کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارهای حل مشکل در زمان مصاحبه
(2011-02-23 ساعت 00:00)hamidt نوشته:  با سلام
من موقع پر کردن فرم 230 فقط ماه تولد را اشتباه تیپ کردم ایا نیاز هست به کی سی سی اطلاع بدم بوسیله ایمیل یا نهمقع مصاحبه بگم

برای محکم کاری اگر این کار رو بکنی حتماً بهتر هستش.
موفق باشید.
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: frozen mind ، hamidt ، mml
سلام به همه دوستان
يه موردي رو چند وقت پيش قبل از اينکه برم براي مصاحبه اينجا مطرح کرده بودم که الان چون به نتيجه رسيده خواستم بگم شايد به درد کسي خورد Smile
موضوع از اين قرار بود که بنده تو فرمهاي اينترنتي که روز اول ثبت نام لاتاري پر کرده بودم تاريخ تولدم رو اشتباه زده بودم. اونم نه 1 روز 2 روز بلکه 6 ماه و اندي!
البته اوايل خيلي برام مهم نبود چون فکر ميکردم که شناسنامم توضيحات داره و نهايتاً توضيحاتش ميتونه بهم کمک کنه روز مصاحبه. اما مشکل از اونجايي شروع شد که ديدم تاريخي که وارد کردم حتي با تاريخ توضيحات شناسنامه هم مغايرت داره! اونم 1 سال و 1 روز! فقط ماه درسته. البته تو فرم هايي که فرستادم واسه KCC همه سوالارو درست و دقيق جواب دادم . همچنين تاريخ تولد عين پاسپورت.
خلاصه کلي استرس و ... داشتم و اينجا خيلي از بچه ها دلداري دادن و ... همه بالتفاق گفتن که روز مصاحبه قبل از اينکه قسم بخورم اين قضيه رو توضيح بدم. البته قبلش هم به KCC ميل زده بودم و جريان رو توضيح داده بودم که اونا هم گفته بودن که تو پرونده درج شده و اينا.
رسيد تا جايي که زمان مصاحبه شد و من توي سفارت تصميم گرفتم که اگر راجع به تاريخ تولد ازم سوال کرد طبق قسمي که ميخورم جواب بدم. و از اين بابت خيلي خوشحالم که چيزي نپرسيد و من هم چيزي نگفتم D:
و الانم که برگه آبي دستمه و منتظر کليرنس.

خلاصه اينم ماجراي من. ديدم تو تاپيک کليرنس بحث اينکه حالا خيلي هم صادق نباشيم داغ شده گفتم تجربه اي که کردم رو اينجا قرار بدم. البته نه به شکل توصيه. فقط در حد يک تجربه.
ممنون از همه
شماره کیس: 2011as00020000
کنسولگری: آنکارا
مصاحبه: MAY 3
کلیرنس: 25 JULY
ويزا: 4 AUG
جمع هزینه ها: فعلا 7.320.000 تومان برای ۲ نفر
تشکر کنندگان: mml ، farzad-it ، admin ، tamanna ، sorena ، Linspire ، alirezagh ، nima.nabizadeh ، sbayati ، sinswimer
من موقع ثبت نام بچه نداشتم و حالا يه دختر 2ماهه دارم و من چون فرمهارو مجدد بايد پركنم به خاطر دخترم و با خودم ببرم اين سئوالو داشتم كه هنگامي كه داشتم فرمهارو چك ميكردم يكي دوتا اشتباه تو تاريخ فارغ تحصيلي داشتم چون اون موقع مداركو هنوز ترجمه نكرده بودم حالا ميخوام ببينم كه اين مواردو بايد قبلش به سفارت ايميل بزنم يا اينكه 20روز ديگه كه دارم مداركو با خودم ميبرم كفايت ميكنه؟
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان:
(2011-05-17 ساعت 09:24)alisarshar نوشته:  من موقع ثبت نام بچه نداشتم و حالا يه دختر 2ماهه دارم و من چون فرمهارو مجدد بايد پركنم به خاطر دخترم و با خودم ببرم اين سئوالو داشتم كه هنگامي كه داشتم فرمهارو چك ميكردم يكي دوتا اشتباه تو تاريخ فارغ تحصيلي داشتم چون اون موقع مداركو هنوز ترجمه نكرده بودم حالا ميخوام ببينم كه اين مواردو بايد قبلش به سفارت ايميل بزنم يا اينكه 20روز ديگه كه دارم مداركو با خودم ميبرم كفايت ميكنه؟
همون روز مصاحبه اعلام كنيد كافيه.موفق باشيد.

شماره کیس:2011AS19XXX
کنسولگری:ابوظبي
مصاحبه:90/03/16 (06 june)
مدت كلیرنس : 111 روز
تاریخ کلیر : 25 SEP
دریافت ویزا : 26 SEP
تاریخ پرواز : 9 مارچ
دریافت گرین کارت : 19 آوریل
خلاصه وضعیت کیس
تشکر کنندگان: alisarshar
من زمانی که ثبت نام کردم با اسم دومم که رایجتر بود ثبت نام کردم . دلیلم داشتم چون قبل ثبت نام درخواست تغیر نامم رو به ثبت احوال داده بودم و قبل ثبت نام تماس تلفنی که داشتم اونا به من گفتن که جواب مثبت است . در حالی که وقتی حضوری رفتم(یک ماه بعد از ثبت نام در لاتاری) گفتن که پسوند نام شما حذف شده(منضورم اسم کوجیک هست) و تغیر به اسمی که تو لاتاری ثبت نام کردم و فکر میکردم اسمه جدید شناسناممه انجام نشد / من در حال حاضر یه نامه از رعیس ثبت احوال گرفتم که حرفامو تا یید میکنه / میخوام ترجمه هم بکنم / دوستان عزیزی که با سابقه هستن یا تجربه مشابه داشتن درخواست میکنم با مشاوره ای که به من میدن مرا یاری کنن با سپاس
Tongueزمین را دوست داشته باشیم
شماره کیس: 2011AS000041xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی: May-2010
محل دریافت نامه: مشهد
کنسول: ابوظبی
ارسال فرمهای اول:june-2010
کارنت : 12/9/2011
تاريخ مصاحبه:12 -september
نامه دوم:nemidonam
کلیر: 15/9/2011
تشکر کنندگان:
(2011-05-27 ساعت 19:19)2011e man نوشته:  من زمانی که ثبت نام کردم با اسم دومم که رایجتر بود ثبت نام کردم . دلیلم داشتم چون قبل ثبت نام درخواست تغیر نامم رو به ثبت احوال داده بودم و قبل ثبت نام تماس تلفنی که داشتم اونا به من گفتن که جواب مثبت است . در حالی که وقتی حضوری رفتم(یک ماه بعد از ثبت نام در لاتاری) گفتن که پسوند نام شما حذف شده(منضورم اسم کوجیک هست) و تغیر به اسمی که تو لاتاری ثبت نام کردم و فکر میکردم اسمه جدید شناسناممه انجام نشد / من در حال حاضر یه نامه از رعیس ثبت احوال گرفتم که حرفامو تا یید میکنه / میخوام ترجمه هم بکنم / دوستان عزیزی که با سابقه هستن یا تجربه مشابه داشتن درخواست میکنم با مشاوره ای که به من میدن مرا یاری کنن با سپاس
دوست عزیز؛ اخذ ویزا یا رد شدن کیس شما بسته به نظر آفیسر مصاحبه کننده داره که بپذیره شما راست میگید که اشتباه کردید یا قصدتان تقلب بوده. پس تمام مدارکی که میگید را ترجمه کنید و با خودتان روز مصاحبه ببرید و اگر مصاحبه تان هم آنکاراست مدارک را ارسال نکنید که پیش از حضورتان تصمیم به رد کردن کیستان بگیرند و روز مصاحبه با اعتماد به نفس کامل وارد بشید....راستی فرمهاتون را با چه نامی پر کردید؟ مطابق لاتاری یا مطابق شناسنامه ؟ جواب تائید مدارک رو گرفتید؟ به هر حال موفق باشید

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان:
(2011-05-27 ساعت 22:25)rayan.s نوشته:  
(2011-05-27 ساعت 19:19)2011e man نوشته:  من زمانی که ثبت نام کردم با اسم دومم که رایجتر بود ثبت نام کردم . دلیلم داشتم چون قبل ثبت نام درخواست تغیر نامم رو به ثبت احوال داده بودم و قبل ثبت نام تماس تلفنی که داشتم اونا به من گفتن که جواب مثبت است . در حالی که وقتی حضوری رفتم(یک ماه بعد از ثبت نام در لاتاری) گفتن که پسوند نام شما حذف شده(منضورم اسم کوجیک هست) و تغیر به اسمی که تو لاتاری ثبت نام کردم و فکر میکردم اسمه جدید شناسناممه انجام نشد / من در حال حاضر یه نامه از رعیس ثبت احوال گرفتم که حرفامو تا یید میکنه / میخوام ترجمه هم بکنم / دوستان عزیزی که با سابقه هستن یا تجربه مشابه داشتن درخواست میکنم با مشاوره ای که به من میدن مرا یاری کنن با سپاس
دوست عزیز؛ اخذ ویزا یا رد شدن کیس شما بسته به نظر آفیسر مصاحبه کننده داره که بپذیره شما راست میگید که اشتباه کردید یا قصدتان تقلب بوده. پس تمام مدارکی که میگید را ترجمه کنید و با خودتان روز مصاحبه ببرید و اگر مصاحبه تان هم آنکاراست مدارک را ارسال نکنید که پیش از حضورتان تصمیم به رد کردن کیستان بگیرند و روز مصاحبه با اعتماد به نفس کامل وارد بشید....راستی فرمهاتون را با چه نامی پر کردید؟ مطابق لاتاری یا مطابق شناسنامه ؟ جواب تائید مدارک رو گرفتید؟ به هر حال موفق باشید

من سفارت امریکا در ابوظبی باید برم (پس مدارکو برای ابوظبی هم ارسال نکنم؟)/ مدارکو با نام ثبت نام در لاتاری پست کردم(البته با مشاوره با وکیل مهاجرت این کارو کردم)/جواب تایید رو هم نگرفتم (چطور باید بگیرم؟ )/ کیس نامبرم حدود40000هست فکر مینین fbiچک بخورم و اگر بخورم چقدر طول بکشه؟
Tongueزمین را دوست داشته باشیم
شماره کیس: 2011AS000041xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی: May-2010
محل دریافت نامه: مشهد
کنسول: ابوظبی
ارسال فرمهای اول:june-2010
کارنت : 12/9/2011
تاريخ مصاحبه:12 -september
نامه دوم:nemidonam
کلیر: 15/9/2011
تشکر کنندگان:
(2011-05-28 ساعت 15:50)2011e man نوشته:  
(2011-05-27 ساعت 22:25)rayan.s نوشته:  

من سفارت امریکا در ابوظبی باید برم (پس مدارکو برای ابوظبی هم ارسال نکنم؟)/ مدارکو با نام ثبت نام در لاتاری پست کردم(البته با مشاوره با وکیل مهاجرت این کارو کردم)/جواب تایید رو هم نگرفتم (چطور باید بگیرم؟ )/ کیس نامبرم حدود40000هست فکر مینین fbiچک بخورم و اگر بخورم چقدر طول بکشه؟
من نمیدونم که روز مصاحبه وقتی اسمها را با پاسپورت چک میکنند اصلا" اجازه میدند شما وارد سفارت بشید یا نه؟ من بودم همون موقع بعد از اینکه متوجه میشدم قبول شدم اسم اصلیم رو تو فرمها مینوشتم و با یه ایمیل و یه نامه که میگید گرفتید بهشون اشتباهم رو میگفتم من فکر میکردم شما فرمها را با نام خودتان فرستادید میگید با مشاور حرف زدید ولی من الان میگم: فرمها رو اصلاح کن و با همین ترجمه نامه برای KCC ارسال کن باز خودت میدونی....

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: 2011e man ، larapersian ، tamanna
سلام
همسرم برنده اصلي است وايشان سيد مي باشند ومن در هنگام ثبت نام (سيد) را در اول اسم ايشان و دو دخترم فراموش كردم بنويسم ولي فرمهاي ارسالي به كي سي سي را كامل فرستاده ام - به نظر شما شانسي براي گرفتن ويزا داريم - و آيا در جلوي سفارت به علت عدم تطابق اسمي اجازه ورود به ما مي دهند - خواهش مي كنم ما را راهنمايي كنيد چون هزينه اين سفر هم براي ما مهم است ؟
تشکر کنندگان:
تو ابوظبی یکی بود که اینجوری مشکل ساز شده بود براش
شما با کی سی سی مکاتبه کنین انشالله مشکلی نیست
و اگر فرم های سری اول رو دارین هم با خودتون ببرین قبل از قسم خوردن هم این مشکل رو بگین
تشکر کنندگان: larapersian
(2011-05-16 ساعت 16:49)farshad_sh نوشته:  سلام به همه دوستان
يه موردي رو چند وقت پيش قبل از اينکه برم براي مصاحبه اينجا مطرح کرده بودم که الان چون به نتيجه رسيده خواستم بگم شايد به درد کسي خورد Smile
موضوع از اين قرار بود که بنده تو فرمهاي اينترنتي که روز اول ثبت نام لاتاري پر کرده بودم تاريخ تولدم رو اشتباه زده بودم. اونم نه 1 روز 2 روز بلکه 6 ماه و اندي!
البته اوايل خيلي برام مهم نبود چون فکر ميکردم که شناسنامم توضيحات داره و نهايتاً توضيحاتش ميتونه بهم کمک کنه روز مصاحبه. اما مشکل از اونجايي شروع شد که ديدم تاريخي که وارد کردم حتي با تاريخ توضيحات شناسنامه هم مغايرت داره! اونم 1 سال و 1 روز! فقط ماه درسته. البته تو فرم هايي که فرستادم واسه KCC همه سوالارو درست و دقيق جواب دادم . همچنين تاريخ تولد عين پاسپورت.
خلاصه کلي استرس و ... داشتم و اينجا خيلي از بچه ها دلداري دادن و ... همه بالتفاق گفتن که روز مصاحبه قبل از اينکه قسم بخورم اين قضيه رو توضيح بدم. البته قبلش هم به KCC ميل زده بودم و جريان رو توضيح داده بودم که اونا هم گفته بودن که تو پرونده درج شده و اينا.
رسيد تا جايي که زمان مصاحبه شد و من توي سفارت تصميم گرفتم که اگر راجع به تاريخ تولد ازم سوال کرد طبق قسمي که ميخورم جواب بدم. و از اين بابت خيلي خوشحالم که چيزي نپرسيد و من هم چيزي نگفتم D:
و الانم که برگه آبي دستمه و منتظر کليرنس.

خلاصه اينم ماجراي من. ديدم تو تاپيک کليرنس بحث اينکه حالا خيلي هم صادق نباشيم داغ شده گفتم تجربه اي که کردم رو اينجا قرار بدم. البته نه به شکل توصيه. فقط در حد يک تجربه.
ممنون از همه

دوست عزیز یعنی موقع قسم خوردن هم هیچی نگفتین و گفتین هرجی توی فرم ها هست راسته؟ منم 2 روز فقط تاریخمو اشتباه زدم اشتباه تقویمی کردم موقع تبدیلش. خودم باید قبل از قسم مطرح کنم یا به روی خودم نیارم!؟؟؟
وع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک: Dec 03 2012
تاریخ Feb 12 2014 :approve
دریافت شماره کیس : Apr 01 2014
تكميل مدارك : July 16 2014
دريافت نامه مصاحبه: Aug 02 2014
تاريخ مصاحبه Smile : Sep 04 2014
تشکر کنندگان:
من زمانی که فرم رو پر کردم اشتباه نام و نام خانوادگیم رو جابه جا نوشتم بعد که متوجه شدم یه میل به کی سی سی زدم و انها در جواب گفتن که با فرمهای که برای ما می فرستید اصلاح میشه ولی الان که نامه دوم امده هنوز این مشکل هست (اول اسم و بعد نام فامیلم رو نوشتن ولی برای اسم همسرم اول فامیلی بعد نامش رو نوشتن )به نظر دوستان من چی کارکنم و آیا در مصاحبه مشکلی پیش نمییاد ؟؟؟ Sadممنون تون میشم من رو راهنمایی کنید.
شماره کیس: *****2011AS
تاریخ مصاحبه: AUG/4
تاریخ اخذ ویزا :من یکضرب ویزا گرفتم ،همسرم برگه آبی
تاریخ کلیر همسر:sep/27Rolleyes
تشکر کنندگان:
روز مصاحبه مساله را توضیح بدهید، پرینت ای-میل کی‌سی‌سی را هم تحویل بدهید.

خیلی نگران هم نباشید. برای خانم من در خود ویزا خنگول‌ها جای اسم و فامیل را برعکس زدند!! بردیم عوض کردند عذرخواهی هم کردند.

(2011-07-07 ساعت 17:52)آمریکا نوشته:  من زمانی که فرم رو پر کردم اشتباه نام و نام خانوادگیم رو جابه جا نوشتم بعد که متوجه شدم یه میل به کی سی سی زدم و انها در جواب گفتن که با فرمهای که برای ما می فرستید اصلاح میشه ولی الان که نامه دوم امده هنوز این مشکل هست (اول اسم و بعد نام فامیلم رو نوشتن ولی برای اسم همسرم اول فامیلی بعد نامش رو نوشتن )به نظر دوستان من چی کارکنم و آیا در مصاحبه مشکلی پیش نمییاد ؟؟؟ Sadممنون تون میشم من رو راهنمایی کنید.

تشکر کنندگان: tamanna ، nastaran86 ، آرتين
سلام دوستان
من هفته ديگه در ابوظبي مصاحبه دارم. زمان ثبت نام در فرمهاي اوليه كه به كي سي سي فرستادم چند مورد تاريخ مدارك تحصيليم اشتباه داره. در ضمن من اون موقع دانشجو نبودم و الان دانشجو هستم. حالا مي خوام دوباره يك سري ديگه از اون دوتا فرم پر كنم و روز مصاحبه با خودم ببرم. دو تا سوال دارم:
آيا اين كار رو توصيه مي كنيد؟
آيا فرمها رو به همراه مدارك بايد تحويل بدم يا موقع قسم خوردن به آفيسر بدم؟
خيلي ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
ش کیس : 2011AS0025XXX
دریافت نامه قبولی: may 24 2010
کنسولگری: ابو ظبي
ارسال فرمها: 2010 ,Jun 6
کارنت شدن: Jun 2011
دریافت نامه دوم: 15 Jun
مصاحبه:19 July
دریافت ویزا: 19 July
هزینه ها: 1500$
ورود به آمریکا:
تشکر کنندگان:
(2011-07-10 ساعت 11:23)bahar1981 نوشته:  سلام دوستان
من هفته ديگه در ابوظبي مصاحبه دارم. زمان ثبت نام در فرمهاي اوليه كه به كي سي سي فرستادم چند مورد تاريخ مدارك تحصيليم اشتباه داره. در ضمن من اون موقع دانشجو نبودم و الان دانشجو هستم. حالا مي خوام دوباره يك سري ديگه از اون دوتا فرم پر كنم و روز مصاحبه با خودم ببرم. دو تا سوال دارم:
آيا اين كار رو توصيه مي كنيد؟
آيا فرمها رو به همراه مدارك بايد تحويل بدم يا موقع قسم خوردن به آفيسر بدم؟
خيلي ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

بهار عزيز. خود من توي فرم هام تاريخ يکي دو تا از مدارک تحصيليم رو اشتباه زده بودم که قبل از قسم خوردن به آفيسر گفتم و اون هم تغيير داد اما اشتباه! يعني مال يه مدرک ديگه رو اشتباهاً تغيير داد ظاهراً متوجه نشد منم گير ندادم از روي چهره آفيسر اينو متوجه شدم که اصلاً موضوع مهمي نبوده. لذا من توصيه ميکنم شما قبل از قسم خوردن بگو که تاريخ ها اشتباهه و اونارو درست کن. اما اينکه شما يه سري فرم جدا ببري فقط به خاطر اينکه قبلا دانشجو نبودي ولي الان هستي رو من اصلاً توصيه نميکنم. و مطمئنم که چيز مهمي نيست . سوالات احتمالي فقط در باره اون چيزي هست که توي فرم هاي اوليه نوشتي. در ثاني فرم ها به KCC ارسال ميشن و توسط اونا بررسي ميشن و به سفارت هاي مربوطه فرستاده ميشن پس عملاً اين کار شما که فرم ها رو مستقيم ببري به سفارت جز دردسر هيچ چيز ديگه به همراه نداره.
شماره کیس: 2011as00020000
مصاحبه: MAY 3
کلیرنس: 25 JULY
ويزا: 4 AUG
جمع هزینه ها: فعلا 7.320.000 تومان برای ۲ نفر
تشکر کنندگان: tamanna ، bahar1981 ، sepinod

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان