کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
به پارسی بودن خود افتخار کنید!
سلام خدمت همه ي مديران قدرت مند و البته ............ مخصوصا جناب user.
تو فرهنگ والا و تاپ غربي شما رسمه كه به مجرم اجازه دفاع ندن و سرشو ببرن؟ والا تو فرهنگ پايين ايراني ما اگه مجرمي 100تا قتلم كرده باشه ميتونه وكيل بگيره و از خودش دفاع كنه.حالا نمي دونم شما رو چه حسابي .....
نكته بعدي اينه كه مطمئنا افرادي مثله شما به تلويزيون ايران ايراد ميگيرن كه چرا همش بدي هاي امريكا يا غربو ميگن با چرا خوبي هارو نميگن.
برادر شما كه مدير جايي به اين كوچكي هستي يه طرفه كار مي كني.پس خدا پدر رئيس رسانه ملي رو بيامرزه.
ميشه لطف كنين بگين من مستقيما به كي توهين كردم؟ برام جالبه كه جناب اقاي usa.lover به اين واضحي به اعراب و تن صداشون توهين كردن اما مديراني مثله شما هيچ كاري انجام ندادن اما...........
البته جواب اين سوال كاملا واضحه.چون ايشون با شما تو يه جبهه بودن.بنده به شما توصيه اكيد دارم كه با اين فرهنگ و ادابي كه شما دارين و نمي تونين هم ازش جدا شين چون احيانن بيست و اندي ساله كه باهاش اجين شدين فكره غرب رو از كلتون بيرون كنين.چون مطمئنا به مشكل بر مي خورين.
ميدونم با اين حرفام شايد دوباره توسط شما و ديگر مديران محترم محروم شم اما مهم نيست.چون شما ميدونين كه براحتي ميشه يه عضويت ديگه بسازم.پس ازتون مي خوام كه اين كارو نكنين و بيانين يا بصورت خصوصي يا همين جا اين قضيه رو حل و فصل كنيم.
به اميد اينكه مردمي كه ادعاي زندگي در غرب رو دارن فقط يه قطره از دمكراسي اطلاع داشته باشن!!!!!!!!!!!!
تشکر کنندگان:
(2010-07-31 ساعت 01:57)hassanrouhi نوشته:  سلام خدمت همه ي مديران قدرت مند و البته ............ مخصوصا جناب user.
تو فرهنگ والا و تاپ غربي شما رسمه كه به مجرم اجازه دفاع ندن و سرشو ببرن؟ والا تو فرهنگ پايين ايراني ما اگه مجرمي 100تا قتلم كرده باشه ميتونه وكيل بگيره و از خودش دفاع كنه.حالا نمي دونم شما رو چه حسابي .....
نكته بعدي اينه كه مطمئنا افرادي مثله شما به تلويزيون ايران ايراد ميگيرن كه چرا همش بدي هاي امريكا يا غربو ميگن با چرا خوبي هارو نميگن.
برادر شما كه مدير جايي به اين كوچكي هستي يه طرفه كار مي كني.پس خدا پدر رئيس رسانه ملي رو بيامرزه.
ميشه لطف كنين بگين من مستقيما به كي توهين كردم؟ برام جالبه كه جناب اقاي usa.lover به اين واضحي به اعراب و تن صداشون توهين كردن اما مديراني مثله شما هيچ كاري انجام ندادن اما...........
البته جواب اين سوال كاملا واضحه.چون ايشون با شما تو يه جبهه بودن.بنده به شما توصيه اكيد دارم كه با اين فرهنگ و ادابي كه شما دارين و نمي تونين هم ازش جدا شين چون احيانن بيست و اندي ساله كه باهاش اجين شدين فكره غرب رو از كلتون بيرون كنين.چون مطمئنا به مشكل بر مي خورين.
ميدونم با اين حرفام شايد دوباره توسط شما و ديگر مديران محترم محروم شم اما مهم نيست.چون شما ميدونين كه براحتي ميشه يه عضويت ديگه بسازم.پس ازتون مي خوام كه اين كارو نكنين و بيانين يا بصورت خصوصي يا همين جا اين قضيه رو حل و فصل كنيم.
به اميد اينكه مردمي كه ادعاي زندگي در غرب رو دارن فقط يه قطره از دمكراسي اطلاع داشته باشن!!!!!!!!!!!!

دوست عزیز فقط یک موردی رو بگم ، در صورتی که کاربری بخاطر نقض قوانین محروم بشه و اکانت دیگری بسازه طبق قانون ممنوعیت مولتی اکانته بودن اکانت های دیگه اش هم بسته میشه.

این مورد رو میتونید از یکی دیگه از دوستانتون که 23 اکانت بسته شده داره بپرسید...
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: seravin
منم بالا گفتم كه اصلا دلم نمي خواد اين كارو كنم و اينم گفتم كه از جناب user تقاضا ميكنم كه اين مسله رو يا بصورت خصوصي يا همين جا بحث كنيم. بنده نه براي دعوا اينجا اومدم نه چيزه. هركي يه نظري داد و منم نظرمو گفتم.اما اينكه صرفا چون من مخالف نظر ايشون باشم يا انتقاد كنم دليل نميشه كه بگن محرومي يا چيزه ديگه.مهم هم نيست كه محروم كنن يا كلا تا 60نسل بعد منو محروم كنن مهم اينه كه چرا بعضي ها با اينكه سنگ غرب و فرهنگشونو به سينه ميزنن چرا از اولين نكات دموكراسي غرب بي اطلاع هستن.
در ضمن جناب اقاي صدراي عزيز فكر نمي كنم با تهديد كاري درست بشه. در ضمن اگر من يه اكانت ديگه باز كنم با اطلاعات متفاوت شما چطوري مي فهمين؟ گرچه فكر نمي كنم نيازي به اين كار باشه.
و يه چيزه ديگه اينه كه شما بايد بدونين كه بنده حتي كوچكترين نيازي به اين سايت ندارم و فقط صرفا اينجام كه تو بعضي از بحث ها شركت كنم و اگر لازم شد تو بعضي تاپيك ها تجربه ي دوساله خودم رو در سوئد به بچه ها منتقل كنم و فكر مي كنم تا حالا مفيد واقع شده باشم.چه بصورت خصوصي و چه در تاپيك ها.
در خاتمه هم از شما و ديگر مديران سايت كه باعث پربار شدن اين سايت تلاش ميكنن نهايت تشكر رو دارم و اميد وارم كه به ارزوهاشون برسن.
اگر ميشه هم خذف نكنين تا بصورت عادلانه به اين بحپ ادامه بديم و يا اگر فكر مي كنين كه جاش مناسب نيست به صلاح ديد خودتون يه تاپيكي ايجاد كنين و اونجا ادامه بديم تا شايد هر دو طرف بتونيم مشكلات رو مرتفع كنيم
تشکر کنندگان:
(2010-07-19 ساعت 00:07)hassanrouhi نوشته:  من تا حالا سابقه زندگي تو امريكا رو نداشتم ولي 2تا از دوستام تو امريكا زندگي مي كنن زياد راضي نبودن و يكيشون مي خواد براي ادامه تحصيل بره كانادا.
به فرض هم كه امريكا عين بهشت.اين دليل ميشه يكي انقدر تو وادي بي غيرتي پيش بره كه گذشته ي كشورشو ماله يكي ديگه بدونه؟
من دو سال سابقه تحصيل تو سوئد رو داشتم و الان هم چون از وضع مملكت راضي نيستم و در اولين فرصت اگه خدا بخواد دوباره بر ميگردم. اما اين به هيچ وجه دليل نمي شه كه يه ادم به اين راحتي وطنشو بفروشه.اونم معلوم نيس بابت چي.
متاسفم اينو ميگم.ولي اگه به همين شكل ادامه پيدا كنه فكر كنم خيلي ها حاظر بشن كه براي گرفتن ويزا امريكا ناموسشونو بفروشن.بعيدم نيست.الان كشور .بعدم .......
مطمئنا به خيلي هاشون بگي كه قصدت از امريكا رفتن چيه هيچ جواب منطقي نداره بده.فكر مي كنن واقعا امريكا عين فيلم هاي امريكن پاي هست.
اگه ما بگيم ميگن زيادي وطن پرستين.شما كه اونجايين بگين شايد قبول كنن.
فردا هم مي بيني كه بيشتراشون از رفتن پشيمون ميشن!!!!!!

دوست عزیز فکر کردم ممکنه شما توهینی که به کاربران کردید رو فراموش کرده بودید لازم دونستم بهتون متذکر بشم و دلیل محرومیتتون رو هم یادآوری کنم.
شما متاسفانه مفهوم دموکراسی رو بد متوجه شدید و فکر میکنید که هر کی به هر کسی توهین بکنه اگه بهش حرفی نزد یعنی دمکرات بودن و رعایت اصول دموکراسی.
خوشبختانه اینطوری نیست . و در همین آمریکا که به قول شما ماها داریم سنگش رو به سینه میزنیم و بهمون انگ وطن فروش و ناموس فروش رو زدید باید خدمتتون عرض کنم اگه همچین چیزی به کسی بگید میتونه شما رو نه تنها از یک فروم و به مدت یک هفته بلکه کلا از زندگی محرومتون کنه و کلی براتون سابقه ی بد ایجاد بشه.
این تهمت شما تهمت ساده ای نیست که به خودتون حق میدید و به جای عذر خواهی همچنان روی حرف خودتون هم پافشاری میکنید و اصرار به ادامه ی بحث دارید!!!!
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، User ، seravin ، frozen mind ، یه مهاجر ، b!ta ، aazitaa
خوب جناب lailiجان ميشه بگين من الان مستقيما به كي توهين كردم؟اخه دليله محروميتم توهين مستقيم به شخصي بود.ما كه تو اين هنوز توهين به شخصيو پيدا نكرديم.
در ضمن توصيه ميكنم شما يه بار ديگه اين تاپيكو كلا بخونين تا ببينين هم جبهه ايهاي شما توهين هاي بدتر از اين داشتن ........
به فرض مهال كه من مقصر باشم .ايا تو مملكت شما به متهم اجازه دفاع نمي دن؟ جالبه
تشکر کنندگان:
(2010-07-31 ساعت 09:55)hassanrouhi نوشته:  خوب جناب lailiجان ميشه بگين من الان مستقيما به كي توهين كردم؟اخه دليله محروميتم توهين مستقيم به شخصي بود.ما كه تو اين هنوز توهين به شخصيو پيدا نكرديم.
در ضمن توصيه ميكنم شما يه بار ديگه اين تاپيكو كلا بخونين تا ببينين هم جبهه ايهاي شما توهين هاي بدتر از اين داشتن ........
به فرض مهال كه من مقصر باشم .ايا تو مملكت شما به متهم اجازه دفاع نمي دن؟ جالبه

شما توهینی رو توهین تلقی میکنید که مستقیم باشه؟؟؟؟؟
مثلا اینکه شما وادی بی غیرتی رو به کسی که خودتون خوب میدونید کی بود نسبت میدید توهین نیست؟
یا اینکه در مورد فروش ناموس خیلیها صحبت میکنید این توهین نیست؟
شما به طرز زیرکانه ای به همه ی ماها لقب بی غیرت و وطن فروش و ناموس فروش دادید.....جالبه باز هم پافشاری و اصرار دارید که اینها توهین نیست!!!!

به هر حال به نظر میرسه شما از این بحث لذت میبرید و بر موضع خودتون پافشاری میکنید در اینصورت ادامه ی بحث رو لازم نمیدونم.
اگه قرار باشه این بحث ادامه پیدا کنه باید سعی بشه از دادن لقب و پیشداوری و قضاوت در مورد افراد خودداری کنیم .
در ضمن در این مملکت ما!!!! در اینمورد شما به فرض محال مقصر نیستید و صد در صد مقصرید......و باز هم در این مملکت ما!!!زمانی به متهم اجازه ی دفاع داده میشه که جرمش ثابت نشده باشه و مظنون باشه ولی در این کیس به خصوص مملکت ما اجازه ی دفاع به شما رو نمیده....ببخشید دیگه این مملکت اینجوریه و خیلی به همه زور میگه اصلا برای همین بهش میگن امپریالیسم جهانی.......Smile
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، User ، seravin ، frozen mind ، یه مهاجر ، b!ta ، aazitaa
جناب Hassanrouhi
سلام و متاسفم که باید به اطلاعتون برسونم با خواندن پست های جدید شما احساس کردم محرومیت شما کاملا به جا بوده است.

شما کاربرهای (usa.lover, User, Laili) را مستقیم و غیر مستقیم به وطن فروشی و ناموس فروشی متهم کردید و بدون اینکه حتا لحظه ای به نوشته های خود بیاندیشید همچنان سیل تهمت های بی پایه خود را نثار دیگر کاربران می کنید.

قضاوت مدیران این سایت صرفا بر اساس قوانین سایت است. قبلا لینک قوانین سایت را به شما اعلام کرده بودم. شما می دانید که چنانچه قوانین یک جامعه را زیر پا بگذارید محکوم هستید. قوانین این سایت صریحا بیان می کند توهین به دیگر کاربران و تهمت زدن ممنوع است. و بنده به عنوان یکی از مدیران این سایت (نه به عنوان کاربر سایت) اهل چانه زنی نیستم. چرا که قوانین مشخص و صریح است. (مانند این است که اگر از چراغ قرمز عبور کنید جریمه می شوید و پلیس هم از شما نمی پرسد چرا رد شدید.)

بنده اهل بحث و کل کل نیستم. این سایت هم محلی برای این جور بحث ها نیست. اگر این بحث ادامه یابد به تیم مدیریت ارجاع و در آنجا تصمیم گیری خواهد شد. که به احتمال زیاد نتیجه قفل شدن تاپیک و حذف آن پس از مدتی است.
پس بدون توهین به دیگران نظر خود را بیان کنید.
متشکرم.
User
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، laili ، seravin ، یه مهاجر ، b!ta ، aazitaa
(2010-07-31 ساعت 02:37)hassanrouhi نوشته:  در ضمن جناب اقاي صدراي عزيز فكر نمي كنم با تهديد كاري درست بشه. در ضمن اگر من يه اكانت ديگه باز كنم با اطلاعات متفاوت شما چطوري مي فهمين؟ گرچه فكر نمي كنم نيازي به اين كار باشه.

یه مشکلی که ماها داریم اینه که فکر می کنیم دیگران ببو گلابی هستند و ما عقل کل و باهوش و زیرک . اگر ماها بدونیم همونقدری که خودمون باهوش هستیم دیگران هم ذره ای کمتر و یا شاید بیشتر هوش دارند و یا ابزار و امکاناتی در اختیار دارند که تا فیها خالدون طرف رو هم در بیارند دیگه به خودمون اجازه نمیدیم فکر کنیم میتونیم سر عالم و آدم رو کلاه بگذاریم.

بهرحال امتحانش مجانیست و من بیکار خدمت شما هستم تا با هم امتحان کنیم که آیا کسی می فهمه یا نه.
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان:
با توجه به مطالب این تاپیک خیلی سخته که به پارسی بودن خودمون افتخار کنیم! چون هرجا چند تا پارسی دور هم جمع بشن همیشه دو نفر توشون پیدا میشه که جمع رو بهم بزنه! Tongue
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، laili ، یه مهاجر ، kianoush ، hassanrouhi ، User ، b!ta ، aazitaa
دقيقا عزيز .اين خيلي بده كه همه فكر كنن كه خودشون زرنگنو بقيه ببو گلابي هستن. ولي برادر من مي تونم از سيستم برادرم بيام نت و با ادرس ايميل و كلا اطلاعات ديگه بيام بالا مطمئنم شما متوجه نمي شين.تاكيد مي كنم با سيستم ديگه اي ميام. گرچه واقعا نيازي به اين جنگ و دعوا نيست . در ضمن اگه شما مدير يه شركت عظيمي بشين ............. خدا ميدونه چي رو به كي بده...
بگذريم من هنوز جواب سوالمو نگرفتم.البته من كه گفتم كه فرض كنيم من مقصر. تو فرهنگ تاپ شما به مجرم اجازه دفاع نمي دن؟ تو كشور عقب افتاده اي مثله ايران كه عبدالمالك اجازه دفاع داده شد با اينكه حكمش تابلو بود.
حالا تو غرب شما ها اين اجازه داده نمي شه؟
صدره جان به شما هم توصيه مي كنم كه دست از اهديد كردن برداريد.چون هيچ چيزي درست نمي شه . و مي خوام كه با همكاري همديگه اين سو تفاهم رو حل كنيم.
تشکر کنندگان:
تاپیک باز شد.

لطفا در نوشته های خود توهین نکنید و قوانین و مصالح مهاجرسرا را در نظر بگیرید.
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان: یه مهاجر ، hassanrouhi ، frozen mind ، laili ، aazitaa
(2010-07-21 ساعت 18:35)babak2010 نوشته:  
(2010-07-21 ساعت 16:19)@Š!M نوشته:  
(2010-07-21 ساعت 09:19)babak2010 نوشته:  اما معنویات یا تکامل ذهنی انسانها ان چیزی نیست که شما فکر میکنید ! بلکه رشد شعور و آگاهیهای انسانهای مسئول در کشورهای توسعه یافته در درک نتایج تحمیل فقر ، بهره کشی ، استثمار بر کشورها و انسانهای ضعیف و محروم و تلاش برای پایان دادن بر این دوره دردناک خواهد بود .
کشورهای ثروتمند سرمایه داری غربی اکنون به این نتیجه رسیده اند که باید برای رهایی از اینهمه بحران اندکی از بهره کشیهای بیرحمانه نسبت به دیگر انسانهای ساکن بر کره خاکی بکاهند ، که اقدامات آقای اوباما (رییس جمهور ایالات متحده ) در تایید طرح بیمه های تکمیلی برای نیاز مندان در داخل امریکا ( برای ۵۰ میلیون نفر ) و نیز حمایت از طرح صندوق بین المللی پول برای حمایت و پشتیبانی از طرحهای کشاورزی زیر ساختی کشورهای توسعه نیافته برای مبارزه با فقر از این دست میباشد .
بابک جان منم که همین رو از اول گفتم Winkو شما همچنان اصرار داشتی غربیها از تاریخ درس نگرفتن .من میگم اشتباهات گذشتگان هر ملتی رو نمیشه به پای الانشون نوشت.نمیشه گفت چون فلان پادشاه این کشور هزار سال پیش این کارو کرده پس این کشور دشمن قسم خورده ابدی ماست ......انسان در طی زمان دچار تحول و تکامل میشه که اگه اینطور نبود با پیشرفتهای چشمگیر در زمینه ابزار و ادوات جنگی تابحال نسل انسان منقرض میشد(اگه قرار بود مثل گذشته انسانها با هم می جنگیدن)
حالا اگه این حرف از نظر شما غیرمنطقی میاد که دیگه من هیچ نظری ندارم

شاد باشین
من بارها توضیحات کاملی در این مورد برای شما نگاشتم که اگر با دقت و فراصت آنها را مطالعه بفرمایید حتما پی به معنا و مقصود اصلی مطالبم خواهید برد .
من نوشتم ( کشورهای ثروتمند سرمایه داری غربی اکنون به این نتیجه رسیده اند که باید برای رهایی از اینهمه بحران اندکی از بهره کشیهای بیرحمانه نسبت به دیگر انسانهای ساکن بر کره خاکی {{ بکاهند }} ) یعنی کم کنند نه پایان عصر بهره کشی !
گفتم نظام سرمایه داری جهانی هنوز بر همان سیستم حرکت میکند اما اکنون به دلائل گفته شده دیگر توان تحمل پرداخت هزینه های امنیتی و اجتماعی اقتصادی و سیاسی و حتی نظامی را برای مبارزه با مهاجرت های غیر قانونی ، تروریسم ، قاچاق مواد مخدر ، قاچاق انسان ( که با سو استفاده های جنسی از زنان و کودکان کشورهای فقیر آنان را به روسپی خانه ها فروخته و باند های جنایت کار سازمان یافته از آنها برای ترانزیت مواد مخدر استفاده میکنند که در نهایت آنها به بمب های ساعتی ایدز و جنایت برای همه مردم کره زمین تبدیل میشوند ) در ابعاد جهانی را رفته رفته از دست میدهند .
بنابراین ، این خوش باوری شما تنها میتواند ناشی از نیت پاک شما نسبت به وقایع جاری در جهان واقعی باشد .اما در عمل میبینید که تضادها بین انسانها و جوامع و کشورهای فقیر و غنی یا پیشرفته و عقب نگهداشته شده و یا کشورهای شمال و جنوب که خودشان میگویند نه تنها حل نشده بلکه گسترش کمی و نسبی هم پیدا نموده است .
چنانچه نسبت به گفته های من شک دارید میتوانید به آمارها و اطلاعات سازمان ملل متحد که هر ساله به عنوان پیش فرض برنامه های مبارزه و جلوگیری و پیشگیری از بحران جهانی گسترش ایدز ، تروریست ، و مهاجرت های گسترده از کشورهای فقیر یا بحرانی به کشورهای توسعه یافته منتشر میشود رجوع بفرمایید .
با احترام بابک ۲۰۱۰

ظاهرا شما همچنان اصرار دارین با موچین یکی دو کلمه رو از متن دیگران در بیارین تا حرف خودتون رو به کرسی بشونین بنابراین ادامه بحث با شما فایده ای نداره..............البته من سواد و دانائی ام به اندازه شما نیست ولی با همین بیسوادی معنی کلمه کاهش رو میدونم ولی بار تشکر میکنم از صبوری شما برای اموزش ..فقط یه نکته کوچیک نیاز به یاداوری داشت اصولا کلمه کاهش یا افزایش به مفهوم تغییر میباشد و منم دقیقا گفتم که همه کشورا در ورای تاریخ تغییر کردن پس لطفا دنبال اشتباهات ملالغطی نباشینWink و بقول فرمایش خودتون با فراصت مطالعه کنین پستها رو

بله من ترجیح میدم آدم خوش باوری باشم تا اینکه جنگ طلب و کینه ای باشم و به همه به دیده ظن و تردید نگاه کنم و همه رو محکوم کنم و یه سره ناله کنم که مسئول بدبختی ما این و آن هستن وگرنه ما که بهترین بودیم درخشان ترین تاریخ رو داشتیم مگه میشه که اینجوری به فلاکت بیفتیم غیر از اینکه توطئه ای در کار بوده باشه.....ایدز و بدبختی و جنگهای داخلی و همه نکبتی که بعضی از کشورای افریقائی و امریکای جنوبی توش گیر کردن هم حیله غربه .اصلا ویروس ایدز رو همین استعمارگران در بین کشورای فقیر پخش کردن ..........خود افریقائی ها که اصلا نقشی ندارن اصلا هیچ زن ایدزی در افریقا با خونسردی سالی یه بچه ایدزی تحویل دنیا نمیده و به بدبختی های دنیا اضافه نمیکنه....همش اینا از غرب بهشون دیکته میشه که شما هر سال زایمان داشته باشین،شما از ما اسلحه بخرین و به جون هم بیفتین و...... اصلا این گروه های داوطلب هم که ظاهرا برای کمک و اموزش و افزایش سطح شعور این افراد میرن بجای اموزش کنترل جمعیت و ارائه خدمات درمانی رایگان و............بیشتر اینا رو فریب میدن تا بیشتر در باتلاق بدبختی گیر کنن

علت مهاجرت مردم کشورای فقیر هم اصلا وضع نابسنامان کشورشون نیست از توطئه کشورای پیشرفته برای دزدیدن این همه جمعیت جدید و پذیرش اونا در کشورای خودشون با هزار و یک مشکلی که خیلی از این مهاجرا ایجاد میکنن.کلا غرب سرش درد میکنه عاشق و شیفته مردم شرقه و بهشون التماس میکنه بیاین به بهشت ما...یا اینکه همه مهاجرا نخبه هستن و برای غرب مفیدن و غرب ازشون استفاده میکنه؟؟؟ نه دوست عزیز بیشتر مهاجرا خیلی بیشتر از اونی که مفید باشن به کشور میزبان ضرر میرسونن

شما درست می فرمائین ..حق با شماست ...همه دشمن هستن همه اخ هستن همه توطئه گر و فرصت طلب هستن....تضاد بین شرق و غرب و کشورای فقیر و غنی هم تقصیر کشورای پیشرفته ست شما درست می فرمائین....شماها هم بشینین و هر روز این صحبتها رو به همه دنیا بگین مطمئن باشین فرداش ایران گلستان میشه ،همونجور که هر روز و هر روز داره با این طرزفکرای زیبا میشه چون شما دشمنا رو شناسائی کردین رسواشون کردین و نهایتا حقتون رو ازشون می گیرین

ضمنا من هنوز منتظر پاسخ شما درباره اون پیام نه چندان خصوصی تون هستم!!! همون پیامی که از بین 12 13 مدیر حاضر تالار فقط برای بنده و همزمان سه نفر از کاربران دیگه ای که از پستهای شما تشکر میکردن فرستادین....با این پیشداوری به چی می خواستین برسین؟ شما که حرف از پارتی بازی بین مدیران میزنین چرا اینجوری بدون اطمینان از اینکه پستها از طرف کی حذف شده بود به من تهمت زدین و اقدام به یارکشی در بین کاربران و بدبین کردن این افراد نسبت به من کردین؟
تشکر کنندگان: kianoush ، b!ta ، seravin ، laili ، shahram1347
ما كه از اولم گفتيم قصد دعوا نداريم.اما يعضي ها با استفاده از قدرتي كه اينجا دارن قصد سو استفاده رو دارن.
به هر حال ترجيح ميدم خودم پاپيش بگذارم و ميگم كه قبول كردم كه زيادي رفتم.
اما هنوزم رو حرفم هستم كه به هيچ كس توهين مستقيم نكردم و اگرم كرده باشم بايد بهم فرصت دفاع كردن داده ميشد كه ايشالا از اين به بعد مديران محترم اين نكته رو رعايت كنن تا بتونيم فضاي عادلانه تري داشته باشيم.
ارزوي موفقيت براي همه
تشکر کنندگان: frozen mind
(2010-07-31 ساعت 14:29)hassanrouhi نوشته:  ما كه از اولم گفتيم قصد دعوا نداريم.اما يعضي ها با استفاده از قدرتي كه اينجا دارن قصد سو استفاده رو دارن.
به هر حال ترجيح ميدم خودم پاپيش بگذارم و ميگم كه قبول كردم كه زيادي رفتم.
اما هنوزم رو حرفم هستم كه به هيچ كس توهين مستقيم نكردم و اگرم كرده باشم بايد بهم فرصت دفاع كردن داده ميشد كه ايشالا از اين به بعد مديران محترم اين نكته رو رعايت كنن تا بتونيم فضاي عادلانه تري داشته باشيم.
ارزوي موفقيت براي همه

این که همه به من میگن قصد سو انتفاده از قدرت داری رو دیگه برام امر عادی ای شده . میدونید وقتی یک جایی بخوای قانون رو اجرا کنی میشی سوانتفاده گر از قدرتت ، مهم نیست.
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان: hassanrouhi
حالا من كاري ندارم ديگران به شما گفتن يا نه. ولي در مورد خودم ميدونم كه اولا من به شما نگفتم به user گفتم. كلا منظورم اين بود كه شما يا هر مدير ديگه مي خواين كسيو جريمه كنين يه فرصت دفاع بدين و بعد قانونو اجرا كنين؟ اين حرف بديه؟ به نظر من كه منطقيه كه اگر كسي تابلو ترين قانون شكني رو داشته باشه بايد بهش فرصت دفاع بدن.نه اينكه يهو قصاص كنن؟ اگه اشتباه ميكنم خوب بگين تا شايد تجديد نظر تو فكرم داشته باشم
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان