کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
وب سایت جستجوی قیمت و خرید بلیط هواپیما و ...
(2013-08-03 ساعت 00:36)mhy_1985 نوشته:  
(2013-08-02 ساعت 17:52)marjani نوشته:  دوستان مطلع عزیز
توی چیپ او ایر بهترین گزینه رو آلیتالیا میده ،آلیتالیا چطوره ؟

بنظر میاد خیلی خوب باشه . عباس کاشان میدونه تجربه پروازش از همه بیشتره. از اونم بپرس.
سفرنامه 3rip با آلیتالیا:
کلیک کنید
و
کلیک
پاسخ
تشکر کنندگان: kouroshd ، roeentan ، mhy_1985 ، romance33 ، frozen mind ، behfaza
(2013-05-27 ساعت 04:18)valencia نوشته:  http://www.traviran.comسایت فارسی برای خرید بلیط آنلاین بدون نیاز یه کردیت کارت و با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب

اگه واقعا این سایت صادقانه خدمات میداد, خیلی کاربردی و خوب می بود مثل chaepoair و ....
ولی متاسفانه همه چیز تو ایران برعکس و غیر اخلاقیه
بلیط ترکیش اکونومی 3600000 رو 6224000 گذاشتن و ایرفلوت که همه صحبت از ارزانیش می کنن 26000000 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
واقعا کسی از این سایت خرید هم میکنه؟؟؟؟؟
کیس نامبر: ****2013AS00 / مصاحبه : ابوظبی، 24 جون 2013 ، یکضرب / 1نفر / ورود: 19 دسامبر / مقصد اولیه: لس انجلس ...
پاسخ
تشکر کنندگان: amin arefi ، frozen mind ، behfaza
سلام
یه راهنمایی لطفا هر تاریخی دو برای رزرو پرواز در سایت ایرفلوت وارد می کنم , میگه وجود نداره در این تاریخ...
کسی اطلاعی داره به چه صورت هستش...
ممنون
کیس نامبر: ****2013AS00 / مصاحبه : ابوظبی، 24 جون 2013 ، یکضرب / 1نفر / ورود: 19 دسامبر / مقصد اولیه: لس انجلس ...
پاسخ
تشکر کنندگان: behfaza
(2013-05-27 ساعت 12:52)sce نوشته:  
(2013-05-19 ساعت 18:39)abas_kashan نوشته:  [عکس: QA-en-rsp-may-2013-961x270-5col.jpg]
سی درصد تخفیف شرکت قطر ایرلاین از دست ندهید Wink
لینک

اين تخفيف مال پروازهاي اروپاست و ظاهرا يه پرواز واشبنگتن.

[
یعنی نمیشه برای پرواز امریکا به ایران ازش استفاده کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوستان کسی از مایلج شیت خبر داره؟
ما یکبار با امارات اومدبم و لی برگه ای پر نکیردیم..یعنی میخواهیم با مایلج هامون کردیت بسازیم و در دفعات بعدی تخفیف شمامل حالمون بشه ....
پس ترجیح میدیم با یم هواپیمایی خاص همیشه بریم و بیایم
کسی میدونه بین امارات و قطر مایلج بندی چه جوریه و یا از کجا میتونم اطلاعات بگیرم؟؟
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان:
برای اوایل ماه می لس آنجلس نرخ اکونومیک لاین وآزانس لطفا معرفی میکنید.
پاسخ
دوستان عزیز سایت www.soorati.com که متعلق به آژانس مسیح پرواز هست برای اولین بار و با کارت شتاب هم پروازهای داخلی (اولین بار) و هم پروازهای خارجی شامل ایرلاین های قطری، امارات، ترکیش، لوفت هانزا، الاتحاد و... رو میشه خرید که من با سایت خود قطر ایرویز چک کردم قیمتش یکی هست و یک خوبی هم که داره چند تا فلیتر برای انتخاب داره از جمله یک استاپه یا دو استاپه بودن.
کیس نامبر 2014AS00003XXX/افراد کیس: 3نفر/تاریخ رویت قبولی: 6می /ارسال فرمها: 27می با ایمیل/سفارت: ایروان/کارنت: دسامبر/مصاحبه: هفته سوم فوریه/ دو نفر ویزا گرفتن و خودم در حسرت ویزا

** راه رفتن را باید رفت**
پاسخ
تشکر کنندگان: daria ، amin arefi ، Farshid22 ، aseman abi ، Lemony ، moqadam ، lighter ، خسته از وطن ، behfaza
ما كه هرچي مينويسيم بي جواب ميمونه .... كسي ظاهرا گرين كارتش گم نشده تا مارو راهنمايي كنه چه كنيم در المثني گرفتنش؟!!!! اون به كنار..... دوستان كسي تا حالا با هواپيمايي گلف اير با دو استاپ بحرين و لندن به امريكا پرواز داشته ؟! اگر كسي بوده از كيفيت پرواز و بطور كلي همه چيش ما رو هم مطلع كنه ... بسيار بسيار ممنون!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: reza_top60 ، behfaza
سلام دوستان/
من هم یکی ازبرندگان 2015هستم.
خودم آژانس هواپیمایی کارمیکنم.میتونم واسه اونایی که بالاتاری دارن میرن تخفیف بدم.50درصد سودم رو ازقیمت بلیتشون کم میکنم.هرکسی میخواد پیغام بذاره.......تخفیف واسه دوستای گلم
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

پاسخ
تشکر کنندگان: aghamilad ، shoshina ، nasam ، behfaza
(2014-09-04 ساعت 22:48)taba60 نوشته:  سلام دوستان/
خودم آژانس هواپیمایی کارمیکنم.میتونم واسه اونایی که بالاتاری دارن میرن تخفیف بدم.50درصد سودم رو ازقیمت بلیتشون کم میکنم.هرکسی میخواد پیغام بذاره.......تخفیف واسه دوستای گلم

با سلام برای پرواز تهران - مینیاپولیس چه پروازی را با چه قیمتی پیشنهاد می کنین.برای اواخر نوامبر.ممنونم.
F4 /مصاحبه :دسامبر 2013 در ابوظبی . بعد 6 ماه یک ایمیل زدم و  اثر داشت!!!Smile
بعد از مدیکال مجدد  در تاریخ 10 جولای گرفتن پاسپورتها همراه با ویزا از سفارت.
فعلا اقامت در شارلوت/کارولینای شمالی.
پاسخ
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، behfaza
(2014-09-05 ساعت 09:34)AZAR 1335 نوشته:  

با سلام برای پرواز تهران - مینیاپولیس چه پروازی را با چه قیمتی پیشنهاد می کنین.برای اواخر نوامبر.ممنونم.

پرواز Alitalia-KLM با ۲ تا استاپ تو تاریخ ۲۵ نوامبر به قیمت ۶۳۱ دلار جا داره. مدت پرواز و قیمتش به نظرم خوب اومد.

تهران - رم -------------------------------- ۵ ساعت و ۱۵ دقیقه
استاپ رم -------------------------------- ۴ ساعت
رم - آمستردام --------------------------- ۲ ساعت و ۳۵ دقیقه
استاپ آمستردام ------------------------ ۲ ساعت و ۲۵ دقیقه
آمستردام - مینیاپولیس ----------------- ۹ ساعت و ۸ دقیقه
مدت کل مسافرت :۲۳ ساعت و ۲۳ دقیقه
پاسخ
تشکر کنندگان: taba60 ، behfaza
(2014-09-05 ساعت 20:57)marco250 نوشته:  

پرواز Alitalia-KLM با ۲ تا استاپ تو تاریخ ۲۵ نوامبر به قیمت ۶۳۱ دلار جا داره. مدت پرواز و قیمتش به نظرم خوب اومد.

سلام دوست من
پرواز از رم به آمستردام نیاز به ویزای شنگن داره.
حواستون به این مورد باشه.
شاد باشین.
پاسخ
تشکر کنندگان: AZAR 1335 ، behfaza
(2014-09-05 ساعت 21:36)reza_norouzi نوشته:  
(2014-09-05 ساعت 20:57)marco250 نوشته:  

سلام دوست من
پرواز از رم به آمستردام نیاز به ویزای شنگن داره.
حواستون به این مورد باشه.
شاد باشین.

بعله حق با شماست این پرواز به ویزای شینگن نیاز داره.
ولی بجاش از این پرواز می توانند استفاده بکنند قیمتش زیاد فرقی نداره.
[عکس: ?di=914099414384]
پاسخ
تشکر کنندگان: AZAR 1335 ، behfaza
سلام دوستان/

یک دنیا ممنونم از راهنماییتون . این آخری پرواز خیلی خوبی هستش. کجا باید مراجعه کنم؟ و آزانس قیمت $ را الان چقدر محاسبه می کند؟ اگر ایراد می گیرند لطفا تو پیام خصوصی جوابم را بدید.
F4 /مصاحبه :دسامبر 2013 در ابوظبی . بعد 6 ماه یک ایمیل زدم و  اثر داشت!!!Smile
بعد از مدیکال مجدد  در تاریخ 10 جولای گرفتن پاسپورتها همراه با ویزا از سفارت.
فعلا اقامت در شارلوت/کارولینای شمالی.
پاسخ
(2014-09-06 ساعت 21:16)AZAR 1335 نوشته:  سلام دوستان/

یک دنیا ممنونم از راهنماییتون . این آخری پرواز خیلی خوبی هستش. کجا باید مراجعه کنم؟ و آزانس قیمت $ را الان چقدر محاسبه می کند؟ اگر ایراد می گیرند لطفا تو پیام خصوصی جوابم را بدید.
شما اگه کردیت کارت دارید به سایت www. KAYAK.COM مراجعه کنید و بلیط رو بر اساس مبدا و مقصد و تاریخ ۲۷ نوامبر جستجو کنید. از همون جا شما رو به سایت KLM منتقل می کند. شما با داشتن کردیت کارت های Visa , MasterCard و Amex می توانید بلیط رو خریداری کنید.
اگر هم کردیت کارت ندارید به دفتر هواپیمایی KLM تو تهران مراجعه کنید و با دادن Fare Code زیر بلیط رو با نرخ دلار روز از همونجا تهیه کنید.
Fare Code : TSFWIR
تلفن دفتر KLM در تهران : 27658658

موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: AZAR 1335 ، moqadam ، behfaza
با سلام
دوستان در مورد پرواز به دالاس کدوم ایر لاینو پیشنهاد میکنید اگه ممکنه مزیت و معایب پروازهارو هم بنویسید
در مورد ویزای ترانزیت مخصوصا اروپا دوستان اگه اطلاعاتی داره ممنون میشوم راهنمایی کنید
2014AS2XXX
دریافت نامه اول 1MAY
دریافت نامه دوم13EPTEMBER
تاریخ مصاحبه ایروان27NOVEMBER
کلیرنس برگه خوشرنگ آبی
تعداد اعضای کیس 2
تاریخ دریافت ویزا 12jun2014 Big Grin
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان