کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفرنامه و تجربه مصاحبه در ابوظبی
سلام دوستان
من الان دبی هستم و امروز صبح مصاحبه شدم و یه ضرب ویزا گرفتم
در اولین فرصت که برگردم براتون سفرنامه‌ام رو مینویسم
فقط بگم که واقعا مصاحبه برای ما از همهٔ کیس‌های که میومدن آسونتر بودن و الان که خودم تجربه کردم میفهمم که لاتاری یه کادو از طرف آمریکاس که فقط اگه مطمئن باشن خودتونین دو دستی‌ تقدیمتون می‌کنن پس فعلا اینو داشته باشین که اصلا هیچ جای نگرانی نیست تا اینکه بیام برای سفرنامه

شماره کیس: 2011AS000317xx
دریافت نامه قبولی:25 می 2010
کنسولگری: ابوظبی
کارنت شدن کیس: جون 2011
مصاحبه: 31 جولای
دریافت ویزا: 2 آگوست
(2011-07-31 ساعت 18:40)tanya نوشته:  سلام دوستان
فقط بگم که واقعا مصاحبه برای ما از همهٔ کیس‌های که میومدن آسونتر بودن و الان که خودم تجربه کردم میفهمم که لاتاری یه کادو از طرف آمریکاس که فقط اگه مطمئن باشن خودتونین دو دستی‌ تقدیمتون می‌کنن پس فعلا اینو داشته باشین که اصلا هیچ جای نگرانی نیست تا اینکه بیام برای سفرنامه

دوست گرامی تبریک میگم. یه سوال:اینکه " فقط اگه مطمئن باشن خودتونین دو دستی‌ تقدیمتون می‌کنن "یعنی چی؟
تشکر کنندگان: vahidvm60 ، Hornet ، gadfly ، alisarshar ، sare ، California

چیزی که من دستگیرم شده اینه که به خانوم ها خیلی ساده تر میگیرند
یعنی اینکه اگر خانمی برنده اصلی باشه خیلی ساده تر ویزا میگیره تا آقایون
به خانم های مجرد که یک ضرب میزا میدن رد خور نداره
مخصوصا اینکه یا بیکار باشه و یا شغل دولتی نداشته باشه
کیس: 315xx
نامه قبولی: 2010 3 june
کارنت شدن: July
نامه دوم: 13 june
مصاحبه: 26 July
کلیرنس: 6 sep
هزینه ها برای 2نفر: 60000 پستTNT - ترجمه حدود 120000 - عکس دو سری 20000
بلیط و ویزا 1,060,000- هتل 900,000 برای 9 شب -مدیکال 700 درهم- سفارت 1638 دلار
تشکر کنندگان: alisarshar ، zohreh36 ، vahidvm60 ، Hornet ، sepinod ، California
سلام
دوست عزیز من تازه از فضا نیومدم من تازه از ابوظبی اومدم و می خواستم بگم که چیزی که من تجربه کردم این بود که کیس های لاتاری رو واقعا اون قدر که از کیس های دیگه سوال پیج می کنن گیر بهشون نمیدن ولی مثل اینکه خیلی همه رو ناراحت کردم و اصلا انتظار این پاسخها رو نداشتم ولی بهتون حق میدم که نگران باشین و امیدوارم که همه هر چه زودتر این لحظات شیرین رو تجربه کنین چون من خودم وقتی ویزا رو توی پاسپورتم دیدم تمام سختی سال گذشته از خاطرم رفت و تبدیل به خاطره شد...
و اما سفرنامه و فضاوت به عهده خودتون
من از قسمتهای هتل و هواپیما میگذرم و به اصل مطلب می پردازم:
مصاحبه من یک شنبه بود و من با خانواده ام روز چهارشنبه به دوبی رفتیم و همون روز عصر nmc رفتم و اول آزمایش چشم و قد و وزن بعد آزمایش خون بعدم معاینه توسط یک خانم دکتر نسبتا جدی و بعد ایکس ری و در آخر به من گفتن که جمعه صبح برم برای جواب آزمایش البته چند بار ازم پرسیدن که مصاحبه من چه روزیه و احتمالا چون دیدن من وقت دارم خیلی تلاش نکردن که یک روز بعد تحویل بدن
روز مصاحبه:
بهتره از شب قبلش شروع کنم که از عصری نشسته بودم توی اتاق و از شدت اضطراب 100 بار مدارکم رو چک کردم و شب تب و لرز هم کردم ولی خدا رو شکر صبح که بیدار شدم حالم خیلی بهتر شده بود . خانم ملیکا هم 5 اومد دنبالم و ما 6.5 ابوظبی رسیدم که نفر اول بودم ولی موقع ورود به سالنی که شماره می دن و توی مسیر شمشادهای معروف 2 نفر ازم جلو زدن و من شدم شماره 3
یک خانم محجبه خوش برخورد مدارکم رو ازم گرفت شامل کپی پاسپورت که منم کپی کامل رو دادم که گفت این همه برای چی بشین الان صفحات مهر دار رو جدا کن بده و ازم ترجمه آخرین مدرک تحصیلی و شناسنامه رو خواست و گفت یا کپی یا اصل فرقی نداره که منم اصلها رو دادم و مدارک اسپانسر که چون اسپانسرم خواهرم بود خیلی مدارکم کامل بود و زیاد بود و یک پاکت خیلی قطور شده بود که بازم وقتی دید گفت اینهمه چیه (البته شاید مال خیلی ها این طوری باشه اگه اسپانسر همه مدارکو بفرسته)
بعدش پرداخت پول بعد انگشت نگاری و در آخر مصاحبه (اینم بگم قبلش که من میدیدم کسانی که خانوادگی برای گرین کارت اقدام کرده بودن و یا از طریق ازدواچ و نامزدی چقدر مصاحبه های طولانی داشتن چون اونها رو زودتر از ما لاتاریها صدا میزدن و من شاهد خیلی مصاحبه های غیر از لاتاری بودم) یک آقای جوان آمریکایی با من مصاحبه کرد و مدارک من جلوش گذاشته بود و فقط تند تند ورق می زد و چند تا سوال بسیار پیش پا افتاده از فرمهام کرد و عین یک معلم مهربون وقتی من جواب درست میدادم سرشو تکون میداد و با اینکه من 4 سال سابقه کار داشتم حتی نامه کارم رو ازم نخواستن و فقط ازم خواست که راجع به کارم بگم که منم گفتم و اون اعتماد کرد ( البته من شرکتم خصوصی بود) بعدم پرسید که اگه ویزا بگیری کی میری و منم گفتم توی آگوست و همون موقع رفت و یک کارت کوچک آبی رنگ آورد و روش نوشت سه شنبه ساعت 1 بیا و پاسپورتمو همون اول ازم گرفتن و سه شنبه با مدارک بهم پس دادن واقعا پروسه راحتی برای من بود و از زمانی که وارد سفارت شدم و برخوردهای خوب دیدم تمام استرسم از یادم رفت
اگه سوالی داشتین بفرمایین
(2011-08-03 ساعت 19:05)salam100 نوشته:  كسي ادرش و ايمل nmc داره براي اينكه وقت بگيرم؟

من که می خواستم برم چند روز قبلش به nmc ایمیل زدم برای وقت که جواب منو بعد از 2 روز دادن که نیازی به وقت نیست شما هر وقت بیایین کار شما انجام میشه و همین طور هم بود
تشکر کنندگان: najibi ، میناسیان
سلام
برداشت من هم از مصاحبه با این دوستمون یکی هست . فقط من به یک نوع دیگه بیانش میکنم.چون من هم زمان مصاحبه با توجه به نوع سوالات اینطور به نظرم رسید که میخاد بدونه مشخصات فردی که ثبت نام کرده و فردی که فرمها به اسمش پرشده . آیا همین فردی است که داره جواب میده . یا نه.

تشکر کنندگان: bahar1981 ، Hornet ، jilibo ، najibi ، tanya ، coming soon ، California ، علیرضا م
كسي مي دونه هتل lotus در دبي چه جور هتلي هست؟
تشکر کنندگان: coming soon
(2011-08-04 ساعت 10:17)mjh نوشته:  كسي مي دونه هتل lotus در دبي چه جور هتلي هست؟

دوست عزیز ما پارسال آنجا بودیم از نظر موقیعت بسیار عالی است چون نزدیک خیابان رقه است ومراکز خرید و رستورانها و فست فودهای معروف در این خیابان وجود دارد.و از نظر سرویس دهی و غذا متوسط است کلا" با توجه به نرخ آن مناسب است ولی بستگی داره چه انتظاری از هتل دارید. در این رنج قیمت ها اول هتل آواری بعد لوتووس را پیشنهاد می کنم.

سفارت ابوظبی
تاریخ مصاحبه اواسط 2010JUN
نوع ویزا سرمایه گذاری
تشکر کنندگان: Hornet ، najibi ، coming soon ، AmericanHamid ، California
سلام دوستان من چند روز پیش در ابوظبی مصاحبه داشتم و ویزامو یک ضرب گرفتم.دوستان اگر سوالی دارید من در خدمتم
(2011-08-05 ساعت 11:23)kiani نوشته:  سلام دوستان من چند روز پیش در ابوظبی مصاحبه داشتم و ویزامو یک ضرب گرفتم.دوستان اگر سوالی دارید من در خدمتم

ضمن تبریک فراون چرا اطلاعات شما در جدول نیست برادر عزیز و خوش شانس ما ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اندکی صبر سحر نزدیک است...

CASE NUMBER :2011AS00023XXX
تاریخ مصاحبه : 5 جون 2011
تاریخ کلیر شدن : 16 آگست 2011 (بعد از 73 روز )
سفارت : ابوظبی
دریافت ویزا : 25 آگوست
تاریخ احتمالی عزیمت : 21 اکتبر

تشکر کنندگان: REZA1390 ، AmericanHamid ، najibi ، Hornet ، gadfly ، alirezagh ، vahidvm60 ، A.K ، alisarshar ، California
(2011-08-05 ساعت 11:39)coming soon نوشته:  
(2011-08-05 ساعت 11:23)kiani نوشته:  سلام دوستان من چند روز پیش در ابوظبی مصاحبه داشتم و ویزامو یک ضرب گرفتم.دوستان اگر سوالی دارید من در خدمتم

ضمن تبریک فراون چرا اطلاعات شما در جدول نیست برادر عزیز و خوش شانس ما ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام و ممنون.من برادر نیستمSmile

تشکر کنندگان: masoudeses ، AmericanHamid ، Hornet ، gadfly
(2011-08-05 ساعت 12:34)kiani نوشته:  

بازم به شما که مثل بقیه دوستان از اطلاعات بقیه استفاده کردیدو از خودتون اطلاعاتی در جدول نزاشتین تبریک میگم خواهر خوش شانس
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان: alirezagh ، vahidvm60 ، drmahmoodi ، lale ، masoudeses ، sepinod ، A.K ، coming soon ، najibi ، AmericanHamid ، bfarhadm ، California
(2011-08-05 ساعت 18:06)alisarshar نوشته:  
(2011-08-05 ساعت 12:34)kiani نوشته:  

بازم به شما که مثل بقیه دوستان از اطلاعات بقیه استفاده کردیدو از خودتون اطلاعاتی در جدول نزاشتین تبریک میگم خواهر خوش شانس
اگه کینه ورزی و کنایه در ایران نبود ایران بهشت میشد!!!من که گفتم سوالی دارید بفرمایید

تشکر کنندگان:
(2011-08-05 ساعت 18:36)kiani نوشته:  اگه کینه ورزی و کنایه در ایران نبود ایران بهشت میشد!!!من که گفتم سوالی دارید بفرمایید
سوالی نیست دوست عزیز
اگه منظور کنایه رو فهمیدید که یعنی از قبل هم میدونستید
من شرمنده ام اگه خاطرتون رنجیده شد

تشکر کنندگان: masoudeses ، najibi ، alisarshar ، California
(2011-08-05 ساعت 18:44)vahidvm60 نوشته:  
(2011-08-05 ساعت 18:36)kiani نوشته:  اگه کینه ورزی و کنایه در ایران نبود ایران بهشت میشد!!!من که گفتم سوالی دارید بفرمایید
سوالی نیست دوست عزیز
اگه منظور کنایه رو فهمیدید که یعنی از قبل هم میدونستید
من شرمنده ام اگه خاطرتون رنجیده شد

دوست گرامی قضیه کنایه نیست. کوچک ترین کاری که شما میتونستید بکنید این بود که مختصری از شرایط خودتون رو میفرستادید .
تشکر کنندگان: Hornet ، vahidvm60 ، zohreh36 ، alisarshar ، A.K ، coming soon ، sunrise ، ramin_ad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان