کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
وب سایت جستجوی قیمت و خرید بلیط هواپیما و ...
(2012-06-10 ساعت 00:32)hoda2012 نوشته:  بچه ها نظرتون راجع به این چیه؟
[عکس: 3djkxmxnmpzs49pfynm.jpg]

با نرخ دلار 1226 تومن میشه 1,253,401 تومن
البته لازم به توضیحه که:
1- از تاریخ 31-جولای به بعد بجز چند روز خاصی که قیمتهاش بالاتره بقیه روزها تا تقریباً 300 روز دیگه قیمت همینه
2- پرواز تهران - لندن ، اکونومی کلاس و پرواز لندن - هیوستون ، کامفورت کلاس هست که یه مزیته
3- پرواز برگشت هم با همین قیمت قابل تهیه هست
4- کلاً با 2 تا پرواز به مقصد اگه هیوستون باشه میرسی
5- 2 تا 23 کیلو هم میشه با خودت بار ببری + یه مقداری هم توی کابین
6- کلیه موارد بالا واسه دالاس هم صادقه (چک کردم)
ممنون
میشه ببگی از کجا اینو پیدا کردی؟> چه جوری میشه خریدش؟ برای دالاس میخوام
یکمی عجله دارم
ممنون
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-09-19 ساعت 09:59)mitr.p نوشته:  
(2012-06-10 ساعت 00:32)hoda2012 نوشته:  بچه ها نظرتون راجع به این چیه؟
[عکس: 3djkxmxnmpzs49pfynm.jpg]

با نرخ دلار 1226 تومن میشه 1,253,401 تومن
البته لازم به توضیحه که:
1- از تاریخ 31-جولای به بعد بجز چند روز خاصی که قیمتهاش بالاتره بقیه روزها تا تقریباً 300 روز دیگه قیمت همینه
2- پرواز تهران - لندن ، اکونومی کلاس و پرواز لندن - هیوستون ، کامفورت کلاس هست که یه مزیته
3- پرواز برگشت هم با همین قیمت قابل تهیه هست
4- کلاً با 2 تا پرواز به مقصد اگه هیوستون باشه میرسی
5- 2 تا 23 کیلو هم میشه با خودت بار ببری + یه مقداری هم توی کابین
6- کلیه موارد بالا واسه دالاس هم صادقه (چک کردم)
ممنون
یکمی عجله دارم
ممنون
f با سلام من برای تهران-دالاس چک کردم همین دیروز قیمت با ک ال ام اول اکتبر 940$ بودبرای یه نفر ازاین هم ارزونتر .

کیس نامبر2010
ورود اول اکتبر 2010
ورود دوم:می2011
باآرزوی توفیق برای شما
someil=سمیل=اسماعیل=samuel
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-09-20 ساعت 09:41)someil نوشته:  
ممنون
یکمی عجله دارم
ممنون
f با سلام من برای تهران-دالاس چک کردم همین دیروز قیمت با ک ال ام اول اکتبر 940$ بودبرای یه نفر ازاین هم ارزونتر .
[/quote]
من با ک.ال ام تماس گرفتم خیلی بالا بود
دفترش گفت ما خودمون قیمت ها رو بردیم بالا!!!!!!
دستشون درد نکنه
ی خبر شندیم که از شنبه قیمت ها سرسام اور میشه
هرکی میخواد بلیط بگیرع بجنبه
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
(2012-09-20 ساعت 10:43)mitr.p نوشته:  
(2012-09-20 ساعت 09:41)someil نوشته:  
ممنون
یکمی عجله دارم
ممنون
من با ک.ال ام تماس گرفتم خیلی بالا بود
دفترش گفت ما خودمون قیمت ها رو بردیم بالا!!!!!!
دستشون درد نکنه
ی خبر شندیم که از شنبه قیمت ها سرسام اور میشه
هرکی میخواد بلیط بگیرع بجنبه
[/quote]با سلام مجدد به شما توی این سایت بلیط دالاس برای اول اکتبر 880 $ است اگه بتونی اینترنتی بگیری http://www.airfare.com/airfare5/flights/...7ZX0eEEQ1l

کیس نامبر2010
ورود اول اکتبر 2010
ورود دوم:می2011
باآرزوی توفیق برای شما
someil=سمیل=اسماعیل=samuel
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، behzadb57
با سلام دوستان
من امروز رفتم برای بلیط گفت klm قیمت دلاری رو تغییر نداده ولی ریالی حدود 50 درصد افزایش داشته احتمالا با این روند همه ایرلاینها کم کم همین کار رو بکنن به نظرم بهتره سریعتر برنامه هاتون مشخص کنین که اگه دلار دولتی 2000 تومن بشه بلیطها حدودا دوبرابر میشه

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.من یه دختر تنهام که 2013 قبول شدم.هفته 3 اکتبر مصاحبه داشتم به من گفت همه چیز تکمیله و باید یه پروسه اداری طی بشه که گفت حدود 1 تا 1.5 ماه دیگه هست.میخوام بلیط بگیرم چون از نظر مالی به شدت در فشارم و شنیدم که قیمتا میخواد بره بالا.بهترین دوستم که قبول کرده که برم خونشون به مدت 1.5 ماه که بعدش ایشا الله پاس سفید میخوام بگیرم الان هوستون تگزاس هست.ارزونترین ایرلاین رو برا تهران هوستون رو اگه میشه بهم بگید.در ضمن من به خاطر دانشگاه فقط در بازه ی تاریخ های 15 اسفند91 تا 20 فروردین 92 میتونم برم آمریکا.لطفا کمک کنید چون شنیدم قیمتا داره میره بالا.ممنون

فقط ارزونی برام مهمه.
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، payam62
(2012-10-29 ساعت 20:10)lottory نوشته:  سلام.من یه دختر تنهام که 2013 قبول شدم.هفته 3 اکتبر مصاحبه داشتم به من گفت همه چیز تکمیله و باید یه پروسه اداری طی بشه که گفت حدود 1 تا 1.5 ماه دیگه هست.میخوام بلیط بگیرم چون از نظر مالی به شدت در فشارم و شنیدم که قیمتا میخواد بره بالا.بهترین دوستم که قبول کرده که برم خونشون به مدت 1.5 ماه که بعدش ایشا الله پاس سفید میخوام بگیرم الان هوستون تگزاس هست.ارزونترین ایرلاین رو برا تهران هوستون رو اگه میشه بهم بگید.در ضمن من به خاطر دانشگاه فقط در بازه ی تاریخ های 15 اسفند91 تا 20 فروردین 92 میتونم برم آمریکا.لطفا کمک کنید چون شنیدم قیمتا داره میره بالا.ممنون

فقط ارزونی برام مهمه.
دوست عزیز من هم واسه همون تاریخ بلیط گرفتم حدود 3 میلیون،ارزونترین بلیط بود،اگه نگیری مجبور میشی 7 میلیون بخری
من klm و turkish پیشنهاد میکنم
موفق باشی
کتگوری:f2a/تاریخ ارسال مدارک:2013، 6 August /تاریخ اپروو: December 4 ,2013/تاریخ دریافت کیس نامبر: 2014, 22 February /تاریخ پرداخت 88 دلار و فرم 261: 2014, 28 February /تاریخ ارسال مدارک اسپانسر:2014, 4 march /تاریخ پرداخت 230دلار: 2014, 12 march /تاریخ کامپلیت:2014, 21 April/تاریخ دریافت نامه مصاحبه:26 مارچ/تاریخ مصاحبه:هفته اول می/کلیر:نوامبر بعد از 6 ماهSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، lottory ، payam62
(2012-11-03 ساعت 13:49)فاطمه نوری نوشته:  
(2012-10-29 ساعت 20:10)lottory نوشته:  سلام.من یه دختر تنهام که 2013 قبول شدم.هفته 3 اکتبر مصاحبه داشتم به من گفت همه چیز تکمیله و باید یه پروسه اداری طی بشه که گفت حدود 1 تا 1.5 ماه دیگه هست.میخوام بلیط بگیرم چون از نظر مالی به شدت در فشارم و شنیدم که قیمتا میخواد بره بالا.بهترین دوستم که قبول کرده که برم خونشون به مدت 1.5 ماه که بعدش ایشا الله پاس سفید میخوام بگیرم الان هوستون تگزاس هست.ارزونترین ایرلاین رو برا تهران هوستون رو اگه میشه بهم بگید.در ضمن من به خاطر دانشگاه فقط در بازه ی تاریخ های 15 اسفند91 تا 20 فروردین 92 میتونم برم آمریکا.لطفا کمک کنید چون شنیدم قیمتا داره میره بالا.ممنون

فقط ارزونی برام مهمه.
دوست عزیز من هم واسه همون تاریخ بلیط گرفتم حدود 3 میلیون،ارزونترین بلیط بود،اگه نگیری مجبور میشی 7 میلیون بخری
موفق باشی

دوستان این قیمتها خیلی بالاست بگردین و به چند جا سفارش کنین ارزونتر گیر می آرین حالا یکی دو روز اینور اونور بشه مهم نیست اینو بگید حتما
من برای سال 92 بلیط گرفتم 3.2 میلیون البته برای 3 نفر فقط رفت با یک استاپ استانبول برای شیکاگو
بلیط رفت و برگشت مناسبتر در می آد اونم برای کمتر از یک ماه برگشت
من مطمئنم با نصف این قیمت هم می تونین بلیط بگیرین البته بجنبید که به زودی تعرفه محاسبه دلار برای ایرلاینها تغییر می کنه اون موقع افزایش شدید قیمتها رو خواهیم داشت

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
پاسخ
تشکر کنندگان: lottory ، payam62
(2012-11-03 ساعت 23:04)behzadb57 نوشته:  
(2012-11-03 ساعت 13:49)فاطمه نوری نوشته:  

فقط ارزونی برام مهمه.
موفق باشی

دوستان این قیمتها خیلی بالاست بگردین و به چند جا سفارش کنین ارزونتر گیر می آرین حالا یکی دو روز اینور اونور بشه مهم نیست اینو بگید حتما
من برای سال 92 بلیط گرفتم 3.2 میلیون البته برای 3 نفر فقط رفت با یک استاپ استانبول برای شیکاگو
بلیط رفت و برگشت مناسبتر در می آد اونم برای کمتر از یک ماه برگشت
من مطمئنم با نصف این قیمت هم می تونین بلیط بگیرین البته بجنبید که به زودی تعرفه محاسبه دلار برای ایرلاینها تغییر می کنه اون موقع افزایش شدید قیمتها رو خواهیم داشت
دوست عزیز سلام
با امارات واست چک کردم ، در اون تاریخی که میخوای حدوداً 1918000 تومن ، رفت و برگشت قیمت داد
موفق باشی
2012AS59XXX
سفارت: ابوظبی
وقت مصاحبه: July-08-2012
دریافت ویزا: July-08-2012 (یک ضرب)
ورود به آمریکا: Nov-01-2012
پاسخ
تشکر کنندگان: lottory ، ابی هانی ، behzadb57 ، payam62
(2012-10-29 ساعت 20:10)lottory نوشته:  سلام.من یه دختر تنهام که 2013 قبول شدم.

گمون کنم با این پیامی که اینجا گذاشتید بزودی از تنهایی در میاید Big Grin

ضمناً نامزدتون بیچاره گناه داره اینقدر توی این سایت پیگیر کارتون بوده الان دارید ولش می کنیدا! Tongue

کاربر گرامی ارسالتون ویرایش شد ، لطفا مراعات کنید!
پاسخ
تشکر کنندگان: payam62
دوستان چرا اینقدر نگران قیمت بلیط هستید باید نگران قیمت دلار باشید چون قیمت بلیط بستگی به قیمت سوخت و چیزای دیگه داره و 50 یا 100 دلار کم و زیاد می شه بجای خرید بلیط با نگرانی برای 6 ماهه دیگه دلارشو بخرید (به نظر من ترکیش ایرلاین ارزونتره نه!!)
پاسخ
تشکر کنندگان: lottory
سلام.واقعا ممنون. قیمتی که گرفتم امارات ارزونترین بود 1800000
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، payam62
(2012-11-12 ساعت 19:05)lottory نوشته:  سلام.واقعا ممنون. قیمتی که گرفتم امارات ارزونترین بود 1800000

دوست عزیز این قیمت دوطرفه گرفتین یا یک طرفه؟
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: lottory ، payam62
سلام
این سایت علاوه بر شرکت های خارجی پروازی های ایران ایرم داره برای برنامه ریزی و ... جالبه
http://www.airticketsdirect.com/
پاسخ
تشکر کنندگان: ASALI ، behzadb57 ، payam62
چه خبر بدي Sad

افزايش ۱۰۵ درصدي نرخ پروازهاي خارجي

پس از افزايش حدود ۶۵درصدي قيمت بليت پروازهاي داخلي از ۱۶ آبان ماه جاري، نرخ بليت پروازهاي خارجي نيز از بامداد روز گذشته (چهارشنبه) ۱۰۵ تا ۱۰۷ درصد افزايش يافت.

به گزارش خراسان، روزگذشته هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران (هما) با ارسال بخشنامه اي، نرخ بانکي ارزها که بايد توسط واحدهاي هما و دفاتر فروش، آژانس ها، نمايندگي ها و ساير شرکت هاي هواپيمايي در ايران از اول وقت اداري چهارشنبه ۲۴ آبان تا ۳۰آبان ماه جاري مورد استفاده قرارگيرد را اعلام کرد.

براساس گزارش خراسان، نرخ بليت هاي پروازهاي خارجي تا سه شنبه شب گذشته براساس دلار ۱۲۲۶ توماني محاسبه مي شد که با اين بخشنامه، از بامداد روز گذشته نرخ بليت پروازهاي خارجي براساس نرخ هر دلار ۲۴۹۲ تومان محاسبه مي شود که همان نرخ ارز مبادله اي است.

اين نرخ ها به صورت هفتگي اعلام مي شود و براساس نرخ ارز مبادله‌اي ممکن است در هفته آينده نرخ بليت پروازهاي خارجي کمي کاهش يا افزايش يابد.

يکي از مديران آژانس هاي هواپيمايي و مسافرتي مشهد روز گذشته با تاييد اين خبر به خراسان گفت: نرخ بليت تمام پروازهاي خارجي ايرلاين هاي ايراني و غيرايراني از بامداد روز چهارشنبه، به يک‌باره و بدون اعلام قبلي به دو برابر افزايش پيدا کرد.

وي افزود: به عنوان مثال نرخ بليت پرواز مشهد- کوآلالامپور- مشهد که تا پيش از اين بين ۷۵۰ تا ۸۵۰ هزار تومان بوده است به يک ميليون و ۸۰۰هزار تومان افزايش يافته است. نرخ بليت مسير هوايي مشهد- استانبول- مشهد از حدود ۸۳۰ هزار تومان به يک ميليون و ۹۰۰هزار تومان و نرخ مسير هوايي مشهد- بيروت- مشهد نيز از ۶۰۰هزار تومان به يک ميليون و ۵۰۰هزار تومان افزايش پيدا کرده است.

او ادامه داد: نرخ بليت هواپيما در مسير مشهد - نجف - مشهد که تا پيش از اين ۴۶۸ هزار تومان بوده به بيش از يک ميليون تومان رسيده است.

اين مدير آژانس هواپيمايي اظهار داشت:نرخ بليت هواپيما در مسير مشهد - بغداد- مشهد از ۵۵۰ هزار تومان به يک ميليون و ۲۰۰هزار تومان ونرخ مسير هوايي مشهد - جده - مشهد که تا هفته قبل يک ميليون و ۲۰۰هزار تومان بوده به حدود ۳ميليون تومان افزايش يافته است.

وي اضافه کرد: نرخ بليت هواپيما در مسير تهران - استانبول - تهران از ۸۳۰ هزارتومان به يک ميليون و ۷۰۰هزار تومان، تهران- بيروت - تهران از ۶۵۰ هزار تومان به يک ميليون و ۳۰۰هزار تومان و مسير هوايي تهران- کوآلالامپور- تهران نيز از ۸۵۰ هزار تومان به دو ميليون و ۱۰۰هزار تومان رسيده است.

او با بيان اين که افزايش قيمت بليت پروازهاي خارجي قطعاً موجب افت شديد سفر مي شود، ادامه داد: ۳هزار دفتر خدمات مسافرتي در کشور فعاليت مي کنند و بالغ بر ۶۰۰هزار شغل توسط اين دفاتر ايجاد شده که با اين اتفاق، احتمال بيکاري عده اي از شاغلان اين بخش وجود دارد.

http://www.asriran.com/fa/news/241548/اف...زهاي-خارجي
كيس نامبر : به اميد خدا در یک مِی ٢٠١٤

پاسخ
تشکر کنندگان: ali2316 ، مانترا ، behzadb57 ، payam62

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان