کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پیدا کردن همسفر
(2015-07-22 ساعت 08:52)raminvet نوشته:  ﺳﻼﻡ ,اﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻋﺰﻳﺰ اﮔﺮ ﺧﺎﻧﻤﻲ ﺑﺮاﻱ ﻣﺎﻩ ﺳﭙﺘﺎﻣﺒﺮ ﺑﺮاﻱ LA,ﻳﺎ sandiego ﭘﺮﻭاﺯ ﺩاﺭﻩ ﻳﺎ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﻫﻢ ﺧﻮﻧﻪ ﻫﺴﺖ ﻟﻂﻔﺎ ﭘﻴﺎﻡ ﺧﺼﻮﺻﻲ ﺑﺬاﺭﻩ,ﺑﺎ ﺳﭙﺎﺱ

سلام لطفا با من تماس بگيريد٠٩١١٦١٠١٩٠٠
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-06-07 ساعت 01:06)دختر پارس نوشته:  من خانم هستم.با دختر ۷ سالم اورنج کانتی کالیفرنیا هستیم.و دنبال یه همخونه خانم میگردم.
کسی اگر تمایل داشت ،لطفا پیغام خصوصی بده

سلام لطفا با من تماس بگيريد٠٩١١٦١٠١٩٠٠،اگه هنوز دنبال هم خونه هستيد،ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-06-07 ساعت 01:06)دختر پارس نوشته:  من خانم هستم.با دختر ۷ سالم اورنج کانتی کالیفرنیا هستیم.و دنبال یه همخونه خانم میگردم.
کسی اگر تمایل داشت ،لطفا پیغام خصوصی بده

(2015-07-22 ساعت 08:52)raminvet نوشته:  ﺳﻼﻡ ,اﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻋﺰﻳﺰ اﮔﺮ ﺧﺎﻧﻤﻲ ﺑﺮاﻱ ﻣﺎﻩ ﺳﭙﺘﺎﻣﺒﺮ ﺑﺮاﻱ LA,ﻳﺎ sandiego ﭘﺮﻭاﺯ ﺩاﺭﻩ ﻳﺎ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﻫﻢ ﺧﻮﻧﻪ ﻫﺴﺖ ﻟﻂﻔﺎ ﭘﻴﺎﻡ ﺧﺼﻮﺻﻲ ﺑﺬاﺭﻩ,ﺑﺎ ﺳﭙﺎﺱ

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام شماره من 09198041254 در وایبر ممنون
Case number: 2013AS00000X
کارنت شدن : بزودی!
تاریخ مصاحبه: بزودی!
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ما يك زوج هستيم و ٢٢ اكتبر بليط كرفتيم براي لوس انجلس و برگشتمون ٥ نوامبر هست. كار اداري خاصي هم نداريم. اكه كسي هست كه براي تفريح اين ور و اونور بريم و هزينه هامون هم سرشكن بشه بهم بگه Smile

پاسخ
تشکر کنندگان:
ما هم شرایط بالا رو برای نیویورک تو تاریخ 22 اکتبر داریم اگه کسی بود خوشحال میشیم همسفر شیم
شماره کیس: 2015AS 51xx
تعداد افراد کیس : 2 نفر
تاریخ مصاحبه:12 می ایروان
اپدیت ها: 13 می هر دو کیس روزانه- 15 می هر دو کیس شبانه- 18 می و 19 می کیس اصلی شبانه_7 جولای کیس اصلی روزانه_21 جولای کیس اصلی شبانه و 22 جولای کیس اصلی روزانه و اعلام شماره کیس در سایت سفارت برای کلیر شدن
مقصد: هیوستون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان،اگه كسي براي يك ماه اينده تو ايرواين يا سن ديگو دنبال همخونه ميگرده لطفا پيام بزاره،ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان کسی تو آتلانتا دنبال همخونه ای نمیگرده? من قصد دارم اوایل مهر بیام آتلانتا دنبال خونه موقت میگردم
ممنون میشم راهنماییم کنید
2014AS18XX // ﺗﻌﺪﺍﺩ 2 ﻧﻔﺮ //
مصاحبه ﺍﺑﻮﻇﺒﯽ
تاریخ 18 دسامبر
// کلیرنس
آپدیت سیس 20 دسامبر/
آپدیت سیس 10 فوریه
آپدیت سیس 29 می
کلیر 1 جون
ویزا 12 جون
به خدا اعتماد دارم
کارساز ما به فکر کار ماست فکر ما در کار ما آزار ماست
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من اواخر اکتبر میرم شیکاگو
اگر کسی تو این تاریخ عازم شیکاگو هست لطفا بگه همسفر بشیم با هم Smile
2015AS5XXX
محل گذران عمر شیکاگو Cool
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: pouyasanat
دوستان كسي اواخر نوامبر يا اوايل دسامبر عازم سانفرانسيسكو هست خبر بده با هم باشيم
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-25 ساعت 01:45)M.d نوشته:  سلام دوستان، من اواخر اكتبر يا اوايل نوامبر ميخوام واسه يكماه برم آمريكا و كارامو انجام بدهم و برگردم و تو اين يكماه ميخوام سه شهر سانفرانسيسكو و لس آنجلس و لاس وگاس را برم كه تفريحي باشه،از دوستان اگر كسي ميخواد اون موقع بره و يا شرايطش مثل منه اطلاع بده تا با هم بريم

سلام
علیرضا هستم
منم تقریبا با همین شرایط یک ماه میخواهم برم
اگه ممکنه به من زنگ بزن 09123804524
پاسخ
سلام دوستان، من اوايل دسامبر ميخوام واسه يكماه برم آمريكا و كارامو انجام بدهم و برگردم و تو اين يكماه ميخوام سه شهر سانفرانسيسكو و لس آنجلس و لاس وگاس را برم كه تفريحي باشه،از دوستان اگر كسي ميخواد اون موقع بره و يا شرايطش مثل منه اطلاع بده تا با هم بريم
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
پاسخ
سلام دوستان عزيز برای باره دیگه
ميخواستم عرض كنم من san bruno هستم نزديك San Francisco و يه اپارتمان يه خوابه رنت كردم و اينكه الان همخونه ميخوام بگيرم از لحاظ مكان جاى خيلى خوب و با امنيت و يه طورايى حيفم مياد كه بدم بره قيمتش مناسبه ولى واس يه نفر نميصرفه ولى خب گفتم اگه كسى از دوستان مايل باشه ميتونه بهم خبر بده شايد بتونم كارى بكنم در هرصورت من از لحاظ كمك هم تا جايى كه بتونم كمك ميكنم و اينو هم بگم خونه كامله هيچى نياز نيس اشپزخانه و اتاق خواب و مبل همه چى اوكيه و خودم بشخصه خیلی جاهای دیگه ای رو رفتم دیدم اپارتمان من از همشون بهتر و تمیزتر و بزرگتر بود من خیلی وقت فکر کردن ندارم و این شاید اخرین شانس باشه واسه کسانی که بخوان همخونه بشن اگه کسی مایل هست پیغام خصوصی با شماره تماس بده که هروقت بیکار بودم جواب بدم
تاریخ ورود:21/2/2014
اقامت:حومه سنفرانسیسکو
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان .31 اکتبر لس انجلس کسی هست ؟09128400308
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-08-28 ساعت 12:48)balot نوشته:  سلام
من ۱ اکتبر برای دالاس با klm اگه کسی هست خوشحال میشیم.
موفق باشین

سلام تا کی دالاس میمونی ؟
[font=Tahoma]خوشبختی، یعنی هماهنگی با حوادث روزگار[/font]
مصاحبه3DEC2015
نتیجه:ویزای تک ضرب
دریافت پاس با ویزا:7DEC2015
مقصد:هر جا که خدا خواست
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان