کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج بعد از دریافت نامه قبولی
(2011-03-01 ساعت 21:50)silia نوشته:  سلام دوستان عزیز
اگر منو یادتون باشه،من کسی بودم که باوجودی که برنده شده بودم ولی کیس نامبر بهم نرسیده بود.
من خیلی استرس داشتم چون قصد داشتم ازدواج کنم و حسابی گیج بودم.
امروز بالاخره بعد از کلی پیگیری کی سی سی کیس نامبرم را بهم اعلام کرد که حدود ***42 است. :-)
میخوام به کی سی سی ایمیل بزنم و اطلاع بدم که من قصد ازدواج دارم.
من توی نمونه مکاتبه رو گشتم ولی چیزی پیدا نکردم گفتم شاید اینجا کسی بتونه کمکم کنه.

1سوال دیگه:
کسی تا حالا بوده که بعد از قبولی ازدواج کنه و رد شده باشد؟
تو رو خدا بگین که امیدوار باشم یا نا امید شم؟
من بعد از قبولی ازدواج کردم و تا بعد کارنت شدنم هم مدارکم رو نفرستادم kcc
ولی واسه آنکارا فرستادم هیچ مشکلی هم نبود مصاحبه هم رفتیم
نگران نباشین

تشکر کنندگان: rayan.s ، لیلا ج ، armido ، satusa ، silia ، mohsen mirzaei ، maaref ، lorecance
بچه ها سلام.
چه خبر؟
کیس های ادواج به کجا رسید؟
هنوز هیچ کدومتون برای مصاحبه نرفته ؟
فرید خبری ازش نیست!
من بلاخره کیس نامبر گرفتم و تاریخ مصاحبه ام امروز بود که باید عقب بندازم و در جریانه.
باید در عرض یک ماه ازدواج کنم! فقط خدا بهمون رحم کنه با این برنامه ریزیمون.
جوهر سند اذواج خشک نشده باید ببرم سفارت و آقای افسر رو راضی کنم که ما از قدیم با هم بودیم.
خنده داره نه؟
تشکر کنندگان: User ، silia ، maaref ، tamanna ، mohsen mirzaei ، lorecance
(2011-03-02 ساعت 22:48)ali.sh نوشته:  
(2011-03-02 ساعت 22:22)silia نوشته:  
(2011-03-02 ساعت 16:12)ali.sh نوشته:  
(2011-03-01 ساعت 21:50)silia نوشته:  سلام دوستان عزیز
اگر منو یادتون باشه،من کسی بودم که باوجودی که برنده شده بودم ولی کیس نامبر بهم نرسیده بود.
من خیلی استرس داشتم چون قصد داشتم ازدواج کنم و حسابی گیج بودم.
امروز بالاخره بعد از کلی پیگیری کی سی سی کیس نامبرم را بهم اعلام کرد که حدود ***42 است. :-)
میخوام به کی سی سی ایمیل بزنم و اطلاع بدم که من قصد ازدواج دارم.
من توی نمونه مکاتبه رو گشتم ولی چیزی پیدا نکردم گفتم شاید اینجا کسی بتونه کمکم کنه.

1سوال دیگه:
کسی تا حالا بوده که بعد از قبولی ازدواج کنه و رد شده باشد؟
تو رو خدا بگین که امیدوار باشم یا نا امید شم؟

سلام دوست عزیز.
من بعد از کارنت شدن ازدواج کردم و مصاحبه ام هم انجام شد و الان به صف کلیر ها پیوستم و برای ازدواجم هم هیچ مشکلی پیش نیومد

ممنون از جوابتون
میشه بگین چه متنی رو براشون ایمیل کردین؟
من دنبال اون متن هستم.
توی مصاحبه در این مورد چی پرسید؟
و اگر فضولی نیست و مشکلی ندارین میشه بگین چند تا اسپانسر داشتین و با چه قدر مبلغ بانکی برای مصاحبه رفتین؟
ببخشید زیاد سوال میپرسم 1 دانه دیگه
اینکه چرا به کلیر خوردین؟
میدونم که چندتا از این سوالام خارج از تاپیک است ولی این سوالا میتونه به من و خیلیای دیگه که میخوان ازدواج کنن کمک کنه.
از همه عذر میخوام
خواهش می کنم.هر کاری از دستم بر بیاد برای بچه ها انجام می دم.
راستش من برای ایمیل زدن یک متنی رو طبق شرایط خودم آماده کردم و براشون فرستادم.براشون نوشتم که من در تاریخ........ازدواج کردم و مدارکم رو براتون attach کردم(فرم 230 رو هم برای خودم و هم برای همسرم و شناسنامه ها و عقدنامه رو به همراه ترجمه هاشون) و ازشون خواستم که این اطلاعات رو به پروندم attach کنند. 2 هفته قبل از مصاحبه هم همه ی این مدارک رو براشون فرستادم. اگر برای نوشتن نامه کمک می خواین،بهم بگید .کمکتون می کنم.
توی مصاحبه هیچ چیزی در مورد ازدواج ازم نپرسید.
اسپانسر نداشتیم و با دو تا نامه ی تمکن مالی که هر کدوم حدود 40 میلیون بود رفته بودیم(یعنی 80 میلیون) ولی بعدش فهمیدم که 40 میلیون هم برای 2 نفر کافی بود چون موقع مصاحبه آفیسر فقط یکی از برگه های تمکن رو نگاه کرد.
من و همسرم،هر دو کار می کردیم و فکر می کنیم به این علت کلیر خوردیم

بازم اگر کمکی از دستم بر می یاد در خدمتم

واقعا ازتون ممنونم که وقت گذاشتین و سوالای منو جواب دادین.Smile
امیدوارم هرچه زودتر جواب کلیرتون بیاد و ویزاتونو بگیرین.Smile

شماره کیس: ***2011AS00042
تاریخ دریافت کیس نامبر از طریق ایمیل: 1389/12/10
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه: 12 sep
تاریخ دریافت ویزا:Sep 13
جمع تقریبی هزینه ها: 14عکس.60 پست اول،57 ترجمه،68 ارسال مدارک مصاحبه،428بلیط،55عوارض خروج،819سفارت،252هتل اوزیلهان،1700 هواپیما امریکا
تشکر کنندگان: ali.sh ، maaref ، tamanna ، lorecance
سلام بچه ها.
من انشاءالله امسال مي خوام قبول بشم.بگو انشاالله!!!!!RolleyesRolleyesRolleyesRolleyes
از اول صفحه تا آخر همه را خوندم ولي آخرش نفهميدم ميشه بعد از اينکه کارنت شدي و تاريخ مصاحبتا فهميدي ازدواج کني يا نه؟مشکلي پيش نمياد؟؟؟
SadSadSadSad
آخه يکي ميگه ميشه يکي ميگه نميشه.
يکي ميگه شايد بشه.
دارم ... پيچ ميشمااااااااااااااااااااااTongueTongue
درد من تنهایی نیست،بلکه مرگ ملتی است که گدایی راقناعت، بی عرضگی راصبر،وباتبسمی برلب این حماقت راحکمت خداوندمی نامد.
گاندی
تشکر کنندگان: tamanna ، maaref ، lorecance
فکر کنم حالا حالاها بايد صبر کنيم تا جواب بگيريم!!!SadSadSad
درد من تنهایی نیست،بلکه مرگ ملتی است که گدایی راقناعت، بی عرضگی راصبر،وباتبسمی برلب این حماقت راحکمت خداوندمی نامد.
گاندی
(2011-03-17 ساعت 17:13)farzad-it نوشته:  سلام بچه ها.
من انشاءالله امسال مي خوام قبول بشم.بگو انشاالله!!!!!RolleyesRolleyesRolleyesRolleyes
از اول صفحه تا آخر همه را خوندم ولي آخرش نفهميدم ميشه بعد از اينکه کارنت شدي و تاريخ مصاحبتا فهميدي ازدواج کني يا نه؟مشکلي پيش نمياد؟؟؟
SadSadSadSad
يکي ميگه شايد بشه.
یادمه یکی از دوستان در همین مهاجرسرا تعریف کرده بود که روز مصاحبه نامزدش (یا همسرش ...دقیق نمیدونم) رو هم برده بوده و اونجا تازه ایشون رو معرفی کرده و اونا هم اجازه دادن که ایشون هم مصاحبه بشه و مشکلی ظاهرا نداشته .
شماره کیس:2011AS000055##
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ مصاحبه و دریافت ویزا: ژانویه 2011
زندگی قصه مرد یخ فروشیست که از او پرسیدند فروختی؟ گفت: نخریدند تمام شد...
تشکر کنندگان: AmericanHamid ، tamanna ، pefa ، lorecance
(2011-03-18 ساعت 14:31)armido نوشته:  
يکي ميگه شايد بشه.
یادمه یکی از دوستان در همین مهاجرسرا تعریف کرده بود که روز مصاحبه نامزدش (یا همسرش ...دقیق نمیدونم) رو هم برده بوده و اونجا تازه ایشون رو معرفی کرده و اونا هم اجازه دادن که ایشون هم مصاحبه بشه و مشکلی ظاهرا نداشته .
اگه اينجور باشه که خيلي عالي ميشه.
از بچه هاي ديگه کسي اطلاعاتي در اين زمينه نداره؟؟؟؟؟
گاندی
تشکر کنندگان: tamanna ، lorecance
گويا کسي ديگه نميخواد ازدواج کنه و بره امريکا که ديگه هيچ کسي سر نميزنه اين طرفااااااااااااااSadSadSadSadSad
گاندی
بزرگترين اشتباه ادم اينه كه بره زن بگيره اون هم توي اين مملكت كه هر روز تورم بيشتر ميشه و اگر ارث و ميراث به ادم نرسه يا يك پول زيادي باباي ادم نده هيچ كسي به داد ادم نميرسه حتي نزديك ترين اقوام
اون وقت هست كه مفهمي چه غلطي كردي و رفتي رن گرفتي ولي ديگه چه فايده كار از كار گذشته و تو مو ندي و كلي گرفتاري و .......
من كلا تو صيه مي كنم به تمام بچه هاي مهاجر سرا كه اصلا توي اين شرايط گرين كارت اصلا به فكر زن گرفتن نيفتند اول برن آمريكا ببينن شرايط چه جوري هست چند سالي هم اونجا عشق و حال بكنن بعد اگر نظرشون هنوز زن گرفتن باشه اون موقع برن زن بگيرن
تشکر کنندگان: maaref ، lorecance
با سلام خدمت همه دوستان مهاجرسرا، منم خواستم که تجربه خودمو در اختیارتون بزارم. من موقع ثبت نام اولیه مجرد بودم و متقاعباً گزینه مجرد را زده بودم. بعد از آن که توسط سایت فهمیدم برنده شدم (چون نامه اول را دریافت نکردم)، تصمیم گرفتم ازدواج کنم و سریعاً عقد کردم و فرمهامو شهریورماه به همراه تاریخ عقد براشون فرستادم. و باز در ادامه باید بگم که تقریباً 15 روز پیش در ابوظبی مصاحبه داشتیم و هردو (من و همسرم) یه ضرب ویزا گرفتیم و خدا رو شکر به مشکل نخوردیم. فقط ازم سوال کرد که چند وقته که همدیگرو می شناسین و کجا آشنا شدینو همین. من در سفرنامم در قسمت (مصاحبه در ابوظبی) کاملتر نوشتمو می تونید بخونید. گفتم این موضوعو بهتون بگم شاید خیال بعضی ها راحتتر شه. بازم تشکر می کنم از دوستانی که اطلاعاتشونو در اختیار بقیه قرار می دن.
تشکر کنندگان: pefa ، AmericanHamid ، mohsen mirzaei ، maaref ، tamanna ، kamrani.navid ، lorecance
(2011-03-18 ساعت 16:53)farzad-it نوشته:  
يکي ميگه شايد بشه.
توی راهنماهای سایت هم این مساله ذکر شده.
من هم کیس شبیه این رو دارم با این تفاوت که موقع ثبت نام ازدواج نکرده بودیم ولی فرم رو ازدواج کرده تکمیل کردیم. مکاتباتی که با کی.سی.سی داشتم نتیجه اش این شد که هر موقع ازدواج کردین با مدارک کامل برید سر مصاحبه و اگه فاصله ی کافی بین ازدواج و مصاحبه بود، مدارک رو به کی.سی.سی بفرستیم که برای ما همون حالت اول پیش اومده و ما مدارک رو روز مصاحبه تحویل میدیم.
تا ببینیم چه پیش خواهد آمد.
امیدواریم و اگر هم نشد، نشد!
تشکر کنندگان: AmericanHamid ، mohsen mirzaei ، maaref ، tamanna ، kamrani.navid ، lorecance
(2011-04-09 ساعت 14:27)pefa نوشته:  
يکي ميگه شايد بشه.
من هم کیس شبیه این رو دارم با این تفاوت که موقع ثبت نام ازدواج نکرده بودیم ولی فرم رو ازدواج کرده تکمیل کردیم. مکاتباتی که با کی.سی.سی داشتم نتیجه اش این شد که هر موقع ازدواج کردین با مدارک کامل برید سر مصاحبه و اگه فاصله ی کافی بین ازدواج و مصاحبه بود، مدارک رو به کی.سی.سی بفرستیم که برای ما همون حالت اول پیش اومده و ما مدارک رو روز مصاحبه تحویل میدیم.

دوست عزیز PEFA یه سوالی.
شما گفتی فرم رو ازدواج کرده فرستادی. چطور میشه فرم رو ازدواج کرده فرستادی و ترجمه عقد نامه رو نفرستادی و اونا قبول کردن؟
حالا الان که میخاید برای مصاحبه برین عقد نامه همراهتون هست یا هنوزم نه.
ممنون
شماره كيس : 2011AS26xxx
ابوظبی
تاريخ مصاحبه : 07 Jun
تاريخ كلير شدن: 07 Aug
تشکر کنندگان: آرتين ، lorecance
(2011-04-12 ساعت 23:04)NavidNavid نوشته:  
يکي ميگه شايد بشه.

دوست عزیز PEFA یه سوالی.
شما گفتی فرم رو ازدواج کرده فرستادی. چطور میشه فرم رو ازدواج کرده فرستادی و ترجمه عقد نامه رو نفرستادی و اونا قبول کردن؟
ممنون
من بعد از قبولی و قبل از ارسال فرم ها ازدواج کردم و فرم ها رو دو نفری پر کردیم و فرستادیم. به کی سی سی هم اطلاع دادیم.موقع مصاحبه هم با ترجمع عقدنامه رفتیم و قبول شدیم.این مهمه که اون مصاحبه کننده باور کمه تزئواجتون واقعی بوده و نه سوری.از من پرسید کی ازدواج کردین؟ من گفتم 4روز دیگه میشه 7 ماه و ماجرای آشناییمون رو هم پرسید و من جواب دادم.اگر بعد از ارسال فرم ها ازدواج کنین شانستون خیلی کم میشه ولی باز هم با کی سی سی مکاتبه کنید و صادق باشیدومطمئن باشید اگر ازدواجتون واقعی بوده باشه قبول میشید
موفق و پیروز باشیدSmile

برنده لاتاری گرین کارت 2012. ساکن سالت لیک سیتی، یوتا از جولای 2011
تشکر کنندگان: لیلا ج ، tamanna ، jilibo ، آرتين ، lorecance ، mitr.p
(2011-04-22 ساعت 02:41)ehsan_gh نوشته:  
(2011-04-12 ساعت 23:04)NavidNavid نوشته:  
(2011-03-18 ساعت 14:31)armido نوشته:  یادمه یکی از دوستان در همین مهاجرسرا تعریف کرده بود که روز مصاحبه نامزدش (یا همسرش ...دقیق نمیدونم) رو هم برده بوده و اونجا تازه ایشون رو معرفی کرده و اونا هم اجازه دادن که ایشون هم مصاحبه بشه و مشکلی ظاهرا نداشته .

دوست عزیز PEFA یه سوالی.
ممنون
من بعد از قبولی و قبل از ارسال فرم ها ازدواج کردم و فرم ها رو دو نفری پر کردیم و فرستادیم. به کی سی سی هم اطلاع دادیم.موقع مصاحبه هم با ترجمع عقدنامه رفتیم و قبول شدیم.این مهمه که اون مصاحبه کننده باور کمه تزئواجتون واقعی بوده و نه سوری.از من پرسید کی ازدواج کردین؟ من گفتم 4روز دیگه میشه 7 ماه و ماجرای آشناییمون رو هم پرسید و من جواب دادم.اگر بعد از ارسال فرم ها ازدواج کنین شانستون خیلی کم میشه ولی باز هم با کی سی سی مکاتبه کنید و صادق باشیدومطمئن باشید اگر ازدواجتون واقعی بوده باشه قبول میشید
موفق و پیروز باشیدSmile
احسان جان من بعد از ارسال فرمها ازدواج کردم. اصلا بعد از کارنت شدن ازدواج کردم و روز مصاحبه آفیسر هیچ سوالی در مورد ازدواج نپرسید یعنی هیچی هیچی.الان هم ویزای دو نفرمون رو گرفتیم.البته اینو هم بگم که ما 3 سال با هم دوست بودیم و حساب بانکی ای که ارائه دادیم مشترک بود یعنی سابقه ی حسابمون مربوط به 2 سال قبلش میشد.شاید سفارت قبل از مصاحبه این چیزها رو دیده بود که هیچی نپرسید(البته شاید)
ولی اونطوری که من متوجه شدم اگر (واقعا) با هم ازدواج کردید،اینها خودشون می فهمند و جای هیچ نگرانی نیست.

تشکر کنندگان: frozen mind ، ehsan_gh ، jilibo ، آرتين ، lorecance
خبر خوش برای دوستان متاهل گلم
من که بعد از قبولی و ارسال فرم های اولیه ازدواج کرده بودم و تو نامه دوم هم اسم خانومم نبود، هفته گذشته مصاحبه داشتم و بدون هیچ مشکلی ویزا گرفتم.
اصلا آفیسر هیچ گیری به این قضیه نداد! باورتون میشه که تنها سوالی که در این زمینه پرسید این بود که چند وقته ازدواج کردین؟!!!!!!
خلاصه اینکه نگران هیچ چی نباشین، توکلتون به خدا.
فقط چون اسم خانومم تو نامه دوم نبود، نگهبان سفارت و اون خانومی که مدارکو تحویل میگیره به این قضیه گیر دادن که با نشان دادن ایمیل سفارت (مبنی بر الزامی بودن حضور خانومم در مصاحبه) اون مشکل هم حل شد.
به امید موفقیت همه دوستان
تشکر کنندگان: لیلا ج ، آرتين ، ali.sh ، lorecance ، mitr.p ، farzad-it ، frozen mind ، maxsoulfly

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان