کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارهای حل مشکل در زمان مصاحبه
[
(2010-08-02 ساعت 11:57)mgy نوشته:  [quote='mgy' pid='61916' dateline='1278760281']
[quote='mgy' pid='60908' dateline='1278314448']
سلام خدمت تمام بروبچه های باحال مهاجرسراSmile
همسر من در زمره برندگان لاتاری 2011 می باشد ومن هم طفيلی ايشان.درثبت نام اوليه در فاميل ايشان يک a ناقابل را وا انداخته ايم(صحيح:BaXXXX غلط:BXXXX).اين خطا را در اول جولای موقع چک آنلاين متوجه شديم. متن زير را برای KCC ايميل کرديم:

Case Number:2011AS00014XXX
PA Name:XXXX XXXXX
Date of Birth:19XX
Preference CategoryBig GrinV Diversity
Foreign State Chargeability:Iran
Dear Sir/Madam
It appears that I may have made an error in my initial DV lottery entry. My correct family name is XAXXXX, but in Electronic Diversity Visa Entry Form and in DV Lottery Notification Letter was XXXXXX. I entered my correct family name in Forms DSP-122 and DS-230 Part I & III and I sent to your office on June 2,2010 by DHL(Barcode:303XXXX).
Please let me know in your answer if you included new information in my file.
Sincerely yours
XXXX XXXXX
به نظر شما عزيزان کار ديگری بايستی بکنم؟آيا اميدی هست که اصلاح را قبول کنند؟
سلام
امروز جواب KCC به صورت زير آمد:
Thank you for your inquiry.
Your forms have been received and are waiting to be processed. Mail is processed in the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner.
به نظر شما فقط بايستی صبر کنيم تا نوبت بررسی فرم های ما برسد؟همانطور که می بينيد دراين متن اشاره ای به اصلاح اشتباه در ثبت نام اوليه در فاميل و include آن در فايل ما نشده ااست.Smile
مجددا" نامه ای با متن زير بهKCC ايميل کردم:
Case Number:2011AS00014XXX
PA Name:XXXX XXXXX
Date of Birth:19XX
Preference CategoryBig GrinV Diversity
Foreign State Chargeability:Iran

Dear Sir/Madam
Thank you for your Email about receipt of my forms.
It appears that I made a mistake in my initial DV lottery entry. My correct family name is XAXXXX but in Electronic Diversity Visa Entry Form and in DV Lottery Notification Letter was XXXXX. I entered my correct Name & family in Forms DSP-122 and DS-230 Part I & II.

Please let me know in your answer if you included new information in my file.
Sincerely Yours
XXXXXX XXXXX
جواب KCC به صورت زير آمد:

Your forms have been received and are currently processing. If you are scheduled for an interview, you will receive a notification letter via postal mail from KCC. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

همانطور که می بينيد برای دومين بار اشاره ای به include کردن اصلاح اشتباه در پرونده ما نشده است.
Omid 2011 عزيز شما چه متنی را برای KCC فرستادی که اين جواب کامل واميدوارکننده برات اومد؟:

KCC does not have the ability to retrieve or correct the data that was provided on the original entry to the lottery.
Please complete the forms DS 230 Part I, DS 230 Part II, and DSP 122 with the correct information. Once received at KCC, the information will be included in your case file for review
چون من در همين تاپيک 2010 را دنبال کردم ديدم اگر اين متن را پرينت کنيم وبه آفيسر نشان دهيم مشکل حل است.
دوستان ديگه اگه راهنمائی کنند ممنون میشم.Smile
تشکر کنندگان:
(2010-08-02 ساعت 09:34)farshad_sh نوشته:  سلام به همه. دوستان آيا راهي هست که بشه اطلاعاتي که بصورت اينترنتي ثبت کرديم براي شرکت در لاتاري رو ببينيم؟
آيا توي فرم هاي اوليه که با پست مياد درب منزل و توش نتيجه برنده شدن رو اعلام مي کنن، مشخصات هم درج شده؟‌ همون مشخصاتي که در اينترنت پر کردم؟
فرم هاي اوليه براي من نرسيده و من موضوع برنده شدنم رو توي اينترنت با کانفيرميشن نامبر چک کردم. البته موضوع نرسيدن پاکت ها رو به KCC با ميل خبر دادم.

راستش من اصلا يادم نمياد که آيا مشخصات همسرم رو پر کردم و اگه پر کردم درست بوده يا نه و الان خيلي گيج و نگران شدم Sad لطفا اگه اطلاعاتي دارين دريغ نکنين.
ممنون

دوستان کسی نظری نداره؟ واقعا شب و روز ندارم بابت این فکر. هم موضوع گرین کارت در میونه هم موضوع 12 میلیون پول بی زبون که از جیبم میرهSad
من زمانی که فرم های اینترنی رو پر می کردم ازدواج کرده بودم و 99% مطمئنم که توی فرم هم گزینه ازدواج کرده رو علامت زدم اما واقعا یادم نمیاد که مشخصات همسرمو چی زدم آیا درست زدم یا نه یا آیا اصلا تاریخ تولد همسرمو میخواست یا نه ... به خدا گیج شدم
شماره کیس: 2011as00020000
کنسولگری: آنکارا
مصاحبه: MAY 3
کلیرنس: 25 JULY
ويزا: 4 AUG
جمع هزینه ها: فعلا 7.320.000 تومان برای ۲ نفر
تشکر کنندگان:
(2010-08-02 ساعت 19:07)farshad_sh نوشته:  
(2010-08-02 ساعت 09:34)farshad_sh نوشته:  سلام به همه. دوستان آيا راهي هست که بشه اطلاعاتي که بصورت اينترنتي ثبت کرديم براي شرکت در لاتاري رو ببينيم؟
آيا توي فرم هاي اوليه که با پست مياد درب منزل و توش نتيجه برنده شدن رو اعلام مي کنن، مشخصات هم درج شده؟‌ همون مشخصاتي که در اينترنت پر کردم؟
فرم هاي اوليه براي من نرسيده و من موضوع برنده شدنم رو توي اينترنت با کانفيرميشن نامبر چک کردم. البته موضوع نرسيدن پاکت ها رو به KCC با ميل خبر دادم.

راستش من اصلا يادم نمياد که آيا مشخصات همسرم رو پر کردم و اگه پر کردم درست بوده يا نه و الان خيلي گيج و نگران شدم Sad لطفا اگه اطلاعاتي دارين دريغ نکنين.
ممنون

دوستان کسی نظری نداره؟ واقعا شب و روز ندارم بابت این فکر. هم موضوع گرین کارت در میونه هم موضوع 12 میلیون پول بی زبون که از جیبم میرهSad
من زمانی که فرم های اینترنی رو پر می کردم ازدواج کرده بودم و 99% مطمئنم که توی فرم هم گزینه ازدواج کرده رو علامت زدم اما واقعا یادم نمیاد که مشخصات همسرمو چی زدم آیا درست زدم یا نه یا آیا اصلا تاریخ تولد همسرمو میخواست یا نه ... به خدا گیج شدم

سلام دوست عزیز
متاسفانه راهی وجود نداره و فقط باید به حافظه مون رجوع کنیم.از طریق سایت هم فقط می توانیم بفهمیم نام خانوادگی و سال تولد را درست وارد کرده ایم.
در نامه ی قبولی هم فقط نام و نام خانوادگی برنده و آدرسی را که وارد کرده ایم را نوشته.
اما اگه اشتباه نکنم موقع ثبت نام فقط باید وضعیت تاهل را اعلام کرد نه بیشتر.فرم خام ثبت نام را که از همین سایت برداشتم اینجا ضمیمه می کنم شاید کمکتون کنه.نگران نباشید اگه آن موقع متاهل بوده اید پس حتما همان گزینه را وارد کرده اید.
در مورد 12 میلیونی که گفتید اگه منظورتون خرج سفر و سفارته به نظرم با کمی صرف جویی میشه خیلی کمتر از این هزینه کرد.
موفق باشید.

فایل‌های پیوست
.pdf   Form-sabtenam.pdf (اندازه 341.96 KB / تعداد دانلود: 159)
شماره کیس: 2011AS00016xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:29 اردیبهشت, 19 May
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:2 خرداد،23 May
تاریخ کارنت شدن کیس: January 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: 20 بهمن، February 9
تاریخ مصاحبه:9فروردین،29 march
دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان:
(2010-08-03 ساعت 01:12)b!ta نوشته:  

ممنون

سلام دوست عزیز
متاسفانه راهی وجود نداره و فقط باید به حافظه مون رجوع کنیم.از طریق سایت هم فقط می توانیم بفهمیم نام خانوادگی و سال تولد را درست وارد کرده ایم.
در نامه ی قبولی هم فقط نام و نام خانوادگی برنده و آدرسی را که وارد کرده ایم را نوشته.
اما اگه اشتباه نکنم موقع ثبت نام فقط باید وضعیت تاهل را اعلام کرد نه بیشتر.فرم خام ثبت نام را که از همین سایت برداشتم اینجا ضمیمه می کنم شاید کمکتون کنه.نگران نباشید اگه آن موقع متاهل بوده اید پس حتما همان گزینه را وارد کرده اید.
در مورد 12 میلیونی که گفتید اگه منظورتون خرج سفر و سفارته به نظرم با کمی صرف جویی میشه خیلی کمتر از این هزینه کرد.
موفق باشید.

سلام و ممنون از پاسختون. ظاهراً چاره اي نيست جز اينکه به حافظه رجوع کنم و به شانسم اميد داشته باشم.
البته موقع ثبت نام وقتي گزينه متاهل رو انتخاب کنيم يه فرم جديد باز ميشه که بايد مشخصات همسر و تاريخ تولد و اينا رو وارد کنيم.
در مورد 12 ميليون هم غير از هزينه سفر و خرج سفارته (; راستش براي کاراي سربازي و اينا لازمه خرج سفر که به کنار.

بازم ممنون از لطفتون
شماره کیس: 2011as00020000
مصاحبه: MAY 3
کلیرنس: 25 JULY
ويزا: 4 AUG
جمع هزینه ها: فعلا 7.320.000 تومان برای ۲ نفر
تشکر کنندگان: b!ta
(2010-08-03 ساعت 08:30)farshad_sh نوشته:  
(2010-08-03 ساعت 01:12)b!ta نوشته:  

ممنون

سلام دوست عزیز
موفق باشید.

سلام و ممنون از پاسختون. ظاهراً چاره اي نيست جز اينکه به حافظه رجوع کنم و به شانسم اميد داشته باشم.
البته موقع ثبت نام وقتي گزينه متاهل رو انتخاب کنيم يه فرم جديد باز ميشه که بايد مشخصات همسر و تاريخ تولد و اينا رو وارد کنيم.
در مورد 12 ميليون هم غير از هزينه سفر و خرج سفارته (; راستش براي کاراي سربازي و اينا لازمه خرج سفر که به کنار.

بازم ممنون از لطفتون

دوست عزيز موقع ثبت نام مي بايست عكس همسرتون رو هم مي فرستاديد خوب فكر كنيد و تمركز كنيد و از سلولهاي خاكستري مغزتون هم كمك بيشتري بگيريد ببينيد اون زمان عكس پرسنلي از ايشون در كامپيوتر داشتيد كه ضميمه فرم ها كنيد و بفرستيد؟ اگر يادتون اومد و فرستاده بوديد بقيه اش تقريبا حله چون برنده اصلي شما هستيد و اگر تاريخ تولد همسرتون رو هم اشتباه وارد كرده باشيد موضوع رو با يه توضيح منطقي هنگام مصاحبه مي تونيد حل كنيد فقط خدا كنه اشتباه ديگه اي نداشته باشيد.
تشکر کنندگان:
Big Grin
(2010-07-22 ساعت 13:59)Omid2011 نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان
من دوتا نامه به كي سي سي زدم يكي رسيد دريافت مدارك كه پاسخ زير را دادند:
Your forms have been received and are waiting to be processed. Mail is processed in the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner.
و ديگري اينكه توضيح دادم ما احتمالا در زمان ثبت نام ، نام و نام خانوادگي رو جابجا وارد كرديم و توضيح دادم كه تو فرمهاي ارسالي اطلاعات درست وارد كرده ام آنها هم پاسخ زير را دادند:
KCC does not have the ability to retrieve or correct the data that was provided on the original entry to the lottery.
Please complete the forms DS 230 Part I, DS 230 Part II, and DSP 122 with the correct information. Once received at KCC, the information will be included in your case file for review.
حالا بنظر اساتيد مهاجر سرا چه كار ديگري بكنيم؟
آيا دوباره نامه بزنم بهشون و بگم كه عمدي در كار نبوده و يا مثلا قسم نامه بنويسم و بگم كه ما قصد تقلب نداشتيم و اين نامه رو به كي سي سي و نزديكي مصاحبه به سفارت بزنم؟ لطفا راهنمايي فرماييد.

Omid2011 با سلام من گشتی در تاپيک مشابه 2010 زدم اين جواب KCC يعنی مسئله شما حله وموقع مصاحبه ارائه پرينت اين ايميل کافی است. تقاضا دارم متن ايميلی که شما زديد تا KCC اين جواب را داد را روی سايت بگذاريد نا من وبقيه دوستان که مشکل مشابه داريم از آن استفاده کنيم.Big Grin
تشکر کنندگان:
(2010-07-22 ساعت 21:55)omid1360 نوشته:  
(2010-07-21 ساعت 12:36)drmahmoodi نوشته:  شماره کيس: 2011AS000012XX
تاریخ دریافت نامه قبولی:2010 May
کنسولگری: ابوظبي
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:July 2010
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
با سلام خدمت همه عزيزان:
من همه فرمارو چك مجدد كردم همه درست بود ولي همچنان kccميگه اطلاعات مچ نيست.
من نتيجه گرفتم احتمالا تو فرم ثبت نام اوليه و توي تاريخ تولد اشتباه داشته ام وعليرغم جندين اي ميل بهمراه كپي پاسپوزت جوابي نگرفته ام و نميدونم جكار كنم؟
ايا پرونده ام بررسي ميشه و نامه دوم را ميگيرم؟
اگه نامه بدستم نرسه چه جوري از تاريخ مصاحبه ام مطلع بشم؟
صلاح ميدونيد دوباره فرمهارو با كپي پاسپورت و ترجمه شناسنامه وكارت ملي براشون پست كنم يا اي ميل كافيه؟

من هم مشکل شما را دارم و نمی دونم چه کار باید بکنم
منم اطلاعاتم با کیسم match نیست.100 بارم چک کردم همه چیز درسته. نمیدونم کجارو ایراد گرفتن و نمیدونم از کجا بفهمم
وع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک: Dec 03 2012
تاریخ Feb 12 2014 :approve
دریافت شماره کیس : Apr 01 2014
تكميل مدارك : July 16 2014
دريافت نامه مصاحبه: Aug 02 2014
تاريخ مصاحبه Smile : Sep 04 2014
تشکر کنندگان:
با سلام به دوستان
من موقع پر کردن فرمها فقط شغل دائم خودم را نوشتم در صورتی که به صورت پارت تایم کار دیگری هم دارم . به نظر شما لازمه ایمیل بدم و اون شغل را هم اعلام کنم یا نه؟
با تشکر
تشکر کنندگان:
(2010-08-08 ساعت 16:03)سعید28 نوشته:  با سلام به دوستان
من موقع پر کردن فرمها فقط شغل دائم خودم را نوشتم در صورتی که به صورت پارت تایم کار دیگری هم دارم . به نظر شما لازمه ایمیل بدم و اون شغل را هم اعلام کنم یا نه؟
با تشکر

چیز مهمی‌ نیست ولی اگه ایمیل کنی‌ بهتره
اما بازم میگم زیاد مهم نیست

ممنون

نه متاسفانه نمی‌شه اون موارد رو متوجه شد
ولی‌ تو نامه دوم که میاد اونجا مشخصات همراهاتون رو نوشتن با اون می‌شه چک کرد
ولی‌ اگه اسم همسرئونو وارد نکردین
باید بگم که شانسه زیادی واسه گرفتن ویزا ندارین
case number:2010AS00021xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:June--2009
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE--2009
تاریخ کارنت شدن کیس:june2010
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:july7
تاریخ دریافت کلیرنس::23 aguestBig Grin (کشت همه رو تا اومدBig Grin )
خوبه آبجی؟

تشکر کنندگان: سعید28
دوست عزيز حالا 12 ميليون به جهنم شما احتمالا فرمها را تاحالا ارسال نكردي چطور يادت نمياد چند ماه گذشته نه چند سال به نظر من هم شما 100 درصد متاهل ثبت نام كردي و حتما تاريخ تولد همسرتون را هم ميخواسته و شما زدي حالا يي كم بيشتر فكر كن ببين عكسي از همسرتون تو كامپيوتر كنار عكس خودت نداري يا جايي ديگه ذخيره نكردي پرينت ثبت نام همسرتون را كه حتما نداري ببين عكسي با مشخصات لاتاري از همسرتون نداري اگه مطمئن شدي متاهل ثبت نام كردي تاريخ تولد خودت را دستي يا با نرم افزار تبديل كردي همسرتون را هم همين كار كردي باز اگه مطمئن شدي شما تاريخ تولد دزست را تو فرمها بزن چنانچه مغايرت اساسي وجود نداشته باشه چون برنده اصلي خود شما هستيد مشكل اساسي به وجود نمياد ولي شما خود كانفرمي..... داري و پرينت گرفتي چطور همسرتون نداره باز هم بيشتر فكر كنيد عجله نكنيد قدم به قدم بدرود
تشکر کنندگان: alirezagh
دوست عزیز
محل نوشتن مشخصات همراهها توی فرمهای ثبت نام اینترنتی بعد از مشخصات خودتونه. من 90 درصد مطمئنم که شما مشخصاتشون رو وارد کردین.چون حتما ازتون خواسته شده پر کنین شما هم پر کردین. این افکار وسواسی تا امروز حد اقل روزی 2 -3 دفعه همه اعصاب منو هم به هم می ریزه. کار به جایی کشیده که دیشب خواب می دیدم خانومه بعد از مصاحبه فرم آبی رو میذاره کنار، برمیداره یه فرم صورتی پر می کنه!!Sad اصلن فکر نکنین. منتظر نامه دوم باشین. بیایید سعی کنیم به زندگی عادیمون ادامه بدیم. می دونم سخته. من که تو این یک ماه و خورده ای به اندازه 2 سال گذشته اعصاب خوردی برای خودم درست کردم. همش هم به خاطر اینه که کمی هیجان زده و عصبیم. اینا رو نوشتم چون میدونم خیلی ها مثل من هستن. صد بار فرمهامون رو نگاه کردیم. هی به تاریخ ها شک می کنیم. همش فکر می کنیم نکنه به خاطر عکسها مون ما رو ریجکت کنن!!! باور کن.
درسته خودم خونسرد نیستم اما سعی می کنم باشم. شما هم سعی کنین فکرشو نکنین. ایشالا امریکا که رسیدیم به این روزا میخندیم. ایشالللللللللللللا
ای خدااااا
راستی اگر نامه دستتون رسیده باشه اصولا باید بنویسند : mr esme shoma--c/o esme hamsaretoon
هرچند من چند جا خوندم که با اینکه برنده همراه داشته اسم همراهشو تو نامه ننوشته بوده. اما مال ما این شکلی بود. امیدوارم کمکی کرده باشم/ ویرایش شد
شماره کیس :2011AS35XXX
دریافت نامه: 9 خرداد -- 30 می
ارسال فرمها: 11 خرداد-- 1 ژوئن
کنسولگری:آنکارا
مصاحبه: 10 مرداد-- 1 آگوست
دریافت ویزا:23 شهریور-- 14 سپتامبر
ورود به آمریکا: ۱۴ مهر--۶ اکتبر
دریافت سوشال:۱۵ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت: ۲۱ روز بعد از ورود

تشکر کنندگان: bita-p
دوستانی که مشکل تاریخ تولد دارند نگران نباشند فقط باید

۱.با تاریخ تولد اشتباه به KCC ایمیل بزند و تاریخ درست به KCC اطلاع بدهند،

۲. بعد از دریافت نامه دوم به سفارت هم اطلاع بدهند.

۳. پرینت ایمیلها را روز مصاحبه به همراه داشته باشند و قبل از قسم هم حتما موضوع را به کنسول اطلاع دهند.

من خودم این مشکل را داشتم که روز مصاحبه از من دلیلش را پرسید و من هم توضیح دادم به دلیل اشتباه در تبدیل تاریخها و ساله کبیسه بوده، به راحتی‌ قبول میکنند.

با آرزوی موفقیت برای همه دوستان

تشکر کنندگان: nahid.t ، munny
با سلام
من یک اشتباه بزرگ کردم و در هنگام پر کردن فرمها محل کارم را که در ایز ایران بوده است نوشتم حال لیست تحریمها را که نگاه کردم اسمی از این شرکت نیست ولی اکثرا به من میگن بدون شک تو رو رد می کنن !! آیا کسی در مورد این مسایل چیزی می دونه منو راهنمایی کنه که وقتی به مصاحبه رفتم چی بگم؟
M.A
ایران آزادم آرزوست ، روزی که براحتی بتوانم در کشور خودم زندگی کنم و یک خارجی و مهاجر نباشم.
تشکر کنندگان:
(2010-08-02 ساعت 14:37)final destination نوشته:  اي خدا!!!تا كي بايد چوب بي دقتيمو بخورم!
دوستان لطفا راهنماييم كنيد:من در ثبت نام اوليه و پركردن فرمهاي بعدي با يه اسپل اسمم و فاميليمو نوشتم يعني:***oo*** يعني با 2 تا "O" و فرمها رو فرستادم وكانفرميشن هم گرفتم كه فرمها رسيده ولي بعدا كه پاسپورتم رو ديدم متوجه شدم كه اسپل بصورت ***ou*** هستش.
چيكار كنم؟تو فروم 2010 ديدم كه يكي از بچه ها نوشته 2 تا از كيس ها بخاطر اشتباه در اسپل اسم رد شدن.تو رو خدا كمك كنيد و بهم بگيد چيكاركنم؟

دوست من
من یک جایی توی همین سایت دیدم که اساتید پیشنهاد کرده بودند که پاسپورتتون رو عوض کنید. اگه هم هنوز خیلی اعتبار داره می تونید توی یک روزنامه آگهی بدین که گمش کردین و دوباره با اسپل جدید پاسپورت بگیرید تا کارتون کمتر به kcc بیوفته
(2010-08-03 ساعت 10:06)final destination نوشته:  من ديروز با كي سي سي تماس گرفتم و موضوع اشتباه اسپل اسمم رو گفتم و جالبه كه طرف گفت:"مي تونيد فرمها رو دوباره بفرستيد و يا با ايميل اصلاح كنيد"
حالا يه مسدله اي پيش مياد:تو يه بخشي از فرم DSP-122 ما امضا مي كنيم كه فقط يه application پر كرديم و حالا اگه براي بار دوم بفرستيم مثل اين ميمومه كه گفتمونو نقض كرديم.

خوب خودشون گفتن. شما می تونین پرینت ایمیل رو تو مصاحبه نشون بدین. زیاد سخت نگیرین. نکنه وکیل هستین شما؟؟؟Wink
شماره کیس :2011AS35XXX
دریافت نامه: 9 خرداد -- 30 می
ارسال فرمها: 11 خرداد-- 1 ژوئن
کنسولگری:آنکارا
مصاحبه: 10 مرداد-- 1 آگوست
دریافت ویزا:23 شهریور-- 14 سپتامبر
ورود به آمریکا: ۱۴ مهر--۶ اکتبر
دریافت سوشال:۱۵ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت: ۲۱ روز بعد از ورود

تشکر کنندگان:
(2010-08-08 ساعت 16:03)سعید28 نوشته:  با سلام به دوستان
با تشکر

به نظر من كه بي خيال شو.اين كار فقط زمان كليرنستو بالا مي بره.مهم كار اصليته كه نوشتي.

(2010-08-25 ساعت 10:54)یاشار و ماری نوشته:  
(2010-08-02 ساعت 14:37)final destination نوشته:  اي خدا!!!تا كي بايد چوب بي دقتيمو بخورم!
دوستان لطفا راهنماييم كنيد:من در ثبت نام اوليه و پركردن فرمهاي بعدي با يه اسپل اسمم و فاميليمو نوشتم يعني:***oo*** يعني با 2 تا "O" و فرمها رو فرستادم وكانفرميشن هم گرفتم كه فرمها رسيده ولي بعدا كه پاسپورتم رو ديدم متوجه شدم كه اسپل بصورت ***ou*** هستش.
چيكار كنم؟تو فروم 2010 ديدم كه يكي از بچه ها نوشته 2 تا از كيس ها بخاطر اشتباه در اسپل اسم رد شدن.تو رو خدا كمك كنيد و بهم بگيد چيكاركنم؟

دوست من
من یک جایی توی همین سایت دیدم که اساتید پیشنهاد کرده بودند که پاسپورتتون رو عوض کنید. اگه هم هنوز خیلی اعتبار داره می تونید توی یک روزنامه آگهی بدین که گمش کردین و دوباره با اسپل جدید پاسپورت بگیرید تا کارتون کمتر به kcc بیوفته
(2010-08-03 ساعت 10:06)final destination نوشته:  من ديروز با كي سي سي تماس گرفتم و موضوع اشتباه اسپل اسمم رو گفتم و جالبه كه طرف گفت:"مي تونيد فرمها رو دوباره بفرستيد و يا با ايميل اصلاح كنيد"
حالا يه مسدله اي پيش مياد:تو يه بخشي از فرم DSP-122 ما امضا مي كنيم كه فقط يه application پر كرديم و حالا اگه براي بار دوم بفرستيم مثل اين ميمومه كه گفتمونو نقض كرديم.

خوب خودشون گفتن. شما می تونین پرینت ایمیل رو تو مصاحبه نشون بدین. زیاد سخت نگیرین. نکنه وکیل هستین شما؟؟؟Wink

نه بابا چه وكيلي!فقط يه كم بدبينم.و اما قضيه حل شد.تو اون قسمت فرم امضا كرديم كه فقط يكبار در لاتاري 2011ثبت نام كرديم و نه بيشتر. و ربطي به تعداد دفعات ارسال فرمها و تصحيح اشتباهات نداره.من كه فرمهاي اصلاح شده رو خوشگل تايپ كردم و دوباره فرستادم.تا ببينيم چي پيش مياد.

(2010-08-25 ساعت 10:42)mehrdadalemi نوشته:  با سلام
من یک اشتباه بزرگ کردم و در هنگام پر کردن فرمها محل کارم را که در ایز ایران بوده است نوشتم حال لیست تحریمها را که نگاه کردم اسمی از این شرکت نیست ولی اکثرا به من میگن بدون شک تو رو رد می کنن !! آیا کسی در مورد این مسایل چیزی می دونه منو راهنمایی کنه که وقتی به مصاحبه رفتم چی بگم؟

مي شه لينك اون ليست تحريمي رو كه ديديد رو اينجا بذاريد؟

شماره کیس: ***38
تاریخ دریافت نامه قبولی:9خرداد
کنسولگری:آنكارا

تشکر کنندگان: سعید28

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان