کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزا بولتن
سلام
خواهش مي كنم به من هم جواب بديد!!من تمام مداركم را به NVCفرستادم و فقط شناسنامه petitioner را نفرستاده ام كه منتظرم ايشان از مسافرت بيايد تا شناسنامه اش را برايم بفرستد تا ترجمه كنم و بعد بفرستم.آيا در روند پرونده ام اخلالي ايجاد مي شود؟؟؟با توجه به اينكه NVCاز اول مهر به من نامه داده كه مداركت را براي تكميل پرونده بفرست!!تمام هزينه ها و همچنين مدارك ساپورت مالي را هم قبلا" فرستاده ايم آيا اين برگشت تاريخ ويزا بولتن شامل حال منهم مي شود؟؟؟
Case Number:ABD2005******
Priority date:28APR2001
category:F4
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. شما فعلا" فقط به فکر اون چیزی باشید که NVC ازتون خواسته یعنی ترجمه شناسنامه petitioner .بعد از فرستادنش اگه مشکلی برای گذاشتن وقت مصاحبه باشه NVC حتما" بتون ایمیل میده . زیاد نگران نباشید.
مهاجرت خانوادگی
گروه F4
ابوظبی 2 خرداد 1389
نتیجه مصاحبه AP
4 بهمن 1389 کلیر شدن بعد از 8 ماه و 2 روز
17 بهمن 89 تحويل پاسپورتها و آزمایشات جدید
تاريخ دريافت ويزا 21/11/ 89
تاریخ پرواز و ورود به آمریکا 22/12/ 89
تاریخ دریافت نامه خوشامدگویی 28/12/ 89
دریافت گرین کارت 2/1/90
22/1/90 دریافت SSN
پاسخ
تشکر کنندگان: minoo110
(2010-12-28 ساعت 22:27)eamini1 نوشته:  سلام.تا زمانی که priority date نرسیده باشه حتی اگه وقت مصاحبه بذارن(که احتمالش کمه) ویزا صادر نمیشه.

salam,
merci az rahnamayitoon,vali age too jariane visa bulletin bashin yek bar az tarikhe priority date e man gozasht yani 12sep2005 ke dar mahe ghabl 15Feb2006 ro elam karde boodand,vali dar in mah 1Jan2005 elam shod,yani inke 13`mah be aghab bargasht,man majboor shodam be NVC tamas begiram va anha goftand ke case shoma compelited,va hichgoone etelaate digari nadadand,merci
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من کتگوری f1 هستم وتاریخ 2005-may برام تقاضا رد شده. همه چیز داشت به خوبی طی می شد که این ویزا بولتن یک دفعه به عقب برگشت. البته من پروندم کامل شده و فقط منتظر وقت مصاحبه هستم. چند روز پیش که با nvc تماس گرفتم بهم گفتند که پروندرو فرستادیم آنکارا و از حالا به بعد به میزان شلوغی آنکارا بستگی داره. در هر صورت اگه برای من وقت مصاحبه تعیین بشه پس معلوم می شه که این تاریخ لعنتی ویزا بولتین برای افرادی هست که هنوز اقدامات اولیه رو نکردند.
در هر صورت امید به خدا
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، minoo110 ، mmaloumi ، Toranj
سلام
ببخشيد كه دوباره سوال مي كنم!!!من نتوانستم از اين ويزا بولتن سردربياورم!!!اگه ممكنه لطفا" بگوييد در ويزا بولتن در مورد كتگوري اف 4 الان چه ماهي و چه سالي دارد بررسي مي شود؟؟؟؟
ممنون و متشكر
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. 1 ژانویه 2002 و قبل از آن
مهاجرت خانوادگی
گروه F4
ابوظبی 2 خرداد 1389
نتیجه مصاحبه AP
4 بهمن 1389 کلیر شدن بعد از 8 ماه و 2 روز
17 بهمن 89 تحويل پاسپورتها و آزمایشات جدید
تاريخ دريافت ويزا 21/11/ 89
تاریخ پرواز و ورود به آمریکا 22/12/ 89
تاریخ دریافت نامه خوشامدگویی 28/12/ 89
دریافت گرین کارت 2/1/90
22/1/90 دریافت SSN
پاسخ
(2010-12-30 ساعت 13:21)minoo110 نوشته:  سلام
ببخشيد كه دوباره سوال مي كنم!!!من نتوانستم از اين ويزا بولتن سردربياورم!!!اگه ممكنه لطفا" بگوييد در ويزا بولتن در مورد كتگوري اف 4 الان چه ماهي و چه سالي دارد بررسي مي شود؟؟؟؟
ممنون و متشكر
سلام
در مورد کتگوری اف 4 الان 3 ماهه که دارن 01jan2002 رو بررسی میکنن و این به معنی اینه که در ماه آینده ،کیس هایی که prior date آنها قبل از اول ژانویه 2002 باشه شماره ویزای آنها آماده میشه و معمولا در اون ماه به اون کیسها وقت سفارت میدن.

خلاصه وضعیت در لینک زیر است.
اینجا
پاسخ
دوستان عزيز با سلام به همه شما
ميدونم كه شما هم مثل من نگران اين پس رفت در ويزا بولتن هستيد به همين خاطر من حرف و حديث رو كنار گذاشتم و به يك وكيل مهاجرت در امريكا زنگ زدم و در رابطه با اين موضوع ازش سوال كردم و ايشان در جواب گفتند كه ملاك ويزا بولتن جديد است و اگر كساني هم وجود داشته باشند حتا كساني كه پرونده آنها قبل از به عقب رفتن ويزا بولتن تكميل شده است ، تا زمان كارنت مجدد همه چي فريز و متوقف خواهد شد .
يعني فقط و فقط ملاك ويزا بولتن است دوستان من .
البته اداره مهاجرت امريكا كارهاي عجيب زياد كرده و اميدوارم كه اين حرف من باعث نا اميدي كساني كه تكميل مداركشون مربوط به قبل از عقب گرد ويزا بولتن بوده ، نشده باشه و شامل اون پنالتي زدن هاي معروف اداره مهاجرت بشن .Big Grin
[en]Category: F2B
PRIORITY DATE = OCTOBER 2003
APPROVAL NOTICE = JUNE 2008
CASE NUMMBER = YRV2012XXXXXX
CHOICE OF ADDRES AND AGENT = MARCH 2010
P3U AGENT UNIVERSAL = AUGUST 2010
تکمیل مدارک : FEB 2011
دریافت نامه مصاحبه: Jul 2012
مصاحبه: Aug 2012
محل مصاحبه: ایروان
تاریخ دریافت ویزا : یک ضرب Big Grin
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: minoo110 ، Kaveh90 ، frozen mind
(2011-01-01 ساعت 17:59)SAEED 60 نوشته:  دوستان عزيز با سلام به همه شما
ميدونم كه شما هم مثل من نگران اين پس رفت در ويزا بولتن هستيد به همين خاطر من حرف و حديث رو كنار گذاشتم و به يك وكيل مهاجرت در امريكا زنگ زدم و در رابطه با اين موضوع ازش سوال كردم و ايشان در جواب گفتند كه ملاك ويزا بولتن جديد است و اگر كساني هم وجود داشته باشند حتا كساني كه پرونده آنها قبل از به عقب رفتن ويزا بولتن تكميل شده است ، تا زمان كارنت مجدد همه چي فريز و متوقف خواهد شد .
البته اداره مهاجرت امريكا كارهاي عجيب زياد كرده و اميدوارم كه اين حرف من باعث نا اميدي كساني كه تكميل مداركشون مربوط به قبل از عقب گرد ويزا بولتن بوده ، نشده باشه و شامل اون پنالتي زدن هاي معروف اداره مهاجرت بشن .Big Grin

ولی از وقتی که عقب گرد داشته NVC هم چنان به من به موقع ایمیل داده و هم چنان داره پرونده ام رو بررسی می کنه! ازون موقع دو بار هم رکورد تلفن گویا عوض شده و پیشرفت مراحل کاریمو اعلام کرده....

Periority Date:sep 2005
Category: F2B

تکمیل پرونده : ۱۶ مارچ ٢٠١١
در انتظار وقت مصاحبه
پاسخ
تشکر کنندگان: minoo110 ، Kaveh90 ، frozen mind ، mmaloumi
(2011-01-01 ساعت 21:20)leily نوشته:  [quote='SAEED 60' pid='90883' dateline='1293888558']

ولی از وقتی که عقب گرد داشته NVC هم چنان به من به موقع ایمیل داده و هم چنان داره پرونده ام رو بررسی می کنه! ازون موقع دو بار هم رکورد تلفن گویا عوض شده و پیشرفت مراحل کاریمو اعلام کرده....

دقیقا در مورد من هم 2بار رکورد عوض شده و وقتی با افیسر صحبت کردم گفت زودتر از اون وقتی که میگه پرونده بررسی میشه(25 تا 30 روزه).نگران نباشید
پاسخ
تشکر کنندگان: minoo110 ، Kaveh90 ، frozen mind ، Toranj ، battosai
راستش من اين موضوع رو از طرف يك وكيل عنوان كردم .
من هم از خدامه كه ايجور باشه كه شما ميگيد ولي باز هم فكر ميكنم كه ويزا بولتن حرف اول و آخر رو ميزنه و اين نكته رو هم فراموش نكنيد ، وقتي به اين سادگي تاريخ سايت رو عوض ميكنن و اين حق رو براي خودشون قائل ميشن كه 2 سال همه چيز رو به عقب برگردونن ، عوض شدن پيام تلفني ، نبايد اهميت چنداني داشته باشه و بهش اميد بست .
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-01-01 ساعت 21:30)sasan_rock نوشته:  
(2011-01-01 ساعت 21:20)leily نوشته:  [quote='SAEED 60' pid='90883' dateline='1293888558']

دقیقا در مورد من هم 2بار رکورد عوض شده و وقتی با افیسر صحبت کردم گفت زودتر از اون وقتی که میگه پرونده بررسی میشه(25 تا 30 روزه).نگران نباشید
یه موضوع دیگه هم هست! NVC هر چی که باشه! دیگه دزد که نیست. می دونین از چند نفر تمام پولای لازم و گرفتن؟ پولایی که طبق قوانین شون اعتبارش فقط یه ساله...

Periority Date:sep 2005
Category: F2B

تکمیل پرونده : ۱۶ مارچ ٢٠١١
در انتظار وقت مصاحبه
پاسخ
تشکر کنندگان: rozollina ، Toranj ، frozen mind ، Farshid22
(2011-01-02 ساعت 00:41)SAEED 60 نوشته:  راستش من اين موضوع رو از طرف يك وكيل عنوان كردم .
من هم از خدامه كه ايجور باشه كه شما ميگيد ولي باز هم فكر ميكنم كه ويزا بولتن حرف اول و آخر رو ميزنه و اين نكته رو هم فراموش نكنيد ، وقتي به اين سادگي تاريخ سايت رو عوض ميكنن و اين حق رو براي خودشون قائل ميشن كه 2 سال همه چيز رو به عقب برگردونن ، عوض شدن پيام تلفني ، نبايد اهميت چنداني داشته باشه و بهش اميد بست .

دوست عزیز ،من و چند نفر از دوستان دیگر پرونده هامون تکمیل شده بود که ویزا بولتین به عقب برگشت ،در طول این مدت وقتی با nvc تماس میگرفتیم بعلت شلوغی زیاد سفارت گفتند که صبر کنید و حالا خودشان گفتن که jan 15 تماس بگیرید اگر غیر از این بود حتما اعلام میکردند که شما باید بیشتر ازین صبر کنید و شما چطور میگید که تغییر پیام تلفنی اهمیتی نداره؟!! این نشون میده که پرونده در جریان و داره پیش میره ، البته حرف شما هم مبتنی بر حرفی بوده که وکیل به شما زده که به نظر من حرف وکیل اهمیت چندانی نداره!! Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: Toranj ، frozen mind
(2011-01-02 ساعت 11:54)rozollina نوشته:  
(2011-01-02 ساعت 00:41)SAEED 60 نوشته:  راستش من اين موضوع رو از طرف يك وكيل عنوان كردم .

دوست عزیز ،من و چند نفر از دوستان دیگر پرونده هامون تکمیل شده بود که ویزا بولتین به عقب برگشت ،در طول این مدت وقتی با nvc تماس میگرفتیم بعلت شلوغی زیاد سفارت گفتند که صبر کنید و حالا خودشان گفتن که jan 15 تماس بگیرید اگر غیر از این بود حتما اعلام میکردند که شما باید بیشتر ازین صبر کنید و شما چطور میگید که تغییر پیام تلفنی اهمیتی نداره؟!! این نشون میده که پرونده در جریان و داره پیش میره ، البته حرف شما هم مبتنی بر حرفی بوده که وکیل به شما زده که به نظر من حرف وکیل اهمیت چندانی نداره!! Wink

گفتند 15 ژوئن كه ويزا بولتن جديد بياد ، ملاك ويزا بولتن است ، توي همه جا توي سايتش هم نوشته ، وقتي يك موضوع مستند هست چرا براش اگر و اما ميارين ؟
چيز ديگه هم گفتن ؟ ميگن شلوغه برا همين تاريخ هارو عقب بردن . اگر قرار باشه كارشون يه چيز باشه تاريخ مال خودش كه نميشه ! ايران نيست عزيزان من .

بگن زود كارتون درست ميشه ، اگر اعلام نشه شما اونجا رو با ايميل و نامه و تلفن بمباران ميكنيد ! اگر بگن ديرتر بعد اعلام بشه كه زودتر ، حرف بيربط زدن و ممكنه چون تلفن ها ركورد ميشه موجب دردسر بعدي براي اپراتور بشه ، منطقي ميگن صبر كنيد تا نيمه ماه بعد ( زمان حدودي اعلام بولتن جديد) هيچ كلمه ديگري هم نميگن . دقت كنيد : اگر نميگن ديرتر نيست نميگن الان هست ! ميگن صبر كنيد . پس صبر كنيد !

اميد اينه كه تو ماههاي بعد روال بولتن سرعت بگيره و مثل قبل بشه.
همه چي هم تكميل باشه ، تا زماني كه كيس شما طبق تاريخ كارنت نباشه ويزا صادر نخواهد شد. اين جمله رو شايد چند بار خوندم .

نميدونم چرا همه ما ها عادت كرديم الله بختكي باشيم ، خودمم همين جورما ، بايد يه كم روي خودمون كار كنيم تا منطقي باشيم نه بر حسب شانس و اينكه حالا مال ما اينجوره ، روش ما فرق داره ،
البته من بخيل نيستم ان شاءالله كار شما همه همين ماه درست بشه مال منم همينطور ، چون كيس منم چند ماهي بود كه كارنت شده بود و داشتم مداركمو تكميل ميكردم كه اينجوري شد . فقط ميگم اميد واهي نبنديم .
در ضمن فرم ها و پول ها منقضي نميشن ، ترا خدا بخونين نوشته هاي سايتو ، فقط اگر لازم باشه در زماني كه كيس شما كارنت شده و رفته براي مصاحبه بهتون ميگن مدارك بروز شده هم همراهتون باشه ، مثل مدارك مالياتي سال جديدش و قص علي هذا.
پاسخ
تشکر کنندگان: eamini1 ، frozen mind ، asrainman
(2011-01-02 ساعت 12:47)Blaze نوشته:  
(2011-01-02 ساعت 11:54)rozollina نوشته:  

گفتند 15 ژوئن كه ويزا بولتن جديد بياد ، ملاك ويزا بولتن است ، توي همه جا توي سايتش هم نوشته ، وقتي يك موضوع مستند هست چرا براش اگر و اما ميارين ؟
چيز ديگه هم گفتن ؟ ميگن شلوغه برا همين تاريخ هارو عقب بردن . اگر قرار باشه كارشون يه چيز باشه تاريخ مال خودش كه نميشه ! ايران نيست عزيزان من .

بگن زود كارتون درست ميشه ، اگر اعلام نشه شما اونجا رو با ايميل و نامه و تلفن بمباران ميكنيد ! اگر بگن ديرتر بعد اعلام بشه كه زودتر ، حرف بيربط زدن و ممكنه چون تلفن ها ركورد ميشه موجب دردسر بعدي براي اپراتور بشه ، منطقي ميگن صبر كنيد تا نيمه ماه بعد ( زمان حدودي اعلام بولتن جديد) هيچ كلمه ديگري هم نميگن . دقت كنيد : اگر نميگن ديرتر نيست نميگن الان هست ! ميگن صبر كنيد . پس صبر كنيد !

اميد اينه كه تو ماههاي بعد روال بولتن سرعت بگيره و مثل قبل بشه.
همه چي هم تكميل باشه ، تا زماني كه كيس شما طبق تاريخ كارنت نباشه ويزا صادر نخواهد شد. اين جمله رو شايد چند بار خوندم .

نميدونم چرا همه ما ها عادت كرديم الله بختكي باشيم ، خودمم همين جورما ، بايد يه كم روي خودمون كار كنيم تا منطقي باشيم نه بر حسب شانس و اينكه حالا مال ما اينجوره ، روش ما فرق داره ،
البته من بخيل نيستم ان شاءالله كار شما همه همين ماه درست بشه مال منم همينطور ، چون كيس منم چند ماهي بود كه كارنت شده بود و داشتم مداركمو تكميل ميكردم كه اينجوري شد . فقط ميگم اميد واهي نبنديم .
در ضمن فرم ها و پول ها منقضي نميشن ، ترا خدا بخونين نوشته هاي سايتو ، فقط اگر لازم باشه در زماني كه كيس شما كارنت شده و رفته براي مصاحبه بهتون ميگن مدارك بروز شده هم همراهتون باشه ، مثل مدارك مالياتي سال جديدش و قص علي هذا.

دوست عزيز من هم كاملا با شما موافقم . فقط خدا نكنه كه بخواي چيزي رو به كسي كه دوست نداره اون رو قبول كنه اشاره كني .
بايد منطقي بود و با تفكر خودمون براي كارهاي ان وي سي دليل درست نكنيم .
حالا هر كسي ميخواد به ويزا بولتن فكر نكنه . ميتونه منتظر بمونه .
[/en]