کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارهای حل مشکل در زمان مصاحبه
سلام دوستان
من در فرمهايي كه ارسال كردم در تايپ اسم محل كار سابقم اشتباه كردم ويك حرف رو اشتباه زدم.مشكل اينجاست كه محل كار سابقم يكي از مراكز درماني 3پاه بوده و الان كه اسمش رو اشتباه تايپ كردم نمي دونم چكار كنم.چند هفته ديگه مصاحبه دارم.نمي دونم الان اطلاع بدم يا زمان مصاحبه اينو بگو.خيلي ناراحتم.لطفا اگه كسي اطلاعاتي داره كمكم كنه.
ممنونم
تشکر کنندگان:
(2011-07-10 ساعت 11:34)farshad_sh نوشته:  
(2011-07-10 ساعت 11:23)bahar1981 نوشته:  سلام دوستان
من هفته ديگه در ابوظبي مصاحبه دارم. زمان ثبت نام در فرمهاي اوليه كه به كي سي سي فرستادم چند مورد تاريخ مدارك تحصيليم اشتباه داره. در ضمن من اون موقع دانشجو نبودم و الان دانشجو هستم. حالا مي خوام دوباره يك سري ديگه از اون دوتا فرم پر كنم و روز مصاحبه با خودم ببرم. دو تا سوال دارم:
آيا اين كار رو توصيه مي كنيد؟
آيا فرمها رو به همراه مدارك بايد تحويل بدم يا موقع قسم خوردن به آفيسر بدم؟
خيلي ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

بهار عزيز. خود من توي فرم هام تاريخ يکي دو تا از مدارک تحصيليم رو اشتباه زده بودم که قبل از قسم خوردن به آفيسر گفتم و اون هم تغيير داد اما اشتباه! يعني مال يه مدرک ديگه رو اشتباهاً تغيير داد ظاهراً متوجه نشد منم گير ندادم از روي چهره آفيسر اينو متوجه شدم که اصلاً موضوع مهمي نبوده. لذا من توصيه ميکنم شما قبل از قسم خوردن بگو که تاريخ ها اشتباهه و اونارو درست کن. اما اينکه شما يه سري فرم جدا ببري فقط به خاطر اينکه قبلا دانشجو نبودي ولي الان هستي رو من اصلاً توصيه نميکنم. و مطمئنم که چيز مهمي نيست . سوالات احتمالي فقط در باره اون چيزي هست که توي فرم هاي اوليه نوشتي. در ثاني فرم ها به KCC ارسال ميشن و توسط اونا بررسي ميشن و به سفارت هاي مربوطه فرستاده ميشن پس عملاً اين کار شما که فرم ها رو مستقيم ببري به سفارت جز دردسر هيچ چيز ديگه به همراه نداره.

ممنونم آقا فرشاد
ش کیس : 2011AS0025XXX
دریافت نامه قبولی: may 24 2010
کنسولگری: ابو ظبي
ارسال فرمها: 2010 ,Jun 6
کارنت شدن: Jun 2011
دریافت نامه دوم: 15 Jun
مصاحبه:19 July
دریافت ویزا: 19 July
هزینه ها: 1500$
ورود به آمریکا:
تشکر کنندگان: tamanna
من براي تصحيح اسم پسرم ايميل زدم و به شكل زير پاسخ گرفتم
Thank you for your inquiry.

It is acceptable to use correction fluid to correct mistakes made while completing your forms. If you have detected an error on a form you have already submitted, you can send the corrected information to KCC through regular mail or email. If there are more than one or two minor corrections, you may submit a corrected copy of the forms. You can use photocopied forms or you can download them from http://www.travel.state.gov/visa/frvi/fo..._1342.html.

حال بايد چي كار گنم بايد دوباره فرم پر كنم يا اسم تصحيح شده را بنويسم وايميل كنم يا روز مصاحبه تصحيح كنم؟
تشکر کنندگان:
سلام
ما توی پر کردن فرمهام تاریخ شروع تحصیل رو اشتباها 1998 زده بودیم.
ایمیل زدیم و امشب جوابش اومد .The information you provided will be included in your case file for review.
گفتم شاید به درد کسی بخوره.
در ضمن از همه کسانی که مارو راهنمایی کردن ممنونم.
سوال ۳۰ فرم های ds -230
لیست جاهایی که از ۱۶ سالگی به بعد بیشتر از 6 ماه زندگی کردید .همسر من ۱۰ سال در آلمان زندگی کرده واما در فرم visay های توریستی که قبلا گرفتیم نوشتیم حتا یک بر ویسا ۵ ساله امریکا تو آلمان گرفته اما ما اشتباها تو ds -۲۳۰ وارد نکردیم
حالا چی کار کنم به kcc ایمیل کنم و بگم اشتباه شده
روز مصاحبه قبلا از قسم خوردن بگم
لطفآ سریع جواب بدید
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز
آخرین مدرک تحصیلی من لیسانس هست و من در فرمهای اولیه فقط اسم دبیرستان و دانشگاهمو آوردم و پیشدانشگاهیمو ننوشتم .باید این مساله رو بگم بهشون ؟اگر بله کی بگم؟
مرسی
تشکر کنندگان:
(2011-07-13 ساعت 23:43)kiani نوشته:  دوستان عزیز
آخرین مدرک تحصیلی من لیسانس هست و من در فرمهای اولیه فقط اسم دبیرستان و دانشگاهمو آوردم و پیشدانشگاهیمو ننوشتم .باید این مساله رو بگم بهشون ؟اگر بله کی بگم؟
مرسی

به نظر من آخری مدرک تحصیلی مهمه براشون اما اگه شما دیپلم رو هم ببرین (البته اگه نظام قدیم هستین) که مشکلی براتون پیش نمیاد که بگین مثلا آخرین مدرک همین دیپلمه اما نظام قدیم یه مقدار داستانش فرق میکنه فکر میکنم که باید پیشدانشگاهی هم ببرین اما یه ایمیل به اونا بزنین و توضیح بدین و مدرکتون به همراه ترجمه رو هم روز مصاحبه ببرین و انشاالله که مشکلی نیست.
شماره کیس: 2011as00020000
کنسولگری: آنکارا
مصاحبه: MAY 3
کلیرنس: 25 JULY
ويزا: 4 AUG
جمع هزینه ها: فعلا 7.320.000 تومان برای ۲ نفر
تشکر کنندگان: kiani ، tamanna
[اگر در شناسنامه سید نوشته شده پس دارلترجمه براتون ترجمه خواهد کرد و سفارت شما رو یه شخص دیگه میدونه. باید براشون توضیح بدین.هر کم و زیادی توی اسم و فامیل و تاریخ تولد وجود داشته باشه واسه اونا یه آدم متفاوت هستید یا میگن اینجوری تقلب کردید. ایمیل بزنید توضیح بدبد ولی به نظر افیسر بستگی داره

شماره کیس: 2010AS00028XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2009-June-29
کنسولگری: Ankara
ارسال فرمهای سری اول: 2009-July
کارنت شدن کیس: july-2010
دریافت نامه دوم: 11-august
مصاحبه: Aug-23-2010
دریافت ویزا:روز مصاحبه
تشکر کنندگان: tamanna ، delir
من شغل فعليم رو يكجا اشتباه نوشتم اما جاهاي ديگه مثل سابقه و سمت فعليم يا شرح كارم درست نوشتم، لازمه به Kcc اطلاع بدم يا همون روز مصاحبه اصلاحش كنم؟
شماره کیس: 2011AS0004XXXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 30 تیر
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 30 مرداد
تاریخ کارنت شدن کیس: --
تاریخ دریافت نامه دوم: --
تاریخ مصاحبه: --
تاریخ دریافت کلیرنس: --
تشکر کنندگان:
من دیپلم فنی حرفه ای هستم .....و 2 مدرک هم از گسترش انفورماتیک دارم
متاسفانه موقع ثبت نام فرم اول مدرک تحصیلی رو به اشتباه (لیسانس) زدم ...امروز اسم من در اومد
آیا آگه فرم اصلی که باید براشون پست کنیم رو درست بزنم قبول میکنن؟؟
و شنیدم که دیپلم فنی حرفه ای رو قبول نمیکنن ... درسته ؟؟
و اینکه آخرین مدرک تحصیلی دیپلم میشه یا اون 2تای دیگه رو هم باید بگم ؟؟؟

راهنماییم کنید ..خیلی نگرانم
اگه تو قسمت شغل فعلي يك كلمه اشتباه نوشته باشم، بايد به Kcc اطلاع بدم، يا همون روز مصاحمبه اصلاحش كنم؟
شماره کیس: 2011AS0004XXXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 30 تیر
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 30 مرداد
تاریخ کارنت شدن کیس: --
تاریخ دریافت نامه دوم: --
تاریخ مصاحبه: --
تاریخ دریافت کلیرنس: --
تشکر کنندگان:
منم چند تا شوال داشتم:
1- من هنگام پر کردن فرم ثبت نام مجرد بودم. ولی الان متاهل شدم.آیا این مشکلی ایجاد میکنه؟
2- من هنگام ثبت نام آخرین مدرک تحصیلی رو لیسانس اعلام کردم. ولی الان فوق گرفتم.این چی مشکلی ایجاد میکنه؟
شماره کیس:‌ 2012AS00044xxx
مشاهده قبولی در سایت: july/2010/16
ارسال فرم : 28/8/2011
مصاحبه:19th june
همراهان:1
تشکر کنندگان:
[
منم به شوال شما جواب میدم Big Grin
1- اشکالی نداره مبارکه ایشالله. سند ازدواجتون رو ترجمه کنید. اسمتون هم که توی شناسنامه هم هست میبرین سفارت.فقط باید به KCC اسم همسرتون رو اعلام کنید که بتونن باهاتون بیان داخل سفارت .
2- من هم موقع ثبت نام لیسانس بودم بعدش دانشجوی فوق.توی فرمها نوشتم که فوق رو هنوز تموم نکردم و مدرک لیسانسم رو بردم .مشکلی هم نداره.حتی دیپلم هم ببرین قبوله .فقط باید از اون چیزی که موقع ثبت نام وارد کردین مدرکتون پایین تر نباشه وگرنه میگن الکی گفتی

شماره کیس: 2010AS00028XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2009-June-29
کنسولگری: Ankara
ارسال فرمهای سری اول: 2009-July
کارنت شدن کیس: july-2010
دریافت نامه دوم: 11-august
مصاحبه: Aug-23-2010
دریافت ویزا:روز مصاحبه
تشکر کنندگان: tamanna ، mahdicivil
سلام دوستان.
من برنده اصلی هستم و برای آگوست (آخر مردادماه) امسال مصاحبه دارم. در موقع ثبت فرم ها فامیلی پسرم که در پاسپورت خانمم بود یک حرف Y با فامیل من تفاوت داشت. هفته پیش پاس پسرم رو جدا کردیم و در اون فامیل پسرم رو درست کردیم. آیا در روز مصاحبه به این موضوع گیر میدن؟ آیا قبل از قسم خوردن با گفتن موضوع و اصلاح فرم ها مشکل حل خواهد شد؟
با تشکر.
تشکر کنندگان:
(2011-07-20 ساعت 19:56)prismatic نوشته:  سلام دوستان.
من برنده اصلی هستم و برای آگوست (آخر مردادماه) امسال مصاحبه دارم. در موقع ثبت فرم ها فامیلی پسرم که در پاسپورت خانمم بود یک حرف Y با فامیل من تفاوت داشت. هفته پیش پاس پسرم رو جدا کردیم و در اون فامیل پسرم رو درست کردیم. آیا در روز مصاحبه به این موضوع گیر میدن؟ آیا قبل از قسم خوردن با گفتن موضوع و اصلاح فرم ها مشکل حل خواهد شد؟
با تشکر.

پاسپورت قبلی که همراهتون است نشون بدید و صادقانه مشکل را بگید انشاالله که هیچ اتفاقی نمیوفته دوست عزیز به خصوص که پسرتون برنده اصلی نیست چون بیشتر رو برنده اصلی حساس هستند
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان: prismatic

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان