کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
وب سایت جستجوی قیمت و خرید بلیط هواپیما و ...
[quote='abas_kashan' pid='237230' dateline='1352817272']
سلام
این سایت علاوه بر شرکت های خارجی پروازی های ایران ایرم داره برای برنامه ریزی و ... جالبه
http://www.airticketsdirect.com/
[/quote
دوست عزیز چه طور میشه از این سایت بلیط گرفت حتما باید کردیت کارت داشته باشیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام،

ما سه تا بلیط احتیاج داریم از ایران به آمریکا و برگشت برای یکی‌ دو هفته آینده.
تا اونجا که من می‌‌دونم اگر از داخل ایران بگیریم قیمت هر بلیط با آلیتالیا حدود پنج میلیون تومن و لوفتانزا حدود پانزده میلیون تومن هست.
با این حساب به صرفه تره که خارج از ایران مستقیم از خود لوفتانزا بگیریم که در میاد حدود پنج میلیون تومن (هزار و ششصد دلار) برای هر بلیط.

از اونجا که من اصلا تجربه خرید بلیط از ایران را ندارم می‌‌خواستم بدونم که به نظر شما این قیمت‌ها منطقی‌ هست یا امکان داره از جای دیگه ارزونتر گیر بیاریم؟

پیشاپیش ازتون تشکر می‌‌کنم.
ما در پیاله عکس رخ یار دیده ایم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-12-02 ساعت 21:17)ITGuy نوشته:  سلام،

تا اونجا که من می‌‌دونم اگر از داخل ایران بگیریم قیمت هر بلیط با آلیتالیا حدود پنج میلیون تومن و [undefined=undefined]لوفتانزا حدود پانزده میلیون تومن[/undefined] هست.
با این حساب به صرفه تره که خارج از ایران مستقیم از خود لوفتانزا بگیریم که در میاد [undefined=undefined]حدود پنج میلیون تومن (هزار و ششصد دلار) برای هر بلیط[/undefined].

از اونجا که من اصلا تجربه خرید بلیط از ایران را ندارم می‌‌خواستم بدونم که به نظر شما این قیمت‌ها منطقی‌ هست یا امکان داره از جای دیگه ارزونتر گیر بیاریم؟

شما از آژانسی پرسیدید؟
غیر منطقی به نظر میرسه
همون قیمت تو سایت بلکه اندکی کمتر ( با توجه به تعداد کلاس های پرواز البته چون شما می خواین 2 هفته دیگه برین احمالا شامل شما نمیشه) رو در دلار 2500 تومانی حدودا ضرب کنید
حتما با یک ازانس مشورت کنید این قیمت ها به نظر من درست نیست
برنده 2012-اولین ورود: ژانویه 2013- دریافت پاس سفید اوت 2013- ورود مجدد سپتامبر 2015
پاسخ
تشکر کنندگان: sasan_rock ، Reb

تا اونجا که من می‌‌دونم اگر از داخل ایران بگیریم قیمت هر بلیط با آلیتالیا حدود پنج میلیون تومن و لوفتانزا حدود پانزده میلیون تومن هست.
با این حساب به صرفه تره که خارج از ایران مستقیم از خود لوفتانزا بگیریم که در میاد حدود پنج میلیون تومن (هزار و ششصد دلار) برای هر بلیط.

قیمتهایی که بهتون گفتن دقیقا غلط و غیرمنطقیه.قبلا قیمت بلیط به دلار در 1226 تومن ضرب میشد و الان در حدود 2500 تومن ضرب میشه.شاید این قیمتی که دادن برای بیزینس یا فرست کلاس بوده.به این سایت سری بزنین:
www.cheapoair.com
تجربه نام مستعاري است كه بر خطاهاي خود ميگذاريم
پاسخ
تشکر کنندگان: Blaze ، Reb

ما سه تا بلیط احتیاج داریم از ایران به آمریکا و برگشت برای یکی‌ دو هفته آینده.....

با سلام
اگه درست فهمیده باشم شما بلیط رو برای یکی دو هفته آینده درخواست کردید با توجه به نزدیک بودن تاریخ پرواز ، قیمتی که بشما دادن کاملأ منطقی است (با احتساب ذلار 2500 تومان ) ضمنأ توجه داشته باشید نیمه دوم دسامبر بلیط ها کمی گرون تر خواهد بود . من توی آگوست برای کاری مجبور بودم بیام ایران ارزان ترین بلیط برای تاریخ یک هفته بعد 1600 دلار با لوفت هانزا بود(ترکیش 2700 دلار و امارات نزدیک به 5000 دلار ضمنأ قیمتها برای اکونومی بود)
با تشکر

پاسخ
تشکر کنندگان: Reb
سلام و ممنون از جواب هاتون

واضح تر حرفمو بگم فکر کنم کسی‌ متوجه نشد چی‌ گفتم

والا جریان اینه که سه تا از فامیل نزدیک ما واسه تعطیلات کریسمس می‌‌خوان از ایران پاشن بیان اینجا پیش ما.

با یکی‌ دوتا شرکت هواپیمایی داخل ایران صحبت کرده بودن که هر دو قیمت لوفتانزا رو ۱۵ میلیون تومن به ازای هر بلیط گفت بودن برای کلاس اکانومی. من آمریکا هستم و اینجا سایت‌ها رو که چک کردم قیمت هر بلیت‌ حدود هزار و ششصد دلار بود که به پول ایران می‌شه حول و حوش چهار و نیم میلیون تومن. با این حساب به‌تره که اینجا من براشون بلیط بخرم تا اینکه خودشون سه برابر قیمت پول بدن.

می‌ خواستم بدونم که این قیمت‌ها برای ایران منطقی‌ هست در حال حاضر یا اینکه این دو تا آژانسی که فامیل‌های ما رفتن گرون فروش بودن و شما جایی رو سراغ دارید که قیمت هاش بهتر باشه؟

لطفا اگر داخل ایران جایی رو سراغ دارید یه آدرسی و‌ب سایتی شماره تلفونی چیزی ازشون بدید.

خیلی‌ خیلی‌ ممنونم
ما در پیاله عکس رخ یار دیده ایم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-12-03 ساعت 06:18)ITGuy نوشته:  سلام و ممنون از جواب هاتون

واضح تر حرفمو بگم فکر کنم کسی‌ متوجه نشد چی‌ گفتم

والا جریان اینه که سه تا از فامیل نزدیک ما واسه تعطیلات کریسمس می‌‌خوان از ایران پاشن بیان اینجا پیش ما.

با یکی‌ دوتا شرکت هواپیمایی داخل ایران صحبت کرده بودن که هر دو قیمت لوفتانزا رو ۱۵ میلیون تومن به ازای هر بلیط گفت بودن برای کلاس اکانومی. من آمریکا هستم و اینجا سایت‌ها رو که چک کردم قیمت هر بلیت‌ حدود هزار و ششصد دلار بود که به پول ایران می‌شه حول و حوش چهار و نیم میلیون تومن. با این حساب به‌تره که اینجا من براشون بلیط بخرم تا اینکه خودشون سه برابر قیمت پول بدن.

می‌ خواستم بدونم که این قیمت‌ها برای ایران منطقی‌ هست در حال حاضر یا اینکه این دو تا آژانسی که فامیل‌های ما رفتن گرون فروش بودن و شما جایی رو سراغ دارید که قیمت هاش بهتر باشه؟

لطفا اگر داخل ایران جایی رو سراغ دارید یه آدرسی و‌ب سایتی شماره تلفونی چیزی ازشون بدید.

خیلی‌ خیلی‌ ممنونم

دوست عزیز
فیمت رو از خود نمایندگی بگیرید
امارت روبروی بیمارستان دی
لوفتانزا روبروی هتل سیمرغ
کی ال ام برج سایه
ترکیش برج سایه
قطر برج سایه
من پدر و مادرم 2120000 برای 18 دسامبر تا 11 ژانویه گرفتند.
پاسخ
تشکر کنندگان: Reb ، behzadb57 ، sayeh_m ، ابی هانی ، myou ، sheghi
دوستان امروز بلیط یک طرفه تهران - لس آنجلس با پرواز ترکیش - کلاس Comfort را با قیمت ۲.۳۰۰.۰۰۰ تومان برای هفته آینده خریداری کردم
از مزایای کلاس Comfort : صندلی های بزرگتر - تلوزیون ۱۰ اینچ برای هر صندلی با کلی برنامه - غذاهای بهتر - شارژر برای لپ تاپ و آیپد - اینترنت

http://www.turkishairlines.com/en-int/tr...mfortClass

یکی دیگر از مزیت های ترکیش اینه که یک سری لوازم ورزشی را به رایگان می تونید همراه ببرید که من هم چون همچین وسیله ای داشتم بدون پرداخت هزینه و رایگان خواهم برد

http://www.turkishairlines.com/en-int/tr...conditions
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
(2012-07-05 ساعت 01:23)parsy631 نوشته:  دوستان عزیز
کسی پیشنهادی در مورد بهترین مسیر از نظر قیمت و زمان انتظار بین تهران و شیکاگو دارد؟ خیلی مسیرها هست از منچستر ، لندن ، فرانکفورت ، وین ، استانبول و ..... کدامیک را تجربه کرده اید ؟ ممنون می شوم راهنمایی کنید .
------------------------------------------------------------------------------------------
از مسیر تهران -استانبول با ترکیش بهترین مسیر
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، mani.iht
دوستان عزیز
سلام
من ایران بلیط رفت و برگشت از تهران - بوستون - تهران از لوفت هانزا گرفتم و تاریخ برگشت هم 1 سپتامبر بود. الان به دلایلی باید تا اواخر فوریه برگردم . ایران . برای تغییر تاریخ از همون آژانس ایران اقدام کنم یا اینکه از اینجا اقدام کنم؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: jordanir
(2012-12-12 ساعت 04:02)arman_g_n نوشته:  دوستان عزیز
سلام
من ایران بلیط رفت و برگشت از تهران - بوستون - تهران از لوفت هانزا گرفتم و تاریخ برگشت هم 1 سپتامبر بود. الان به دلایلی باید تا اواخر فوریه برگردم . ایران . برای تغییر تاریخ از همون آژانس ایران اقدام کنم یا اینکه از اینجا اقدام کنم؟
ممنون
برای من هم سوال شده. ولی با توجه به مسایل پیش آمده احتمال ۹۹ درصد بهتره که از آمریکا اقدام کنیم چون احتمالا با دلار فقط مابه التفاوت احتمالی را پرداخت میکنیم. یا به خاطر هزینه تغییر آدرس بسته به هواپیمایی و یا به خاطر تغییر کلاس یا به خاطر تغییر سیزن.
حالا فرقش با ایران احتمالا اینه که در ایران هزینه پرداختی رو میبینه که شما با دلار با نرخ قبل پرداخت کردین و مابه التفاوت دلار را میگیرن.
راه حلش اینه که از یکی از آزانسهای اینجا یا دفاتر مرکزی هواپیمایی خودمون بپرسیم. من تا جایی که میدونم از این طرف نباید مشکلی باشه.
فقط نمیدونم آنلاین هم میشه اینکار را کرد یا نه بخصوص که من هر چی به آزانس محترمه فرمودم که ممبرشیپ بنده را وارد کند سر تعظیم فرود نیاورد.
من خودم با لوفتانزا بودم باید دفتر اینجاش را پیدا کنم.
به هر حال با توجه به ژانویه و اینکه ممکنه هر لحظه تصمیم احتمالی برگشت یا حتی به تعویق انداختن پرواز را داشته باشیم بهتره که تکلیف این تغییر قیمت در اینجا را معلوم کنیم.
من چند روزی مشغول کارهای دیگه هستم ان شا الله آخر این هفته یا نشد اول هفته آینده میپرسم خبر میدم شما هم به نتیجه رسیدی ما را بیخبر نذار.
حامد
پاسخ
تشکر کنندگان: arman_g_n
(2012-12-12 ساعت 07:55)jordanir نوشته:  
(2012-12-12 ساعت 04:02)arman_g_n نوشته:  دوستان عزیز
سلام
ممنون
برای من هم سوال شده. ولی با توجه به مسایل پیش آمده احتمال ۹۹ درصد بهتره که از آمریکا اقدام کنیم چون احتمالا با دلار فقط مابه التفاوت احتمالی را پرداخت میکنیم. یا به خاطر هزینه تغییر آدرس بسته به هواپیمایی و یا به خاطر تغییر کلاس یا به خاطر تغییر سیزن.
حالا فرقش با ایران احتمالا اینه که در ایران هزینه پرداختی رو میبینه که شما با دلار با نرخ قبل پرداخت کردین و مابه التفاوت دلار را میگیرن.
راه حلش اینه که از یکی از آزانسهای اینجا یا دفاتر مرکزی هواپیمایی خودمون بپرسیم. من تا جایی که میدونم از این طرف نباید مشکلی باشه.
فقط نمیدونم آنلاین هم میشه اینکار را کرد یا نه بخصوص که من هر چی به آزانس محترمه فرمودم که ممبرشیپ بنده را وارد کند سر تعظیم فرود نیاورد.
من خودم با لوفتانزا بودم باید دفتر اینجاش را پیدا کنم.
به هر حال با توجه به ژانویه و اینکه ممکنه هر لحظه تصمیم احتمالی برگشت یا حتی به تعویق انداختن پرواز را داشته باشیم بهتره که تکلیف این تغییر قیمت در اینجا را معلوم کنیم.
من چند روزی مشغول کارهای دیگه هستم ان شا الله آخر این هفته یا نشد اول هفته آینده میپرسم خبر میدم شما هم به نتیجه رسیدی ما را بیخبر نذار.
حامد

حامد جان . ممنون از توضیحاتی که دادی
اطفا من را از اقداماتتون بی خبر نذارین
حالا من هم اگر زودتر اقدامی کردم خبرش را حتما میذارم
تشکر کنندگان: jordanir ، Tomas
سلام دوستان
آیا بلیط رفت و برگشت که مبداء اون آمریکا هستش رو می شه از ایران تهیه کرد؟ و اگه بشه، تهیه این بلیط از ایران با صرفه تر هستش، درسته؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas
(2013-01-15 ساعت 17:35)ehsan_mohajer1 نوشته:  سلام دوستان
آیا بلیط رفت و برگشت که مبداء اون آمریکا هستش رو می شه از ایران تهیه کرد؟ و اگه بشه، تهیه این بلیط از ایران با صرفه تر هستش، درسته؟
بله میتونید از ایران تهیه کنید چون بلیطها کاغذی شده.فکر میکنم ارزونتر باشه چون با دلار 2500 محاسبه میشه
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: sohi ، ehsan_mohajer1 ، Tomas ، Blaze ، payam62
سلام دوستان
من همین حالا یه ایمیل از یه آژانس هواپیمایی دریافت کردم مبنی بر اینکه:
"در حال حاضر اجازه صدور بلیط غیر از مبدا ایران را نداریم فقط شرکت هواپیمایی قطر این اجازه را میدهد که اون هم خیلی بالا در میاید"
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان