کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج بعد از دریافت نامه قبولی
سلام به همه دوستان عزيز

من خيلي فكر كردم در مورد راهي كه دوستاني كه تمايل به كمك به بقيه مهاجرسرايها دارن از چه راهي ميتونن كمك بزرگي بهم كنن البته اين مختص دوستاني هست كه مجردن ببينين خيلي از دوستان خوشانسن و خدا كمك ميكنه و قبول ميشن و خيلي از دوستان ديگه مثل من بعد از سالها شركت هنوز شانس قبولي ندارن آيا راهي هست كه دوستان مجردي كه قبول شدن به بقيه كمك كنن بله هست

بهترين راه اينه كه اگه دوستاني قبول ميشن و نميتونن تنهايي برن حالا چه خانومها چه آقايون خوب بنظرم اينها ميتونن به همديگه كمك كنن خيلي از دوستان ديدم كه ميگن دوست پسرشون و يا دوست دخترشون هم ميخوان با خودشون ببرن خوب اين بنظرتون اشكال داره اگه بتونيم بهم كمك كنيم
دوستاني كه قبول شدن ميتونن اگه تمايل دارن به دوستان ديگه كمك كنن خوب يه نفرم با خودشون ببرن اين پيشنهاد منه

خواهش ميكنم با بدبيني به اين مسئله نگاه نكنين قصد من اينه كه به دوستاني كه شانس كمتري دارن كمك بشه زود هم هي منفي ندين ديگه منفيام داره خيلي زياد ميشه و admin عزيز اخراجم ميكنه ها

درود
كاشكي دلم رسوا بشه دريا بشه اين دو چشم پر آبم
روزي كه بختم باز بشه بي يار بشه اون كه اومد بخوابم
شهزاده روياي من شايد توي آن كس در خواب من آيد توي تو
از خواب شيرين نا گه پريدم او را نديدم ديگر كنارم به خدا
جانم رسيده از غصه بر لب هر روز و هر شب در انتظارم به خدا
تشکر کنندگان: maaref
آخه دوست عزیز بد نیست کمی منطقی باشید . صرف اینکه دوست یکی باشی که نمیبرنت. ازدواج باید کرده باشی که اونم محاله که کسی به خاطر کمک به یه نفر دیگه بیاد باهاش ازدواج کنه. بهتره فراموشش کنی و دیگه در این مورد بحث نکنی که اخراجم نشی.
شماره کیس:2011AS000055##
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ مصاحبه و دریافت ویزا: ژانویه 2011
زندگی قصه مرد یخ فروشیست که از او پرسیدند فروختی؟ گفت: نخریدند تمام شد...
تشکر کنندگان: rayan.s ، javidk ، maaref
armido عزيز سلام

ازدواج !!! اما خيلي از دوستان ميگن كه ازدواج موقت هم قبوله منم پرسيدم گفتن اگه ثبت محضري باشه قبوله خوب اين از اين

من خواهش كردم با ديد بد به موضوع نگاه نكنين خيلي ها حاظرن اين كارو بكنن خود من جزء قبوليها باشم حتما اين كارو ميكنم چون نجات يه نفر هم يه نفره ما چيز زيادي نميخواييم وقتي ميتونيم كاري براي يه هموطن انجام بديم بنظر شما اشكال داره rayan.s عزيز هم كه تشكر گذاشته من گفتم اين براي دوستان مجرد راه خوبيه و متمعنم خيلي از دوستان باهاش موافقن و ميتونن كمك كنن خيلي ها هم ميتونن خرج مسافرت بندازن گردن طرف و يا خيلي مساءل ديگه كه دوستان ميتونن با هم حل كنن نميدونم چرا بدتون اومد

يكم ديدمون باز كنيم و زيباتر به زندگي نگاه كنيم

تا تواني دستي بگير
درود
(2011-01-18 ساعت 12:19)daryadelan نوشته:  من خواهش كردم با ديد بد به موضوع نگاه نكنين خيلي ها حاظرن اين كارو بكنن خود من جزء قبوليها باشم حتما اين كارو ميكنم چون نجات يه نفر هم يه نفره ما چيز زيادي نميخواييم وقتي ميتونيم كاري براي يه هموطن انجام بديم بنظر شما اشكال داره rayan.s عزيز هم كه تشكر گذاشته من گفتم اين براي دوستان مجرد راه خوبيه و متمعنم خيلي از دوستان باهاش موافقن و ميتونن كمك كنن خيلي ها هم ميتونن خرج مسافرت بندازن گردن طرف و يا خيلي مساءل ديگه كه دوستان ميتونن با هم حل كنن نميدونم چرا بدتون اومد

تا تواني دستي بگير
درود

ما کاری به درستی یا نادرستی ، مفید یا مضر بودن، زیبا یا زشت بودن این روشها نداریم. شاید برای عده ای مطلوب باشد،

اما از آنجا که فلسفه وجودی مهاجرسرا، همانطور که در بند 12 قوانین این انجمن آمده، هیچ ارتباطی با روشهای غیر متعارف و غیر قانونی مهاجرت از جمله ازدواجهای صوری ندارد،

نقل قول:۱۲- درج مطالب در خصوص روش‌های مهاجرت یا اخذ ویزا به روش‌های غیر قانونی یا غیر اخلاقی (نظر ازدواج صوری، جعل اسناد و غیره) ممنوع است.

بنابراین هر گونه صحبت از این موارد ، در مهاجرسرا ممنوع است.

(2011-01-18 ساعت 12:19)daryadelan نوشته:  armido عزيز سلام

ازدواج !!! اما خيلي از دوستان ميگن كه ازدواج موقت هم قبوله منم پرسيدم گفتن اگه ثبت محضري باشه قبوله خوب اين از اين

من خواهش كردم با ديد بد به موضوع نگاه نكنين خيلي ها حاظرن اين كارو بكنن خود من جزء قبوليها باشم حتما اين كارو ميكنم چون نجات يه نفر هم يه نفره ما چيز زيادي نميخواييم وقتي ميتونيم كاري براي يه هموطن انجام بديم بنظر شما اشكال داره rayan.s عزيز هم كه تشكر گذاشته من گفتم اين براي دوستان مجرد راه خوبيه و متمعنم خيلي از دوستان باهاش موافقن و ميتونن كمك كنن خيلي ها هم ميتونن خرج مسافرت بندازن گردن طرف و يا خيلي مساءل ديگه كه دوستان ميتونن با هم حل كنن نميدونم چرا بدتون اومد

تا تواني دستي بگير
درود

ریسک این کار خیلی خیلی بالاست. نمیگم غیر ممکنه چون دوستی رو میشناسم که به همین صورت آمده البته شرایطشون هم متفاوته. اما فردی که برنده شده باید این را هم در نظر بگیره که ماها که از طریق لاتاری میایم آمریکا تا مدت زیادی تحت نظریم و اگر دولت بفهمه که ازدواج صوری بوده هر دو نفر برای همیشه از آمریکا اخراج میشن.
برنده ای پیدا نمیشه که رو حساب دوستی چنین ریسکی بکنه
تشکر کنندگان: javidk ، laili ، tamanna ، maaref
shr.jafari عزيز سلام

خوشحالم كه شما واقع بينانه به مسائله نگاه ميكنين اما همونطور كه به مدير عزيز hasti_banoo گفتم نميخوام اين بحث ادامه پيدا كنه فقط يه جمله

بعضي وقتهاي خيلي چيزهارو دور و دست نيافتني ميبينيم اما از واقعيتم واقعيترن
اين درسته كه كسي حاظر نميشه اما متمعن باشين مثل آب خوردن ميشه بهم كمك كنيم

درود
سلام
پرسش من اینه که اگر بعد از گرفتن گرین کارت ازدواج کنیم چقدر زمان میبره تا گرین کارت همسر بیاد؟
(2011-01-30 ساعت 10:03)بهرخ نوشته:  سلام
پرسش من اینه که اگر بعد از گرفتن گرین کارت ازدواج کنیم چقدر زمان میبره تا گرین کارت همسر بیاد؟

از زمان درخواست بین 2-3 سال طول میکشه.موفق باشید

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: javidk ، maaref
آيا ميشود تا کارنت نشدن کیس نامبر ازدواج کرد ومدارک را برایشان فرستاد؟قبول میکنند یا دیر است؟
تشکر کنندگان: javidk
(2011-01-30 ساعت 17:26)بهرخ نوشته:  آيا ميشود تا کارنت نشدن کیس نامبر ازدواج کرد ومدارک را برایشان فرستاد؟قبول میکنند یا دیر است؟

نخیر دیر نیست. حتی بعد از کارنت شدن هم می توانید مدارک ازدواجتون رو اضافه کنید اما حالا که کارنت نشدید و فرصت به اندازه کافی وجود دارد خیلی بهتر است.
تشکر کنندگان: javidk ، maaref
سلام دوستان عزیز
اگر منو یادتون باشه،من کسی بودم که باوجودی که برنده شده بودم ولی کیس نامبر بهم نرسیده بود.
من خیلی استرس داشتم چون قصد داشتم ازدواج کنم و حسابی گیج بودم.
امروز بالاخره بعد از کلی پیگیری کی سی سی کیس نامبرم را بهم اعلام کرد که حدود ***42 است. :-)
میخوام به کی سی سی ایمیل بزنم و اطلاع بدم که من قصد ازدواج دارم.
من توی نمونه مکاتبه رو گشتم ولی چیزی پیدا نکردم گفتم شاید اینجا کسی بتونه کمکم کنه.

1سوال دیگه:
کسی تا حالا بوده که بعد از قبولی ازدواج کنه و رد شده باشد؟
تو رو خدا بگین که امیدوار باشم یا نا امید شم؟
شماره کیس: ***2011AS00042
تاریخ دریافت کیس نامبر از طریق ایمیل: 1389/12/10
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه: 12 sep
تاریخ دریافت ویزا:Sep 13
جمع تقریبی هزینه ها: 14عکس.60 پست اول،57 ترجمه،68 ارسال مدارک مصاحبه،428بلیط،55عوارض خروج،819سفارت،252هتل اوزیلهان،1700 هواپیما امریکا
(2011-03-01 ساعت 21:50)silia نوشته:  سلام دوستان عزیز
اگر منو یادتون باشه،من کسی بودم که باوجودی که برنده شده بودم ولی کیس نامبر بهم نرسیده بود.
امروز بالاخره بعد از کلی پیگیری کی سی سی کیس نامبرم را بهم اعلام کرد که حدود ***42 است. :-)
من توی نمونه مکاتبه رو گشتم ولی چیزی پیدا نکردم گفتم شاید اینجا کسی بتونه کمکم کنه.

1سوال دیگه:

سلام دوست عزیز.
من بعد از کارنت شدن ازدواج کردم و مصاحبه ام هم انجام شد و الان به صف کلیر ها پیوستم و برای ازدواجم هم هیچ مشکلی پیش نیومد

تشکر کنندگان: rayan.s ، silia ، maaref ، mohsen mirzaei ، lorecance
دوستان من هم بعد از فرستادن فرم های سری اول ازدواج کردم و با ایمیل به کی سی سی ازدواجمو اطلاع دادم، ترجمه عقدنامه و فرم 230 رو هم ضمیمه کردم.
حالا با امید زیاد چشم به روز مصاحبه دوختم.
با آرزوی موفقیت برای همگان
تشکر کنندگان: silia ، maaref ، lorecance
(2011-03-02 ساعت 16:12)ali.sh نوشته:  

1سوال دیگه:

سلام دوست عزیز.
من بعد از کارنت شدن ازدواج کردم و مصاحبه ام هم انجام شد و الان به صف کلیر ها پیوستم و برای ازدواجم هم هیچ مشکلی پیش نیومد

ممنون از جوابتون
میشه بگین چه متنی رو براشون ایمیل کردین؟
من دنبال اون متن هستم.
توی مصاحبه در این مورد چی پرسید؟
و اگر فضولی نیست و مشکلی ندارین میشه بگین چند تا اسپانسر داشتین و با چه قدر مبلغ بانکی برای مصاحبه رفتین؟
ببخشید زیاد سوال میپرسم 1 دانه دیگه
اینکه چرا به کلیر خوردین؟
میدونم که چندتا از این سوالام خارج از تاپیک است ولی این سوالا میتونه به من و خیلیای دیگه که میخوان ازدواج کنن کمک کنه.
از همه عذر میخوام
شماره کیس: ***2011AS00042
تاریخ دریافت کیس نامبر از طریق ایمیل: 1389/12/10
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه: 12 sep
تاریخ دریافت ویزا:Sep 13
جمع تقریبی هزینه ها: 14عکس.60 پست اول،57 ترجمه،68 ارسال مدارک مصاحبه،428بلیط،55عوارض خروج،819سفارت،252هتل اوزیلهان،1700 هواپیما امریکا
تشکر کنندگان: maaref ، lorecance
(2011-03-02 ساعت 22:22)silia نوشته:  
(2011-03-02 ساعت 16:12)ali.sh نوشته:  

1سوال دیگه:

سلام دوست عزیز.

ممنون از جوابتون
میشه بگین چه متنی رو براشون ایمیل کردین؟
من دنبال اون متن هستم.
توی مصاحبه در این مورد چی پرسید؟
و اگر فضولی نیست و مشکلی ندارین میشه بگین چند تا اسپانسر داشتین و با چه قدر مبلغ بانکی برای مصاحبه رفتین؟
ببخشید زیاد سوال میپرسم 1 دانه دیگه
اینکه چرا به کلیر خوردین؟
میدونم که چندتا از این سوالام خارج از تاپیک است ولی این سوالا میتونه به من و خیلیای دیگه که میخوان ازدواج کنن کمک کنه.
از همه عذر میخوام
خواهش می کنم.هر کاری از دستم بر بیاد برای بچه ها انجام می دم.
راستش من برای ایمیل زدن یک متنی رو طبق شرایط خودم آماده کردم و براشون فرستادم.براشون نوشتم که من در تاریخ........ازدواج کردم و مدارکم رو براتون attach کردم(فرم 230 رو هم برای خودم و هم برای همسرم و شناسنامه ها و عقدنامه رو به همراه ترجمه هاشون) و ازشون خواستم که این اطلاعات رو به پروندم attach کنند. 2 هفته قبل از مصاحبه هم همه ی این مدارک رو براشون فرستادم. اگر برای نوشتن نامه کمک می خواین،بهم بگید .کمکتون می کنم.
توی مصاحبه هیچ چیزی در مورد ازدواج ازم نپرسید.
اسپانسر نداشتیم و با دو تا نامه ی تمکن مالی که هر کدوم حدود 40 میلیون بود رفته بودیم(یعنی 80 میلیون) ولی بعدش فهمیدم که 40 میلیون هم برای 2 نفر کافی بود چون موقع مصاحبه آفیسر فقط یکی از برگه های تمکن رو نگاه کرد.
من و همسرم،هر دو کار می کردیم و فکر می کنیم به این علت کلیر خوردیم

بازم اگر کمکی از دستم بر می یاد در خدمتم

تشکر کنندگان: pefa ، satusa ، silia ، maaref ، mohsen mirzaei ، lorecance

کاربران در حال بازدید این موضوع: