کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پیدا کردن همسفر
سلام
برای اوایل فوریه دنبال هم اتاقی یا مکان قیمت مناسب در لس انجلس هستم دوستانی اگر تمایل یا اطلاعاتی داشتن ممنون میشم راهنمایی بفرمایند
پاسخ
تشکر کنندگان:
slm dustan 30 janury be sore NEW york age kase ham safar bashin khoshal misham
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همگی
لیوینگ روم در منطقه سانتا مونیکا نزدیک به مراکز خرید ایرانی و ایستگاه اتوبوس برای مدت کوتاه اجاره داده میشه دوستان اگر اطلاعات خواستن پیام بزارن
پاسخ
تشکر کنندگان: dokhtar_irooni
دوستان, برای اواخر اردیبهشت ۹۶ عازم لاس وگاس هستم, اگر کسی وگاس زندگی میکنه و نیاز به همخونه داره به من اطلاع بده
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من برای اواخر مارچ میخوام برای تمدید re entry permit ام برم یا سمت LA یا houston اگرکسی اون تایم عازم هست لطفا ایمیل بزنه بهم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من ۲۲ می عازم لس آنجلس هستم. وقصد دارم حدودا ۲۰ روز بمونم و برگردم.کسی هست هم خونه ی موقت بخاد؟ترجیحا خانم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.
من اواسط تیر (حدود 15 جولای) عازم کالیفرنیا هستم. اگر کسی جهت همسفر شدن یا همخونه شدن هست خوشحال میشم با هم باشیم. خانم هستم.اطلاع بدید لطفا.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام وقت بخیر
من برای شهریور 96 قصد دارم حداکثر به مدت 15 روز برم امریکا و برگردم.
من هر شش ماه میرم.
من قبلا با یه تور تو خود امریکا که اپراتورش چینی هست 8 روز لس انجلس-لاس وگاس-سن فرانسیسکو رفتم
انصافا هم قیمتش و هم خدماتشون نسبت به قیمتش عالی بود(حدود 700 $ برای 8 روز تور)
این بار میخوام نیویورک-واشینگتن-بستون-فیلادلفیا-تورنتو-کبک(کانادا) رو باهاشون برم
قیمتش تقریبا همون 700 دلار میشه
قیمت بلیط هم برای قطری تو شهریور حدود 2500 تومان
جمعا حدود 6 میلیون میشه
از دوستانی که تمایل دارن به ایمیل من و یا همین جا پیام بزارن اطلاعات بیشتری بهشون بدم.
فقط گرین کارت رو گرفته باشن که برای سفر به کانادا هم مشکلی نداشته باشن.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-20 ساعت 03:00)sedi3336 نوشته:  
(2016-03-10 ساعت 02:07)mary am نوشته:  سلام
اواخر مارچ یا تو آوریل می آد هیشکی آمریکا؟ دنبال همسفرم واسه بوستون یا نیویورک یا دی سی

سلام عزیزم, مامان من اواخر اپریل میخواد بره آمریکا, شما بلیط داری؟ چند اپریل میخوای بری؟

سلام من خوشحال میشم اگر امکانش باشه همراه باشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من ۲۵ ساله هستم از تهران برای سفر به اروپا یا آمریکا کمک فکری میخواستم ممنون میشم بهم پیام بدین
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان