کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2011
(2011-10-01 ساعت 13:02)A.K نوشته:  اینم آخرین لیست که کسانی که از ویزا گرفتن باز موندن
واقعا متاسفم نمیدونم اگز خودم جای این عزیزان بودم میتونستم تحمل کنم یا نه
به هر حال خدا برای هر کسی سرنوشتی رو در نظر گرفته این هم سرنوشته دست ما نیست و اینطور مقدر شده شاید جای ما که ویزا گرفتیم هم اونجا نباشه و شاید دست از پا درازتز برگردیم خدا میدونه
و ما جز ابراز تاسف نمیتونیم کار دیگری انجام بدیم
[عکس: i74458_a-1605-a-1606-a-1578-a-151587-.jpg]

البته این نظر شخصی هست که میگم به دوستان 2012:
اوایل خیلیها به من گفتن آنکار بهتره ولی جدول فوق تفاوت نشون نمیده.
پس زیاد خودتونو نارحت نکنید که نکنه یکیشون بهتر باشه؟!
بنده ویزا نگرفته 2011 هستم که اگر ویزا برام نداشت الان یک تجربه بهتری از ویزا گرفتن بدست آوردم و اون تجربه صبر هست.
تا الان حدود 9 نفر موفق به گرفتن ویزا نشده اند

خلیج پارس:
drmahmoodi
drmahmoodi همسر
hanok
kamran22
alisarshar

کپنهاگ:
gadfly

آنکارا:

ali1973
saint
Sooshians

از سرنوشت افراد زیر اطلاعی در دست نیست لطفا در صورت دسترسی ما رو هم مطلع بفرمایید:

rashidi
Arshia 2011
shahriar2002
aminoanna
همسرaminoanna
tajvidi همسر
شهاب دریانی

آخرین آپدیت های جدول رو دارم انجام میدم ، از اولشم میدونستم این کار عاقبت دردناکی داره...

با تشکر
مرکز رسمی آمار مهاجرسرا

آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
(2011-10-01 ساعت 13:02)A.K نوشته:  اینم آخرین لیست که کسانی که از ویزا گرفتن باز موندن
به هر حال خدا برای هر کسی سرنوشتی رو در نظر گرفته این هم سرنوشته دست ما نیست و اینطور مقدر شده شاید جای ما که ویزا گرفتیم هم اونجا نباشه و شاید دست از پا درازتز برگردیم خدا میدونه
[عکس: i74496_a-1605-a-1606-a-1578-a-151587-.jpg]
طبق آماری که از خانم م ... و دوستانی که حضورا ابوظبی بودند داریم جمعا 14 کیس از ابوظبی دست خالی برگشتند که دو کیس با آیدی های hala و mahran837 نیز ( این دوستان از اعضای مهاجرسرا هستند ولی خیلی کم فعالیت داشتند و در جدول هم نیستند) در این بین هستند. از آنکارا آمار دقیقی جز انچه در جدول هست نداریم.

شماره کیس:2011AS19XXX
کنسولگری:ابوظبي
مصاحبه:90/03/16 (06 june)
مدت كلیرنس : 111 روز
تاریخ کلیر : 25 SEP
دریافت ویزا : 26 SEP
تاریخ پرواز : 9 مارچ
دریافت گرین کارت : 19 آوریل
خلاصه وضعیت کیس
تشکر کنندگان: Hornet ، gadfly ، free_free ، tamanna ، rayan.s ، najibi ، ravian ، SH1A2R3 ، drmahmoodi ، success ، ghorbat
(2011-10-01 ساعت 13:31)saint نوشته:  سلام دوستان
بلعخره بعد از یک سال و اندی یو پی اس پاس بچه ها رو آورد بدون ویزا
sooshians -saint - ali1973-و تعداد از .........................................
سلام آقا مهدی نمی دونم چی بگم ولی این رو میدونم که زندگی ادامه داره با فرصت های جدید، سخته ولی چاره این نیست شاید خیر صلاح این بوده باشه آرزو میکنم که همیشه تو زندگیون موفق و شاد باشید منتظرم تماست هستم .

Visa: 28 . Sep . 2011
رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
تشکر کنندگان: ali.narooei ، gadfly ، Hornet ، free_free ، tamanna ، Linspire ، najibi ، آمریکا ، ravian ، GHANARI ، SH1A2R3 ، Farshid22 ، ghorbat
(2011-10-01 ساعت 13:43)imanmamad نوشته:  
[عکس: i74496_a-1605-a-1606-a-1578-a-151587-.jpg]

البته این نظر شخصی هست که میگم به دوستان 2012:
اوایل خیلیها به من گفتن آنکار بهتره ولی جدول فوق تفاوت نشون نمیده.
پس زیاد خودتونو نارحت نکنید که نکنه یکیشون بهتر باشه؟!
بنده ویزا نگرفته 2011 هستم که اگر ویزا برام نداشت الان یک تجربه بهتری از ویزا گرفتن بدست آوردم و اون تجربه صبر هست.

البته از رو این لیست نتیجه گیری کنید فکر میکنم که بهتر باشه این لیست بر اساس مصاحبه و شماره کیس دوستان سورت شده فکر کنم بهتر میشه قضاوت کرد

[عکس: 13174639441.gif][عکس: 13174640171.gif]
کیس: 315xx
نامه قبولی: 2010 3 june
کنسولگری: ابوظبی
کارنت شدن: July
نامه دوم: 13 june
مصاحبه: 26 July
کلیرنس: 6 sep
هزینه ها برای 2نفر: 60000 پستTNT - ترجمه حدود 120000 - عکس دو سری 20000
بلیط و ویزا 1,060,000- هتل 900,000 برای 9 شب -مدیکال 700 درهم- سفارت 1638 دلار
sooshians -saint - ali1973-و تعداد از دوستان که جزو سایت نبودن
تقریبا اخرین نفری که اینجا ویزا گرفت روز 28 سپتامبر بوده و بعد از ان کسی نتونسته ویزا بگیره . البته من از بقیه دوستان اطلاعی ندارم
ما از وقتی به انکارا امدیم با اینکه امید زیادی داشتیم ویزا بگیریم اما با توجه به تجربه 2010 نگرفتن ویزا رو محتمل می دونستیم
فردا بر می گردیم ایران و به زندگی مون ادامه میدیم کلاس های دانشگاهم شروع شده و به احتمال زیاد برای کبک اقدام خواهم کرد
تا 2 سال اینده برنامه دیگه ای ندارم
در نامه اول که به ما داده بودن گفته بودن شانس دریافت ویزا اما ما این جمله رو درست نخوندیم ..
دوستان عزیز تا وقتی ویزا رو داخل پاسپورت ندیدید زندگی تون رو به هیچ عنوان تغییر ندین . اینجا بودن کسانی که ضرر زیادی کرده بودن و ....
این روز های اخر ما هر روز به اتفاق دوستان جلوی در سفارت بودیم حتی چند بار هم اسامی رو دادیم داخل که جوابی دریافت نکردیم
اما واقعا این کار ها هیچ فایده ای نداره این رو برای دوستان 2012 میگم
امیدوارم هر جا هستین موفق باشین
اگر دوستانی که ویزا نگرفتن قصدشون واقعا مها جرت باشه رها های زیادی هست و امیدشون رو از دست ندن
به امید موفقیت سایر دوستان . ارادتمند همه . مهدی

مهدی عزیز
خیلی خیلی ناراحت شدم، با اینکه شما رو از نزدیک ندیدم ولی تا امروز مرتب به مهاجرسرا سر می زدم تا خبر کلیر شدن شما و بقیه بچه ها رو بگیرم
الان نمی دونم باید چی بگم؟!؟ فقط می تونم بگم که اینقدر حالم گرفته شد که بعد از یک هفته ترک سیگار دوباره سیگار کشیدم!
امیدوارم خدا به همه دوستانی که موفق نشدن ویزا بگیرن، چیزی بالاتر از اون رو اعطا کنه.
از مدیران مهاجرسرا هم بی نهایت سپاسگزارم که این سایت خوب رو ایجاد کردن و به خوبی اداره می کنند. و به نظرم این سایت قابلیت خیلی بهتر از این شدن رو داره.
شماره کیس:2011AS00020XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:May-2010
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: May-2011
تاریخ دریافت کلیرنس: 09-SEP
sooshians -saint - ali1973-و تعداد از دوستان که جزو سایت نبودن
تقریبا اخرین نفری که اینجا ویزا گرفت روز 28 سپتامبر بوده و بعد از ان کسی نتونسته ویزا بگیره . البته من از بقیه دوستان اطلاعی ندارم
ما از وقتی به انکارا امدیم با اینکه امید زیادی داشتیم ویزا بگیریم اما با توجه به تجربه 2010 نگرفتن ویزا رو محتمل می دونستیم
فردا بر می گردیم ایران و به زندگی مون ادامه میدیم کلاس های دانشگاهم شروع شده و به احتمال زیاد برای کبک اقدام خواهم کرد
تا 2 سال اینده برنامه دیگه ای ندارم
در نامه اول که به ما داده بودن گفته بودن شانس دریافت ویزا اما ما این جمله رو درست نخوندیم ..
دوستان عزیز تا وقتی ویزا رو داخل پاسپورت ندیدید زندگی تون رو به هیچ عنوان تغییر ندین . اینجا بودن کسانی که ضرر زیادی کرده بودن و ....
این روز های اخر ما هر روز به اتفاق دوستان جلوی در سفارت بودیم حتی چند بار هم اسامی رو دادیم داخل که جوابی دریافت نکردیم
اما واقعا این کار ها هیچ فایده ای نداره این رو برای دوستان 2012 میگم
امیدوارم هر جا هستین موفق باشین
اگر دوستانی که ویزا نگرفتن قصدشون واقعا مها جرت باشه رها های زیادی هست و امیدشون رو از دست ندن
به امید موفقیت سایر دوستان . ارادتمند همه . مهدی

با چشمي پر از اشك و قلبي فشرده اين پست رو مينويسم SadSad
100 البته كه اين پاياني براي دوستان نيست و حتماً اگه دوستان تصميم جدي براي مهاجرات داشته باشند، كشورهايي بهتر و راه هاي ساده تري هم وجود داره.
صرفاً بايد بگم كه منو در حال و احوال خودتون سهيم بدونيد
همگي خوب و خوش باشيد
ارادتمند تك تك بچه هاي گل مهاجر سرا
Hornet
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز
با سلام
دوستان ما رو هم به لیست اضافه کنید.امروز ups اومد و علیرغم گفته مامور دم در ویزای همسرم نیومد.ما به کسایی که در سال 2011 ویزارو گرفتن تبریک میگیم و برای 2012 آرزوی استرس کمتر با موفقیت می کنیم.
دوستان عزیز 2012 لطفا تا زمانیکه ویزا رو در پاسپورتتون ندیدین به کسی چیزی نگویید و برنامه زندگیتونو نه تغییر بدید و نه بلا تکلبف بگذارید. زندگی عادی داشته باشید و در کنار آن کارهای مربوط به لاتاری را هم انجام دهید. امیدوارم پایان کلیرنس 2012 پایان خوشی باشه .
ویزای شوهر من 26 sep امد و ما یکسال ونیم بسیار پر استرس و سختی را پشت سر گذاشتیم . امیدوارم شما این روزهای سخت را نداشته باشید. به خودتون بگید که اگر شد که شد و اگر هم نشد اتفاقی نخواهد افتاد. این تجربه من به دوستان خوبم .

به امید روزها خوب برای دوستان 2012
(2011-10-01 ساعت 15:54)Mahsa S نوشته:  با سلام
دوستان ما رو هم به لیست اضافه کنید.امروز ups اومد و علیرغم گفته مامور دم در ویزای همسرم نیومد.ما به کسایی که در سال 2011 ویزارو گرفتن تبریک میگیم و برای 2012 آرزوی استرس کمتر با موفقیت می کنیم.
واقعا براتون متاسفم شدم . برای شما ، saint عزیز و باقی دوستان . واقعا گفتنش سخته ولی لحضات سختیه .
این مساله تجربه ای باشه برای دوستان 2012 که صرفا قبولی در لاتاری رو پایان کار ندونند وحتی الامکان این قضیه رو نه بکسی بگویند و نه زندگیشون رو تحت تاثیر این قضیه قرار بدهند.
شماره کیس:2011AS19XXX
کنسولگری:ابوظبي
مصاحبه:90/03/16 (06 june)
مدت كلیرنس : 111 روز
تاریخ کلیر : 25 SEP
دریافت ویزا : 26 SEP
تاریخ پرواز : 9 مارچ
دریافت گرین کارت : 19 آوریل
خلاصه وضعیت کیس
(2011-10-01 ساعت 01:37)ravian نوشته:  دوستان عزیزی که خانوادشون ویزا گرفتن ولی خودشون موفق نشدند :
من الان با یکی از دوستانم در امریکا صحبت کردم و ایشان ضمن مسخره شمردن این قضیه و اینکه که خانواده درجه یک همه باید با هم باشند ، به سه مورد مشابه در سال گذشته اشاره کردند که به همین صورت بوده ولی وکیلی که ایشان میشناختند خیلی سریع و از پورت قانونی پدر خانواده را هم به امریکا آورد و برایشان گرین کارت گرفت تقریبا چند ماه بعد از وردر خانواده به امریکا نه اینکه چند سال برای سیتیزن شدن صبر کنند فقط چند ماه
بنده از دوستم خواهش کردم که ایمیل و شماره تماس اون وکیل را برام بفرسته . به محض فرستادن همینجا قرارش میدم (البته با اجازه مدیران محترم )

با سلام
آیا مشخصات وکیل را دریافت کردید؟

با تشکر

تشکر کنندگان: free_free ، tamanna ، gadfly ، California ، joy ، ravian ، SH1A2R3 ، یاشار و ماری ، moeen
سکوتم از رضایت نیست
دلم اهل شکایت نیست
فکر نمیکردم اینجوری این تاپیک رو ترک کنم
متاسفم
(2011-10-01 ساعت 13:57)free_free نوشته:  تا الان حدود 9 نفر موفق به گرفتن ویزا نشده اند

خلیج پارس:
drmahmoodi
drmahmoodi همسر
hanok
kamran22
alisarshar

کپنهاگ:
gadfly

آنکارا:

ali1973
saint
Sooshians

از سرنوشت افراد زیر اطلاعی در دست نیست لطفا در صورت دسترسی ما رو هم مطلع بفرمایید:

rashidi
Arshia 2011
shahriar2002
aminoanna
همسرaminoanna
tajvidi همسر
شهاب دریانی

آخرین آپدیت های جدول رو دارم انجام میدم ، از اولشم میدونستم این کار عاقبت دردناکی داره...

با تشکر
مرکز رسمی آمار مهاجرسرا
سلام . بنده 2 بار خدمت دوستان عرض کردم. ، جسارتا همسر بنده که صاحابش بود ظرف 16 روز و خود بنده که طفیل !!!! محسوب میشدم بعد از 28 روز کلیر شدیم و ویزا را جسارتا در ظل توجهات دوستان گرامی 3 هفته پیش بدست آورذیم. ایام دوستان به کام . ضمنا من مواردی ( 2 مورد ) را سراغ دارم که در زمان محدود کلیر نشده بوده اند و بعد از شرکت کردن در لاتاری سال بعد برنده شده و به دامان امریکا رفته اند. اگر عشق امریکا دارید امتحان کنید.
خیلی خیلی ناراحت شدم. واقعآ متاسفم.............................................................................
تشکر کنندگان: free_free ، Hornet ، maryam58 ، آرتين ، hvossoughi ، solanje ، tamanna ، gadfly ، tata63 ، goli20 ، ravian ، SH1A2R3 ، Farshid22 ، ghorbat
هنوز معلوم نیست امسال ایرانیها چند در صد ویزا گرفتن ؟؟
تشکر کنندگان: Hornet ، آرتين ، tamanna ، ravian ، SH1A2R3 ، یاشار و ماری ، ghorbat

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان