کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای EB-۱
سلام. در مورد شرایط خودم در پست های پیشین توضیح داده بودم اما دوباره همراه با نام وکیل به صورت خصوصی هم برای شما ارسال کردم. در مورد شرایط NIW/EB2 هم پیشنهاد می کنم پست های قبلی همین فروم را مطالعه بفرمایید.
کتگوری ویزا: EB-2  زیرگروه: NIW
تاریخ مصاحبه: 16 ژوئن 2016 - آنکارا
نتیجه مصاحبه: AP
دوخطی:  29  آگوست 2016
OR شدن: 4 اکتبر 2016
دریافت ایمیل درخواست اطلاعات بیشتر: 5 اکتبر ۲۰۱۶
ارسال اطلاعات درخواستی از طریق ایمیل: 6 اکتبر ۲۰۱۶
دریافت ایمیل اتمام پروسه کلیرنس: 18 اکتبر 2016
تحویل پاسپورتها به دفتر پستی در آنکارا: صبح 24 اکتبر
ایمیل از سفارت مبنی بر دریافت مدارک: عصر 26 اکتبر
آپدیت ها: 26 اکتبر، 27 اکتبر، اول نوامبر، دوم نوامبر ، دوم نوامبر (تغییر OR به /)
Issued  :  سوم نوامبر ۲۰۱۶  
دریافت پاسپورتها از دفتر پستی: چهارم نوامبر
ورود به آمریکا: 24 نوامبر 2016
دریافت گرین کارت در آمریکا: 29 دسامبر 2016
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-10 ساعت 23:47)shahr2831 نوشته:  سلام. در مورد شرایط خودم در پست های پیشین توضیح داده بودم اما دوباره همراه با نام وکیل به صورت خصوصی هم برای شما ارسال کردم. در مورد شرایط NIW/EB2 هم پیشنهاد می کنم پست های قبلی همین فروم را مطالعه بفرمایید.

ببخشد به دلیل اینکه بنده امکان ارسال پیام خصوصی ندارم امکان داره اسم وکیلتون رو برای من هم ارسال کنید
متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام شرمنده منم امکان پیام خصوصی ندارم لطفا اسم وکیلتون رو هم برای من ارسال کنید ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها
برای پیشنهاد شغل باید چیکار کرد من بعد از شش ماه برام درخواست جاب آفر زده و من نمیدونم چیکار باید بکنم فک میکردم این کتگوری جاب آفر نیاز نداشته باشه
لطفا اگه کسی میدونه کمک و راهنمایی کنه چون باید مدارکم را براشون ارسال کنم و زمانم کمه
برای پیشنهاد شغلی باید چیکار کرد؟؟؟
نورا جان و بقیه راهنمایی کنید لطفا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-13 ساعت 19:08)alireza2016 نوشته:  سلام به همه دوستان
من چند وقتی میشه که این صفحه رو مطالعه می کنم و ممنون از اطلاعات خوب همه اعضا
فقط چند تا سوال داشتم که ممنون میشم که دوستانی که تجربه کافی دارند منو راهنمایی کنند
من برای EB-1 اقدام کردم و الان بعد از 6 ماه Approve شدم و منتظر وقت مصاحبه هستم
کیس من ورزشی بود و با همسرم با هم می خواهیم بریم
الان چه مدارکی رو باید برای سفارت ببریم و مدارک چه کسی ؟
و اینکه پروسه مصاحبه کلا چه طوریه؟
ممنون میشم در مورد مصاحبه بیشتر منو راهنمایی کنید و مصاحبه توی ابوذبی خواهد بود
مرسی

سلام
همسر من شرایطی داره که فکر میکنم بتونم برای EB-1 اقدام کنم.
چون کیس ورزشی هست چند تا سوال داشتم ولی متاسفانه نتونسم پیام خصوصی بدم.
اگه لطف کنید ایمیل شخصیتون را بهم بدید ممنون میشم.
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
چخبر دوستان؟؟؟
در راستای اینکه زده بودند که نامه اولیه برگشت خورده بود به خودشون، و گفته بودند که خیلی فوری یه درخواست بزن تا ما یه کپی ازش به آدرس جدید ارسال کنیم، و وقتی من درخواست را خواستم بزنم پیغام داد که تا 30 روز از فایل شدن پروندتون نگذره نمیتونی درخواست بدی، برام جالب بود که خودشون زده بودن خیلی فوری درخواست بزن.... حالا در هر صورت بعد از گذشت 30 روز من توانستم درخواست را بزنم ولی وقتی شماره رسید درخواست و داد ، نوشته بود تاریخ پاسخگویی به درخواستتان 3 هفته دیگر است.... برای کسی این مشکل بوجود نیامده تا بتونه بگه شرایط اونم به همین شکل بوده یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان...دوستانی که تجربه دارند کسی اطلاع داره در جمع آوری پرونده آیا نیاز به این هست که گواهی ارائه مقالاتی که به زبان فارسی می باشند ترجمه شوند؟ من علاوه بر مقالات بین المللی که دارای گواهی انگلیسی می باشند، چند مقاله به زبان فارسی هم دارم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-10 ساعت 23:47)shahr2831 نوشته:  سلام. در مورد شرایط خودم در پست های پیشین توضیح داده بودم اما دوباره همراه با نام وکیل به صورت خصوصی هم برای شما ارسال کردم. در مورد شرایط NIW/EB2 هم پیشنهاد می کنم پست های قبلی همین فروم را مطالعه بفرمایید.

(2016-09-27 ساعت 20:05)mcjet نوشته:  سلام دوستان...دوستانی که تجربه دارند کسی اطلاع داره در جمع آوری پرونده آیا نیاز به این هست که گواهی ارائه مقالاتی که به زبان فارسی می باشند ترجمه شوند؟ من علاوه بر مقالات بین المللی که دارای گواهی انگلیسی می باشند، چند مقاله به زبان فارسی هم دارم.

من که ترجمه کردم و فرستادم...بلاخره اوناهم مدارک در حوزه ملی هستند.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-28 ساعت 02:53)algh90 نوشته:  

(2016-09-27 ساعت 20:05)mcjet نوشته:  سلام دوستان...دوستانی که تجربه دارند کسی اطلاع داره در جمع آوری پرونده آیا نیاز به این هست که گواهی ارائه مقالاتی که به زبان فارسی می باشند ترجمه شوند؟ من علاوه بر مقالات بین المللی که دارای گواهی انگلیسی می باشند، چند مقاله به زبان فارسی هم دارم.

چون وکیل به من گفت که فقط چکیده اون مقاله رو به انگلیسی بنویسی کافیه و نیازی به ترجمه گواهی نداره. شما همزمان برای EB-1 و NIW اقدام کردین؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-28 ساعت 13:27)mcjet نوشته:  
(2016-09-28 ساعت 02:53)algh90 نوشته:  

چون وکیل به من گفت که فقط چکیده اون مقاله رو به انگلیسی بنویسی کافیه و نیازی به ترجمه گواهی نداره. شما همزمان برای EB-1 و NIW اقدام کردین؟

نه من فقط بررای eb1 اقدام کردم... بدون وکیل... شما برای هردوش همزمان شرکت کردید؟؟مگه میشه؟؟اگه اره دوبار مدارک و هزینه و فرم ارسال کردید؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-28 ساعت 14:04)algh90 نوشته:  
(2016-09-28 ساعت 13:27)mcjet نوشته:  
(2016-09-28 ساعت 02:53)algh90 نوشته:  من که ترجمه کردم و فرستادم...بلاخره اوناهم مدارک در حوزه ملی هستند.

نه من فقط بررای eb1 اقدام کردم... بدون وکیل...  شما برای هردوش همزمان شرکت کردید؟؟مگه میشه؟؟اگه اره دوبار مدارک و هزینه و فرم ارسال کردید؟؟

من در حال آماده کردن مدارکم. آره میشه برای هر دوش همزمان اقدام کرد. فقط هزینه اپلیکیشن و تکمیل فرم را جداگانه برای هر کدوم پرداخت می کنید. منم قصدم اینه که برای هر دوتاش همزمان اقدام کنم. شما اصل مدارک ترجمه شده رو ارسال کردین یا کپی؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
من در حال آماده کردن مدارکم. آره میشه برای هر دوش همزمان اقدام کرد. فقط هزینه اپلیکیشن و تکمیل فرم را جداگانه برای هر کدوم پرداخت می کنید. منم قصدم اینه که برای هر دوتاش همزمان اقدام کنم. شما اصل مدارک ترجمه شده رو ارسال کردین یا کپی؟
[/quote]

اصلشو ارسال کردم... ولی بعضی وکلا اسکنشو هم مثلنکه ارسال میکنن...
پاسخ
تشکر کنندگان:
یکم سرعت بررسی پرونده بالا نرفته بنظرتان؟؟40 روز از فایل شدن پرونده ام نگذشته که نامه ادیشنال اویدنس برام صادرشده...تو همین تاپیک بچه ها بعد گذشت 4 الی 6ماه با چنین تغییری در پرونده شان روبرو شده بودند!!!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-29 ساعت 19:02)algh90 نوشته:  یکم سرعت بررسی پرونده بالا نرفته بنظرتان؟؟40 روز از فایل شدن پرونده ام نگذشته که نامه ادیشنال اویدنس برام صادرشده...تو همین تاپیک بچه ها بعد گذشت 4 الی 6ماه با چنین تغییری در پرونده شان روبرو شده بودند!!!
شما حالت premium (بررسی تو مدت زمان کمتر) انتخاب کرده بودید؟ در غیر اینصورت خیلی زود بهتون جواب دادن؟ میتونید اینجا بگید که دقیقا ازتون چیا خواستن؟ تا بقیه دوستان هم استفاده کنن...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-30 ساعت 11:04)mcjet نوشته:  
(2016-09-29 ساعت 19:02)algh90 نوشته:  یکم سرعت بررسی پرونده بالا نرفته بنظرتان؟؟40 روز از فایل شدن پرونده ام نگذشته که نامه ادیشنال اویدنس برام صادرشده...تو همین تاپیک بچه ها بعد گذشت 4 الی 6ماه با چنین تغییری در پرونده شان روبرو شده بودند!!!
شما حالت premium (بررسی تو مدت زمان کمتر) انتخاب کرده بودید؟ در غیر اینصورت خیلی زود بهتون جواب دادن؟ میتونید اینجا بگید که دقیقا ازتون چیا خواستن؟ تا بقیه دوستان هم استفاده کنن...

نه حالت عادی ارسال کردم... نامه اش هنوز بدستم نرسیده...رسید اطلاع میدهم که چه مدارک اضافه تری میخواهن... مثلا من چکیده مقاله هامو نفرستادم..نامه های عضویت و دعوت تیم ملی ام را نفرستادم...قابل توجه که من ورزشکار حرفه ای بودم الان هم مربیگری حرفه ای میکنم ،در زمینه کار رشته ورزشی ام هم مقالات علمی که در کنفرانس و مجلات خارجی ثبت شده داشتم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان