کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث درباره نامه قبولی برای برندگان لاتاری ۲۰۱۱
(2010-05-19 ساعت 18:56)sadra_sepehr نوشته:  18XXX این برنده خوش شانس کیست؟

حدس بزنید و جایزه بگیرید.

ALI-J
اولین برنده از سایت بزرگ مهاجرتی مهــــــاجر ســــــــرا
ســـــــال 1489
و اما اخرین برنده از سایت مهاجر سرا
IDn تشویقش کنید ، واسش عقده شده بود Big Grin
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
تشکر کنندگان: jayjay ، keivan ، honareirani ، mehran61 ، Nightsky007 ، WIKIMAN
صدرا به جون خودم اگه واسه خودت باشه همین امشب شب رو حرکت می کنم میام تهران شیرینیمو می گیرم یه ماچتم می کنم Smile تو رو حضرت (هر کسی بیشتر دوست داشتی بذار) اذیتمون نکن Smile
آقا من می خوام تو سایت اسپم بذارم محرومم کنید منفی بدید بنم کنید تا صدرا نگه کیه من هی پشت سر هم یوزر درست می کنم مهاجرسرا رو تخته می کنم آآآآآآآآآآآآیییییییی نفس کش صدرا کجایی خوب سر کارمون گذاشتیییییییی Big Grin
آدمي در عالم خاكي نمي آيد به دست *** عالمي ديگر ببايد ساخت و ز نو آدمي
تشکر کنندگان: laili ، Nightsky007
آقا مهران کجائی بابا .......این تاپیک جشن و سرور بود..http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2660&page=1

حالا میتونی بری تهران از علی شیرینی بگیری...صدرا و علی فرق ندارند که بالاخرا جفتشون قبولن حالا یکی زودتر یکی دیرترSmile
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: mehran61 ، Ali Sepehr ، WIKIMAN
شروین جان سخت نگیرید. اگه شما مدیر سایت بودید و روزانه مجبور بودید صدها تاپیک سر بزنید، توهین ها، حرف های سیااسی، موضوعات بی ربط غیره و غیره رو سر و سامون بدید ضمناً به موقع تاپیک های لازم رو ایجاد کنید و هزار و یک کار دیگه تازه اونم بدون هیچ چشمداشتی دقت کنید بدون هیچ چشمداشتی! حداقل از دوستات این انتظار رو داشتی که باهات همکاری کنند این طور نیست؟ Smile

(2010-05-20 ساعت 10:32)shervin1988 نوشته:  
(2010-04-20 ساعت 13:28)sh-b نوشته:  سلام
ضمن تبریک به تمام کسانی که در لاتاری 2011 قبول خواهند شد
امیدوارم بیشتر قبول شدگان از سایت مهاجرسرا و از کاربران خوب و سابق انجمن باشندSmile
در این تاپیک افرادی که نامه قبولی خود را دریافت کرده اند با ذکر تقربی شماره کیس نامبر قبولی خود را اعلام کنند
موفق باشید

* از زدن پست های اسپم (خاطره،درد دل و ... ) در این تاپیک خودداری شود، این پست ها سریعا پاک می شود.(Ali-J)

* از زدن پست های اسپم (خاطره،درد دل و ... ) در این تاپیک خودداری شود، این پست ها سریعا پاک می شود.(Ali-J)
یه دفه فروم رو ببندید خیال خودتون رو راحت کنید دیگه
آدمي در عالم خاكي نمي آيد به دست *** عالمي ديگر ببايد ساخت و ز نو آدمي
تشکر کنندگان: honareirani ، laili ، WIKIMAN
سلام به دوستان عزیز. من کارت معافیت از خدمت نظام وظیفه دارم. حالا باید تو فرم230 کدام گزینه رو تیک بزنم؟ (سوال 34) متشکرم

تشکر کنندگان: Ashkan78 ، honareirani
(2010-05-20 ساعت 18:33)upm2006 نوشته:  سلام به دوستان عزیز. من کارت معافیت از خدمت نظام وظیفه دارم. حالا باید تو فرم230 کدام گزینه رو تیک بزنم؟ (سوال 34) متشکرم

خوب وقتی نرفتی میزنی NO دیگه
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، honareirani
(2010-05-20 ساعت 19:53)atm849 نوشته:  
(2010-05-20 ساعت 18:33)upm2006 نوشته:  سلام به دوستان عزیز. من کارت معافیت از خدمت نظام وظیفه دارم. حالا باید تو فرم230 کدام گزینه رو تیک بزنم؟ (سوال 34) متشکرم

نه علی جان ایشون باید بنویسن N/A
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان: upm2006 ، Monica ، honareirani
من به توصیه sh-b عمل کردم N/A رو نوشتم البته با این توضیح [N/A [Exemption from military service

تشکر کنندگان:
(2010-05-20 ساعت 20:07)sh-b نوشته:  
(2010-05-20 ساعت 19:53)atm849 نوشته:  

نه علی جان ایشون باید بنویسن N/A
نه شادی جان ایشون باید تیک NO را بزنه بعد اون موارد زیرش را بزنه N/A
البته همین که Exemption from military service را بنویسن نشان دهنده هست.
پاورقی: این ها رو الان دارم با یک وکیل چت می کنم بهم میگه از خودم نمی نویسم Big Grin
تشکر کنندگان: upm2006 ، loony ، sh-b ، honareirani
علی جان دقیقا حق با شماست من چون خودم دخترم نه noزدم و نهyes فقط زدم N/A
شما باید NO را تیک بزنید و در پایان طبق گفته علی قسمت های پایینش رو N/A
اگرم الان N/Aزدید هیچ اشکالی نداره فقط گزینه NOرا تیک بزنید حتما ,هرچند که توضحتون در پرانتز کفایت میکنه
ببخشید بابت اشتباهم
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان: R.F ، atm849 ، Monica ، upm2006 ، honareirani ، WIKIMAN
(2010-05-19 ساعت 18:05)upm2006 نوشته:  2011ASxxxxxxxx
سلام . از دوستان اگه کسی تجربه مصاحبه در کوالالامپور رو داره تشکر میکنم اگر که تجربیاتشون رو بیان کنند.

من و همسرم از کوالالامپور شرکت میکنیم. البته هنوز برای مصاحبه نرفته ایم.
اگر سوال خاصی هست که بتوانم کمک کنم،در خدمت هستیم.
همچنین شماازطریق "فهرست وضعیت برندگان 2010" که آقامحسن زحمت تهیهء آنرا میکشد، میتوانید کسانی را که از کوالالامپور هستند ، پیدا کنید.
2010AS200xx
دریافت نامه قبولی: Jul-24-2009
مصاحبه و دریافت ویزا :Jul 2010، Kuala Lumpur
تاریخ و محل ورود به آمریکا: سپتامبر2010،نیویورک
دریافتSSN و GC :اکتبر2010
محل سکونت فعلی:San Jose, California
تاریخ سیتیزن شدن: Cool
تشکر کنندگان: upm2006 ، Monica ، Nightsky007
سلام. من یه سوالی برام پیش اومده. آخرین شماره کیسی که سال 2010 نامه اش تو ایران براش رسیده چند بوده ؟مثل اینکه به ترتیب نیستند نه؟ چون اگه قرعه کشی باشه شماره ها تصادفیه نه به ترتیب. درسته؟
کسی نظری داره؟
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان و مدیران زحمت کش سایت

من یک سوال داشتم اونم اینکه من میخوام انشالله وقتی ناممو دریافت کردم

و قبول شدم نمی خوام به هیچ عنوان برای مسائل جزئی رد بشم برای همین میخوام بدونم لازم است که من وکیل بگیرم و این باعث میشه که کارم سریعتر و بهتر انجام بشه؟
کانفرمیشن 2013
تاریخ رویت نتایج: May 1 2012
کیس نامبر:2013ASXXXXXXXX
کونسولگری:
تاریخ ارسال فرمها:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود:
آمریکا آمریکا ما داریم می یاییمSmile
تشکر کنندگان: laili
ببين دوست خوبم

به نظر من كسي نمي تونه قطعي بهت بگه وكيل بگير يا نگير. 95 درصد موارد، پرونده ها با كارهاي ساده در حد پر كردن فرم و به موقع مصاحبه رفتن و عمل به دستورالعمل ها حل مي شه. اون 5 درصد بقيه رو هم گذاشتن كه وكلاي محترم نون بخورن.

(2010-05-23 ساعت 20:46)mohajerusa2011 نوشته:  سلام به همه دوستان و مدیران زحمت کش سایت

و قبول شدم نمی خوام به هیچ عنوان برای مسائل جزئی رد بشم برای همین میخوام بدونم لازم است که من وکیل بگیرم و این باعث میشه که کارم سریعتر و بهتر انجام بشه؟

شماره ها مطمئنا به ترتيب نيستند چون آخرين شماره آسيا در سال 2010حدود 30 هزار بوده و اين در حالي كه كل برنده هاي آسيا در همين سال (با خانواده) 15001 هست.

(2010-05-23 ساعت 17:13)baharehz نوشته:  سلام. من یه سوالی برام پیش اومده. آخرین شماره کیسی که سال 2010 نامه اش تو ایران براش رسیده چند بوده ؟مثل اینکه به ترتیب نیستند نه؟ چون اگه قرعه کشی باشه شماره ها تصادفیه نه به ترتیب. درسته؟
کسی نظری داره؟
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: mohajerusa2011 ، Monica
(2010-05-23 ساعت 20:46)mohajerusa2011 نوشته:  سلام به همه دوستان و مدیران زحمت کش سایت

ویزای تنوع فرهنگی یا همون لاتاری خودمون ساده ترین پروسه را برای اخذ ویزا برای آمریکا داره. مصاحبه اون فقط در حدیه که اونا مطئن بشن شما چیزاییه که تو فرم ثیت نام ادعا کردید دارید و اینکه میرید اونجا سربار دولت نشید. اگه مشکل خاصی ندارید به نظر من نه تنها وکیل گرفتن بهتر نیست بلکه بدتر هم هست. آدم کارهای ساده را خودش بهتر از هرکسی انجام میده
تشکر کنندگان: mohajerusa2011 ، Ashkan78 ، laili ، Monica ، mehran61

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان