کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پیدا کردن همسفر
واای چه تاپیک باحالیه اینجا
آقا من احتمالا مرداد انکارا مصاحبمه اگه کسی همونموقع هاست تو خصوصی پیام بده من تنها نرم میترسم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان . من اواسط اکتبر به سن دیگو میروم . اگر همسفر هستیم پیام بدهید.
پاسخ
تشکر کنندگان: raminvet
سلام.
اگه کسی در دالاس دنبال همخونه می گرده و یا میخواد با کسی همخونه بشه لطفاً به من پیام خصوصی بده.
ممنونم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
اگر کسی اوایل اکتبرباپروازقطرازایران به لس انجلس پرواز داره پیغام بده
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
ﺳﻼﻡ ,اﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻋﺰﻳﺰ اﮔﺮ ﺧﺎﻧﻤﻲ ﺑﺮاﻱ ﻣﺎﻩ ﺳﭙﺘﺎﻣﺒﺮ ﺑﺮاﻱ LA,ﻳﺎ sandiego ﭘﺮﻭاﺯ ﺩاﺭﻩ ﻳﺎ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﻫﻢ ﺧﻮﻧﻪ ﻫﺴﺖ ﻟﻂﻔﺎ ﭘﻴﺎﻡ ﺧﺼﻮﺻﻲ ﺑﺬاﺭﻩ,ﺑﺎ ﺳﭙﺎﺱ
ﻛﻴﺲ ﻧﺎﻣﺒﺮ **8 ,11 ﻣﺎﻩ ﺧﺪﻣﺖ ﺳﺮﺑﺎﺯﻱ ﺳﭙﺎﻩ و ﺑﻌﺪ ﻣﻌﺎﻑﭘﺰﺷﻜﻲ,ﺷﻐﻞ ﺩﻭﻟﺘﻲﻛﻤﺘﺮ اﺯ ﻳﻚ ﺳﺎﻝ ,ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻧﻮاﻣﺒﺮ,ﺁﻧﻜﺎﺭا,ﻫﻤﺴﺮﻡ ﺑﺮﻧﺪﻩ اﺻﻠﻲ ﻭﻳﺰاﻱ ﻳﻜﻀﺮﺏ .ﺁﭘﺪﻳﺘﻬﺎ 8و9 ﻣﺎﺭﭺ و 11 ﺟﻮﻻﻱ ,28 و 30 ﺳﭙﺘﺎﻣﺒﺮ,ﻛﻠﻴﺮ و اﻳﺸﻮﺩ .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-04-05 ساعت 19:17)دختر پارس نوشته:  سلام.من خانمی متاهل هستم.که بنابر دلایلی مجبورم مدتی رو بدون حضور همسرم همراه دختر ۷ سالم به آمریکا -ترجیحا محدوده اورنج کانتی یا لس انجلس-- بیام.
کسی اگر تمایل به همسفر شدن و همخانه شدن داشت پیغام خصوصی بگذاره لطفا

ﺑﺮاﺗﻮﻥ ﭘﻴﺎﻡ ﺧﺼﻮﺻﻲ,ﮔﺬاﺷﺘﻢ ﻟﻂﻔﺎ ﻣﻂﺎﻟﻌﻪ ﺑﻔﺮﻣﺎﻳﻴﺪ.
ﻛﻴﺲ ﻧﺎﻣﺒﺮ **8 ,11 ﻣﺎﻩ ﺧﺪﻣﺖ ﺳﺮﺑﺎﺯﻱ ﺳﭙﺎﻩ و ﺑﻌﺪ ﻣﻌﺎﻑﭘﺰﺷﻜﻲ,ﺷﻐﻞ ﺩﻭﻟﺘﻲﻛﻤﺘﺮ اﺯ ﻳﻚ ﺳﺎﻝ ,ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻧﻮاﻣﺒﺮ,ﺁﻧﻜﺎﺭا,ﻫﻤﺴﺮﻡ ﺑﺮﻧﺪﻩ اﺻﻠﻲ ﻭﻳﺰاﻱ ﻳﻜﻀﺮﺏ .ﺁﭘﺪﻳﺘﻬﺎ 8و9 ﻣﺎﺭﭺ و 11 ﺟﻮﻻﻱ ,28 و 30 ﺳﭙﺘﺎﻣﺒﺮ,ﻛﻠﻴﺮ و اﻳﺸﻮﺩ .
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان اگر کسی تو دسامبر پرواز داره به لس آنجلس اطلاع بده
پاسخ
تشکر کنندگان:
درود به همه،
من عضو جدید سایتم و خو شحالم که بلاخره یه جا پیدا کردم که با همزبونام بعد از ده سال صحبت کنم.
راستش از این شهر خسته شدم و با یک برنامه دروستو حسابی میخوام برم تو یکی از این شهر های بزرگ،زندگی تازه ای رو شروع کنم. در مورد خودم؟ من هر جا که برم میتونم کارم رو ترانسفر کنم با خودم،برای همین دوست دارم با یک ادم مطمعن خرج اجاره و چیزهای لازم رو نصف کنم
حالا شما میتونید توی شهر مقصد باشید یا مثل من فکر یک فرش استارت باشید توی یه شهر جدید.فقط باید مسمم،با برنامه و بدونه دراما باشید و البته مستقل. من خودم بعد از تحقیق به لاس وگاس خیلی امیدوار ترم نسبت به جاهای دیگه.ولی ابشنهام باز هست.
خلاصه اینکه دوست دارم باهاتون اشنا شم،و اگر هم کسی خواست میتونیم پلان جابجایی رو با هم بحث کنیم( فقط در صورت جدی و اماده بودن برای شروع جدید به من pm بدید،با ایمیل ادرس)
در ضمن قول میدم تجربیات این حرکترو برای دیگر دوستان توی انجمن هم به اشتراک بزاریم.
یک بار دیگه ممنونم از همتون که اینجا هستید و هوای همدیگر رو داشته باشیم.
Peace
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
اگر کسی اکتبر هیوستن میره خبر بده
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-01 ساعت 10:00)shabghazal نوشته:  سلام
اگر کسی اکتبر هیوستن میره خبر بده
ممنون
Kambizeqbal@gmail.com
ببخشید من نمی تونم پیام بدم چون فعالیت کافی نداشتم تو این
سایت.
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه هم ما دو نفریم.3 نوامبر پرواز داریم به لوس انجلس
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان اگر کسی اکتبر میره لاس وگاس خبر بده
ممنون
کیس نامبر:2015َAS20XX
رویت قبولی: may20
ارسال فرم : 1 Oct
کارنت شدن کیس: Oct
تعداد افراد کیس:یک
نامه دوم: 24 feb
مصاحبه: 12 April
آبدیت :
13 Apr
24 June
27 July
کلییر : 27 July
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام خدمت تمام دوستان عزیز این تاپیک،

بنده آقای 27 ساله و مجرد هستم و از برندگان لاتاری هستم و حدودا ۱ سال در کارولینای شمالی سکونت داشتم و در حال حاضر تصمیم دارم که یک تا یک ماه و نیم دیگه به لاس وگاس برای سکونت برم، خیلی دوست دارم که از این طریق از ایران یک دوست و همسفر خوب پیدا کنم تا تمام کارهامونو با هم انجام بدیم و در اونجا با هم خونه بگیریم و کلا در کنار هم باشیم.
از دوستانی که ایران هستن، اگر کسی تصمیم به رفتن به لاس وگاس رو ۱-۱.۵ ماه دیگه (ماه اکتبر) داره و می خواد که با من همسفر بشه، لطفا اطلاع بده، تا بیشتر با هم آشنا بشیم و کارهای گرفتن بلیط و سایر مقدمات سفر رو با هم انجام بدیم.
از دوستان ساکن در لاس وگاس هم خواهش می کنم، اگر کسی رو میشناسین که احتیاج به هم خونه ای داره، لطفا به بنده معرفی کنین تا بیشتر آشنا بشیم.

با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان، من اواخر اكتبر يا اوايل نوامبر ميخوام واسه يكماه برم آمريكا و كارامو انجام بدهم و برگردم و تو اين يكماه ميخوام سه شهر سانفرانسيسكو و لس آنجلس و لاس وگاس را برم كه تفريحي باشه،از دوستان اگر كسي ميخواد اون موقع بره و يا شرايطش مثل منه اطلاع بده تا با هم بريم
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-22 ساعت 09:07)raminvet نوشته:  
(2015-04-05 ساعت 19:17)دختر پارس نوشته:  سلام.من خانمی متاهل هستم.که بنابر دلایلی مجبورم مدتی رو بدون حضور همسرم همراه دختر ۷ سالم به آمریکا -ترجیحا محدوده اورنج کانتی یا لس انجلس-- بیام.
کسی اگر تمایل به همسفر شدن و همخانه شدن داشت پیغام خصوصی بگذاره لطفا

ﺑﺮاﺗﻮﻥ ﭘﻴﺎﻡ ﺧﺼﻮﺻﻲ,ﮔﺬاﺷﺘﻢ ﻟﻂﻔﺎ ﻣﻂﺎﻟﻌﻪ ﺑﻔﺮﻣﺎﻳﻴﺪ.

سلام لطفا با شماره من تماس بگيريد٠٩١١٦١٠١٩٠٠
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان