کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارهای حل مشکل در زمان مصاحبه
(2010-09-24 ساعت 10:27)User نوشته:  
(2010-09-23 ساعت 18:28)meysam_rsh نوشته:  سلام امیدوارم حالتون خوب باشه من یه مشکل اساسی دارم دو بار نامه ی اولم رو فرستادم ایمیل زدم به kccمیگه مچ نیست نمیدونم چیکار باید بکنم .چه اطلاعاتی مهم که باید درست باشه که درصورت غلط بودن میتونه مچ نشه؟از راهنمایی تون ممنون میشم

همونطور که bluelady عزیز گفتند باید کنترل کنی که کدام یک از موارد زیر رو اشتباه نوشتی موقع ثبت نام اولیه اینترنتی:
نام و نام خانوادگی
شماره کیس نامبر
تاریخ تولد

راه حل:

اگر پرینت فرم ثبت نام اولیه اینترنتی رو دارید با فرم هایی که فرستادید کنار هم بگذارید تا اشکال کار مشخص بشه.

در مرحله دوم اگر مشکلی در فرم ها پیدا نکردید و همه اپلاعات فرم ها با ثبت نام یکی بود، باید تلاش کنید با فرمت صحیح با کی سی سی مکاتبه کنید:
2011AS0000XXXX
last name:
firs name:
Date o Birth: MM/DD/YYYY
Country

دقت کنید که اطلاعات را دقیقا به شکل بالا ارسال کنید.
اگر باز هم جواب نگرفتید، جای نام و نام خانوادگی را عوض کنید و ایمیل بزنید.

یک راه حل میانبر هم وجود دارد. به سایت چک اینترنتی برنده شدن لاری مراجعه کنید و برنده شدن خودتون رو چک کنید. اونجا متوجه میشید که تاریخ تولد و نام خانوادگی که کی سی سی برای شما ثبت کرده دقیقا چی هست.
بعد با اون اطلاعات مکاتبه کنید و د نهایت جواب هر کدام از مراحل بالا را همینجا ارسال کنید تا راحت تر بتون راهنمایی کرد.
پیروز باشید
ممنون از راهنمایی تون
خدمتون عرض کنم که من متاسفانه فرم های اولیه اینترنتی ندارم
ولی تاریخ تولدم رو اشتباه زده بودم اولین بار که نامه رو فرستادم با تاریخ تولد درست واسشون فرستادم و یه نامه توش گذاشتم که توضیح دادم که تاریخ تولدم کدوم درست کدوم غلط بعد که نامه رسید به KCC ایمیل زدم که نامم رسیده یا نه گفت که مچ نیست دوباره بلافاصله باتاریخی که در ثبت نام اولیه نوشته بودم فرمها رو فرستادم و باز بعد از رسیدن نامه ،ایمیل زدم که باز گفتن مچ نیست .
حالا نمیدونم زود نامه ام رو فرستادم ؟زود ایمیل زدم ؟ یا اینکه مشکل جایی دیگست؟
راسیتش من تو سایت اصلی DV ثبت نام نکرده بودم اون موقع نمیدونستم
خلاصه اینکه نمیدونم ممکن هست که اون شرکت موش بدونه یا نه؟چون موقعی که برنده شدم نامم اول اومده بود برای اونا و هی زنگ می زدن که باید پول بدی تا ما واست بقیه کارهارو انجام بدیم وگرنه کیست و رد می کنیم و ازین حرفا که البته من کاری نکردم .تا نزیدک اواخر تیر بود نامم رو واسم فرستادن و من بر اساس اون فرم هامو پر کردم .البته اینم بگم من تو سایت چک کردم که اصلا برنده شدم یانه که خوب خوشبختانه شده بودم .الان نمی دونم چیکار کنم دیگه از راهنمایی تون ممنون میشم
ممکن شماره کیسی که تو نامه فرستادن اشتباه باشه یا دستکاری شده باشه؟
باز ممنون
تشکر کنندگان: elnaz295
(2010-09-26 ساعت 02:31)meysam_rsh نوشته:  ممنون از راهنمایی تون
خدمتون عرض کنم که من متاسفانه فرم های اولیه اینترنتی ندارم
ولی تاریخ تولدم رو اشتباه زده بودم اولین بار که نامه رو فرستادم با تاریخ تولد درست واسشون فرستادم و یه نامه توش گذاشتم که توضیح دادم که تاریخ تولدم کدوم درست کدوم غلط بعد که نامه رسید به KCC ایمیل زدم که نامم رسیده یا نه گفت که مچ نیست دوباره بلافاصله باتاریخی که در ثبت نام اولیه نوشته بودم فرمها رو فرستادم و باز بعد از رسیدن نامه ،ایمیل زدم که باز گفتن مچ نیست .
حالا نمیدونم زود نامه ام رو فرستادم ؟زود ایمیل زدم ؟ یا اینکه مشکل جایی دیگست؟
راسیتش من تو سایت اصلی DV ثبت نام نکرده بودم اون موقع نمیدونستم
خلاصه اینکه نمیدونم ممکن هست که اون شرکت موش بدونه یا نه؟چون موقعی که برنده شدم نامم اول اومده بود برای اونا و هی زنگ می زدن که باید پول بدی تا ما واست بقیه کارهارو انجام بدیم وگرنه کیست و رد می کنیم و ازین حرفا که البته من کاری نکردم .تا نزیدک اواخر تیر بود نامم رو واسم فرستادن و من بر اساس اون فرم هامو پر کردم .البته اینم بگم من تو سایت چک کردم که اصلا برنده شدم یانه که خوب خوشبختانه شده بودم .الان نمی دونم چیکار کنم دیگه از راهنمایی تون ممنون میشم
ممکن شماره کیسی که تو نامه فرستادن اشتباه باشه یا دستکاری شده باشه؟
باز ممنون

سلام دوست گرامی
چقدر ماجرای شما عجیبه؟!!مگه میشه ثبت نام نکرده باشید و قبول شده باشید.مگه اینکه شما اطلاعاتتون را قبلا در اختیار آن شرکت قرار داده باشید و آنها شما را ثبت نام کرده باشند و حالا که برنده شدید از شما برای ادامه ی کار پول میخوان.اما یه سوال برای من پیش اومده شما که ثبت نام نکردید و یا حداقل خودتون این کار را نکردید چطور از روی سایت چک کردید؟؟آخه باید حتما کانفرمیشن نامبر داشته باشید؟؟؟؟وگرنه نمیشه.(البته سایت هایی هم هست که الکی check resuts گذاشتن،کدام سایت چک کردید؟)
اصلا قصد نا امید کردنتون را ندارم ولی به نظر میاد نامه ای که براتون اومده از طرف کی سی سی نبوده است.
اگه تمایل دارید اطلاعات بیشتری در این مورد و نامه تان را اعلام کنید تا بشه با کمک دوستان این مشکل را حل کنیم که اگه خدای ناکرده نامه تان واقعی نبود بیشتر از این درگیر این مسئله نشید.
تشکر.
شماره کیس: 2011AS00016xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:29 اردیبهشت, 19 May
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:2 خرداد،23 May
تاریخ کارنت شدن کیس: January 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: 20 بهمن، February 9
تاریخ مصاحبه:9فروردین،29 march
دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: User
الان توی سایت اصلی که چک میکنید میگه که شما برنده شدید یا نه؟اخه اون شرکت هم اگه واستون ثبت نام کرده باید مشخصات شما رو میداده که ممکنه اشتباه داده باشه حتما پیگیری کنید

شماره کیس: 2010AS00028XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 2009-June-29
کنسولگری: Ankara
ارسال فرمهای سری اول: 2009-July
کارنت شدن کیس: july-2010
دریافت نامه دوم: 11-august
مصاحبه: Aug-23-2010
دریافت ویزا:روز مصاحبه
تشکر کنندگان:
(2010-09-26 ساعت 13:35)bluelady نوشته:  الان توی سایت اصلی که چک میکنید میگه که شما برنده شدید یا نه؟اخه اون شرکت هم اگه واستون ثبت نام کرده باید مشخصات شما رو میداده که ممکنه اشتباه داده باشه حتما پیگیری کنید
با تشکر از راهنمایی تون
من ثبت نام کردم ولی تو سایت اصلی نبود ولی هم شماره دارم هم اینکه با اسم وتاریخ تولد و همون کانفرمیشن نامبر تو سایت اصلی چک کردم و می گه که انتخاب شدین .البته شرکت موقع ثبت نام آدرس خودش رو میده که نامه قبولی من تو امریکا میرسه دستشون بعد واسم نامه رو که شامل دو برگ کاغذ بارکد دار و یک پکیج تبلیغاتی خودشون بود رو می فرستن .
ممکن که کیس نامبر اشتباه باشه ؟امکانی هست که چک کنم که درست هست یا نه؟ یا اینکه به kcc ایمیل بزنم بگم نامم نرسیده ،یا اینکه درخواست کیس نامبر کنم؟
اگر اطلاعات خاصی نیاز هست که کمک کنه برای راهنمایی لطف کنین بگین تا درخدمتون قرار بدم باز هم ممنون که راهنمایی میکنین
تشکر کنندگان:
(2010-09-27 ساعت 02:22)meysam_rsh نوشته:  
(2010-09-26 ساعت 13:35)bluelady نوشته:  الان توی سایت اصلی که چک میکنید میگه که شما برنده شدید یا نه؟اخه اون شرکت هم اگه واستون ثبت نام کرده باید مشخصات شما رو میداده که ممکنه اشتباه داده باشه حتما پیگیری کنید
با تشکر از راهنمایی تون
من ثبت نام کردم ولی تو سایت اصلی نبود ولی هم شماره دارم هم اینکه با اسم وتاریخ تولد و همون کانفرمیشن نامبر تو سایت اصلی چک کردم و می گه که انتخاب شدین .البته شرکت موقع ثبت نام آدرس خودش رو میده که نامه قبولی من تو امریکا میرسه دستشون بعد واسم نامه رو که شامل دو برگ کاغذ بارکد دار و یک پکیج تبلیغاتی خودشون بود رو می فرستن .
ممکن که کیس نامبر اشتباه باشه ؟امکانی هست که چک کنم که درست هست یا نه؟ یا اینکه به kcc ایمیل بزنم بگم نامم نرسیده ،یا اینکه درخواست کیس نامبر کنم؟
اگر اطلاعات خاصی نیاز هست که کمک کنه برای راهنمایی لطف کنین بگین تا درخدمتون قرار بدم باز هم ممنون که راهنمایی میکنین

به نظر می رسه اون شرکت یا نامه ی اصلی را براتون نفرستاده یا مشخصات شما را درست وارد نکرده،که احتمال اولی بیشتره!چون ظاهرا هر طور شده میخوان ازتون پول را بگیرن.
آن دو تا کاغذ بارکددار که گفتید توی چه پاکتی بود؟شاید 1% نامه را باز نکرده باشن،البته خیلی بعیده!
به نظرم اولین کار اینه که بررسی کنید نامه ای که این شرکت براتون فرستاده همان نامه ی کی سی سی است یا نه.
شما فرم هاتون را با کیس نامبر فرستادین به نظر منطقی نمیاد الان به کی سی سی ایمیل بزنید و اعلام کنید نامه به دستتون نرسیده.شاید بهتر باشه فعلا چیزی به کی سی سی نگید تا تکلیف نامه مشخص بشه.
اگه کمکی از دستم برمیاد در خدمتتون هستم.
شماره کیس: 2011AS00016xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:29 اردیبهشت, 19 May
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:2 خرداد،23 May
تاریخ کارنت شدن کیس: January 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: 20 بهمن، February 9
تاریخ مصاحبه:9فروردین،29 march
دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان:
(2010-09-27 ساعت 12:48)b!ta نوشته:  
(2010-09-27 ساعت 02:22)meysam_rsh نوشته:  [quote='bluelady' pid='77997' dateline='1285491916']
الان توی سایت اصلی که چک میکنید میگه که شما برنده شدید یا نه؟اخه اون شرکت هم اگه واستون ثبت نام کرده باید مشخصات شما رو میداده که ممکنه اشتباه داده باشه حتما پیگیری کنید

به نظر می رسه اون شرکت یا نامه ی اصلی را براتون نفرستاده یا مشخصات شما را درست وارد نکرده،که احتمال اولی بیشتره!چون ظاهرا هر طور شده میخوان ازتون پول را بگیرن.
آن دو تا کاغذ بارکددار که گفتید توی چه پاکتی بود؟شاید 1% نامه را باز نکرده باشن،البته خیلی بعیده!
به نظرم اولین کار اینه که بررسی کنید نامه ای که این شرکت براتون فرستاده همان نامه ی کی سی سی است یا نه.
شما فرم هاتون را با کیس نامبر فرستادین به نظر منطقی نمیاد الان به کی سی سی ایمیل بزنید و اعلام کنید نامه به دستتون نرسیده.شاید بهتر باشه فعلا چیزی به کی سی سی نگید تا تکلیف نامه مشخص بشه.
اگه کمکی از دستم برمیاد در خدمتتون هستم.

سلام و تشکر از راهنمایی تون
نامه رو فرستادن به آدرس شرکت و اونا باز کردن و بعد با یه پک دیگه برای من فرستادن
گفته بودین که چک کنم ببینم نامه KCC درست هست یا نه اگر امکان داره بفرمایین که چه جوری میشه چک کرد ؟
چه جوری میشه کیس نامبر رو گرفت ؟
میتونم نامه ام رو بدون کیس نامبر بفرستم؟
تشکر کنندگان:
دوست عزيز
شما لطفا به اين سوالات جواب بديد تا بتونيم راحت تر راهنمايي كنيم:
1-زماني كه با كانفرميشن نامبر در سايت چك مي كنيد دقيقا چه متني را مي بينيد؟ آن را كپي پيست كنيد همينجا
2- الان نامه يا پكيج به دست شما رسيده يا خير؟
3- فرم ها را فرستاده ايد يا خير؟ اگر فرستاده ايد كيس نامبر نوشته ايد روي فرمها يا خير؟
4- از بار كد، نامه و خود پاكت نامه با موبايل عكس بگيريد و همينجا ارسال كنيد. (اطلاعات شخصي را حذف كنيد با يك ويرايشگر مثل paint ويندوز)
در ضمن آدرس سايتي كه توش چك مي كنيد رو همينجا ارسال كنيد
تشکر کنندگان: rayan.s ، b!ta
(2010-09-29 ساعت 20:36)User نوشته:  دوست عزيز
شما لطفا به اين سوالات جواب بديد تا بتونيم راحت تر راهنمايي كنيم:
1-زماني كه با كانفرميشن نامبر در سايت چك مي كنيد دقيقا چه متني را مي بينيد؟ آن را كپي پيست كنيد همينجا
2- الان نامه يا پكيج به دست شما رسيده يا خير؟
3- فرم ها را فرستاده ايد يا خير؟ اگر فرستاده ايد كيس نامبر نوشته ايد روي فرمها يا خير؟
4- از بار كد، نامه و خود پاكت نامه با موبايل عكس بگيريد و همينجا ارسال كنيد. (اطلاعات شخصي را حذف كنيد با يك ويرايشگر مثل paint ويندوز)
در ضمن آدرس سايتي كه توش چك مي كنيد رو همينجا ارسال كنيد

Dear Selectee,
Based on the information and confirmation number provided, you should have received a letter by mail from the United States Department of State’s Kentucky Consular Center (KCC) notifying you that your Diversity Visa entry was selected in the DV-2011 lottery. If you have not yet received your selectee letter, please do not contact KCC until after August 1, 2010. International mail delivery delays of one month or more are normal. KCC will not respond to questions they receive before August 1, 2010 regarding non-receipt of selectee letters. If you still have not received your selectee letter by August 1, 2010, however, you may contact KCC by email at kccdv@state.gov.

2: بله
3: فرم هارو فرستادم با کیس نامبر
http://dvlottery.state.gov/esc/default.htm برای چک کردن
ببخشین عکس ها رو چه جوری براتون بفرستم؟
تشکر کنندگان:
خوب تبریک می گم
به نظر نمیرسه که این نامه اصلی نباشه.
الان دقیقا مشکلی که دارید چیست؟
تشکر کنندگان:
درود بر همه دوستان
من کلاً اطلاعات مربوط به سربازیم رو تو فرمها اشتباه زده بودم، در ضمن من و همسرم اسم مون رو به فارسی در قسمتهای مربوطه فرمها ننوشته بودیم.
یکشنبه یک ایمیل زدم به KCC و اینارو بهشون گفتم ، دیروز "سه شنبه" دوستان عزیز در KCC به شرح زیر جواب دادن و مارو از نگرانی نجات دادن.

پس دوستانی که اشتباه دارن اصلاً نگران نباشن.

Thank you for your inquiry.
The information you provided will be included in your case file.

KCC Diversity Visa/kjt

Kentucky Consular Center

Support Contractor - Serco - NA

Phone: (606) 526-7500

Email: KCCDV@state.gov
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز
تشکر کنندگان:
(2010-10-01 ساعت 00:45)User نوشته:  خوب تبریک می گم
سلام ممنون
من فرم های سری اول رو دو باره می فرستم کی سی سی میگه مچ نیست
چون موقع ثبت نام اینترنتی تاریخ تولدم رو اشتباه فرستادم فکر کردم تو این فرم اصلاح کنم سری اول اصلاح شده فرستادم سری دوم همونی که موقع ثبت نام نوشته بودم .امکان داره که از ملیت باشه ؟الان توضیح میدم:
تو نامه ای که اومده foreign state chargeability: IRAQ
توی فرم های یه جایی هست که میگه : NATIONALITY: که من زدم ایران .
میتونه واسه این باشه چون من عراق بدنیا اومدم ولی ایران بزرگ شدم و پاس ایرانی دارم؟
نمی دونم الان چیکار باید بکنم دوباره فرم هامو بفرستم ؟ با چه تغیراتی ؟ زنگ بزنم به کی سی سی ؟ از راهنمایی تون ممنون می شم
تشکر کنندگان:
(2010-10-01 ساعت 22:46)meysam_rsh نوشته:  
سلام ممنون
چون موقع ثبت نام اینترنتی تاریخ تولدم رو اشتباه فرستادم فکر کردم تو این فرم اصلاح کنم سری اول اصلاح شده فرستادم سری دوم همونی که موقع ثبت نام نوشته بودم .امکان داره که از ملیت باشه ؟الان توضیح میدم:
میتونه واسه این باشه چون من عراق بدنیا اومدم ولی ایران بزرگ شدم و پاس ایرانی دارم؟
نمی دونم الان چیکار باید بکنم دوباره فرم هامو بفرستم ؟ با چه تغیراتی ؟ زنگ بزنم به کی سی سی ؟ از راهنمایی تون ممنون می شم

دوست عزیز؛ بهترین کار همینه که به KCC زنگ بزنی چون شما احتمالا" با سهمیه عراق پذیرفته شدید نه به عنوان ایرانی. و چون دو کشور آسیایی هستند کیس نامبرتون بعد از 2011 AS نوشته شده .

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان:
(2010-10-02 ساعت 00:19)rayan.s نوشته:  
سلام ممنون

دوست عزیز؛ بهترین کار همینه که به KCC زنگ بزنی چون شما احتمالا" با سهمیه عراق پذیرفته شدید نه به عنوان ایرانی. و چون دو کشور آسیایی هستند کیس نامبرتون بعد از 2011 AS نوشته شده .
سلام ممنون
خوب اگه اینطوری باشه یعنی سهمیه عراق باشه چه اتفاقی می افته یا چیزی عوض میشه ؟
تشکر کنندگان:
(2010-10-03 ساعت 00:32)meysam_rsh نوشته:  
(2010-10-02 ساعت 00:19)rayan.s نوشته:  
سلام ممنون

سلام ممنون
خوب اگه اینطوری باشه یعنی سهمیه عراق باشه چه اتفاقی می افته یا چیزی عوض میشه ؟

با توجه به توضیحات شما؛ موقع ثبت نام از سهمیه عراق استفاده کردی و موقع ارسال مدارکت بعنوان ایرانی محسوب شدی. سال پیش کسی که موقع ثبت نام به جای ایران ؛ ایرلند رو زده بود چون با سهمیه اروپا قبول شده بود ردش کردن ولی شما میتونید با تماس با KCC و یا میل موضوع رو توضیح بدید من نمیدونم از نظر اونا شما ایرانی محسوب میشید که به اشتباه از سهمیه عراق استفاده کردید یا نه؟

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: b!ta
سلام دوستان من هنوز کارت ملی نگرفتم چون ایران نبودم و بخاطر اشتباه یه حرف توی شناسنامه و کارت ملی بهم میگن باید شناسنامه رو عوض کنم تا کارت ملی بگیرم تمام مدارک من با چیزی که تو شناسناممه موجود و ترجمه شده.حالا اگه کارت ملی نداشته باشم مشکلی برام پیش میاد؟ممنون میشم یکی راهنماییم کنه به KCCچه ایمیلی بزنم.مصاحبم اولای آبان هست.لطفا کمکم کنید
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان