه قبوليش رفته در خونه خالش اينا تو امريكا توي شهر اتلانتا كه ادرسشو داده بود و قراره به زودي شماره كيس نامبرش رو بگيرم بزارم تو مهاجر سرا تا شايد مارو به يه نتايجي برسونه

و اما من كم كم دارم به اين نتيجه ميرسم كه كاش پارسال ادرس اونجا رو داده بودم
و نميدونم كه ايا اين توي روند قرعه كشي تاثير داره يا نه اما اگه از من يكي بپرسيد كه داره بهتون ميگم كه باور كنيد كه بي تاثير نيستBig Grin
پدر بزرگ به نان می اندیشید، پدر به آزادی
من اکنون...
به نان و آزادی.
تشکر کنندگان:
(2010-05-19 ساعت 13:15)jayjay نوشته:  دوستان من يه چيزي خيلي فكرمو مشغول كرده و اونم اينه كه ظاهرا كساني كه موقع ثبت نام ادرس خارج از كشور و به خصوص ادرسي در امريكا موقع ثبت نام ميدن اينطور كه من دارم ميبينم از شانس بيشتري براي برنده شدن برخوردارن
ميگيد چطور؟؟
خب من 2 سال پيش اسم 5 نفر از اشناهام و دوستامو كه واقعا از نظر من مستحق رفتن بودن Big Grinرو ثبت نام كردم و ادرس يكي از اونها رو در امريكا دادم و در كمال تعجب اسم اون دوستم كه ادرسش امريكا بود در اومد و الان به سلامتي اونجاست
و اما پارسال...
پارسال من و يه عده از دوستان و اشناها همه با هم ثبت نام كرديم البته من فقط 3 نفر رو نوشتم و بقه شون راسا اقدام كردن و كلا 10 نفر ميشديم ولي فقط يه نفرمون ادرسي در امريكا اداده بوديم و امروز صبح هموني كه ادرس امريكا رو موقع ثبت نام داده بود و برادر داماد دايي من ميشد(چه فاميل نزديكيTongue) بهم زنگ زد و گفت كه نامه قبوليش رفته در خونه خالش اينا تو امريكا توي شهر اتلانتا كه ادرسشو داده بود و قراره به زودي شماره كيس نامبرش رو بگيرم بزارم تو مهاجر سرا تا شايد مارو به يه نتايجي برسونه

و نميدونم كه ايا اين توي روند قرعه كشي تاثير داره يا نه اما اگه از من يكي بپرسيد كه داره بهتون ميگم كه باور كنيد كه بي تاثير نيستBig Grin

به نظر من که ربطی نداره، منم هر سال بین 10 تا 15 نفر رو ثبت نام میکردم وآدرس آمریکا میدادم و هیچ خبری نبود (هر چند که امسال خبری شد) ولی نمیتونه ربطی داشته باشه. (الان Atm میاد میگه طبق دستورالعمل برگزاری قرعه کشی همه از شانس برابر برخوردارند Big Grin ) از جهتی که برای خودم آدرس ایران رو دادم یه مزیت به حساب میاد که هنوز امیدوارم نامه در راهه. اگه آدرس آمریکای جهانخوار را داده بودم الان مسلم شده بود که نامه ای در کار نیست
keivan
عضو بی سابقه !
تشکر کنندگان: mehran61 ، honareirani
(2010-05-19 ساعت 13:15)jayjay نوشته:  دوستان من يه چيزي خيلي فكرمو مشغول كرده و اونم اينه كه ظاهرا كساني كه موقع ثبت نام ادرس خارج از كشور و به خصوص ادرسي در امريكا موقع ثبت نام ميدن اينطور كه من دارم ميبينم از شانس بيشتري براي برنده شدن برخوردارن
ميگيد چطور؟؟
و اما پارسال...

jayjay جان مثل اینکه دستت شفاست جون من بیا اگه امسال خدای نکرده قبول نشده بودم برای سال بعد تو برام ثبت نام کن آدرس امریکا هم دارم
خدایا من خودم را رها کرده ام تو رهایم مکن
اقاااا من می دونم امسال قبول نمیشم(10000% مطمئن)
شما واسه 2012 برای من ثبت نام کن ، برنده که شدم حق شما رو هم میدم
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان