کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DSP-122
ممنون sarafrash جان
من تو قسمت 6 زدم other -pre-university degree اشتباست؟
تشکر کنندگان:
(2010-06-05 ساعت 19:15)american نوشته:  ممنون sarafrash جان
من تو قسمت 6 زدم other -pre-university degree اشتباست؟

در صورتی که آخرین مدرکتون پیش دانشگاهی است ، درست زدید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: mr.amir
چتد سوال داشتم ار مدیران عزیز :

1 - در سوال 6 : قسمت ب پایین باید نام تمامی مدارسی که درس اونجا خوندم را بنویسم با تاریخ ؟

2 - درسوال 7 : قسمت ب باید شعلی که در اون فعالیت دارم را بنویسم ؟
تشکر کنندگان:
(2010-06-06 ساعت 14:22)vahid tavassol نوشته:  چتد سوال داشتم ار مدیران عزیز :

1 - در سوال 6 : قسمت ب پایین باید نام تمامی مدارسی که درس اونجا خوندم را بنویسم با تاریخ ؟

2 - درسوال 7 : قسمت ب باید شعلی که در اون فعالیت دارم را بنویسم ؟

1- بله تا راهنمایی رو بنویسید کفایت میکنه بل تاریخ شروع و اتمام
2- اگر در 5 سال گذشته شغلی داشتید که حداقل 2 سال درش فعالیت داشتید بنویسید
The secret to a rich life is to have more beginnings than endings
تشکر کنندگان: mr.amir
با تشکر از maryamjay محبت کردید

در سوال 7 فسمت سوم آیابنویسم که در مغازه پدرم هستم یا اسمه مغازه را ببرم ؟

چون من در مغازه پدرم هستم میخوام بدونم اینجا نام پدرم را ببرم یا اسم مغازه را ببرم ( نام صاحب کار ) ؟؟
تشکر کنندگان:
من فکر میکنم اگه اداره مهاجرت آمریکا می خواست هر دو تا فرم رو یجوری رو سایت میگذاشت که قابل تایپ شدن باشن.حالا اگه یکی از این فرم ها قابل تایپ نیست خوب حتما باید با دست بنویسیم.
همچنین از سکیور خارج کردن این فرم ها احتیاج به نرم افزارهای غیر مجاز داره که قوانین کپی رایت رو نقض می کنه و من فکر میکنم که این اولین تست اداره مهاجرته که ببینه برنده ها تا چه حد به قوانین احترام میذارن حالا اگه دوستان قدیمی ترنظری دارن بگن ما هم استفاده کنیم.
همتونو تو آمریکا میبینمBig GrinCoolWink
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان:
(2010-06-07 ساعت 00:47)free_free نوشته:  من فکر میکنم اگه اداره مهاجرت آمریکا می خواست هر دو تا فرم رو یجوری رو سایت میگذاشت که قابل تایپ شدن باشن.حالا اگه یکی از این فرم ها قابل تایپ نیست خوب حتما باید با دست بنویسیم.
همچنین از سکیور خارج کردن این فرم ها احتیاج به نرم افزارهای غیر مجاز داره که قوانین کپی رایت رو نقض می کنه و من فکر میکنم که این اولین تست اداره مهاجرته که ببینه برنده ها تا چه حد به قوانین احترام میذارن حالا اگه دوستان قدیمی ترنظری دارن بگن ما هم استفاده کنیم.
همتونو تو آمریکا میبینمBig GrinCoolWink
شما ادم رو میترسونیSad
فکر کنم خیلی سخت میگیری
1امریکایی جواب دوستمون بده تا ما هم از شک در بییایم
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
صبحتون به خیر

توی فرم تایپ کنید، خیلی هم وسواس به خرج ندید! مشکلترین قسمت این پروسه بدون اینکه ما حتی مستقیما دخالتی درش داشته باشیم انجام شده(رسیدن نامه از آمریکا اونم رسیدن دم در خونه)

بقیه اش دیگه سخت گیری خودمونه.
اگر کسی تو مصاحبه از شما پرسید چطور توی فرم سکیور تایپ کردید؟ جواب بدید همونطور که شما سکیورش کردید! پرسید با چه نرم افزاری، بگید با همون نر افزاری که شما فرم 230 رو قابل تایپ کردید، پرسید نرم افزارتون اصلی بوده یا تقلبی؟ بگید نرم افزار شما چی؟

یا اینکه بگید من فرم 122 رو دادم یک خدمات کامپیوتری برام اطلاعاتم رو وارد کرد!

حالا به نظر شما تو مصاحبه ممکنه آفیسر همچین سوالهایی رو بپرسه؟ که همچین جوابهایی رو دریافت کنه؟

بعدشم مگه همه نرمافزار های ما تقلبی هستند؟ بله، بیشترشون هستند اما نه همه! تازه خود من با نسخه تریال نرم افزار فاکسیت همه این فرم ها رو پر کردم، قابل تایپ کردم و ...

بابا جون شک تو دل این بندگان خدای 2011 ایی نندازین! بزارین این ذوق و شوق تو دلشون بمونه! :-)

نگران نباشید، فرمتون رو پر کنید. بجای فکر کردن به این مسایل دنبال این باشید که کدوم ایالت برید، چه کاری میتونین گیر بیارین، اجاره خونه اونجا چنده، ماشین قیمتش چجوریاس...

و مهمتر اینکه زبان انگلیسی رو باید یاد بگیریم اصطلاحات روزمره رو میگم نهه آی ام ا بلک بورد! ;-)

شاد و سرافراز باشید
تشکر کنندگان: mr.amir ، ravian ، khabaloo
یکی از دوستان جواب بده

N / A
تشکر کنندگان:
(2010-06-06 ساعت 16:20)vahid tavassol نوشته:  با تشکر از maryamjay محبت کردید

در سوال 7 فسمت سوم آیابنویسم که در مغازه پدرم هستم یا اسمه مغازه را ببرم ؟

چون من در مغازه پدرم هستم میخوام بدونم اینجا نام پدرم را ببرم یا اسم مغازه را ببرم ( نام صاحب کار ) ؟؟

سلام دوست عزیز،
راستش این مورد کمی نا آشناست.

اما شما (از نظر من) باید بنویسید که در یک محل کار می کرده اید. بنابراین باید نام شرکت/موسسه/بنگاه/اداره/ یا هر محلی که به عنوان یک محل کار شناخته می شود را بنویسید.
بنابراین نام محلی که در آنجا کار می کرده اید/کار می کنید را بنویسید.
مثلا مغازه ایرانیان Iranian Store

امیدوارم مفید بوده باشد.
موفق باشید
تشکر کنندگان:
درود بر شما دوستان عزيز .
ميخواستم بدونم مهلت ارسال اين فرمها دقيقا تا چه زماني هست ؟
و اينكه كي براي مصاحبه بايد از كشور خارج بشيم ؟
برقرار باشيد و سبز
تشکر کنندگان:
(2010-06-07 ساعت 16:35)macroaria نوشته:  درود بر شما دوستان عزيز .
برقرار باشيد و سبز

دوست من فعلا یکی دو ماهی وقت داری ولی بهتره هرچه زودتر بفرستی و تاریخ مصاحبه هم نمیشه گفت چون بستگی به کیس نامبرت داره
کانفرمیشن 2013
تاریخ رویت نتایج: May 1 2012
کیس نامبر:2013ASXXXXXXXX
کونسولگری:
تاریخ ارسال فرمها:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود:
آمریکا آمریکا ما داریم می یاییمSmile
تشکر کنندگان: User ، mr.amir
برقرار باشيد و سبز
زمان دقیقی مشخص نکردن، ولی شما هر چه زودتروبادقت فرمها رو تکمیل و ارسال کنید .
اینکه کی باید برای مصاحبه تشریف ببرید، بستگی به کیس نامبر و زمان اعلام به جریان افتادن (کارنت شدن) کیستون از طرف kcc داره

تشکر کنندگان:
(2010-06-07 ساعت 16:52)kianoush نوشته:  
برقرار باشيد و سبز
اینکه کی باید برای مصاحبه تشریف ببرید، بستگی به کیس نامبر و زمان اعلام به جریان افتادن (کارنت شدن) کیستون از طرف kcc داره

ممنون دوستان عزيز . من اين فرمهارو تا 2 هفته ديگه ميفرستم .
case number:2011AS00044xxx اين هم كيس نامبرم هستش . به نظر شما حدودا هم معلوم نكيشه كي براي مصاحبه بايد برم . آخه ببينم تا اون موقع خدمتم تموم بشه كارتم رو بگيرم خوب Sad
وگرنه پاسپرت نميدن كه .
راستي بچه ها شما لينكي از نمونه فرمهاي پر شده نداريد؟؟؟؟ من چيزي تو نت گير نياوردم . ممنون ميشم كمكم كنيد
تشکر کنندگان:
(2010-06-07 ساعت 17:14)macroaria نوشته:  
(2010-06-07 ساعت 16:52)kianoush نوشته:  
برقرار باشيد و سبز

ممنون دوستان عزيز . من اين فرمهارو تا 2 هفته ديگه ميفرستم .
case number:2011AS00044xxx اين هم كيس نامبرم هستش . به نظر شما حدودا هم معلوم نكيشه كي براي مصاحبه بايد برم . آخه ببينم تا اون موقع خدمتم تموم بشه كارتم رو بگيرم خوب Sad
وگرنه پاسپرت نميدن كه .
راستي بچه ها شما لينكي از نمونه فرمهاي پر شده نداريد؟؟؟؟ من چيزي تو نت گير نياوردم . ممنون ميشم كمكم كنيد

دوست من اگه یک سری به تاپیک 2010 بزنید میبینید که فعلا شماره حدود 24000 لاتاری 2010 کارنت شده برای همین حدود یک سالی وقت دارید البته بازهم نمیشه گفت چون این زمان فقط به کارنت کردن توسط KCC بستگی داره

ضمنا دوست من لطفا اول بخش برندگان 2011 را مطالعه کنید در تاپیک های ایجذاد شده توسط صدرا عزیز حتما جواب سوالاتتان را می یابید
فرم فارسی شده 230 و 122 توسط دوستان و مدیران محترم برای آگاهی شما در تاپیک های مربوطه قرار داده شده لطفا به تاپیک های مربوطه مراجعه کنید اگه قسمتی را متوجه نشدید در همان تاپیک سوال فرمائید به شما حتما بهترین پاسخ داده خواهد شد
کانفرمیشن 2013
تاریخ رویت نتایج: May 1 2012
کیس نامبر:2013ASXXXXXXXX
کونسولگری:
تاریخ ارسال فرمها:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود:
آمریکا آمریکا ما داریم می یاییمSmile
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، User

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان