کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
وب سایت جستجوی قیمت و خرید بلیط هواپیما و ...
(2013-01-15 ساعت 21:11)ابی هانی نوشته:  
(2013-01-15 ساعت 17:35)ehsan_mohajer1 نوشته:  سلام دوستان
آیا بلیط رفت و برگشت که مبداء اون آمریکا هستش رو می شه از ایران تهیه کرد؟ و اگه بشه، تهیه این بلیط از ایران با صرفه تر هستش، درسته؟
بله میتونید از ایران تهیه کنید چون بلیطها کاغذی شده.فکر میکنم ارزونتر باشه چون با دلار 2500 محاسبه میشه

الان دیگه با دلار ازاد حساب میشه ..نه 2500 تومن
پاسخ
تشکر کنندگان: *NASIM* ، payam62
متاسفانه من مراجعه کردم گفتند به خاطر تحریم ها دیگه امکانش نیست که بلیط برای اونور جهت ورود به ایران تهیه کنیم
پاسخ
تشکر کنندگان: *NASIM*
با سلام در حال حاضر به صرفه ترين بليط به نيويورك كدامين خطوط است؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-02-10 ساعت 23:58)بتول افخمي نوشته:  با سلام در حال حاضر به صرفه ترين بليط به نيويورك كدامين خطوط است؟

یه سری به این سایت بزنید دوست عزیز و خودتون تصمیم بگیرید.
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
پاسخ
سلام دوستان
با پرواز Aeroflot چند تا چمدون می شه حمل کرد( شامل بار و کابین) و نظرتون در مورد این پرواز چیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: bardia9
با سلام به دوستان

در زیر آدرس سایتی رو قرار دادم که اطلاعات پرواز های بین المللی رو در اختیارتون قرار میده. بدین معنا که مثلا دوست یا یکی از اقوام شما عازم آمریکاست و شما در مقصد انتظار اون رو میکشید و یا اینکه خودتون داخل پروازید و دسترسی به اینترنت دارید در صورتیکه شما شماره پرواز رو داشته باشید میتونید بوسیله سایت زیر مدل و موقعیت هواپیما, مبدا و مقصد . سرعت و ارتفاع و یک سری اطلاعات فنی دیگه رو به صورت لحظه به لحظه دنبال کنید .
فقط باید شماره پرواز رو بصورت کامل در بالای ستون سمت راست (search flight or airport) وارد نمایید !

امیدوارم مفید باشهWink
لطفا به دوستانتون هم معرفی کنید !

www.flightradar24.com
پاسخ
اینجا قیمت به همه شهرهارو داره قیمتا رو هم مرتب آپ دیت می کنن
Case Number :201XASxxx  
تاریخ رویت قبولی : Big Grin
سفارت : ابوظبی
دریافت ویزا :یک ضرب (ان شاءالله)
مقصد: سان خوزه (ان شاءالله)
پاسخ
تشکر کنندگان: amir82 ، Soap McTavish ، amir0_0amir ، abbas41 ، lonelyman ، yalda91 ، اسمان ابی ، behfaza
سلام
من یک سوال داشتم از دوستان تا حالا کسی برای سفر به امریکا از سایت cheapoair.com بلیت هواپیما خریده یا نه؟ چون میخواستم از این سایت بلیت بخرم و نیاز به راهنمایی دوستان دارم تا اگر نکته خاصی هست بهم بگن.
ممنون
شماره کیس :2013AS0001xxx
کنسولگری:آنكارا
تاریخ مصاحبه : هفته دوم ژانویه/ کلیرنس
تاریخ کلیرنس :20 فوریه 2013
تاریخ ورود به آمریکا : جون ٢٠١٣
تعداد نفرات : 2 نفر
مقصد:هیوستون
پاسخ
تشکر کنندگان:
من یکی دو سال پیش گرفتم ولی به کانادا. البته فرقی نداره به کجا باشه. سایت معتبریه. خریدش نکته خاصی نداره. فقط اینکه با دقت انتخاب کنید. کانکشن هایی که میده بعضی موقع ها خیلی به هم نزدیکن. بعضی موقع ها باید فرودگاه عوض کنین. قوانین ترانزیت رو باید بدونین. برای کنسلی و تغییر و این چیزا باید با خودشون تماس بگیرین و فکر کنم فقط تلفنی جواب میدادن. اینترنتتون هم حتما درست و درمون باشه که وسط کار همه چی نپره. اگر ایران هستید این روزها اوضاع سرعت خوب نیسن. اگه ساعت های خلوت اینترنت خرید کنین بهتره 7 8 صبح یا 5 6 بعد از ظهر.
پاسخ
تشکر کنندگان: mrr777 ، seperelia ، dana ، AFSHIN-PIC ، mhz_ir ، sce ، behfaza
(2013-05-08 ساعت 09:26)mehD نوشته:  من یکی دو سال پیش گرفتم ولی به کانادا. البته فرقی نداره به کجا باشه. سایت معتبریه. خریدش نکته خاصی نداره. فقط اینکه با دقت انتخاب کنید. کانکشن هایی که میده بعضی موقع ها خیلی به هم نزدیکن. بعضی موقع ها باید فرودگاه عوض کنین. قوانین ترانزیت رو باید بدونین. برای کنسلی و تغییر و این چیزا باید با خودشون تماس بگیرین و فکر کنم فقط تلفنی جواب میدادن. اینترنتتون هم حتما درست و درمون باشه که وسط کار همه چی نپره. اگر ایران هستید این روزها اوضاع سرعت خوب نیسن. اگه ساعت های خلوت اینترنت خرید کنین بهتره 7 8 صبح یا 5 6 بعد از ظهر.
من در یکی از صفحات خوندم که باید برای خرید بلیط حتماً کردیت کارت به نام یکی از مسافر ها باشه، این موضوع صحت داره؟
شماره کیس :2013AS0001xxx
کنسولگری:آنكارا
تاریخ مصاحبه : هفته دوم ژانویه/ کلیرنس
تاریخ کلیرنس :20 فوریه 2013
تاریخ ورود به آمریکا : جون ٢٠١٣
تعداد نفرات : 2 نفر
مقصد:هیوستون
پاسخ
تشکر کنندگان: sce
دوستان سلام
بهترین و مناسبترین راه جهت خرید بلیط امریکا از ایران بنظر شما اساتید و مدیران محترم چگونه وچه وقت میتونه باشه ممنونمراهنمایی کنید ...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
پاسخ
تشکر کنندگان: dana ، rouzbehdarvishi ، sce ، payam62 ، behfaza
[عکس: QA-en-rsp-may-2013-961x270-5col.jpg]
سی درصد تخفیف شرکت قطر ایرلاین از دست ندهید Wink
لینک
پاسخ
تشکر کنندگان: mrhj50 ، Saeedv13 ، kouroshd ، AFSHIN-PIC ، rouzbehdarvishi ، dana ، valencia ، sce ، payam62
قوانین خرید را بخوانید خیلی چیزها توش واضحه:
http://www.cheapoair.com/travel/travel_r.../terms.asp
پاسخ
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، yalda91 ، sce ، حاجی واشنگتن
http://www.traviran.comسایت فارسی برای خرید بلیط آنلاین بدون نیاز یه کردیت کارت و با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب
شماره کیس 3xxx 2013AS/نامه دوم 26 دسامبر /یک نفر /مصاحبه 21 فوریه / کلیرنس 208 روز /سفارت آنکارا /کلیر 17 سپتامبر / صدور ویزا 27 سپتامبر/ کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: sadfar ، sce ، payam62 ، derakhtekhatereh ، m.taj
(2013-05-19 ساعت 18:39)abas_kashan نوشته:  [عکس: QA-en-rsp-may-2013-961x270-5col.jpg]
سی درصد تخفیف شرکت قطر ایرلاین از دست ندهید Wink
لینک

اين تخفيف مال پروازهاي اروپاست و ظاهرا يه پرواز واشبنگتن.

(2013-05-27 ساعت 04:18)valencia نوشته:  http://www.traviran.comسایت فارسی برای خرید بلیط آنلاین بدون نیاز یه کردیت کارت و با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب

از سايت رسمي قطريه هم ميشه با شتاب پرداخت كرد.من امروز صبح از دفتر شيراز پرسيدم.
ضمنا قابل توجه دوستان شيراز يا جنوب.پروازاي قطريه به صرفه تر از تركيش در ميا.من چندين مورد رو چك كردم.
موفق باشين.

(2013-05-13 ساعت 19:09)KIMIA2005 نوشته:  دوستان سلام
بهترین و مناسبترین راه جهت خرید بلیط آمریکا از ایران بنظر شما اساتید و مدیران محترم چگونه وچه وقت میتونه باشه ممنونمراهنمایی کنید ...

به نظر من بهترين راهش همين تركيش و قطريه هست.سايتايي كه دوستان معرفي كردند رو من ديدم.براي مسير من تفاوتي اصلا نداشت با ايرلاين هايي كه گفتم.قطريه واسه مسير من قيمتاش به نسبت بقيه ايرلاين ها بهتره.از 14 جون فكر مي كنم ميريم تو هاي سيزن كه قيمتا خيلي بالا مي ره.ولي از آخراي آگوست فكر مي گنم دوباره قيمتا مياد حالت عادي.حداقا من از قطريه واسه مسيري كه واسه خودم چك مي كنم اينجوريه.متاسفانه مشخص نشدن تاريخ دقيق كلير نشدن ما نمي تونه اجازه بده تصميم دقيقي بگيريم.هرچند دوستاني بودن كه از 2 ماه پيش واسه 3 ماه بعد با د ل ا ر 1226 توماني تونستن رزرو كنن.الان رو 350. بليط مي دن.
موفق باشين.
لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91 ، kouroshd ، sasbk ، tajhizgaran ، amir82 ، payam62 ، derakhtekhatereh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان