کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهاجرت به نیوزلند و راه های آن
اخه من نمیدونم سابقه کار اینجا ب چ درد اونجا میخوره ؟ چ کوفت زهرماری ک نمیتونم بخاطر سابقه جایی برم
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، msar
مدیریت مالی که در لیست نوشته شده شامل مدیر موسسه مالی مثل رییس بانک هم میشه ؟
ممنون میشم پاسخ بدین
خداوندا دستهايم خالي است ودلم غرق در آرزوها ,يا به قدرت بيكرانت دستانم را توانا گردان يا دلم را ازآرزوهاي دست نيافتني خالي كن .
[font=Impact]كوروش بزرگ[/font]

پاسخ
البته finance شامل چندین رشته میشه یکیش بانک ورکر و حسابدار و ... میباسد
خداوندا دستهايم خالي است ودلم غرق در آرزوها ,يا به قدرت بيكرانت دستانم را توانا گردان يا دلم را ازآرزوهاي دست نيافتني خالي كن .
[font=Impact]كوروش بزرگ[/font]

پاسخ
تشکر کنندگان: ofrfar ، taherifar ، msar
دوستان برای من اخیرا دعوتنامه برای SMC اومده. برای مدرک لیسانسم که مهندسی عمران از دانشگاه تبریز بود اسسمنت خواستند چون من از bonus point مدرک و سابقه کارم استفاده کردم. چندجا خوندم که مدرک مهندسی ما رو لیسانس اسس میکنند و لیسانس مهندسی اسس نمیکنند. کسی تجربه ای در این مورد داره؟ میخواستم اگر نمیشه الکی هزینه نکنم. با تشکر
پاسخ
سلام دارای 14 سال سابقه کار تو رشته فنی هستم در ضمینه هیدرولیک و پنوماتیک و ساخت دستگاه های صنعتی مختلف از جمله صنعت پلاستیک سبمان خودرو سازی لبنیات و .. و همچنین تعمیرات مختلف زبان ایلتس 7 و فوق دیپلم برق و چند مورد ثبت اختراع به تازگی نامزد کردم و ایشون مدت 9 ساله نیوزلند زندگی و اونجا درس خوانده و تا چند ماه آینده سیتی زن میشه و مجبورم شغل ایران رو بزنم و دلم رو به دریا بزنم و اونجا کاری واسه خودم دست و پا کنم . خیلی نگران موضوع هستم که به راحتی شغل مناسب پیدا نکنم . در ضمینه کار هیدرولیک بصورت تجربی و همچنین شرکت در سمینار های مختلف تجربه خوبی دارم ولی مدرک معتبری ندارم . برای گرفتن کار خوب باید حتما دنبال تکمیل و گرفتن مدرک باشم یا اینکه سابقه کار واسم کافیه ؟ لطفا راهنمایی کنید
پاسخ
با درود و ادب خدمت تمام دوستان
درصورت امکان کسی منو راهنمایی کنه .تو قسمت محاسبه امتیاز برای نیوزلند از روش تخصص گیج میشم.مخصوصا اون قسمتهای امتیاز اضافی رو نمیدونم شاملم میشه یا برای کسانی است که در نیوزلند سابقه کار دارند.
من 36سالمه و فوق دیپلم برق کنترل ابزاردقیق از دانشگاه صنعت نفت دارم.بعدش دوسال خوندم و از دانشگاه دولتی شیراز در رشته مهندسی کاربردی برق الکترونیک کارشناسی ناپیوسته گرفتم.بعدش مشغول بکار شدم در یک شرکت خودروسازی و دوازده سال سابقه کار دارم و استخدام رسمی و تماما بیمه دارم.کار من در اصل برق خودرو بود و مدارک زیادی هم در این زمینه دارم از شرکتهای معتبر.اولا نمیدونم تمتیازم چند میشه برای نیوزلند؟
دوم نمیدونم برای برق خودرو اقدام کنم یا مهندس الکترونیک؟
با توجه به اینکه امسال با امتیاز زیر صدوچهل کسی بدون جاب آفر انتخاب نشده امیدی هست اقدامکنم؟
پاسخ
امسال کسانی که زیر صدوچهل بودن و انتخاب شدن تماما جاب آفر داشتند .تعجبم از اینه آخه چطور ممکنه جاب آفر داشت و زیر صدوچهل شد؟مگه جاب آفر خودش پنجاه امتیاز نداره؟یا جریانش چیه؟البته آیلتس رو هم بالاخر با آورآل شش ونیم اخیرا بعد دوسال گرفتم.درصورت امکان راهنماییم کنید.خیلی دوست دارم مهاجرت کنم.ممنون میشم راهنمایی کنید.
پاسخ
سلام دوستان....
ممنون میشم سوالمو جواب بدین.
برای ارایه سابقه کار حتما باید بیمه داشته باشیم؟. این سابقه کار باید تو چند سال گذشته باشه؟
و اینکه جاب آفر باون معنی هست که کار حتما باید قطعی باشه؟ یا فقط یه ایمیل دریافت شده که مثلا برای مصاحبه بیایم؟
کل این پروسه خیلی زمانبره و تا به سرانجامی برسه جاب آفر 100 دفعه پریده....
پیشه راهنمایی کنین؟ ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-11 ساعت 08:08)arckamyar نوشته:  سلام دوستان....
ممنون میشم سوالمو جواب بدین.
برای ارایه سابقه کار حتما باید بیمه داشته باشیم؟. این سابقه کار باید تو چند سال گذشته باشه؟
و اینکه جاب آفر باون معنی هست که کار حتما باید قطعی باشه؟ یا فقط یه ایمیل دریافت شده که مثلا برای مصاحبه بیایم؟
کل این پروسه خیلی زمانبره و تا به سرانجامی برسه جاب آفر 100 دفعه پریده....
پیشه راهنمایی کنین؟ ممنونم

باسلام
من قبلا" براي نيوزلند اقدام كرده بودم و جوابي كه ميدم براساس تجربه شخصي خودم هست. شايد كيس شما متفاوت باشه. شما اگه به وبسايت رسمي مهاجرت دولت نيوزلند مراجعه كنيد جواب خيلي از سوالها رو ميتونيد پيدا كنيد. يا ايميل بزنيد ازشون بپرسين . بهتون جواب ميدن.
براي سابقه كار 1-نامه از محل كار - 2-فيش حقوقي - 3- قرارداد كاري لازمه. بيمه الزامي نيستش. البته بستگي به نظر كيس آفيسر داره. اخيرا" مشاهده شده كه از بعضي از بچه ها سوابق بيمه هم خواسته شده. شانسيه. سابقه كار در 10 سال گذشته منظورشان هست يعني در 10 سال گذشته چند سال سابقه داريد.
جاب آفر با دعوتنامه براي مصاحبه فرق ميكنه. اون ايميل دعوت به مصاحبه به دردتون نميخوره.
اگه جاب آفر داشته باشين پرونده تون سريعتر بررسي ميشه. ولي گرفتن جاب آفر وقتي هنوز ايران هستين امكانش خيلي خيليييييييي كمه.
از دوستان پيشكسوت خواهش ميشه اگه اشتباه گفتم اصلاح كنن. با تشكر.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان.دکترداروساز47ساله هستم.اطلاعی از شرایط مهاجرت وکار برای من(با همسرو دوفرزند)درنیوزلنددارین؟واینکه شرایط زندگی وکار درآنجا چطوری میتونه باشه برای رشته ی من؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader
(2015-05-18 ساعت 13:39)فرامرز راد نوشته:  سلام دوستان.دکترداروساز47ساله هستم.اطلاعی از شرایط مهاجرت وکار برای من(با همسرو دوفرزند)درنیوزلنددارین؟واینکه شرایط زندگی وکار درآنجا چطوری میتونه باشه برای رشته ی من؟

سلام
باید برای نیوزلند ایلتس 7 در هر 4 باند داشته باشید تا بتوانید رشته خود را رجیستر کنید که کار بسیار مشکلی است. در این سن و سال مهاجرت خیلی دیر است چه به نیوزیلند چه کشور دیگر

با ارزوی موفقیت برای همه
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm
دوستان سلام.یکباردیگه هم پرسیده بودم ودوستان لطف کردن پاسخ دادن ولی اطلاعاتی که دادم چون کامل نبود پاسخ کامل هم نگرفتم.دکترداروساز47ساله هستم باهمسرودوفرزند.آیلتس7.5 (آکادمیک).صدوپنجاه میلیون هم پول دارم.بااین شرایط میتونم امیدوارباشم برای مهاجرت به نیوزلند?
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-23 ساعت 17:53)فرامرز راد نوشته:  دوستان سلام.یکباردیگه هم پرسیده بودم ودوستان لطف کردن پاسخ دادن ولی اطلاعاتی که دادم چون کامل نبود پاسخ کامل هم نگرفتم.دکترداروساز47ساله هستم باهمسرودوفرزند.آیلتس۷.۵ (آکادمیک).صدوپنجاه میلیون هم پول دارم.بااین شرایط میتونم امیدوارباشم برای مهاجرت به نیوزلند?

سلام
متاسفانه با توجه به سن بالا امتیاز لازم برای مهاجرت را به دست نمی اورید.
بهترین راه اگر همسرتون مدرک دانشگاهی دارند و جوانتر هستند می توانید شرایط ایشون را بررسی کنید . در غیر اینصورت بهترین راه برای شما اقدام برای مهاجرت از طریق کارافرینی برای کاناداست که نیاز به 300.000 دلار سرمایه دارید.
البته انتخاب نهایی با خود شماست.
با ارزوی موفقیت برای همه
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm
سلام.باتشکرازتوجه وپاسخ.من به سایت رسمی دولت نیوزلند مراجعه کردم ودرآنجا برای سن 45-49سال امتیاز درنظر گرفته شده.با پرکردن اپلیکیشن پیشنویس امتیاز110برای من محاسبه شد.باتوجه به این موضوع آیا فکرمیکنید میتوانم برای مهاجرت امیدوارباشم؟سوال دیگراینکه مدرک آیلتس من مربوط به7سال قبل است وطبیعتا باید دوباره امتحان بدهم.آیا برای ارسال مدارک دررشته های پزشکی،مدرک آیلتس هم بایدباشدیا میشودآنرا بعدا فرستاد؟سوال آخراینکه مبلغ پولی که دارم ( 150میلیون)آیا قابل انتقال به نیوزلندهست واگرهست،برای چه مدت زندگی درآنجا کفایت میکند؟باتشکراز لطف وعنایت دوستان.
پاسخ
تشکر کنندگان:
[quote='فرامرز راد' pid='617725' dateline='1432900203']
سلام.باتشکرازتوجه وپاسخ.من به سایت رسمی دولت نیوزلند مراجعه کردم ودرآنجا برای سن 45-49سال امتیاز درنظر گرفته شده.با پرکردن اپلیکیشن پیشنویس امتیاز110برای من محاسبه شد.
با سلام
متاسفانه بايد بگم كه زير 140 پوينت از تو پول در نمياد. شايد اگه همسرتون نفر اصلي باشن (اگه سنشون كمتره و بقيه شرايط رو دارن) شانس داشته باشين.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان