کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهاجرت به نیوزلند و راه های آن
(2013-07-28 ساعت 13:28)maryam.s نوشته:  سلام و البته خسته نباشید که سوالات جواب میدید
همسر من کارشناسی حسابداری با ده سال سابقه بیمه و سی سال
و من کارشناسی گرافیک با دو سال سابقه بیمه سی و دو سال
آیلتس هر دو 6
برای کانادا میتونیم اقدام کنیم .میخام بدونم برای نیوزلند و استرالیا میشه و ایا پروسه این کشور به اندازه فدرال طول میکشه ؟ مثلا چند سال

با تشکر فراوان از شما
سلام
در صورتی می توانید برای استرالیا اقدام کنید که یا شما و یا همسر شما ایلتس 7 در هر 4 باند داشته باشید .
برای نیوزلند هم هر دوی شما باید ایلتس 6.5 داشته باشید تا بتوانید امتیاز لازم را کسب کنید .
برای کانادا هم که فعلا فدرال رشته حسابداری و گرافیک نمی گیرد مگر اینکه برای کبک اقدام کنید که در این صورت نیاز به مدرک زبان فرانسه(تف) خواهید داشت.
با ارزوی موفقیت برای همه
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، nora ، Hejrat
من یک سوالی داشتم
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام و تشکر از مطالب خوبتون . من تمام صفحات رو خوندم . چیزی راجع به مهاجرت از روش سرمایه گزاری ندیدم . البته سایت اداره مهاجرت نیوزلند را کمی مطالعه کردم . اگه ممکنه برای اینکه ابهاماتم بر طرف بشه به سوالاتم جواب بدید . همسرم 40 ساله ، مهندس عمران با حدود 16 سال سابقه بیمه ، مدیر عامل و رئیس هیت مدیره یک شرکت ساختمانی هستند . سوابق کاری ایشان از نظر تخصص و قراردادها و پروژه هایی که انجام داده اند بی نقص است . خودم لیسانس ریاضی و کارمند دولت هستم . دو دختر 16 و 14 ساله داریم . سرمایه منقول و غیر منقول حدود یک میلیارد و 900 میلیون تومان داریم . تا حدودی میتونیم انگلیسی صحبت کنیم ولی مدرک زبان نداریم . در روش سرمایه گزاری :
1- چقدر سرمایه باید داشته باشیم ؟
2- چه مبلغی باید به نیوزلند و به چه ترتیبی باید منتقل شود ؟
3- برای گرفتن سیتیزن حداقل مدت حضور در نیوزلند چقدر است ؟
4- آیا مدرک زبان لازم است ؟
ممنون از توجه شما در بذل بی دریغ اطلاعات مفیدتون .
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader
(2013-08-10 ساعت 15:40)نازنین 2013 نوشته:  با سلام و تشکر از مطالب خوبتون . من تمام صفحات رو خوندم . چیزی راجع به مهاجرت از روش سرمایه گزاری ندیدم . البته سایت اداره مهاجرت نیوزلند را کمی مطالعه کردم . اگه ممکنه برای اینکه ابهاماتم بر طرف بشه به سوالاتم جواب بدید . همسرم 40 ساله ، مهندس عمران با حدود 16 سال سابقه بیمه ، مدیر عامل و رئیس هیت مدیره یک شرکت ساختمانی هستند . سوابق کاری ایشان از نظر تخصص و قراردادها و پروژه هایی که انجام داده اند بی نقص است . خودم لیسانس ریاضی و کارمند دولت هستم . دو دختر 16 و 14 ساله داریم . سرمایه منقول و غیر منقول حدود یک میلیارد و 900 میلیون تومان داریم . تا حدودی میتونیم انگلیسی صحبت کنیم ولی مدرک زبان نداریم . در روش سرمایه گزاری :
1- چقدر سرمایه باید داشته باشیم ؟
2- چه مبلغی باید به نیوزلند و به چه ترتیبی باید منتقل شود ؟
3- برای گرفتن سیتیزن حداقل مدت حضور در نیوزلند چقدر است ؟
4- آیا مدرک زبان لازم است ؟
ممنون از توجه شما در بذل بی دریغ اطلاعات مفیدتون .
سلام
برای اقدام از طریق سرمایه گذاری حداقل باید 2.5 میلیون دلار داشته باشید که از این میزان باید مبلغ 1.5 میلیون دلار را در نیوزلند سرمایه گذاری کنید با توجه به دلار بیش از 2500 تومان است شما باید سرمایه ایی بالغ بر 6.25 میلیارد داشته باشید و مبلغی نزدیک به 3.8 میلیارد تومان در نیوزلند سرمایه گذاری کنید .
برای سیتیزن گرفتن از نیوزلند حداقل به 5 سال اقامت در این کشور احتیاج دارید .
اما در صورتی که هم شما و هم همسر شما ایلتس 6.5 بگیرید می توانید برای مهاجرت تخصص نیوزلند اقدام کنید که در پست زیر می توانید اطلاعات مناسبی پیدا کنید .ولی شرط ان این است که هر دو ابتدا ایلتس 6.5 بگیرید و بعد از ان می توانید اقدام کنید .
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: Hejrat ، sjd
(2011-08-22 ساعت 16:44)ParsTrader نوشته:  
(2011-08-22 ساعت 15:26)robinhood_south نوشته:  سلام خسته نباشید ممنون از نوشته های خوبتون
من 30 سالمه. ترم 3 کارشناسی ارشد صنایع از دانشگاه ازاد تهران جنوب هستم. لیسانسم رو هم سال 82 با معدل 14.10 از همین دانشگاه گرفتم. 6 سال هم سابقه کار مرتبط دارم.
از 6 ماه دیگه میرم دنبال ایلتس (بعد ترم) فکر میکنید می تونم در مهاجرت به نیوزیلند موفق باشم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام
دوست عزیز اگر شما به خودتون زحمت کمی مطالعه را میدادید در صفحه اول پست 6 من رشته هایی که از ایران می تونند اقدام کنند را نوشتم
با مهندسی صنایع نمی توان از ایران اقدام کرد مگر اینکه پیشنهاد کاری از نیوزیلند داشته باشید که بدست اوردن ان از ایران بسیار دشوار است .
بنابراین بهتر است به فکر کشور دیگری باشید

با ارزوی موفقیت برای شما

تو لیست شما مهندسی صنایع هست
توی لیست خود سایت مهاجرت هم به عنوان long term هست
چرا می گین نمی شه؟؟
پاسخ
(2013-08-28 ساعت 16:25)estranged نوشته:  
(2011-08-22 ساعت 16:44)ParsTrader نوشته:  
(2011-08-22 ساعت 15:26)robinhood_south نوشته:  سلام خسته نباشید ممنون از نوشته های خوبتون
من 30 سالمه. ترم 3 کارشناسی ارشد صنایع از دانشگاه ازاد تهران جنوب هستم. لیسانسم رو هم سال 82 با معدل 14.10 از همین دانشگاه گرفتم. 6 سال هم سابقه کار مرتبط دارم.
از 6 ماه دیگه میرم دنبال ایلتس (بعد ترم) فکر میکنید می تونم در مهاجرت به نیوزیلند موفق باشم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام
دوست عزیز اگر شما به خودتون زحمت کمی مطالعه را میدادید در صفحه اول پست 6 من رشته هایی که از ایران می تونند اقدام کنند را نوشتم
با مهندسی صنایع نمی توان از ایران اقدام کرد مگر اینکه پیشنهاد کاری از نیوزیلند داشته باشید که بدست اوردن ان از ایران بسیار دشوار است .
بنابراین بهتر است به فکر کشور دیگری باشید

با ارزوی موفقیت برای شما

تو لیست شما مهندسی صنایع هست
توی لیست خود سایت مهاجرت هم به عنوان long term هست
چرا می گین نمی شه؟؟
سلام
شما تاریخ پست را نگاه کنید . ان موقع نمیشد . اما الان میشه . که من لیست را هم اپدیت کردم.البته الان نیوزلند فقط افرادی که بالای 140 امتیاز داشته باشند را از پول خارج می کند و افرادی که امتیاز انها بین 100 تا 140 می باشد می توانند اپلای کنند اما در حال حاظر از پول خارج نمی شوند . نحوه محاسبه امتیازها هم در همان پست موجود است.
با ارزوی موفقیت برای همه
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، estranged ، sjd
[
سلام
خيلي ممنون بابت راهنمايي
من يك كم سردر گم هستم چون جواب سئوالهای زیر رو پیدا نمی کنم:
1) شما گفتین اگه امتیاز زیر 140 باشه از پول خارج نمی شه، امتیاز من در صورتی که زبان را بگیرم و مدرک را تائید کنم 110 است، اگه دو سال دیگه حساب کنم 115 می شه ( سابقه کارم زیادتر میشه)
. با این اوصاف آیا اقدام کنم یا ؟؟؟
2) اگر امتیاز کمتر از 140 باشه فرقی داره که 110 یا 105 یا 115 باشه؟
3) آیا باید اول مدرک زبان ( نرمه ایلتس 5/6) را داشته باشی بعد برای تائید مدرک اقدام کنی؟
4) تائید مدارک مهندسی از طریقه کدوم سازمان انجام می گیره، چه مدارکی و مستنداتی لازم هست و هزینه اش چقدر هست؟
4) آیا باید اول مدرک زبان را داشته باشی بعد فرم مهاجرت را پر کنی؟
پیشاپیش از راهنمایی شما تشکر می کنم
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، دخت گیلان
(2013-08-31 ساعت 14:26)estranged نوشته:  [
سلام
خيلي ممنون بابت راهنمايي
من يك كم سردر گم هستم چون جواب سئوالهای زیر رو پیدا نمی کنم:
1) شما گفتین اگه امتیاز زیر 140 باشه از پول خارج نمی شه، امتیاز من در صورتی که زبان را بگیرم و مدرک را تائید کنم 110 است، اگه دو سال دیگه حساب کنم 115 می شه ( سابقه کارم زیادتر میشه)
. با این اوصاف آیا اقدام کنم یا ؟؟؟
2) اگر امتیاز کمتر از 140 باشه فرقی داره که 110 یا 105 یا 115 باشه؟
3) آیا باید اول مدرک زبان ( نرمه ایلتس 5/6) را داشته باشی بعد برای تائید مدرک اقدام کنی؟
4) تائید مدارک مهندسی از طریقه کدوم سازمان انجام می گیره، چه مدارکی و مستنداتی لازم هست و هزینه اش چقدر هست؟
5) آیا باید اول مدرک زبان را داشته باشی بعد فرم مهاجرت را پر کنی؟
پیشاپیش از راهنمایی شما تشکر می کنم
سلام
1-خیر
2-با توجه به شرایط فعلی خیر
3-بستگی به رشته داره
4- بستگی به رشته مهندسی داره ولی سازمانهای رجیستر کننده برای کل رشته ها در این لینک معرفی شده اند.
5) بله حتما باید مدرک زبان بگیرید
نمیدونم رشته مهندسی شما چی هست اما پیشنهادم اینه که به فکر استرالیا هم باشید الان استرالیا شرایط اسانتری داره و اقدام از طریق استرالیا منطقی تر هست.
با ارزوی موفقیت برای همه
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، estranged
شوهر من سه روزه که از طریق ویزای تحصیلی به نیوزلند مهاجرت کرده.می خواستم کمکم کنید تا ببینم از چه طریق هر چه سریع تر می تونم من هم به عنوان همراه ویزا بگیرم و پیشش برم.لطفا حتما راهنماییم کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-08-31 ساعت 21:50)mahsa.t.t.y نوشته:  شوهر من سه روزه که از طریق ویزای تحصیلی به نیوزلند مهاجرت کرده.می خواستم کمکم کنید تا ببینم از چه طریق هر چه سریع تر می تونم من هم به عنوان همراه ویزا بگیرم و پیشش برم.لطفا حتما راهنماییم کنید

در صورت متاهل بودن به همسر فرد دانشجو هم ویزا میدهند.مگر زمان درخواست برای شما هم درخواست ویزا نکرده بود؟
الان هم قاعدتا باید بشه .ایشون باید فرمهای مربوطه رو پر کنه و برای شما از اداره مهاجرت درخواست ویزا بده
پاسخ
(2013-09-01 ساعت 07:51)gbtm نوشته:  
(2013-08-31 ساعت 21:50)mahsa.t.t.y نوشته:  شوهر من سه روزه که از طریق ویزای تحصیلی به نیوزلند مهاجرت کرده.می خواستم کمکم کنید تا ببینم از چه طریق هر چه سریع تر می تونم من هم به عنوان همراه ویزا بگیرم و پیشش برم.لطفا حتما راهنماییم کنید

در صورت متاهل بودن به همسر فرد دانشجو هم ویزا میدهند.مگر زمان درخواست برای شما هم درخواست ویزا نکرده بود؟
الان هم قاعدتا باید بشه .ایشون باید فرمهای مربوطه رو پر کنه و برای شما از اداره مهاجرت درخواست ویزا بده

نه به من گفت با هم نمیشه بریم.من باید برم بعدا برای تو درخواست کنم.اگه اطلاعات کاملی در این رابطه دارید محبت کنید بهم بدید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-09-01 ساعت 14:42)mahsa.t.t.y نوشته:  

نه به من گفت با هم نمیشه بریم.من باید برم بعدا برای تو درخواست کنم.اگه اطلاعات کاملی در این رابطه دارید محبت کنید بهم بدید

خیلی بعید میدونم اینطوری باشه. در مورد استرالیا صد در صد مطمینم که اینطور نیست
حتی اگر اینطور هم باشه از ایشون بخواهید فرمهای مربوطه رو پر کند و برای شما هم درخواست ویزا بدهد
در مورد استرالیا پس از هر اقدام ویزا میتونید با داشتن شماره مربوطه (TFN) پیشرفت کار را انلاین چک کنید
خودتون هم برای اینکه اطلاعاتتون به روز باشه مرتب وبسایت اداره مهاجرت رو چک کنید
اینجا دوستان مقیم نیوزلند زیاد نیستند منم استرالیا هستم
نهایتا با یک مشاور /وکیل مهاجرت هم صحبت کنید بد نیست فوقش هزینه مشاوره رو میپردازید(بدون اینکه لازم باشه قرارداد ببندید)
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، kasrafo ، sjd
(2013-09-01 ساعت 15:39)gbtm نوشته:  
(2013-09-01 ساعت 14:42)mahsa.t.t.y نوشته:  

خیلی بعید میدونم اینطوری باشه. در مورد استرالیا صد در صد مطمینم که اینطور نیست
حتی اگر اینطور هم باشه از ایشون بخواهید فرمهای مربوطه رو پر کند و برای شما هم درخواست ویزا بدهد
در مورد استرالیا پس از هر اقدام ویزا میتونید با داشتن شماره مربوطه (TFN) پیشرفت کار را انلاین چک کنید
خودتون هم برای اینکه اطلاعاتتون به روز باشه مرتب وبسایت اداره مهاجرت رو چک کنید
اینجا دوستان مقیم نیوزلند زیاد نیستند منم استرالیا هستم
نهایتا با یک مشاور /وکیل مهاجرت هم صحبت کنید بد نیست فوقش هزینه مشاوره رو میپردازید(بدون اینکه لازم باشه قرارداد ببندید)

ممنون. حتما این کارو می کنم...
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm
با سلام . من 46 سالمه و میخوام برای دوره زبان برم نیوزیلند اما میگن نمیشه. هیچ راهی وجود نداره؟ کسی میتونه جواب منو بده؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز
من و همسرم 29 سالمونه و هر دو آیلتس 6.5 داریم همسرم لیسانس مکانیک داره و 6 سال سابقه کار تو شرکت نفت داره.من هم 2 سال سابقه کار با بیمه دارم و رشته تحصیلیم هم مهندسی کامپیوتر هست آیا امتیاز ما بیشتر از 140 میشه؟اگه امتیازمون 140 بشه چند وقت طول میکشه که کار مهاجرتمون درست بشه.ممنون میشم راهنماییم کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان