کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهاجرت به نیوزلند و راه های آن
(2014-07-06 ساعت 10:38)aminiani نوشته:  سلام و درود..من فوق دیپلم اویونیک avionics دارم و الان در هواپیمایی کار میکنم..3 سال سابقه کار با بیمه دارم..وقتی توی سایت خود نیوزیلند سرچ کردم رشته هواپیمایی رو یه رشته معمولی اعلام کرد ولی همین رشته من رو که گرایشی از الکترونیکه رو جزء رشته های long term حساب کرد...ایا امتیازم میرسه که اقدام کنم؟؟چقدر زمان میبره ویزا بگیرم؟؟ایلتس ندارم ولی 6.5 رو میتونم بگیرم..سنم 28 سال...

برای نیوزلند در حال حاظر باید حتما امتیازتون بالاتر از 140 باشه وگرنه پرونده شما از پول در نمیاد .متاسفانه شما امتیاز لازم را ندارید .
امتیاز خودتون را می توانید از طریق پست زیر حساب کنید .

http://www.mohajersara.com/thread-2896-p...l#pid90473
با ارزوی موفقیت برای همه
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: lighter ، nora ، gbtm
با سلام
من درست متوجه نحوه امتیازها نشدم. اگه ممکن هست برای من محاسبه کنید.
من لیسانس رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه علام طباطبائی دارم. با معدل 15.98. 4 سال سابقه کار دارم. که 2 سال بیمه برام رد شده. مدرک گذراندن دوره های زبان سیمین و دارم. ایلتس ندارم. 28 سالمه.
همسرم هم فوق دیپلم علمی کاربردی نرم افزار داره. ولی سابقه کار 10 ساله تو زمینه IT , شبکه و نرم افزار و سخت افزار داره. که تقریبا 7-8 سال بیمه رد شده براش. رزومه کاریش کار با جاهای بزرگی هست.33 سالشه. زبانش ضعیفه. و خواهرش 13 ساله که مقیم نیوزلند هست به همراه همسرش. و 2 فرزند شان هم انجا متولد شدند.

با سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
من منتظر پاسخ هستم. میشه امتیازای من رو محاسبه کنید؟ می خوام مطمئن بشم که درست محاسبه کردم؟ و اینکه تو چه زمینه ای باید کمبود امتیازامونو اقدام کنیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. آیا امکان این وجود دارد که فرم EOI را بدون داشتن مدرک زبان فرستاد و بعد در مرحله ارسال مدارک، مدرک زبان را ارائه کرد؟ یا اینکه اگر اطلاعات مدرک زبان آیلتس پر نشود درخواست ترتیب اثر داده نمی شود و متقاضی در pool قرار نمیگیرد؟
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: asher
(2014-07-15 ساعت 16:08)بهاره ص نوشته:  با سلام
من لیسانس رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه علام طباطبائی دارم. با معدل 15.98. 4 سال سابقه کار دارم. که 2 سال بیمه برام رد شده. مدرک گذراندن دوره های زبان سیمین و دارم. ایلتس ندارم. 28 سالمه.
همسرم هم فوق دیپلم علمی کاربردی نرم افزار داره. ولی سابقه کار 10 ساله تو زمینه IT , شبکه و نرم افزار و سخت افزار داره. که تقریبا 7-8 سال بیمه رد شده براش. رزومه کاریش کار با جاهای بزرگی هست.33 سالشه. زبانش ضعیفه. و خواهرش 13 ساله که مقیم نیوزلند هست به همراه همسرش. و 2 فرزند شان هم انجا متولد شدند.

با سپاس

دوست عزیز من پیشنهاد میکنم به سایت یکی از وکلای معتبر مهاجرت مراجعه کنی و از قسمت فرم ارزیابی رایگان شرایطتون شرح بدین اینجوری جواب دقیق تری میگیرید و این خدمات را تمام وکلا رایگان ارایه میدن. ضرری نداره . فقط حواستون باشه اعتبار وکیل معتبر باشه .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-07-15 ساعت 16:08)بهاره ص نوشته:  با سلام

با سپاس

دوست عزیز من پیشنهاد میکنم به سایت یکی از وکلای معتبر مهاجرت مراجعه کنی و از قسمت فرم ارزیابی رایگان شرایطتون شرح بدین اینجوری جواب دقیق تری میگیرید و این خدمات را تمام وکلا رایگان ارایه میدن. ضرری نداره . فقط حواستون باشه وکیل معتبر باشه .
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk
سلام عزیزان ، اگه بخوایم به نیوزیلند مهاجرت کنیم :
در صورتیکه پدرم : دکترای عمومی داره ، 20سال سابقهء‌کار در زمینهء پزشکی ٰ، سن بین 50 تا 55 .
و مادرم : سن بین 30 تا 40 ، لیسانس آموزش ابتدایی و 17 سال سابقه کار در آموزش و پرورش .

چیکار باید بکنیم ؟؟
باید پدرم پیشنهاد کار داشته باشه ؟
باید قبلش بریم نیوزیلند و از اونجا اقدام کنیم ؟؟

آیا میتونیم از طریق سرمایه گزاری بریم و مثلا یه رستوران بزنیم ؟؟
برای چند نفر باید اشتغال زایی کنیم؟
حداقل چقدر باید سرمایه گزاری کنیم ؟؟
(جهت اطلاع ، سرمایمون بیشتر از 500 هزار دلار آمریکاست)

راستی نرخ دلار نیوزیلند چقدره ؟

ممنون میشم اگه هر چه سریعتر جوابمونو بدین .
با تشکر ، امیر .
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ما میخوایم خانوادگی اقدام کنیم برای مهاجرت به استرالیا
پدر و مادرم که بالای 50 سال هستند من که 26 سال سن دارم و لیسانس معماری هستم و برادرم که سال دوم دبیرستان هست و هیچکدوم ایلتس نداریم میشه راهنماییم کنین که ما چطوری میتونیم اقدام کنیم؟ اصن به ما اقامت دائم میدن یا نه؟ میشه مدرک ایتلس رو هومنجا بگیریم؟ آیا پدر مادر من هم باید ایتلس بگیرن که بتونن بیان؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-08-28 ساعت 17:30)amir78gh نوشته:  سلام عزیزان ، اگه بخوایم به نیوزیلند مهاجرت کنیم :
در صورتیکه پدرم : دکترای عمومی داره ، 20سال سابقهء‌کار در زمینهء پزشکی ٰ، سن بین 50 تا 55 .
و مادرم : سن بین 30 تا 40 ، لیسانس آموزش ابتدایی و 17 سال سابقه کار در آموزش و پرورش .

چیکار باید بکنیم ؟؟
باید پدرم پیشنهاد کار داشته باشه ؟
باید قبلش بریم نیوزیلند و از اونجا اقدام کنیم ؟؟

آیا میتونیم از طریق سرمایه گزاری بریم و مثلا یه رستوران بزنیم ؟؟
برای چند نفر باید اشتغال زایی کنیم؟
حداقل چقدر باید سرمایه گزاری کنیم ؟؟
(جهت اطلاع ، سرمایمون بیشتر از 500 هزار دلار آمریکاست)

راستی نرخ دلار نیوزیلند چقدره ؟

ممنون میشم اگه هر چه سریعتر جوابمونو بدین .
با تشکر ، امیر .
سلام
متاسفانه پدر و مادر شما شرایط لازم برای گرفتن اقامت را ندارند .
برای ویزای کارفرینی می توانید اقدام کنید اما هزینه زیادی داره .
اما اگر مادرتون ایلتس 6 در هر 4 باند بیاورند می توانید برای کانادا اقدام کنید . برای کسب اطلاعات بیشتر تاپیک زیر را بخوانید . اما تا زمانی مادرتون ایلتس نگیرند کاری نمی توانید بکنید.
http://www.mohajersara.com/thread-2966.html

(2014-08-30 ساعت 09:59)hilda.safarzadeh نوشته:  سلام دوستان ما میخوایم خانوادگی اقدام کنیم برای مهاجرت به استرالیا
پدر و مادرم که بالای 50 سال هستند من که 26 سال سن دارم و لیسانس معماری هستم و برادرم که سال دوم دبیرستان هست و هیچکدوم ایلتس نداریم میشه راهنماییم کنین که ما چطوری میتونیم اقدام کنیم؟ اصن به ما اقامت دائم میدن یا نه؟ میشه مدرک ایتلس رو هومنجا بگیریم؟ آیا پدر مادر من هم باید ایتلس بگیرن که بتونن بیان؟؟؟

سلام
رشته شما را استرالیا قبول می کند . در صورتی که ایلتس 7 در 4 باند داشته باشید می توانید برای استرالیا اقدام کنید . البته گرفتن این نمره بسیار مشکل است .
پاسخ
تشکر کنندگان: hilda.safarzadeh
از پاسخت ممنونم دوست عزیز آیا امکان اقامت خانوادگی برای ما وجود نداره؟ اگه پدرم بتونه اقامت بگیره ماروهم میتونه ببره درسته؟؟ از طریق سرمایه گذاری یا چیزی نمیشه پدرم اقدام کنه؟

دوستان آیا کسی درمورد ویزای کارآفرینی برای استرالیا یا نیوزلند اطلاعاتی داره؟ که هزینه اش چقدر میشه؟ و چه کارایی باید انجام داد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
ببخشید میشه در مورد سرمایه گذاری تو نیوزیلند توضیح بیشتری بدین ؟؟
آیا باید 500 هزار دلار سرمایه گذاری کنیم
تا 2 سال برای 10 نفر کار دایم ایجاد کنیم (مث آمریکا) ؟؟!
ممنون میشم توضیح بدید .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-09-01 ساعت 09:36)amir78gh نوشته:  ببخشید میشه در مورد سرمایه گذاری تو نیوزیلند توضیح بیشتری بدین ؟؟
ممنون میشم توضیح بدید .

عزیزان یعنی واقعا کسی نیست که در مورد سرمایه گذاری تو نیوزیلند چیزی بدونه ؟؟
چقد باید سرمایه گذاری کنیم ؟
واسه چن نفر باید کار ایجاد کنیم ؟؟

حداقل یه سایت معتبر دربارهء مهاجرت به نیوزیلند معرفی کنید خو !!!!Sad

ممنون . امیر .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-08-30 ساعت 16:55)hilda.safarzadeh نوشته:  از پاسخت ممنونم دوست عزیز آیا امکان اقامت خانوادگی برای ما وجود نداره؟ اگه پدرم بتونه اقامت بگیره ماروهم میتونه ببره درسته؟؟ از طریق سرمایه گذاری یا چیزی نمیشه پدرم اقدام کنه؟

دوستان آیا کسی درمورد ویزای کارآفرینی برای استرالیا یا نیوزلند اطلاعاتی داره؟ که هزینه اش چقدر میشه؟ و چه کارایی باید انجام داد؟
اگر پدر شما هم اقامت بگیره شما اقامت نمی گیرید و فقط برادرتون اقامت می گیرند .

در مورد ویزای کار افرینی هم دو لینک پایین را مطالعه نمایید .

(2014-09-11 ساعت 16:42)amir78gh نوشته:  
(2014-09-01 ساعت 09:36)amir78gh نوشته:  ببخشید میشه در مورد سرمایه گذاری تو نیوزیلند توضیح بیشتری بدین ؟؟
ممنون میشم توضیح بدید .

عزیزان یعنی واقعا کسی نیست که در مورد سرمایه گذاری تو نیوزیلند چیزی بدونه ؟؟
چقد باید سرمایه گذاری کنیم ؟
واسه چن نفر باید کار ایجاد کنیم ؟؟

حداقل یه سایت معتبر دربارهء مهاجرت به نیوزیلند معرفی کنید خو !!!!Sad

ممنون . امیر .

اطلاعات کامل در مورد ویزای کارفرینی را می توانید در سایت مهاجرت نیوزلند پیدا کنید لینک ان را قرار می دهم امیدوارم مفید باشد .

http://www.immigration.govt.nz/migrant/s...repreneur/

http://www.immigration.govt.nz/migrant/s...hs/QAs.htm
پاسخ
تشکر کنندگان: amir78gh ، hilda.safarzadeh
مدارک تیف استرالیا رو نیوزلند قبول داره ؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان:
کسی راجع به رشته های پزشکی میدونه که برای نیوزیلند چطور باید رجیستر شد؟ من رشتم مامایی هست آیا رشته من جز رشته های مورد نیاز هست؟
case number 6###، 14 ، یک نفر، تاریخ مصاحبه 20 می،مکان درخواستی مصاحبه انکارا، مکان مصاحبه: ایروان، برگه آبی،اولین اپدیت : 22 may،دومین اپدیت: 24 may، سومین آپدیت 7 July با ایمیل. 14 آگوست بدون ایمیل.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان