کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارهای حل مشکل در زمان مصاحبه
(2010-07-13 ساعت 10:20)boshra نوشته:  بالاخره من هم تونستم با یه عالمه پیگیری یه چیزی پیدا کنم
من یه دوستی دارم که البته سنش زیاده و ایرانی و از 10 سالگی امریکا بوده و درس خونده الانم اونجا واسه خودش کلیه....
خیلی دنبالش بودم تا پیداش کنم و بهش بگم برنده شدم تا اینکه تو یاهو بهم گفت که یه کاری داشته که اومده ایران
خلاصه بهش زنگ زدم و کلی سوال ازش پرسیدم که براتون می نویسم
1- اشتباه درباره پرکردن فرم ها :
اونها درباره ایرانی ها شدیدا محتاط عمل می کنن و همیشه فرض رو بر این مذارن که دارین دروغ میگین بنابراین کسی مثه من که تاریخ تولدش رو اشتباه زده باید فقط یه شانس گنده بیاره که نادیده بگیرن چون فکر میکنن که قضیه چیتینگ هست.
2- درباره روند قضیه
اینکه تو سایت اصلی برای عموم یه سری اطلاعات گذاشته کاملا اوکی هست اما مهم اینه که ایران برای اونا یه اکسپشن هست که جایی هم بیان نشده اما قضیه اینه که به محض برنده شدن شما از اون تاریخ یک سال مهلت دارید تا به خاک امریکا وارد بشید در غیر این صورت قضیه رد شده هست
و مشکل اساسی اینجاست که حتما حتما حتما به همه ایرانی های زیر 85 سال افـــــــــــ بــــــــــــــی ایِِِـــــــــــــــــــ چـــــــــــــــــــک می خوره و این دوقضیه یعنی مهاجرت و اف بی ای کاملا سپریت هستند و مهاجرت میگه به من ربطی نداره که هنوز جواب نیومده
اف بی ای هم از یک ماه تا یک سال قضیه رو لفتش میده
و فقط شانس با شماست که این موضوع اوکی بشه که اف بی ای همون کلیرنس هست
3- اگر یکی از افراد گروه هم اف بی ایش رد بشه کل پرونده بستهه میشه.
4- گرفتن همزمان پذیرش
اصلا اصلا اصلا این کار رو نکنید
نکته بسیار مهمی که من دنبالش بودم و نه اینجا و نه تو اون یکی فاروم پیدا نکردم این بود که فرق من با کسی که گرین کارد نداره برای پذیرش چی هست و جواب این بود که فرقشون مثه کره زمین و کره ماه هست
کسی که پریمیننت هست توی امریکا مثه ثبت نام مدرسه بچش م مونه و حداکثر یک پنجم هزینه های اینترنشنال رو میده و اهمیت بیشتری برای اونها داره تایه دانشجوی اینترنشنال
پس بگذارید که برای بار اول برین مریکا و تو اون 6 ماهی که اونجا هستید پذیرش بگیرید
درضمن اینکه در کالیفرنیا دانشگاه های ایالتی دولتی زیاد هستند که خوب و ارزون هستند
5- هزینه زندگی و دانشگاه
در کالیفرنیا بستگی به جا داره ولی اگر بخواین خوب زندگی کنید هزینه تحصیل و زندگیتون تقریبا نفری 2000 دلار مشه ماهانه اما اگر نزدیک دانشگاه خونه بگیرید و کمی هم سختی بکشید برای ترم های اول ماهانه تا 800 تا هم نفری میشه زندگی کرد.
6- کمک هزینه
دانشگاه بعد از یکترم دانشجویی که خوب درس بخونه رو از جهت دادن خانه-ماشین- پول توجیبی- سیوینگ و فرستادن به یه کمپانی خوب برای کار تامین می کنه.
7- قضیه مهم دیگه بحث ساپورت هست که خیلی ها اینجا گفتند از ایرانی ها پول و خونه قبول ندارند
اما این رو گفتند که اصلا این قضیه نیست و شما یه پرینت ازز حساب بانکیت تو ایران هم ببری یا سند خونت رو اوکی هست اما مشکل اونجاییست که بچه پولدارا بهش بر میخورن
اون هم اینه که این حساب باید معقول باشه مثلا برای 2 نفر 50000 دلار چون می تونی براحتی بگین دو نفری کار کردیم و از این حرفا اما یکی از دوستان این بنده خدا که خفن پولدار بوده و بساز بفروش داشته و 32 سالش بوده یه پرینت میبره با 700000 دلار معادل هفتصد میلیون تومان که شاخکهای اونا فعال میشه و میگن با این سن از کجا اوردی میگه بساز بفروشیم میگن اوکی برو تمام مدارک که ساختی فروختی فاکتورها و ...بیار که تا میبره اونا مشک.ک میشن و بنده خدا رو رد می کنن
در واقع این پول باید کاملا معقول باشه نه زیادتر نه خیلی کمتر
اونا فقط باید بفهمن که شما می تونین از پس خودتون بر بیاین

8- نکته مهم اخر باز هم اف بی ای هست
مشکل ایرانی جماعت همین موضوع هست و همیشه تعداد مهاجران مشکلی نبوده مشکل دیر رسیدن اف بی ای یا همون کلیرنس هست.

در ضمن این بابا استاد دانشگاه هم هست و من با توجه به اینکه کار خیلی ها روتو ساپورت گرین کارد انجام داده و با توجه به اینکه زمان زیادی میشناسم خیلی به حرفاش اعتماد دارم.

امیدوارم که به دردتون خورده باشه

سلام. مطلب بالا رو خوندم. بیشتر از نصفش رو قبول ندارم . چون من 29 روزه که ویزامو گرفتم. همچین تو سفارت ابوظبی برام خم و راست شدن که هنوزم تو شوکم. من fbiچک نخوردم. چون خودم مالک شرکت خصوصی خودم بودم اصلا از من نپرسیدن که پول رو از کجا آوردم. سند مغازهامو ازم قبول کردن. من و خانمم هر دو لیسانس داشتیم. نکته جالب اینه که تاریخ تولد خانمم رو که برنده اصلی بود اشتباه وارد کرده بودم. اسمش رو هم اشتباه وارد کرده بودم. برعکس گفته دوست شما همیشه اول شما راست می گید مگر اینکه عکسش ثابت بشه. این یه رسمه که ایرانیهای مقیم آمریکا ماهایی رو قصد داریم تازه بریم بی خود بترسونن. دیگه بگم آهان من نامه دوم رو هم نگرفته بودم و فقط واسه خاطر اینکه یه ایرانی بودم تو سفارت راهم دادن. بی خود به همدیگه فاز منفی ندید. همه اونهایی که برنده شدند حتما میرن آمریکا. در ضمن fbi checkحدودا 2 ماه یا کمتر طول می کشه که تاریخ ویزا از بعداز اونه که6ماه از تاریخ صدور هم معتبره. پس به جمع ایرانیهای مقیم آمریکا خوش آمدید.
تشکر کنندگان: Hornet ، ravian ، boshra ، alirezagh ، omid1360 ، Donkey chance ، babak2010 ، rayan.s ، moeen ، DEMAR001
درود بر شما یاران:
من هم امروز به شما پیوستم.
با امید اینکه ایرانیان همه جا در آسایش و آرامش باشن

من امسال برای مادرم نامه اومد که خوب خبر بسیار خوبی بود در خانواده ما.
با کلی ذوق وشوق رفتیم که بریم برای ادامه این پروسه.
اما متاسفانه مشکل اینجا بود که موقع ثبت نام برای مادرم،پسوند آخر فامیلی ایشون رو نوشتم.بدون اطلاع از اینکه ایشون چند سال قبل این پسوند رو برداشته!
الان هم که توی این نامه پسوند نوشته شده...

ممنون میشم من رو هم راهنمایی کنید..Wink
شماره کیس : 2011AS00015XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:2010 18May
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:17July 2010
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تشکر کنندگان:
(2010-07-14 ساعت 01:57)aidanaser نوشته:  
(2010-07-13 ساعت 10:20)boshra نوشته:  بالاخره من هم تونستم با یه عالمه پیگیری یه چیزی پیدا کنم
من یه دوستی دارم که البته سنش زیاده و ایرانی و از 10 سالگی امریکا بوده و درس خونده الانم اونجا واسه خودش کلیه....
خیلی دنبالش بودم تا پیداش کنم و بهش بگم برنده شدم تا اینکه تو یاهو بهم گفت که یه کاری داشته که اومده ایران
خلاصه بهش زنگ زدم و کلی سوال ازش پرسیدم که براتون می نویسم
1- اشتباه درباره پرکردن فرم ها :
اونها درباره ایرانی ها شدیدا محتاط عمل می کنن و همیشه فرض رو بر این مذارن که دارین دروغ میگین بنابراین کسی مثه من که تاریخ تولدش رو اشتباه زده باید فقط یه شانس گنده بیاره که نادیده بگیرن چون فکر میکنن که قضیه چیتینگ هست.
2- درباره روند قضیه
اینکه تو سایت اصلی برای عموم یه سری اطلاعات گذاشته کاملا اوکی هست اما مهم اینه که ایران برای اونا یه اکسپشن هست که جایی هم بیان نشده اما قضیه اینه که به محض برنده شدن شما از اون تاریخ یک سال مهلت دارید تا به خاک امریکا وارد بشید در غیر این صورت قضیه رد شده هست
و مشکل اساسی اینجاست که حتما حتما حتما به همه ایرانی های زیر 85 سال افـــــــــــ بــــــــــــــی ایِِِـــــــــــــــــــ چـــــــــــــــــــک می خوره و این دوقضیه یعنی مهاجرت و اف بی ای کاملا سپریت هستند و مهاجرت میگه به من ربطی نداره که هنوز جواب نیومده
اف بی ای هم از یک ماه تا یک سال قضیه رو لفتش میده
و فقط شانس با شماست که این موضوع اوکی بشه که اف بی ای همون کلیرنس هست
3- اگر یکی از افراد گروه هم اف بی ایش رد بشه کل پرونده بستهه میشه.
4- گرفتن همزمان پذیرش
اصلا اصلا اصلا این کار رو نکنید
نکته بسیار مهمی که من دنبالش بودم و نه اینجا و نه تو اون یکی فاروم پیدا نکردم این بود که فرق من با کسی که گرین کارد نداره برای پذیرش چی هست و جواب این بود که فرقشون مثه کره زمین و کره ماه هست
کسی که پریمیننت هست توی امریکا مثه ثبت نام مدرسه بچش م مونه و حداکثر یک پنجم هزینه های اینترنشنال رو میده و اهمیت بیشتری برای اونها داره تایه دانشجوی اینترنشنال
پس بگذارید که برای بار اول برین مریکا و تو اون 6 ماهی که اونجا هستید پذیرش بگیرید
درضمن اینکه در کالیفرنیا دانشگاه های ایالتی دولتی زیاد هستند که خوب و ارزون هستند
5- هزینه زندگی و دانشگاه
در کالیفرنیا بستگی به جا داره ولی اگر بخواین خوب زندگی کنید هزینه تحصیل و زندگیتون تقریبا نفری 2000 دلار مشه ماهانه اما اگر نزدیک دانشگاه خونه بگیرید و کمی هم سختی بکشید برای ترم های اول ماهانه تا 800 تا هم نفری میشه زندگی کرد.
6- کمک هزینه
دانشگاه بعد از یکترم دانشجویی که خوب درس بخونه رو از جهت دادن خانه-ماشین- پول توجیبی- سیوینگ و فرستادن به یه کمپانی خوب برای کار تامین می کنه.
7- قضیه مهم دیگه بحث ساپورت هست که خیلی ها اینجا گفتند از ایرانی ها پول و خونه قبول ندارند
اما این رو گفتند که اصلا این قضیه نیست و شما یه پرینت ازز حساب بانکیت تو ایران هم ببری یا سند خونت رو اوکی هست اما مشکل اونجاییست که بچه پولدارا بهش بر میخورن
اون هم اینه که این حساب باید معقول باشه مثلا برای 2 نفر 50000 دلار چون می تونی براحتی بگین دو نفری کار کردیم و از این حرفا اما یکی از دوستان این بنده خدا که خفن پولدار بوده و بساز بفروش داشته و 32 سالش بوده یه پرینت میبره با 700000 دلار معادل هفتصد میلیون تومان که شاخکهای اونا فعال میشه و میگن با این سن از کجا اوردی میگه بساز بفروشیم میگن اوکی برو تمام مدارک که ساختی فروختی فاکتورها و ...بیار که تا میبره اونا مشک.ک میشن و بنده خدا رو رد می کنن
در واقع این پول باید کاملا معقول باشه نه زیادتر نه خیلی کمتر
اونا فقط باید بفهمن که شما می تونین از پس خودتون بر بیاین

8- نکته مهم اخر باز هم اف بی ای هست
مشکل ایرانی جماعت همین موضوع هست و همیشه تعداد مهاجران مشکلی نبوده مشکل دیر رسیدن اف بی ای یا همون کلیرنس هست.

در ضمن این بابا استاد دانشگاه هم هست و من با توجه به اینکه کار خیلی ها روتو ساپورت گرین کارد انجام داده و با توجه به اینکه زمان زیادی میشناسم خیلی به حرفاش اعتماد دارم.

امیدوارم که به دردتون خورده باشه

سلام. مطلب بالا رو خوندم. بیشتر از نصفش رو قبول ندارم . چون من 29 روزه که ویزامو گرفتم. همچین تو سفارت ابوظبی برام خم و راست شدن که هنوزم تو شوکم. من fbiچک نخوردم. چون خودم مالک شرکت خصوصی خودم بودم اصلا از من نپرسیدن که پول رو از کجا آوردم. سند مغازهامو ازم قبول کردن. من و خانمم هر دو لیسانس داشتیم. نکته جالب اینه که تاریخ تولد خانمم رو که برنده اصلی بود اشتباه وارد کرده بودم. اسمش رو هم اشتباه وارد کرده بودم. برعکس گفته دوست شما همیشه اول شما راست می گید مگر اینکه عکسش ثابت بشه. این یه رسمه که ایرانیهای مقیم آمریکا ماهایی رو قصد داریم تازه بریم بی خود بترسونن. دیگه بگم آهان من نامه دوم رو هم نگرفته بودم و فقط واسه خاطر اینکه یه ایرانی بودم تو سفارت راهم دادن. بی خود به همدیگه فاز منفی ندید. همه اونهایی که برنده شدند حتما میرن آمریکا. در ضمن fbi checkحدودا 2 ماه یا کمتر طول می کشه که تاریخ ویزا از بعداز اونه که6ماه از تاریخ صدور هم معتبره. پس به جمع ایرانیهای مقیم آمریکا خوش آمدید.

خب چه عالی شدششششش
ممنون عزیزم
پس خوشحال باشم با اینکه هنوز برام نامه نیومده و تاریخم اشتباههه
پس از الان دیگه برم کم کم ساکم رو جمع کنم دیگه ه ه ه

فقط یه سوال دوست من
به نظرت من که هنوز چیزی نفرستادم با شوهرم الان برم برای ازمایش و واکسن و گواهینامه و ... یا بزارم یه خورده دیگه
تشکر کنندگان: Hornet
یک سوال کلی.
من اطلاعات فرمهای پستی بعد از قبولی را (DS122 , DS230) درست پر کردم، ولی دقیقا یادم نمیاد که تاریخ تولد و مدرکم را در فرم اینترنتی که پارسال پر کردم درست نوشته ام یا نه. (یا درست نوشتم یا با اختلاف دو روز اشتباه)
آیا این اشتباهاتی که دوستان در مورد تاریخ تولد و .. نوشتند مربوط به فرم اینترنتی هم میشه؟
تشکر کنندگان:
(2010-07-14 ساعت 12:19)mahdi357 نوشته:  یک سوال کلی.
من اطلاعات فرمهای پستی بعد از قبولی را (DS122 , DS230) درست پر کردم، ولی دقیقا یادم نمیاد که تاریخ تولد و مدرکم را در فرم اینترنتی که پارسال پر کردم درست نوشته ام یا نه. (یا درست نوشتم یا با اختلاف دو روز اشتباه)
آیا این اشتباهاتی که دوستان در مورد تاریخ تولد و .. نوشتند مربوط به فرم اینترنتی هم میشه؟

سلام
بله فرم ثبت نام هم مهمه.بهتره قبل از کارنت شدن ایمیل بزنید مخصوصا برای تاریخ تولد.
(2010-07-14 ساعت 05:26)zendegi نوشته:  درود بر شما یاران:
من هم امروز به شما پیوستم.
با امید اینکه ایرانیان همه جا در آسایش و آرامش باشن

من امسال برای مادرم نامه اومد که خوب خبر بسیار خوبی بود در خانواده ما.
با کلی ذوق وشوق رفتیم که بریم برای ادامه این پروسه.
اما متاسفانه مشکل اینجا بود که موقع ثبت نام برای مادرم،پسوند آخر فامیلی ایشون رو نوشتم.بدون اطلاع از اینکه ایشون چند سال قبل این پسوند رو برداشته!
الان هم که توی این نامه پسوند نوشته شده...

ممنون میشم من رو هم راهنمایی کنید..Wink

سلام
تبریک میگم به شما و مادرتون.
این موضوع را می تونید به kcc قبل از کارنت شدن با ایمیل اطلاع بدید و از جوابشون پرینت بگیرید و روز مصاحبه با خودتون ببرید و قبل از قسم خوردن موضوع را عنوان کنید و پرینت را نشان دهید.
شماره کیس: 2011AS00016xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:29 اردیبهشت, 19 May
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:2 خرداد،23 May
تاریخ کارنت شدن کیس: January 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: 20 بهمن، February 9
تاریخ مصاحبه:9فروردین،29 march
دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: ouife
درود:
در این خصوص نامه پیش فرضی هست که بتونم فوروارد کنم؟
جستجو کردم اما پیدا نکردم
شاید هم تازه واردم و ناشی Big Grin
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تشکر کنندگان:
دوستان با اینکه برای من نامه ای نیومده اما من به کی سی سی ایمیل زدم . گفتم که تاریخ تولدم رو درست کنن و همچین نامه ای اومده . یعنی همه چیز اوکی هست مشکلی نیست؟

Thank you for your inquiry.

KCC does not have the ability to retrieve or correct the data that was provided on the original entry to the lottery.

Please complete the forms DS 230 Part I, DS 230 Part II, and DSP 122 with the correct information. Once received at KCC, the information will be included in your case file for review.

KCC Diversity Visa

Kentucky Consular Center/lrb

Email: KCCDV@state.gov

Phone: (606) 526-7500

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

بعد هم اینکه خوب من که کیس نامبر ندارم که اونا گفتند مدارک بفرست که
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز، من فراموش کردم عکس خودم و همسرم رو به همراه مدارک اولیه بفرستم و بعداز مکاتبه با کی سی سی گفتند که عکس را جدا بفرستم ولی کیس نامبر و اسم subjectرو بنویسم. حالا یه سوال دارم. من برنده اصلی هستم پس پشت عکس نام و کیس نامبر خودم رو مینویسم .پشت عکس همسرم نمیدونم چی باید بنویسم. ممنون میشم اگه کسی راهنمائی کنه.
کیس نامبر : AS00028XXX
دریافت نامه اول: May 2010
ارسال نامه اول : June 2010
اعلام کارنت :
دریافت نامه دوم :
تاريخ مصاحبه :
دریافت ویزا :
تشکر کنندگان:
دوست گرامی و دیگر دوستانی که هنوز فرم های خود را ارسال نکرده اید الان اولویت برای شما پر کردن صحیح فرم هاست بعد از اینکه آنها را ارسال کردید و با ایمیل از رسیدن فرم ها مطمئن شدید بعد به فکر تصحیح اشتباهات ثبت نام باشید و ایمیل مربوطه را بفرستید چون الان آنها تا مدارک شما را در اختیار نداشته باشند تصحیح هم نمی کنند در ضمن kccتغییری در فرم های اینترنتی یا فرم های که می فرستید نمی دهند فقط ایمیل شما را ضمیمه ی پرونده می کنند و به آفیسر تحویل می دهند.
موفق باشید.با تشکر.

(2010-07-14 ساعت 23:41)zendegi نوشته:  درود:

(2010-07-15 ساعت 10:11)boshra نوشته:  دوستان با اینکه برای من نامه ای نیومده اما من به کی سی سی ایمیل زدم . گفتم که تاریخ تولدم رو درست کنن و همچین نامه ای اومده . یعنی همه چیز اوکی هست مشکلی نیست؟

(2010-07-16 ساعت 00:13)najibise نوشته:  دوستان عزیز، من فراموش کردم عکس خودم و همسرم رو به همراه مدارک اولیه بفرستم و بعداز مکاتبه با کی سی سی گفتند که عکس را جدا بفرستم ولی کیس نامبر و اسم subjectرو بنویسم. حالا یه سوال دارم. من برنده اصلی هستم پس پشت عکس نام و کیس نامبر خودم رو مینویسم .پشت عکس همسرم نمیدونم چی باید بنویسم. ممنون میشم اگه کسی راهنمائی کنه.

سلام
دوست عزیز به نظرم بهتره جلوی نام خودتون تو پرانتز مثلا بنویسید
main applicant و کیس نامبرتون وبرای همسرتان نامشان و کیس نامبر را بنویسید.
تشکر کنندگان: boshra ، User
(2010-07-16 ساعت 02:40)alirezagh نوشته:  سلام
می خوام بدونم اگر کسی اسم دوست دخترش رو به عنوان همسر موقع ثبت نام اعلام کنه ولی نتونند ازدواج کنند آیا میشه خود کسی که برنده شده اعلام مجرد بودن کنه و تنهایی بره؟
خواهشا فکر نکنید نامردیه و قضاوت زود هنگام نکنید.

سلام
دوست گرامی کارتون یک مقدار سخت شده شما اعلام کردید که همسر دارید درصورتیکه مجرد هستید مگر اینکه بگویید که آن موقع نامزد بوده اید و جایی ثبت نشده و حالا نامزدیتان بهم خورده.البته ممکنه نظر من هم درست نباشه اما توصیه می کنم قبل از پر کردن فرم ها حتما با یک فرد آگاه مشورت کنید.
تاپیک های سال های قبل را هم مطالعه کنید خیلی کمکتون می کنه.امیدوارم مشکلی پیش نیاد.
موفق باشید.
تشکر کنندگان: alirezagh ، User
(2010-07-16 ساعت 10:32)alirezagh نوشته:  سلام
بیتا جان مرسی از توجهت.
من با یک وکیل مشورت کردم (ایرج ناصریان) ایشان گفتند مشکل رو می تونند حل کنند و 1500 دلار هم می گیرند، حالا من نمی دونم می خواد چیکار کنه؟
به نظرتون یه نامه برای kcc بنویسم و توضیح بدم بهتر نیست؟ کسی این وکیل رو میشناسه؟ میشه بهش اعتماد کرد؟

یه سوال دیگه هم داشتم اونم اینه که اگه معجزه ای شد و تونستم با دوستم تو این مدت ازدواج کنم بازم همین مشکل رو دارم؟

خواهش می کنم دوست عزیز.
راستش من با این آقای وکیل آشنایی ندارم ولی به نظرم مبلغی که گفتند زیاده.به نظرم با یکی دو وکیل دیگه هم صحبت کنید و بعد نتیجه گیری کنید.
فکر می کنم در صورت ازدواج تاریخ ازدواجتون باید قبل از ثبت نام باشه. راستش من چون تجربه و اطلاع کافی در این زمینه ندارم نباید بیشتر از این اظهارنظری بکنم مبادا بر تصمیم گیری شما اثری بذاره.
آرزو می کنم مشکلتون به راحت ترین حالت ممکن حل بشه.
تشکر کنندگان:
(2010-07-16 ساعت 08:32)b!ta نوشته:  دوست گرامی و دیگر دوستانی که هنوز فرم های خود را ارسال نکرده اید الان اولویت برای شما پر کردن صحیح فرم هاست بعد از اینکه آنها را ارسال کردید و با ایمیل از رسیدن فرم ها مطمئن شدید بعد به فکر تصحیح اشتباهات ثبت نام باشید و ایمیل مربوطه را بفرستید چون الان آنها تا مدارک شما را در اختیار نداشته باشند تصحیح هم نمی کنند در ضمن kccتغییری در فرم های اینترنتی یا فرم های که می فرستید نمی دهند فقط ایمیل شما را ضمیمه ی پرونده می کنند و به آفیسر تحویل می دهند.
موفق باشید.با تشکر.

(2010-07-14 ساعت 23:41)zendegi نوشته:  درود:

(2010-07-15 ساعت 10:11)boshra نوشته:  دوستان با اینکه برای من نامه ای نیومده اما من به کی سی سی ایمیل زدم . گفتم که تاریخ تولدم رو درست کنن و همچین نامه ای اومده . یعنی همه چیز اوکی هست مشکلی نیست؟

(2010-07-16 ساعت 00:13)najibise نوشته:  دوستان عزیز، من فراموش کردم عکس خودم و همسرم رو به همراه مدارک اولیه بفرستم و بعداز مکاتبه با کی سی سی گفتند که عکس را جدا بفرستم ولی کیس نامبر و اسم subjectرو بنویسم. حالا یه سوال دارم. من برنده اصلی هستم پس پشت عکس نام و کیس نامبر خودم رو مینویسم .پشت عکس همسرم نمیدونم چی باید بنویسم. ممنون میشم اگه کسی راهنمائی کنه.

سلام
دوست عزیز به نظرم بهتره جلوی نام خودتون تو پرانتز مثلا بنویسید
main applicant و کیس نامبرتون وبرای همسرتان نامشان و کیس نامبر را بنویسید.

ممنون بیتا جان
تو باسعه صدر و با تمام احترام حرفاروگوش می کنی و تا اونجا که می تونی کمک می کنی و اطمینان خاطر میدی
تشکر کنندگان: b!ta ، User
(2010-07-16 ساعت 15:46)alirezagh نوشته:  دوستان کسی وکیل خوب و مورد اطمینان سراغ داره؟
من که دارم دیونه میشم از نگرانی!!!!!

یک وکیل خیلی خوب سراغ دارم که اتفاقا مجانی هم هست. فقط باید وقت بگزارید و باهاش مشورت کنید. اون هم مهاجر سراست! Wink
مشکلتون دقیقا چیه؟
شاید بتونیم یک راه حل براش پیدا کنیم!
تشکر کنندگان: boshra
(2010-07-16 ساعت 11:11)b!ta نوشته:  
(2010-07-16 ساعت 10:32)alirezagh نوشته:  سلام
بیتا جان مرسی از توجهت.
من با یک وکیل مشورت کردم (ایرج ناصریان) ایشان گفتند مشکل رو می تونند حل کنند و 1500 دلار هم می گیرند، حالا من نمی دونم می خواد چیکار کنه؟
به نظرتون یه نامه برای kcc بنویسم و توضیح بدم بهتر نیست؟ کسی این وکیل رو میشناسه؟ میشه بهش اعتماد کرد؟

یه سوال دیگه هم داشتم اونم اینه که اگه معجزه ای شد و تونستم با دوستم تو این مدت ازدواج کنم بازم همین مشکل رو دارم؟

خواهش می کنم دوست عزیز.
راستش من با این آقای وکیل آشنایی ندارم ولی به نظرم مبلغی که گفتند زیاده.به نظرم با یکی دو وکیل دیگه هم صحبت کنید و بعد نتیجه گیری کنید.
فکر می کنم در صورت ازدواج تاریخ ازدواجتون باید قبل از ثبت نام باشه. راستش من چون تجربه و اطلاع کافی در این زمینه ندارم نباید بیشتر از این اظهارنظری بکنم مبادا بر تصمیم گیری شما اثری بذاره.
آرزو می کنم مشکلتون به راحت ترین حالت ممکن حل بشه.

سلام دوست عزیز

نظر من اینه که این مشکل را به کنتاکی اطلاع بدین. به هر حال این مشکلات در همه جای دنیا وجود داره و اداره مهاجرت هم می فهمند این مسایل رو.
صادقانه بهشون اطلاع بدین که الان شرایط شما فرق کرده و نمی تونید با هم ادامه بدید.

من امیدوارم مشکل شما حل بشه. زیاد نگران نباشید. حل میشه Smile
اون وکیل هم فکر کنم می خواسته فقط همین کار رو بکنه! یعنی یک ایمیل ساده به وکالت شما! منتها فقط شما باید کلی هزینه می کردید و تازه بعدش هم کلی سرتون منت میگذاره!
تشکر کنندگان: b!ta ، alirezagh ، Donkey chance
با درود:
من هم مشکلم رو که اشتباه نوشتن فامیلی تو ثبت نام بود، با ایمیل زدن به کی سی سی مطرح کردم.ایمیل رو میزارم تا بقیه دوستان هم استفاده کنند:

Case Number:2011AS00015XXX
PA Name:XXXXXX
Date of Birth:19XX
Preference CategoryBig GrinV Diversity
Foreign State Chargeability:Iran

Greeting:
It appears that I made a mistake in my initial DV lottery entry. My correct family name is XXXX.Without XX. but in Electronic Diversity Visa Entry Form and in DV Lottery Notification Letter was XXXXXXX. I entered my correct Name & family in Forms DSP-122 and DS-230 Part I & II AS : XX

Please let me know about My Reformed Family Name
Sincerely yours
SHXX RXXXXXX
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تشکر کنندگان: cky ، User

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان