کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای EB-۱
ببخشید ایا برای مورد عضویت در انجمن می توان عضویت در بنیاد ملی نخبگان ایران رو استفاده کرد ؟؟؟؟؟؟؟بخاطر اینکه در رشته من انجمن شناخته شده ای وجود ندارد که بتوان عضو ان شد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-30 ساعت 17:25)swim نوشته:  ببخشيد اينو يادم رفت توضيح بدم:
من شرايط ويزاي خوداشتغالي فدرال كانادا كه براي ورزشگاارن و هنرمندان است رو دارم ولي به هركي ميگم ميگه حداقل 4 الي 5 سال سال زمان ميبره توي سايتشون كه زده بود 108 ماه كل پروسه زمان ميبره!!!
خودم تمايلم بيشتر به آمريكاست بخاطر اين كه واقعا هيچ جا براي ورشكاران آمريكا نميشه هم مدت زمان كوتاهي ميكشه تعيين تكليف بشي هم گرفتن گرين كارت راحت تر ميشه با اين روش.

سلام... خودتون حسابی تحقیق کنید...منم شرایط کانادارو داشتم ولی بقول شما تعداد سال زیادی باید انتظار کشید.. منم تا 93 قهرمانی داشتم..92 آخرین اعزامم به ماسابقات خارجی بود.. ولی از 93مربیگری حرفه ای کردم و روزنامه هایی داشتم که در مورد مربیگریم هم متنی نوشته بود... من پیشینه و برنامه کاریمو براساس مربیگری نوشتم...شما هم اگر خواستین اقدام کنید براساس مربیگری پرونده تان را بچینید.. حالا من که رفتم تو پروسه انتظار تا اینکه جواب بشنوم... تا ببینیم چی میشه...انشالله شما هم دوست داشتید اقدام نید و نتیجه بگیرید... هزینه اش 6میلیونه که بنظرم ارزش داره..اگر وکیل بگیرید مضاف بر این 6میلیون باید 7هزار دلار حداقل پرداخت کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: swim
سلام کیس من NIW ( یکی از زیرگروه های eb2 ) است. 16 ژوئن در سفارت آنکارا مصاحبه داشتم و بهم کلیرنس خورد. 29 آگوست آپدیت دوخطی داشتم. می دانم که اینجا کیس های مربوط به eb1 را می گذارند ولی فکر کنم پروسه کلیرنس همگی مشابه است.
کتگوری ویزا: EB-2  زیرگروه: NIW
تاریخ مصاحبه: 16 ژوئن 2016 - آنکارا
نتیجه مصاحبه: AP
دوخطی:  29  آگوست 2016
OR شدن: 4 اکتبر 2016
دریافت ایمیل درخواست اطلاعات بیشتر: 5 اکتبر ۲۰۱۶
ارسال اطلاعات درخواستی از طریق ایمیل: 6 اکتبر ۲۰۱۶
دریافت ایمیل اتمام پروسه کلیرنس: 18 اکتبر 2016
تحویل پاسپورتها به دفتر پستی در آنکارا: صبح 24 اکتبر
ایمیل از سفارت مبنی بر دریافت مدارک: عصر 26 اکتبر
آپدیت ها: 26 اکتبر، 27 اکتبر، اول نوامبر، دوم نوامبر ، دوم نوامبر (تغییر OR به /)
Issued  :  سوم نوامبر ۲۰۱۶  
دریافت پاسپورتها از دفتر پستی: چهارم نوامبر
ورود به آمریکا: 24 نوامبر 2016
دریافت گرین کارت در آمریکا: 29 دسامبر 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: algh90 ، رضا٨٦
algh90 عزيز ممنون از راهنمائي
سعي كردم براتون پيغام بزارم ولي ظاهرا امكانش نيست.
چون كيس شما خيلي به بنده نزديكه ممنون ميشم ترتيبي بدين بتونم از يه طريقي باهاتون ارتباط داشته باشم.
سپاس.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-10-05 ساعت 02:45)amir416 نوشته:  سلام دوست من.من چند روزه که رسیدم آمریکا.من از طریق ویزای‌یی‌ بی‌‌۱ اقدام کردم و حالا بد از ۱.۵ سال تونستم بیام.اگه میخواهی زود و بی‌ دردسر بیائی آمریکا مثل من وکیل بگیر ولی‌ کمی‌ گرونه.من ۳۰ ملیون پول دادم ولی‌ می‌ارزید چون هیچ مشکلی‌ در هیچ جاییش نداشتم.ولی‌ اگر میخواهی خودت اقدام کنی‌ و پول نعدی کمی‌ سخته.اگه زبانت در حد متوسط به بالا باشه میتونی‌ آنلاین اقدام کنی‌.خودش در هر مرحله بهت کمک می‌کنه.اگر سوال خاصی‌ داشتی‌ بپرس.

سلام میشه شماره وکیلتو بدی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-09-08 ساعت 16:43)amir416 نوشته:  بچه ها سلام.من یک خبر خوب براتون دارم و اون اینکه من تا حدی می دونم چیکار باید کرد.راستش wushu جان مدارک را باید اول بهNVCفرستاد.بعد اونها خودشون وقت مصاحبه میدن.البته اگه کیست قبول شه.میگن مصاحبش چیز خاصی نیست.و اینکه اگر کسی زبانش خوبه می تونه بره به سایتwww.USCIS.comو اونجا در قسمتImmigrant Visasو زیر شاخهEB1همه اطلاعات مربوطه رو بخونه.راجع به o1 هم چیزی نمیدونم!D:
قیمت وکیلشم گرونه وحول و حوش 30 ملیون و ایناست.البته میگن جدیدا داره دست زیاد میشه واسه اینکار.از اینور اونور شنیدم 5 ملیونیشم داره میاد به بازارD:

سلام
شماره وکیلی که eb1 انجام بده داری
پاسخ
تشکر کنندگان:
خدارو شکر به نظر میاد کیس ما به کلیر شدن نزدیکه
۲روز متوالی آپدیت دو خطی و or رو داشتیم،حدس میزنم روند کار اینطوریه که آپدیت اول از آمریکاس بعد توسط ابوظبی به or تبدیل میشه،البته این فقط حدس منه ممکنم هست جور دیگه باشه اما با توجه به ساعات آپدیت میشه اینجور نتیجه گیری کرد
به امید زودتر کلیر شدن همه ی دوستان
نوع  پروندهB-1
تاریخ تشکیل پرونده :۲ جولای ۲۰۱۴
تاریخ مصاحبه :۲۳ دسامبر ۲۰۱۴ ابوظبی
آپدیت ها؛
سایت ابوظبی:۲۸دسامبر ۲۰۱۴،  ۷سپتامبر ۲۰۱۶
سایتCEAC: ۲۱ می ۲۰۱۵، ۱۰آگوست ۲۰۱۵، ۱۶نوامبر۲۰۱۵، ۱۶ و ۲۲و۳۰مارچ۲۰۱۶
۶ سپتامبر ۲۰۱۶ آپدیت ۲خطی ,۷سپتامبر ۲۰۱۶ ,۱۹سپتامبر ۲۰۱۶ آپدیت or,
۱۹مارچ ۲۰۱۷(اکسپایرینگ سون)،۱۹جون ۲۰۱۷. ۲،۵،۱۲،۱۳،۱۸جولای۲۰۱۷. ۷آگوست۲۰۱۷
بیش از 1000 روز انتظار Rolleyes ...
پاسخ
تشکر کنندگان: algh90
(2016-09-07 ساعت 20:33)payam21 نوشته:  خدارو شکر به نظر میاد کیس ما به کلیر شدن نزدیکه
۲روز متوالی آپدیت دو خطی و or رو داشتیم،حدس میزنم روند کار اینطوریه که آپدیت اول از آمریکاس بعد توسط ابوظبی به or تبدیل میشه،البته این فقط حدس منه ممکنم هست جور دیگه باشه اما با توجه به ساعات آپدیت میشه اینجور نتیجه گیری کرد

انشالله هرچه زودتر ویزاتون را دریافت کنید... برای من تو سایت زده که فرم اولی که ما برای شما ارسال کردیم دلیور نشده و برگشت خورده به خود اداره مهاجرت و هرچه سریعتر دوباره رکویست بفرستید تا برایتان دوباره یه کپی ارسال کنیم... منم رفتم یه آدرس تو خود امریکا دادم ولی سابمیت نشد و گفت که 30روز باید از زمان تشکیل پروندتون گذشته باشه!!! برای همه نامه ها بدستشون تو ایران رسید؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. منظورتون از آپدیت دو خطی و or رو داشتیم چی هست؟ اگه ممکنه بیشتر توضیح بدین لصفا. سپاس فراوان.quote='payam21' pid='723755' dateline='1473264190']
[/quote]
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-08 ساعت 21:50)sarax2013x نوشته:  سلام. منظورتون از آپدیت دو خطی و or رو داشتیم چی هست؟ اگه ممکنه بیشتر توضیح بدین لصفا. سپاس فراوان.quote='payam21' pid='723755' dateline='1473264190']
[/quote]

آپدیت دو خطی یعنی زمانی که آپدیت میشین توی سایت ceac روی کا متن موجود هایلایت کنید و view source list رو بزنید, یک صفحه ی جدید باز میشه، اگه متن هایلایت شده ۲خطی شد یعنی به کلیر شدن و آپدیت orنزدیک هستین(در حالت معمولی کل متن در ۱خط است)

در مورد آپدیتor هم باید بگم توی متن خط چهارم نوشته شده mailed/availableواگر این / تبدیل به or شد (mailed or available )یعنی یک قدم جلوتر رفتین و آپدیت بعدی نه قطعا ولی احتمال زیاد یعنی issued.
نوع  پروندهB-1
تاریخ تشکیل پرونده :۲ جولای ۲۰۱۴
تاریخ مصاحبه :۲۳ دسامبر ۲۰۱۴ ابوظبی
آپدیت ها؛
سایت ابوظبی:۲۸دسامبر ۲۰۱۴،  ۷سپتامبر ۲۰۱۶
سایتCEAC: ۲۱ می ۲۰۱۵، ۱۰آگوست ۲۰۱۵، ۱۶نوامبر۲۰۱۵، ۱۶ و ۲۲و۳۰مارچ۲۰۱۶
۶ سپتامبر ۲۰۱۶ آپدیت ۲خطی ,۷سپتامبر ۲۰۱۶ ,۱۹سپتامبر ۲۰۱۶ آپدیت or,
۱۹مارچ ۲۰۱۷(اکسپایرینگ سون)،۱۹جون ۲۰۱۷. ۲،۵،۱۲،۱۳،۱۸جولای۲۰۱۷. ۷آگوست۲۰۱۷
بیش از 1000 روز انتظار Rolleyes ...
پاسخ
تشکر کنندگان:
من بعد از تحقیقات زیاد و صحبت با خیلی از وکیل ها و کسایی که تو این کار تجربه دارن تصمیم گرفتم که برای این نوع ویزا و از طریق وکیل اقدام کنم. وکیلی که باهاش صحبت کردم، گفت که 90 درصد شانس قبولی دارم. ولی هزینه اولیه برای قرارداد 5000 دلار هست. به نظرتون این قیمت زیاد نیست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-09 ساعت 15:00)mcjet نوشته:  من بعد از تحقیقات زیاد و صحبت با خیلی از وکیل ها و کسایی که تو این کار تجربه دارن تصمیم گرفتم که برای این نوع ویزا و از طریق وکیل اقدام کنم. وکیلی که باهاش صحبت کردم، گفت که 90 درصد شانس قبولی دارم. ولی هزینه اولیه برای قرارداد 5000 دلار هست. به نظرتون این قیمت زیاد نیست؟

دستمزد نهایی این جور کیسها معمولا 7000دلاره..که با هزینه های جانبی اداره مهاجرت درمیاد 10000دلار... معمولا وکیلها در قسط اول نصف مبلغومیگیرن و اگر اپروو شدید مابقی قرارداد.. من با چندتا وکیل که صحبت کردم 3500 دستمزد بعلاوه مبلغ چک سفارت و هزینه پست را میگرفتن..توجه داشته باشید که هزینه ترجمه و پست مدارک از ایران هم باید در حدود 3الی 4میلیون خودتون پرداخت کنید..من تعداد مدارکم حدود 70تا شد که هزینه اش 3میلیون شد
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام کیس من eb2/niw بود. وکیلم از یک موسسه آمریکایی بود. کل هزینه وکیل 4500 دلار بود که به صورت قسطی دریافت کرد. همچنین در قرارداد تضمین کرده بود که اگر nvc تقاضایم را رد کند تمام پول را برمی گرداند.
کتگوری ویزا: EB-2  زیرگروه: NIW
تاریخ مصاحبه: 16 ژوئن 2016 - آنکارا
نتیجه مصاحبه: AP
دوخطی:  29  آگوست 2016
OR شدن: 4 اکتبر 2016
دریافت ایمیل درخواست اطلاعات بیشتر: 5 اکتبر ۲۰۱۶
ارسال اطلاعات درخواستی از طریق ایمیل: 6 اکتبر ۲۰۱۶
دریافت ایمیل اتمام پروسه کلیرنس: 18 اکتبر 2016
تحویل پاسپورتها به دفتر پستی در آنکارا: صبح 24 اکتبر
ایمیل از سفارت مبنی بر دریافت مدارک: عصر 26 اکتبر
آپدیت ها: 26 اکتبر، 27 اکتبر، اول نوامبر، دوم نوامبر ، دوم نوامبر (تغییر OR به /)
Issued  :  سوم نوامبر ۲۰۱۶  
دریافت پاسپورتها از دفتر پستی: چهارم نوامبر
ورود به آمریکا: 24 نوامبر 2016
دریافت گرین کارت در آمریکا: 29 دسامبر 2016
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-09 ساعت 15:41)shahr2831 نوشته:  سلام کیس من eb2/niw بود. وکیلم از یک موسسه آمریکایی بود. کل هزینه وکیل 4500 دلار بود که به صورت قسطی دریافت کرد. همچنین در قرارداد تضمین کرده بود که اگر nvc تقاضایم را رد کند تمام پول را برمی گرداند.

سلام در خصوصي از شما راجع به وكيل پرسيده بودم ممنون ميشم راهنمايي كنيد
همينطور راجع به شرايط ويزاي eb2 كه شامل چه كساني ميشود و چقدر شانس قبولي در اين گروه براي ايرانيان هست؟ اگر صلاح ميدانيد اين مورد اخر رو در همينجا بفرماييد كه همه استفاده كنيم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. ممنون از پاسخ شما.
(2016-09-09 ساعت 02:50)payam21 نوشته:  
(2016-09-08 ساعت 21:50)sarax2013x نوشته:  سلام. منظورتون از آپدیت دو خطی و or رو داشتیم چی هست؟ اگه ممکنه بیشتر توضیح بدین لصفا. سپاس فراوان.quote='payam21' pid='723755' dateline='1473264190']

آپدیت دو خطی یعنی زمانی که آپدیت میشین توی سایت ceac روی کا متن موجود هایلایت کنید و view source list رو بزنید, یک صفحه ی جدید باز میشه، اگه متن هایلایت شده ۲خطی شد یعنی به کلیر شدن و آپدیت orنزدیک هستین(در حالت معمولی کل متن در ۱خط است)

در مورد آپدیتor هم باید بگم توی متن خط چهارم نوشته شده mailed/availableواگر این / تبدیل به or  شد (mailed or available )یعنی یک قدم جلوتر رفتین و آپدیت بعدی نه قطعا ولی احتمال زیاد یعنی issued.
[/quote]
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان