کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای EB-۱
(2012-06-22 ساعت 18:17)nora نوشته:  من تحقیق زیادی در ابن مورد در ایران انجام دادم تنها یک وکیل که نماینده در ایران داردو پرونده های موفق دارد را میشناسم که البته در مهاجر سرا به او اشاره شده است. که انها نیز کیس های جدید را با وسواس زیادی انتخاب می کنند.ودستمزد بسیار بالایی میگیرند. من اسیر حرف های وکلای کلاهبردار ایرانی در امریکا شدم وهزینه بسیار جبران ناپذیری را محتحمل گشتم .حتی اگر زبان نمیدانید با کمک یک اشناو مسلط به زبان خودتان کارهایتان را انجام دهید.مشخصات همان هست که در این تاپیک وجود دارد. ولی انتخاب ها بسیار سخت شده است حدود دو سال قبل افراد راحت تر پذیرش می شدند ولی الان افراد با رتبه های ملی وبین المللی رد می شوند.دایره انتخاب بسیار تنگ شده است.

شما الان از این طریق وارد آمریکا شدین؟
می شه خواهش کنم مراحل رو اینجا بگید؟ یا اینکه من مراحل رو میگم و اگر جایی اشتباه می کنم اطفا تصحیح کنید ...ممنون...
اسم اون وکیل رو هم لطفا به من بگید در پیغام خصوصی ممنون
شماره کیس: 39000
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ کارنت شدن کیس:March,2012-اسفند
تاریخ مصاحبه:May2012-اردیبهشت
تاریخ دریافت ویزا:یک ضرب
تاریخ اولین ورود به امریکا: 11 آگوست 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، آلیس-1980 ، msar
(2012-06-22 ساعت 18:22)faranak.n نوشته:  
(2012-06-22 ساعت 18:17)nora نوشته:  من تحقیق زیادی در ابن مورد در ایران انجام دادم تنها یک وکیل که نماینده در ایران داردو پرونده های موفق دارد را میشناسم که البته در مهاجر سرا به او اشاره شده است. که انها نیز کیس های جدید را با وسواس زیادی انتخاب می کنند.ودستمزد بسیار بالایی میگیرند. من اسیر حرف های وکلای کلاهبردار ایرانی در امریکا شدم وهزینه بسیار جبران ناپذیری را محتحمل گشتم .حتی اگر زبان نمیدانید با کمک یک اشناو مسلط به زبان خودتان کارهایتان را انجام دهید.مشخصات همان هست که در این تاپیک وجود دارد. ولی انتخاب ها بسیار سخت شده است حدود دو سال قبل افراد راحت تر پذیرش می شدند ولی الان افراد با رتبه های ملی وبین المللی رد می شوند.دایره انتخاب بسیار تنگ شده است.

شما الان از این طریق وارد آمریکا شدین؟
می شه خواهش کنم مراحل رو اینجا بگید؟ یا اینکه من مراحل رو میگم و اگر جایی اشتباه می کنم اطفا تصحیح کنید ...ممنون...
اسم اون وکیل رو هم لطفا به من بگید در پیغام خصوصی ممنون

نه من ابران هستم. به هیچ وجه احتیاجی به وکیل ندارید.یک فرم ساده 140 پر میکنید با مبلغ530 دلارکه در وجه اداره مهاجرت پرداخت میکنید. من این اطلاعات را بعد از اینکه پول خیلی زیادی از دست دادم به دست اوردم.تمام مراحل راحت هست ودوستان توضیح کامل دادند. شما در هر مرحله که نیاز به راهنمایی بودبه من ایمیل بزنید. ولی باز تاکید میکنم شرایط خودتان را خوب بررسی کنید بی دلیل ثبت نام نکنید.من وکیلی که در ایران میشناسم همان وکیلی است که دو سال قبل 30 هزار دلار میگرفت.وتعداد زیادی از هنرمندان و ورزشکاران توسط او رفتند.ولی او الان به شما می گوید پذیرش بسیار بسیار سخت شده و ورزشکاران بین المللی و بسیار مطرح ریجکت شدند.
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، siakhatar666 ، Dana1 ، hamidreza2197 ، آلیس-1980 ، sibapple ، msar ، victor2016 ، amin_j
نقل قول:نه من ابران هستم. به هیچ وجه احتیاجی به وکیل ندارید.یک فرم ساده 140 پر میکنید با مبلغ530 دلارکه در وجه اداره مهاجرت پرداخت میکنید. من این اطلاعات را بعد از اینکه پول خیلی زیادی از دست دادم به دست اوردم.تمام مراحل راحت هست ودوستان توضیح کامل دادند. شما در هر مرحله که نیاز به راهنمایی بودبه من ایمیل بزنید. ولی باز تاکید میکنم شرایط خودتان را خوب بررسی کنید بی دلیل ثبت نام نکنید.من وکیلی که در ایران میشناسم همان وکیلی است که دو سال قبل 30 هزار دلار میگرفت.وتعداد زیادی از هنرمندان و ورزشکاران توسط او رفتند.ولی او الان به شما می گوید پذیرش بسیار بسیار سخت شده و ورزشکاران بین المللی و بسیار مطرح ریجکت شدند.

میشه بگید پس کیا رو الان میگیرن ؟؟

با مدرک ملی به نظر شما اقدام کنم؟ حالا یه سری مدار ک دیگم شاید بتونم جور کنم !
و یه مدرکی که نشون بده من اونورم مثلا میخوام ورزشم رو ادامه بدم ( نامه ی عضویتی همچین چیزی )
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
پاسخ
ممنون از اطلاعاتتون
ولی مثلا اینی که گفتین با 1250 دلار میشه 10 روزه کرد پروسه رو هیج جا نخونده بودم می شه منبعش رو بگید؟

این دوست من که می خوایم براش اقدام کنیم یه رتبه بین المللی داره و چندین رتبه ملی...سابقه چند سال تدریس...عضویت در چندین انجمن مطرح...از اون 10 تا شرط حدود 8تاشو داره...ریجکتش کنن خودشون ضرر می کنن Smile)

برای اثبات اینکه به کارش هم ادامه میده چندین جاب آفر هست که الان براش اومده منتها طول می کشه و ما دنبال راه سریع تری هستیم
پاسخ
بچه ها یه سایت خوب پیدا کردم که به بیشتر سوال ها جواب داده:
http://www.hooyou.com/eb-1a/eb-1a-requirements.html

http://www.hooyou.com/eb-1a/eb-1a-faq.html
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، msar
(2012-06-22 ساعت 23:54)faranak.n نوشته:  ممنون از اطلاعاتتون
ولی مثلا اینی که گفتین با 1250 دلار میشه 10 روزه کرد پروسه رو هیج جا نخونده بودم می شه منبعش رو بگید؟

این دوست من که می خوایم براش اقدام کنیم یه رتبه بین المللی داره و چندین رتبه ملی...سابقه چند سال تدریس...عضویت در چندین انجمن مطرح...از اون 10 تا شرط حدود 8تاشو داره...ریجکتش کنن خودشون ضرر می کنن Smile)

برای اثبات اینکه به کارش هم ادامه میده چندین جاب آفر هست که الان براش اومده منتها طول می کشه و ما دنبال راه سریع تری هستیم
اقدام کنید.همه این مدارک عالی هستن به اضافه دعوت به کار به امید موفقیت

(2012-06-23 ساعت 17:54)nora نوشته:  [quote='faranak.n' pid='185199' dateline='1340393073']
ممنون از اطلاعاتتون

برای اثبات اینکه به کارش هم ادامه میده چندین جاب آفر هست که الان براش اومده منتها طول می کشه و ما دنبال راه سریع تری هست سایت وزارت امور خارجه قسمت فرم ها
اقدام کنید.همه این مدارک عالی هستن به اضافه دعوت به کار به امید موفقیت

پاسخ
تشکر کنندگان: faranak.n ، ParsTrader ، Tomas ، آلیس-1980 ، msar
دوست عزیز میشه جواب منو بدی !
پاسخ
(2012-06-23 ساعت 22:05)wushu kung fu نوشته:  دوست عزیز میشه جواب منو بدی !
این سایتی که براتون گذاشتم اگر زبانتون خوبه یه نگاه کنید تک تک اون 10 مورد رو به تفصیل توضیح داده اونوقت جواب این سوالتون رو می گیرید

پاسخ
تشکر کنندگان: wushu kung fu ، Tomas ، msar
سلام دوستان
من یه مدرک نائب قهرمانی کشوری دارم که انتخابی تیم ملی بوده و انتخاب هم شدم ولی واسه 8 سال پیش هستش
4 5 تا مدرک قهرمانی استانی هم دارم
خارج از بحث ورزشی، المپیاد کامپیوتر هم در استان و غرب کشور اول شدم، در کشور هم دیپلم افتخار و رتبه هشتم رو دارم
غیر از اینها مدارک مهندسی شبکه از شرکت ماکروسافت و مهندسی سرورهای HP رو هم از شرکت HP امریکا دارم
با این اوضاع من میتونم اقدام کنم دوستان؟ از همون فرم 140 برم جلو یا وضیعت من فرق داره؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2012-07-13 ساعت 15:38)sadeghr نوشته:  سلام دوستان
من یه مدرک نائب قهرمانی کشوری دارم که انتخابی تیم ملی بوده و انتخاب هم شدم ولی واسه 8 سال پیش هستش
4 5 تا مدرک قهرمانی استانی هم دارم
خارج از بحث ورزشی، المپیاد کامپیوتر هم در استان و غرب کشور اول شدم، در کشور هم دیپلم افتخار و رتبه هشتم رو دارم
غیر از اینها مدارک مهندسی شبکه از شرکت ماکروسافت و مهندسی سرورهای HP رو هم از شرکت HP امریکا دارم
با این اوضاع من میتونم اقدام کنم دوستان؟ از همون فرم 140 برم جلو یا وضیعت من فرق داره؟
ممنون
EB1 مربوط به هنرمندان و ورزشکاران بین المللی می باشد که در فرم 140 فرستاده میشود.چند سال قبل با توجه به تعداد کم متقاضی افراد کشوری و یا حتی استانی انتخاب می شدند ولی متاسفانه یکی دو سال اخیر دایره انتخاب را بسیار بسته و سخت کردند. مدارج علمی شما در این مرحله کاربردی ندارد.فکر میکنم شما بهتر است از طریق ویزای کاری اقدام فرمایید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، آلیس-1980 ، msar ، amin_j
nora جان ممنون که جواب دادین، پس اون قسمتی که می گن جزوه 10% برتر یک رشته توی کشور باشی چی؟
ویزای کار خیلی دردسر داره، نه؟ شرایط من مناسب ویزای کار آمریکا هست بنظر شما؟
پاسخ
دوستان من با یه وکیل توی آمریکا صحبت کردم گفت ما فقط در صورتی که مدارک بین المللی در زمینه های ورزشی هنری و... داشته باشید قبول میکنیم
پاسخ
(2012-07-15 ساعت 13:52)wushu kung fu نوشته:  دوستان من با یه وکیل توی آمریکا صحبت کردم گفت ما فقط در صورتی که مدارک بین المللی در زمینه های ورزشی هنری و... داشته باشید قبول میکنیم

بله دقیقا"درست می فرمایید. کسی غیر این را بگوید وقولی بدهد قصد کلاهبرداری دارد.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، Tomas ، hamidreza2197 ، آلیس-1980 ، msar ، amin_j
(2012-07-15 ساعت 12:39)sadeghr نوشته:  nora جان ممنون که جواب دادین، پس اون قسمتی که می گن جزوه 10% برتر یک رشته توی کشور باشی چی؟
ویزای کار خیلی دردسر داره، نه؟ شرایط من مناسب ویزای کار آمریکا هست بنظر شما؟

پیشنهاد می شود شما تاپیک ویزا برای ورزشکاران را بخوانید همینطور سایت وزارت خارجه و مشخصات افرادمنتخب رابسیار دقیق مطالعه فرمایید.در مورد سوال بعدی به تاپیک کارو شغل مراجعه کنید من امکان ارزیابی تخصصی شرایط شما را ندارم.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، Tomas ، msar ، 1234560
دوست عزیز torabi که به من پیام خصوصی در مورد ویزا هنرمندی دادیی

پیام خصوصیت رو غیر فعال کردی اگه میشه فعال کن یا همین جا واسمون شرایطت رو بگو که میتونه بچه ها رو کمک کنه
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان