کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2011
مهم مهم مهم ]

دوستان عزيزي كه همسرشون نتونستند وبزا بگيرند حتما اين تاپيك را دنبال كنند

mohajersara.com/showthread.php?tid=4646
من رو هم به لیست اضافه کنین ، امروز UPS برای من هم پاسپورتم رو آورد بدون ویزا.
بالاخره این بازی هم برای من تموم شد. به امید روزهای بهتر برای همه دوستان و تشکر ویژه ویژه از بچه های گل مهاجرسرا که در این مدت در کنارشون بودم. یا حق
Category: F2A
PD: Nov 2011
دوستانی که موفق به گرفتن ویزا نشدن . این همه انتظار و استرس و بعد اینکه نتیجه نگیری واقعا سخته ، ولی این رو بدونین هیچ پیش آمدی در زندگی ما بی دلیل نیست و هر اتفاقی چیزی رو داره که به ما یاد بده ، شاید این یک سال و نیم که با اندیشه ی رفتن به ما گذشت دید جدیدی به زندگی همه ی ما داده یا باعث شده قدر چیز هایی رو بیشتر بدونیم یا تصمیم های بزرگتری برای آینده بگیریم یا حتی بفهمیم دنیا فقط چهارچوبی که ما قبلا می دیدیم نیست ، چه اونهایی که ویزا گرفتن و چه کسانی که نگرفتن اگه به این سالی که گذشت خوب نگاه کنیم شاید دلیل برنده شدنمون توی این قرعه کشی بزرگ رو بتونیم بفهمیم. برای همه ی بچه های مهاجرسرا آرزوی شادی و پیروزی می کنم ، فردا روز دیگریست...
شماره کیس: AS00037XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 3 خرداد
محل دریافت نامه قبولی: تهران
کنسولگری: آنکارا
ارسال فرمهای اول:30 خرداد
کارنت : June/10
نامه دوم: July/7
مصاحبه: 2/Aug
دریافت ویزا: 2/Aug
(2011-10-01 ساعت 17:04)nahid.t نوشته:  مهم مهم مهم ]

خیلی خیلی ممنون خانم ناهید... واقعا لطف بزرگی کردید .. هم شما و هم آقای رایان... فقط یه سوال.. شما میدونید پروسه اش چقدر طول می کشه؟
تشکر کنندگان: gadfly ، rayan.s ، Hornet ، maryam58 ، tata63 ، Goodie ، goli20 ، ravian ، vahidvm60 ، GHANARI ، SH1A2R3 ، 1979SAM ، یاشار و ماری ، tamanna ، drmahmoodi ، ghorbat
خدایا به بزرگی انچه داده ای اگاه وراضیم کن تاکوچکی انچه نداده ای ارامشم را برهم نزند.دوستان عزیزوقتی تایپیک هاروخوندم واقعاناراحت شدم ولی بازگفتم حتماخدای بزرگ مصلحتش دراینه.ازخدای بزرگ براتون بهترین هاروارزو می کنم وامیدوارم درهای بهتری برویتون بازبشه .
(2011-10-01 ساعت 13:57)free_free نوشته:  تا الان حدود 9 نفر موفق به گرفتن ویزا نشده اند

خلیج پارس:
drmahmoodi
drmahmoodi همسر
hanok
kamran22
alisarshar

کپنهاگ:
gadfly

آنکارا:

ali1973
saint
Sooshians

از سرنوشت افراد زیر اطلاعی در دست نیست لطفا در صورت دسترسی ما رو هم مطلع بفرمایید:

rashidi
Arshia 2011
shahriar2002
aminoanna
همسرaminoanna
tajvidi همسر
شهاب دریانی

آخرین آپدیت های جدول رو دارم انجام میدم ، از اولشم میدونستم این کار عاقبت دردناکی داره...

با تشکر
مرکز رسمی آمار مهاجرسرا

با تشکر از زحمات دوست عزیزم که باید یادآوری کنم که ابوظبی حدود 14-15 کیس موفق به دریافت ویزا نشدن
(2011-10-01 ساعت 15:54)Mahsa S نوشته:  با سلام
دوستان ما رو هم به لیست اضافه کنید.امروز ups اومد و علیرغم گفته مامور دم در ویزای همسرم نیومد.ما به کسایی که در سال 2011 ویزارو گرفتن تبریک میگیم و برای 2012 آرزوی استرس کمتر با موفقیت می کنیم.

دوست عزیز میدنم امشب چه حالی داری چون همین حالو من پنج شنبه تجربه کردم ولی بدون که خدا اگر چیزیو بهت نداد حتما بدون که چیز بهتریو بهت میده و اگر خدا رو امشب در کنارت احساس کنی تحملش خیلی برات آسونتره
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
(2011-10-01 ساعت 15:54)Mahsa S نوشته:  با سلام
دوستان ما رو هم به لیست اضافه کنید.امروز ups اومد و علیرغم گفته مامور دم در ویزای همسرم نیومد.ما به کسایی که در سال 2011 ویزارو گرفتن تبریک میگیم و برای 2012 آرزوی استرس کمتر با موفقیت می کنیم.
مهسای عزیز
بسیار متاثر شدم ارزوی موفقیت در تمام مراحل زندگیت را دارم موفق باشی دوست عزیز

شماره کیس: *****2011AS
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه: AUG/4
تاریخ اخذ ویزا :من یکضرب ویزا گرفتم ،همسرم برگه آبی
تاریخ کلیر همسر:sep/27Rolleyes
تشکر کنندگان: goli20 ، ravian ، maryam58 ، najibi ، Hornet ، vahidvm60 ، SH1A2R3 ، gadfly ، Mahsa S ، یاشار و ماری ، tamanna ، آرتين ، ghorbat
(2011-09-29 ساعت 18:52)vahidvm60 نوشته:  دوستان عزیز مهاجرسرا
من با اینکه با همه جامانده ها احساس همدردی عمیقی میکنم و الان که این پست رو میزنم اشکام در حال روان شدن هستن وقلبم بشدت در حال تپیدنه
ولی
من این پست رو اختصاصا به آقای Alisarshar گرامی و دوست نازنین خودم تقدیم میکنم که هنوز هم برق شادی که توی چشمان ایشون در روز مصاحبه بعد از گرفتن برگه آبی دیدم دقیقا و با تمام جزئیات جلوی چشممه.
علی جان و همه دوستان جامانده...
ببخشید که ممکنه کلیشه ای باشه و بعد از این هم خیلی زیاد این جملات رو بشنوید
ولی قطعا بدونید این پایان دنیا نیست و دست سرنوشت برای همتون بازی های جدیدی رو در آستین خودش داره.
از زندگیتون لذت ببرید و اگر براتون امکانش هست حتما حتما حتما به یک سفر خارجی به یک جای خوش آب و هوا برید تا در درونتون احساس کنید که تمام درها به روتون بسته نشده و این پایان دنیا نبوده است.
علی جان خدا به شما نعمتی هزاران هزار مرتبه بزرگتر از ویزای آمریکا داده است و اون حضور کوچولوی قشنگت توی زندگیتون هست که حداقل به من یکی هنوز نداده است.

موفق باشید و بدونید به یادتونیم و غمگین تونیم...

واقعا برای من مایه افتخاره که تونستم دوستانی همچون شما پیدا کنم و به خودم میبالم.خیلی ناراحت کننده و دردآور بود ولی از زمان شروع زندگیم همه چیو از جمله خودمو زن وبچمو و زندگیمو سپردم به خدا و به این ایمان دارم که ممکنه این ماجرا قسمت من نشد ولی بهتر از اینو نصیبم میکنه توکل به خدا و این ماجرا سبب شد که بالاخره همه بچه هایی که اینجا یکسال بودیمو دور هم ببینیم شاید وقتی دیگر به شما بپیوندم

2011AS14706

به امید فردا
جز لایک کردن ارسال ها کار دیگه ایی نمیتونم انجام بدم!! پشت مانیتور نشستم و دلم خیلی گرفته...گفته بودن تا دوشنبه امید هست تا خود امروز امیدوار بودم همه ویزا بگیرن..دیگه نمیدونم چی بگم!!
از صمیم قلبم برای همه ی دوستای خوبم در مهاجرسرا دعا میکنم تا در این روزهای آخری که از لاتاری 2011 باقی مونده به هدفشون برسن و دست پر این تورنمنت طاقت فرسا رو به پایان برسونن.خدایا به ایمانی که بوجودت دارم به ما لطفی بکن تا به گفته ات عمل کنیم در جهانی که آفریدی سفر کنیم تا انسان باشیم و انسان بمانیم
تشکر کنندگان: ravian ، maryam58 ، najibi ، آمریکا ، Hornet ، kopol ، SH1A2R3 ، gadfly ، Mahsa S ، یاشار و ماری ، sare ، tamanna ، Rainy ، behzad7 ، tajvidi ، Farshid22 ، ghorbat ، Kate.S
(2011-10-01 ساعت 16:09)maryam_kh نوشته:  
(2011-10-01 ساعت 01:37)ravian نوشته:  دوستان عزیزی که خانوادشون ویزا گرفتن ولی خودشون موفق نشدند :
من الان با یکی از دوستانم در امریکا صحبت کردم و ایشان ضمن مسخره شمردن این قضیه و اینکه که خانواده درجه یک همه باید با هم باشند ، به سه مورد مشابه در سال گذشته اشاره کردند که به همین صورت بوده ولی وکیلی که ایشان میشناختند خیلی سریع و از پورت قانونی پدر خانواده را هم به امریکا آورد و برایشان گرین کارت گرفت تقریبا چند ماه بعد از وردر خانواده به امریکا نه اینکه چند سال برای سیتیزن شدن صبر کنند فقط چند ماه
بنده از دوستم خواهش کردم که ایمیل و شماره تماس اون وکیل را برام بفرسته . به محض فرستادن همینجا قرارش میدم (البته با اجازه مدیران محترم )

با سلام
آیا مشخصات وکیل را دریافت کردید؟

با تشکر
دوست عزیزم بنده از دیشب به صورت جدی پیگیر این برنامه هستم اگه کمی به بنده فرصت بدید حتما اطلاعات کاملی براتون همین جا قرار میدم . الان چند تا محدودیت دارم مهمترینهاش این هست که اولا شما عزیزان به اندازه کافی هزینه کردید و اصلا دلم نمیخواد از حول کمک کردن به شما و عشق شاد کردنتون نا خواسته برای کسی تبلیغ و بازار داغی کنم که بازم دوستان عزیزم متحمل هزینه بشن و دوم اینکه توی این چند ساعت لیستی حدود 27 نفر از وکلای ایرانی تبار امریکا تهیه کردم ولی باید از نظر قدرت انجام کارشون مطمئن بشم و سوم اینکه دوست عزیزم rayan.s راه کاری را معرفی کردند که در حال بررسی اون هم هستم تا آنجا که امکان داشته باشه کم هزینه تر و مطمئن تر گامهای جدید را برداریم.
ولی این را بهتون قول میدم که کمتر از یک سال به خانواده های عزیزتون در امریکا ملحق خواهید شد و با شادی شما من و همه خانواده مهاجر سرا هم شاد میشوند

تشکر کنندگان: maryam58 ، najibi ، vahidvm60 ، baz4baz ، SH1A2R3 ، gadfly ، nahid.t ، Mahsa S ، یاشار و ماری ، rayan.s ، Ali Sepehr ، ali.narooei ، A.K ، maaref ، tamanna ، goli20 ، Goodie ، tajvidi ، moeen ، ghorbat ، Kate.S ، sam11 ، Aida.s
تحلیل و بررسی نتایج کلیرنس لاتاری 2011 در ابوظبی:

ضمن تشکر از تمامی دوستانی که در طول این 1.5 سال یاری کردند می خواستم نتایجی که از کلیرنس ابوظبی در طول این مدت بدست آوردم بیان کنم تا شاید بتواند کمک موثری رای برندگان سالهای آینده باشد . البته قبلش می خوام این توضیحو بدم که هیچ قصد اهانت و هیچ سوء تفاهمی برای دیگر دوستان بوجود نیاد و همچنین از مدیر سایت تقاضا دارم که اگر صلاح دونست این متن رو در صفحه جدیدی با این تیتر بیاورد.
این متن شامل 2 قسمت است که با ارائه دلیل و مدرک ارائه میکنم:

1) مکان بررسی کلیرنس بچه ها 2) آیتمهایی که شامل کلیرنس طولانی و یا حتی کلیر نشدن بچه ها نمیشه

1)مکان بررسی کلیرنس بچه ها
[size=x-large]:

با توجه به بررسیهایی که انجام دادم این مکان جایی نیست جزء در خود ساختمان سفارت ابوظبی. دلایل: 1)در این مدت با همه جا تماس گرفتم و تقریبا به تمام جاهایی که عقلم میرسید ایمیل زدم ولی در آخر به این جواب رسیدم که هسته مرکزی خود FBI و همچنین KCC جواب ایمیل منو داد که اگر داخل آمریکا هستی ما بررسی میکنیم و اگر در خارج از آمریکا هستید حتما باید به سفارت مراجعه کنید.2)با توجه به سرگذشت کلیر یکی از دوستان در روزهای آخر بهش ایمیل زدن که History Work میخوان و این ایمیل را در روز پنج شنبه زدند که در همان روز هم جواب ایمیل صادر شد و با توجه به اینکه جمعه و شنبه سفارت تعطیل بود در اول وقت اداری روز یکشنبه جواب کلیر ایشون آمد. 3) با توجه به تماسهای مکرری که من با واشنگتن میگرفتم آنها فقط و فقط در جواب میگفتن که ما فقط میتونیم بهتون بگیم که کلیر شدید یا نه و هیچ کمک دیگری نمی تونیم بهتون بکنیم و درست هم میگن چون بعد از اتمام پروسه در ابوظبی و اعلام کلیر برای درخواست سریال ویزا با واشنگتن تماس میگیرند و در این زمان هست که واشنگتن میفهمه که ما کلیر شدیم یا نه . 4) امسال همه چیو زودتر از زمان موعود جوابش آماده بود و در روز پنج شنبه 29سپتامبر هنوز شروع به بررسی نکرده اعلام کردن که هیچ کس جوابش حاضر نیست در صورتیکه ساعت کار واشنگتن ساعت 5بعدازظهر 30سپتامبر که میشه 1صبح روز شنبه1اکتبر به وقت ما میباشد پس دلیلی نداشت قبل از اتمام ساعت کار واشنگتن نتایجو اعلام کنند

این مواردی بود که در مورد مکان کلیر افراد اراءه کردم ودر مورد قسمت دوم در پستی دیگر اراءه میکنم . فقط از مدیر سایت تقاضا دارم که تاپیک جداگانه ای برای این موضوع اختصاص دهد تا آیندگان بتوانند از این موارد استفاده کنند.
2011AS14706

به امید فردا
میدونم که همه چی تموم شده و هر چی دیگه ای هم بگیم برای دلخوشی خودمونه ولی با توجه به امسال تا الان حدود 30 کیس یا بیشتر مونده که از این قافله بازمانده و از طرفی امسال بیشترین آمار تار و مار توسط سفارتین داشتیم و این رو هم باید بدونیم که لاتاری یه قرعه کشی که حق همه اونایی که برنده شدن و نباید به این گونه دولت به اصطلاح صادق و یک روی آمریکا در این مورد دبه کنه . من پیشنهاد میکنم که یک متن زیبا و محکم و بدون درخواست جواب در این راستا تهیه کنیم و به سفارتین و Department State و وزارت امور خارجه آمریکا و در صفحه آلن پست کنیم و یاد آور شیم که ما به خودمون کاملا مطمئن هستیم و با دولت شما صادقانه جلو آمدیم ولی شما بر خلاف چیزی که ادعا میکنید برخورد صادقانه و به قول خوشون Honest نداشتن و این مورد میتونه برگه سیاهی در تاریخ سیاست شما باشه که چطور میشه بعد از این همه مدت نتونستن بفهمن که ما چیکاره هستیم واقعا باید برای دستگاه تیزبین FBI تاسف خورد که از عهده بررسی یک سری مردم عادی نتونن بربیایند چه برسه به کارهای حساستر.
2011AS14706

به امید فردا
من إز ماه مي با اين سايت زندگي كردم ولي خداحافظي سختي خواهد بود چون دوستان زيادي كلير نشدند و أعصاب من واقعا به هم ريخته...
شماره کیس :35000
تاریخ رویت قبولی در سایت:NEVER
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:FEB 2011
کنسولگری:LONDON
تاریخ کارنت شدن کیس:AUG
تاریخ دریافت نامه دوم:JULY 2011
تاریخ مصاحبه: AUG 5 th/CLEARANCE 47 DAYS
تاریخ دریافت ویزا: SEP 2011
تاریخ ورود به آمریکا :NO IDEA
تاریخ دریافت گرین کارت :NO IDEA
(2011-10-01 ساعت 19:02)Mahsa S نوشته:  
(2011-10-01 ساعت 17:04)nahid.t نوشته:  مهم مهم مهم ]

خیلی خیلی ممنون خانم ناهید... واقعا لطف بزرگی کردید .. هم شما و هم آقای رایان... فقط یه سوال.. شما میدونید پروسه اش چقدر طول می کشه؟

آقاي رايان و ravian اطلاعات خوبي دارند تا انجا كه من شنيدم كمتر از يكسال است البته دوستي به نقل از وكيلي گفت كه دولت آمريكا خودش به زن وشوهر كمتر از شش ماه ويزا اميدوارم كه درست باشه و به زودي كه همه اين خانواده ها در اين سايت اعلام كنند كه با هم هستند
(2011-10-01 ساعت 23:06)alisarshar نوشته:  میدونم که همه چی تموم شده و هر چی دیگه ای هم بگیم برای دلخوشی خودمونه ولی با توجه به امسال تا الان حدود 30 کیس یا بیشتر مونده که از این قافله بازمانده و از طرفی امسال بیشترین آمار تار و مار توسط سفارتین داشتیم و این رو هم باید بدونیم که لاتاری یه قرعه کشی که حق همه اونایی که برنده شدن و نباید به این گونه دولت به اصطلاح صادق و یک روی آمریکا در این مورد دبه کنه . من پیشنهاد میکنم که یک متن زیبا و محکم و بدون درخواست جواب در این راستا تهیه کنیم و به سفارتین و Department State و وزارت امور خارجه آمریکا و در صفحه آلن پست کنیم و یاد آور شیم که ما به خودمون کاملا مطمئن هستیم و با دولت شما صادقانه جلو آمدیم ولی شما بر خلاف چیزی که ادعا میکنید برخورد صادقانه و به قول خوشون Honest نداشتن و این مورد میتونه برگه سیاهی در تاریخ سیاست شما باشه که چطور میشه بعد از این همه مدت نتونستن بفهمن که ما چیکاره هستیم واقعا باید برای دستگاه تیزبین FBI تاسف خورد که از عهده بررسی یک سری مردم عادی نتونن بربیایند چه برسه به کارهای حساستر.

ماهم مثل شما ناراحت و دنبال راهكاري هستيم با توجه به اندوه همه دوستان ويزا گرفته و نگرفته و اينكه احساس ميكنم ديگران هم مثل من هم دلشون نمياد اينجوري اين تاپيك بسته بشه از طرف ديگه بحث ديگه اي راجع به كلرينس نمونده پيشنهاد ميكنم تاپيك جديدي در رابطه با اين اعتراضات باشه تا ما هم از وضعيت دوستانمون با خبر باشيم و اگر لازم شد از انها مثلا در فيس بوك حمايتي بشه (از ناراحتي 2 شبه كه كابوس ميبينم)
(2011-10-01 ساعت 01:37)ravian نوشته:  دوستان عزیزی که خانوادشون ویزا گرفتن ولی خودشون موفق نشدند :
من الان با یکی از دوستانم در امریکا صحبت کردم و ایشان ضمن مسخره شمردن این قضیه و اینکه که خانواده درجه یک همه باید با هم باشند ، به سه مورد مشابه در سال گذشته اشاره کردند که به همین صورت بوده ولی وکیلی که ایشان میشناختند خیلی سریع و از پورت قانونی پدر خانواده را هم به امریکا آورد و برایشان گرین کارت گرفت تقریبا چند ماه بعد از وردر خانواده به امریکا نه اینکه چند سال برای سیتیزن شدن صبر کنند فقط چند ماه
بنده از دوستم خواهش کردم که ایمیل و شماره تماس اون وکیل را برام بفرسته . به محض فرستادن همینجا قرارش میدم (البته با اجازه مدیران محترم )
دوستان عزیز نگاهی به لینک زیر بیندازید. شاید نیازی به وکیل هم نداشته باشید. فرم I-824 را در نظر داشته باشید.
http://www.immihelp.com/greencard/family...efits.html
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، یاشار و ماری ، najibi ، maaref ، bfarhadm ، tamanna ، maryam58 ، California ، sam11

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان