کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پیدا کردن همسفر
خانم هاي عزيز سلام من براي اولاي بهمن مي خوام بيام سن ديگو اگر كسي دنبال هم خانه هست لطفاً به من پيغام يا ايميل بده با تشكر ☺️☺️.
شماره كيس:**٦
تعداد افراد:٢نفر(١ نفر ميرم)
كنسولگري:آنكارا
تاريخ مصاحبه:٨ اكتبر
نتيجه:???يكضرب❤️❤️❤️
اولین ورود:20 فوریه2016
مقصد:واشنگتن دی سی
دریافت گرین کارت:14 آپریل2016
درخواست پاس سفيد:22فوريه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان كسي تو دسامبر نميخواد بره لس آنجلس كه همسفر بشيم؟؟
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-21 ساعت 09:39)lake merit نوشته:  سلام

ببخشید من اینجا این پیام رو میزارم

بعضی‌ دوستان به من پیام خصوصی دادن ولی‌ من بخاطر پست کم نمیتونم از پیام خصوصی استفاده کنم

دوستانی که پیام میذارن لطف کنن ایمیل یا تلفنشنو در پیام بزارن من تماس میگیرم

با تشکر

Manam daghighan hamin sharayet ra daram , kesi tarafe Sacramento ya San Francisco donbale hamkhone nist man donbale khone Migardam 9166349195

(2015-10-21 ساعت 00:36)m_kh نوشته:  خانم هاي عزيز سلام من براي اولاي بهمن مي خوام بيام سن ديگو اگر كسي دنبال هم خانه هست لطفاً به من پيغام يا ايميل بده با تشكر ☺️☺️.

Slm man nemitonam pm khososi bedam nemidonam chetori bayad ba u dar ertebat basham
پاسخ
تشکر کنندگان: pouyasanat
دوستان كسي تو دسامبر نميخواد بره لس آنجلس كه همسفر بشيم؟؟(مخصوصا شيرازيها)
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان من میخوام واسه ده تا پانزده روز دیگه بلیط بگیرم به لس آنجلس ،کسی از دوستان واسه این تاریخ نمیخواد بره همسفر باشیم؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-10-17 ساعت 14:03)Abdorrezaa نوشته:  سلام. دسامبر یا همون آذر خودمون به مقصد مریلند و DC اگر کسی هست خوشحال میشم همقطار(هم هواپیما Big Grin)باشیم.
سلام منم با ویزا تک ضرب دارم میام،اگر ممکنه تلفن یا ایمیل را برام بفرستید با هم در ارتباط باشیم.
[font=Tahoma]خوشبختی، یعنی هماهنگی با حوادث روزگار[/font]
مصاحبه3DEC2015
نتیجه:ویزای تک ضرب
دریافت پاس با ویزا:7DEC2015
مقصد:هر جا که خدا خواست
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام و درود بر دوستان مهاجرسرا ؛من هم با ویزا تک ضرب دارم میام،اگر ممکنه تلفن یا ایمیل را برام بفرستید جهت همسفر یا همخونه با هم در ارتباط باشیم.حدود سفرم فبریه هست میتونم همخونه یا همسفر خوبی باشم .متشکر-
مصاحبه3DEC2015
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-25 ساعت 03:05)M.d نوشته:  دوستان كسي اواخر نوامبر يا اوايل دسامبر عازم سانفرانسيسكو هست خبر بده با هم باشيم
با سلام و درود بر دوستان مهاجرسرا ؛من هم با ویزا تک ضرب دارم میام،اگر ممکنه تلفن یا ایمیل را برام بفرستید جهت همسفر یا همخونه با هم در ارتباط باشیم.حدود سفرم فبریه هست میتونم همخونه یا همسفر خوبی باشم .متشکر-
مصاحبه3DEC2015
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-27 ساعت 12:24)alireza9595 نوشته:  
(2015-08-25 ساعت 01:45)M.d نوشته:  سلام دوستان، من اواخر اكتبر يا اوايل نوامبر ميخوام واسه يكماه برم آمريكا و كارامو انجام بدهم و برگردم و تو اين يكماه ميخوام سه شهر سانفرانسيسكو و لس آنجلس و لاس وگاس را برم كه تفريحي باشه،از دوستان اگر كسي ميخواد اون موقع بره و يا شرايطش مثل منه اطلاع بده تا با هم بريم

سلام
علیرضا هستم
منم تقریبا با همین شرایط یک ماه میخواهم برم
اگه ممکنه به من زنگ بزن 09123804524
با سلام و درود ؛من هم با ویزا تک ضرب دارم میام،اگر ممکنه تلفن یا ایمیل را برام بفرستید جهت همسفر یا همخونه با هم در ارتباط باشیم.حدود سفرم فبریه هست میتونم همخونه یا همسفر خوبی باشم .متشکر-
مصاحبه3DEC2015
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-22 ساعت 12:32)M.d نوشته:  دوستان كسي تو دسامبر نميخواد بره لس آنجلس كه همسفر بشيم؟؟(مخصوصا شيرازيها)
سلام دوست همشهری لطفا با من تماس بگیرید. متشکرم:
مصاحبه3DEC2015
پاسخ
تشکر کنندگان:
اگر ممکنه دوستان شیرازی یا استان فارس یک تاپیک جدید جهت موضوع همسفری و همخونگی تشکیل بدهند البته با اجازه مدیر محترم سایت مهاجر سرا
مصاحبه3DEC2015
پاسخ
تشکر کنندگان: rose119
سلام به همه . خانمهاي محترم من بهمن ماه از ايران بهمقصد كاليفرنيا ميرم اگر خانمي در هر شهركاليفرنيا براي ٣هفته ميخاد خونش رو قسمت كنه يا اتاقش رو البته با پرداخت هزينه ،خوشحال مي شم من رو در جريان بگذاريد با سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezafarhang81
سلام دوستان اگر کسی در دالاس بخاد خونه یا اتاقی اجاره بده به مدت یک ماه من لازم دارم ورودم به دالاس 12فبریه (23بهمن)هست.یا اگر ماشین جهت اجاره یک ماه داشته باشه هم میخام.
دوستان از چه سایتی یا مکانی دنبال همخونه در دالاس بگردم؟و کدام منطقه دالاس ایرانیهای عزیز بیشتر تجمع دارند؟
مصاحبه3DEC2015
پاسخ
تشکر کنندگان:
با عرض سلام خدمت تمامی عزیزان این تاپیک،

بنده 27 سالمه و مجرد هستم،فارغ التجصیل رشته مهندسی برق هستم ،به دنبال یک همخونه آقا در لاس وگاس هستم، از دوستان عزیز اگر کسی مایل به همخونه شدن در لاس وگاس هستش لطفا به بنده پیام خصوصی بده.

ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-12-24 ساعت 00:54)shekari نوشته:  با عرض سلام خدمت تمامی عزیزان این تاپیک،

بنده 27 سالمه و مجرد هستم،فارغ التجصیل رشته مهندسی برق هستم ،به دنبال یک همخونه آقا در لاس وگاس هستم، از دوستان عزیز اگر کسی مایل به همخونه شدن در لاس وگاس هستش لطفا به بنده پیام خصوصی بده.

ممنونم
سلام دوست عزیز شما کی تشریف میبرید؟
مصاحبه3DEC2015
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان