کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث درباره نامه قبولی برای برندگان لاتاری ۲۰۱۱
(2010-05-19 ساعت 14:48)giantboy94 نوشته:  
(2010-05-19 ساعت 13:15)jayjay نوشته:  دوستان من يه چيزي خيلي فكرمو مشغول كرده و اونم اينه كه ظاهرا كساني كه موقع ثبت نام ادرس خارج از كشور و به خصوص ادرسي در امريكا موقع ثبت نام ميدن اينطور كه من دارم ميبينم از شانس بيشتري براي برنده شدن برخوردارن
ميگيد چطور؟؟
خب من 2 سال پيش اسم 5 نفر از اشناهام و دوستامو كه واقعا از نظر من مستحق رفتن بودن Big Grinرو ثبت نام كردم و ادرس يكي از اونها رو در امريكا دادم و در كمال تعجب اسم اون دوستم كه ادرسش امريكا بود در اومد و الان به سلامتي اونجاست
و اما پارسال...
پارسال من و يه عده از دوستان و اشناها همه با هم ثبت نام كرديم البته من فقط 3 نفر رو نوشتم و بقه شون راسا اقدام كردن و كلا 10 نفر ميشديم ولي فقط يه نفرمون ادرسي در امريكا اداده بوديم و امروز صبح هموني كه ادرس امريكا رو موقع ثبت نام داده بود و برادر داماد دايي من ميشد(چه فاميل نزديكيTongue) بهم زنگ زد و گفت كه نامه قبوليش رفته در خونه خالش اينا تو امريكا توي شهر اتلانتا كه ادرسشو داده بود و قراره به زودي شماره كيس نامبرش رو بگيرم بزارم تو مهاجر سرا تا شايد مارو به يه نتايجي برسونه

و اما من كم كم دارم به اين نتيجه ميرسم كه كاش پارسال ادرس اونجا رو داده بودم
و نميدونم كه ايا اين توي روند قرعه كشي تاثير داره يا نه اما اگه از من يكي بپرسيد كه داره بهتون ميگم كه باور كنيد كه بي تاثير نيستBig Grin

jayjay جان مثل اینکه دستت شفاست جون من بیا اگه امسال خدای نکرده قبول نشده بودم برای سال بعد تو برام ثبت نام کن آدرس امریکا هم دارم

(2010-05-19 ساعت 17:10)idn نوشته:  اقاااا من می دونم امسال قبول نمیشم(10000% مطمئن)
شما واسه 2012 برای من ثبت نام کن ، برنده که شدم حق شما رو هم میدم

والا يه مثل هست كه ميگه "تو اگر طبيب بودي سر خود دوا نمودي"
ما مخلصه همه بچه هاي مهاجر سراييم اما ما اگه از اين هنرها بلد بوديم كه يه فكري واسه خودمون ميكرديم اما اي به چشم خدا كنه واسه شما جواب بدهBig Grin
پدر بزرگ به نان می اندیشید، پدر به آزادی
من اکنون...
به نان و آزادی.
تشکر کنندگان: loony ، honareirani
2011ASxxxxxxxx
سلام . از دوستان اگه کسی تجربه مصاحبه در کوالالامپور رو داره تشکر میکنم اگر که تجربیاتشون رو بیان کنند.
تشکر کنندگان: ShabPareyeMohajer
(2010-05-19 ساعت 18:05)upm2006 نوشته:  2011ASxxxxxxxx
سلام . از دوستان اگه کسی تجربه مصاحبه در کوالالامپور رو داره تشکر میکنم اگر که تجربیاتشون رو بیان کنند.

دوست عزیر گفتن حدود کیس نامبر رو بگو نه اینکه همه رو سانسور کنی Wink
مثلا اگر کیس نامبر شما 25672 است کافیه بگی 25000. حداقل یه برآوردی داشته باشیم. این که شما نوشتی تازه کد اول کیس نامبره
keivan
عضو بی سابقه !
تشکر کنندگان: honareirani
18XXX این برنده خوش شانس کیست؟

حدس بزنید و جایزه بگیرید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، WIKIMAN
(2010-05-19 ساعت 18:56)sadra_sepehr نوشته:  18XXX این برنده خوش شانس کیست؟

ووووووووووووووووووو
کیست کیست؟؟؟؟!Wink
خیلی خیلی آدم خوش شانسیه! دیدین کائنات حرف گوش میده!WinkBig Grin
صدرا برنده خوش شانسمون رو نما می خواد انگار!!Wink
چشم انتظاری جاذبه ای قوی دارد. منتظر چیزهایی باش که می خواهی شان, نه چیزهایی که نمی خواهی

شماره کیس: 2010AS000016XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May 2010  
تاریخ دریافت ویزا: فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: Ashkan78
صدرا احيانا خودت نيستي؟

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، mehran61

تبریک میگم ، به جز خودت کسی نمیتونه باشه. جایزه منو بده Big Grin
keivan
عضو بی سابقه !
تشکر کنندگان:
2011AS000022XX
17/May 2010

تشکر کنندگان: keivan ، jayjay ، honareirani ، loony ، Nightsky007
بالاخره اولیش تو ایران رسید . 18XXX . حالا نمیگم مال کیه تا یکمی تو خماری بمونید.Big Grin
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2660
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: R.F ، vahidansari ، Nightsky007
(2010-05-19 ساعت 19:08)upm2006 نوشته:  2011AS000022XX
17/May 2010

تبریک میگم ، فکر کنم تا الان پائین ترین کیس نامبر اعلام شده بوده.
keivan
عضو بی سابقه !
تشکر کنندگان: Nightsky007
دوست عزیز keivanسلام. ایا کیس نامبر برا قبولی در مصاحبه مهم است؟ متشکرم

تشکر کنندگان:
(2010-05-19 ساعت 19:17)upm2006 نوشته:  دوست عزیز keivanسلام. ایا کیس نامبر برا قبولی در مصاحبه مهم است؟ متشکرم

keivanعزیز با اجازه شما من جواب این دوستمون رو میدم
نه دوست عزیز هیچ ربطی نداره فقط شماره کیس های پایین تر با خیال راحتتری این پروسه رو طی میکنن چون وقت بیشتری دارن وکرنه شماره کیس هیچ ربطی به دریافت ویزا و یا نگرفتنش نداره
موفق باشیدSmile
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان: keivan ، honareirani ، Nightsky007
Sh-bمتشکرم از راهنمایی شما

تشکر کنندگان: sh-b ، honareirani
(2010-05-19 ساعت 19:17)upm2006 نوشته:  دوست عزیز keivanسلام. ایا کیس نامبر برا قبولی در مصاحبه مهم است؟ متشکرم

نه . درستی مدارک و صداقت در قبولی مصاحبه مهم است. در مورد سئوال اینکه کسی تجربه مصاحبه در کوالالامپور داشته یا خیر. من فکر نمیکنم، معمولا برنده های ایران یا ابوذبی می روند یا آنکارا. احتمالاً به دلیل محل سکونت شما سفارت کوالالامپور برای شما انتخاب شده. (اونجا آفیسر فارسی زبان ندارد) البته میتوانید محل مصاحبه را عوض کنید. در یک انجمن مربوط به DV2010 مطالب مفیدی راجع به تعویض محل مصاحبه بود. البته اگر مشکل زبان ندارید سفارت با سفارت فرقی نداره بیشتر یه سری شایعات هست که فلان جا خوب ویزا نمیده یا مسائل دیگر. کسایی که به هر دلیل مدارکشون مشکل داره بعضی اوقات برای توجیه denied شدن تقصیر را گردن سفارت می اندازند. اون ها طبق قانون خودشون مراحل رو انجام می دهند و این قوانین برای همه سفارت خانه ها یکسان است.
البته این کیس نامبر پایین باعث میشه زودتر کارنت شوید. با نگاهی به زمان کارنت شدن کیس نامبرهای سال گذشته یه زمان تقریبی دستتون میاد.
keivan
عضو بی سابقه !
تشکر کنندگان: honareirani
(2010-05-19 ساعت 19:11)sadra_sepehr نوشته:  بالاخره اولیش تو ایران رسید . 18XXX . حالا نمیگم مال کیه تا یکمی تو خماری بمونید.Big Grin
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2660

صدرا جان بهت تبريك ميگم بالاخره اوني كه منتظرش بودي اومد
پدر بزرگ به نان می اندیشید، پدر به آزادی
من اکنون...
به نان و آزادی.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان