کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
(2010-08-19 ساعت 12:00)SALAR110 نوشته:  من تمام مکاتباتی که با kcc داشتم ۲ روزه جوابمو میدان نمیدونم چرا دوستان از کند بودنه اونها شاکی‌ هستن به خدا اینطوری نیست من هر چی‌ که می‌پرسم سریع جوابمو میدان .

شاید به خاطر آواتار شماست! Smile
(2010-08-19 ساعت 14:44)ehsan.birjandian نوشته:  مرسی user عزیز
اگر هر دو آدرسی رو که بینشون شک دارم واسشون بنویسم و توضیح بدم که یکی از این دو آدرس بوده به نظر شما ممکنه ؟؟؟
آخه اگر یه آدرس رو بدم و آدرس زمان ثبت نامم اون نباشه شک میکنند . اگه راه دیگه ای به نظرتون میرسه کمکم کنید

دوست عزیز من نمیتونم در این باره نظری بدم! تنها چیزی که می دونم (اون هم از ایمیل KCC هستش) اینه که از شما خواستن آدرس پستی زمان ثبت نام.

شاید من اگر جای شما می بودم هر دو آدرس رو می نوشتم و توضیح می دادم که چون تون موقع ایران نبوده ام، دقیقا به خاطر نمی آورم کدام را نوشته ام.

باز هم تاکید می کنم که تمامی راهنمایی های من در این تاپیک آنجا که نوشته ام (نظر شخصی من) صرفا نظر شخصی من است و هدف من صرفا کمک به دوستان برای حل کردن این مشکل است. و تصمیم گیری نهایی در این خصوص با شخص شما خواهد بود.
بدیهی است هیچ مسئولیتی در خصوص مشکلات احتمالی آینده متوجه من نخواهد بود.

باز هم آروزی حل شدن این مشکل، هر چه زودتر
تشکر کنندگان:
(2010-08-19 ساعت 14:49)User نوشته:  
(2010-08-19 ساعت 12:00)SALAR110 نوشته:  من تمام مکاتباتی که با kcc داشتم ۲ روزه جوابمو میدان نمیدونم چرا دوستان از کند بودنه اونها شاکی‌ هستن به خدا اینطوری نیست من هر چی‌ که می‌پرسم سریع جوابمو میدان .

شاید به خاطر آواتار شماست! Smile
(2010-08-19 ساعت 14:44)ehsan.birjandian نوشته:  مرسی user عزیز
اگر هر دو آدرسی رو که بینشون شک دارم واسشون بنویسم و توضیح بدم که یکی از این دو آدرس بوده به نظر شما ممکنه ؟؟؟
آخه اگر یه آدرس رو بدم و آدرس زمان ثبت نامم اون نباشه شک میکنند . اگه راه دیگه ای به نظرتون میرسه کمکم کنید

دوست عزیز من نمیتونم در این باره نظری بدم! تنها چیزی که می دونم (اون هم از ایمیل KCC هستش) اینه که از شما خواستن آدرس پستی زمان ثبت نام.

شاید من اگر جای شما می بودم هر دو آدرس رو می نوشتم و توضیح می دادم که چون تون موقع ایران نبوده ام، دقیقا به خاطر نمی آورم کدام را نوشته ام.

باز هم تاکید می کنم که تمامی راهنمایی های من در این تاپیک آنجا که نوشته ام (نظر شخصی من) صرفا نظر شخصی من است و هدف من صرفا کمک به دوستان برای حل کردن این مشکل است. و تصمیم گیری نهایی در این خصوص با شخص شما خواهد بود.
بدیهی است هیچ مسئولیتی در خصوص مشکلات احتمالی آینده متوجه من نخواهد بود.

باز هم آروزی حل شدن این مشکل، هر چه زودتر

بسیار ممنمنم ازتون user عزیز
فکر میکنم همین کار رو بکنم بهتره
شماره کیس:26XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:نگرفتم
کنسولگری:مالزی
ارسال فرمهای سری اول:9/AUG/2010
آپدیت کردن فرم های سری اول بدلیل ازدواج:31/JAN/2011
تاریخ کارنت شدن:May 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: از طریق ایمیلMay 19, 2011
تاریخ مصاحبه: 14 jun
جمع تقریبی هزینه ها:نفری 1900$
دریافت ویزا:یه ضرب
تشکر کنندگان: User
سلام دوست عزیز.پست مرکزی رو
ایشالا سال بعد.غصه نداره که!!!
تشکر کنندگان:
(2010-08-19 ساعت 07:49)alirezagh نوشته:  سلام
کد پستی شما را هم روی پاکت نوشته بودند؟ کجای آدرس کد پستی را فرستادید؟ منظورم اینه که کد پستی را در انتهای آدرس نوشتید؟
postal code نوشته بودید یا zip code?
چون من فکر می کنم KCC بعضی از آدرسهایی که طولانی هستند را فقط بخشی از آدرس را روی پاکت می نویسد

آدرس من یک آدرس چهار خطی بود. در واقع سعی کردم تا جایی که ممکنه دقیق و مشخص باشه. کد پستی هم همون Post Code میشه هرچند زیپ کد هم همون معنی رو برای ما میده.

(2010-08-19 ساعت 10:00)alirezagh نوشته:  سلام
دوستان عزیز؛ من که کاملا از دست KCC گیج شدم، طبق آخرین تماسی که با KCC گرفتم باورتون نمیشه که از من خواستند که فرم ها را ایمیل کنم و آدرس پستی را در بخش Subject Line بنویسم! البته هیچ اطلاعاتی از من نداشتند، یعنی این موضوع برای من تنها نیست.
در جواب اینکه مبادا نامه دوم هم سرنوشتی مثل نامه اول داشته باشه گفتند اگر نامه اول نرسیده به خاطر اشتباه بودن آدرس بوده و خواستند که آدرس را کامل و دقیق کنیم.
ولی گفتند پس از ایمیل کردن فرم ها تا 3 روز بعد پاسخ میدند و تقاضاهایی مثل پست VIP و غیره هم منتفیه.
در ضمن منتظر این نباشید که کیس نامبر یا نامه اول را برای شما ایمیل کنند، این طوری که گفتند ایمیل کردن اطلاعات غیر ممکنه!

به یک موضوع هم تاکید کردند که نرسیدن نامه یا کیس نامبر تاثیری در طی شدن پروسه کیس نداره و روند پرونده ما در هر صورت ادامه داره!

فکر کنم KCC چی ها هم دیگه خودشون دارند پرت و پلا می گن.
اینکه گفتند آدرس رو در قسمت موضوع بنویسید ممکنه دلیلش باز هم تلاش در راستای همون راستی آزمایی باشه.

اگر گفتند ایمیل کنید حتما ایمیل کنید. "مطمئن باش که ایمیل را با میل یک وقت اشتباه نشنیده باشی."

اما خبر خوب این پست شما اینه که نرسیدن نامه یا کیس نامبر تاثیری در روند پروسه نداره.
خوب این خبر خوبیه که میتونید مطمئن بمونید که مشکلی برای شما ایجاد نخواهد شد.
تشکر کنندگان: alirezagh
آقا خط خبر جدیدی کسی نداره؟؟؟ خبری نیست؟؟؟ مکاتبه ای ، جواب ایمیلی ...... . نمیدونم چرا کی سی سی جواب نمیده این روزها . نکنه بقول علیرضا SPAM کردن ایمیل ما ها رو. گفتن اینا زیاد ایمیل میزنن.

کسی از دوستان طی چند روز گذشته ، مکاتبه کرده و سریع ( زیر3-2 روز) جواب گرفته؟؟
ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان:
(2010-08-20 ساعت 13:31)sorooshii نوشته:  آقا خط خبر جدیدی کسی نداره؟؟؟ خبری نیست؟؟؟ مکاتبه ای ، جواب ایمیلی ...... . نمیدونم چرا کی سی سی جواب نمیده این روزها . نکنه بقول علیرضا SPAM کردن ایمیل ما ها رو. گفتن اینا زیاد ایمیل میزنن.

کسی از دوستان طی چند روز گذشته ، مکاتبه کرده و سریع ( زیر3-2 روز) جواب گرفته؟؟

سلام
دوستان عزیز؛ الان ما همه جور پاسخی از KCC داریم میگیرم، من دیشب باز هم با KCC تماس گرفتم -باور کنید شنبه و یکشنبه که نمی تونم زنگ بزنم دلم واسشون تنگ میشهBig Grin - متن نامه ای که narcis دریافت کرده بود رو براشون خوندم و در کمال ناباوری گفتند این ایمیل ما نیست، من ازشون خواستم که با superviser صحبت کنم که متاسفانه خط ایشون اشغال بود و مجددا که تماس گرفتم ساعت اداری تموم شده بود.
من باز هم تاکید می کنم سعی کنید موقع تماس با superviser صحبت کنید و پیش از تماس سوالات خودتون رو حتما بنویسید که موجب سوء برداشت از طرف KCC نشه که پاسخ درستی بگیرید.
تشکر کنندگان:
سلام
من مدارک و فرمهامو با DHL برای KCC فرستادم و بعد از رسیدن مدارک این جوابو دادن:
Thank you for your inquiry,

You must visit the Department of State website at dvselectee.state.gov where you will find instructions and forms for completing the required processing steps. Once your forms have been received, and your selection has been confirmed, your case will continue processing.

The omission of your case number on the forms will not affect the processing of your case. It is not necessary to submit additional forms to amend this mistake.

The failure to include the bar code sheet with your forms will not affect the processing of your case. It is not necessary to submit the bar code sheet to KCC if you have already sent your forms.

KCC Diversity Visa/vlc

Kentucky Consular Center

Support Contractor - Serco-NA

Phone: (606) 526-7500 (606) 526-7500

Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

(2010-08-20 ساعت 19:14)alisarshar نوشته:  سلام
من مدارک و فرمهامو با DHL برای KCC فرستادم و بعد از رسیدن مدارک این جوابو دادن:

You must visit the Department of State website at dvselectee.state.gov where you will find instructions and forms for completing the required processing steps. Once your forms have been received, and your selection has been confirmed, your case will continue processing.

The omission of your case number on the forms will not affect the processing of your case. It is not necessary to submit additional forms to amend this mistake.

The failure to include the bar code sheet with your forms will not affect the processing of your case. It is not necessary to submit the bar code sheet to KCC if you have already sent your forms.

KCC Diversity Visa/vlc

Kentucky Consular Center

Support Contractor - Serco-NA

Phone: (606) 526-7500 (606) 526-7500

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

وبعدش این ایمل برام رسید:

Greetings,

Your inquiry or message has been received and routed to the appropriate
group. If you are looking for the latest DV Lottery instructions, they
can be found here:
http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._1318.html.

This is an automated message, please do not reply.

Thank You,

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
The Kentucky Consular Center

2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان:
سلام
من امین هستم و بهمراه همسرم و دو پسرم از برندگانی هستیم که نامه اصلی برایمان نیامده است.
فرمهای DSP-122 و DS-0230 Part I & II را فردا ارسال می کنم.
می خواستم سئوال کنم که آیا کسی از دوستان هستند که نامه اصلی (همونی که case number) در آن است، بدستش نرسیده باشه ولی فرمها را ارسال کرده و نامه دوم را دریافت کرده باشد؟

درضمن ، من آدرس محل دریافت نامه را اردبیل زده بودم ولی ساکن تهران هستیم.
منتظر پاسخ هستم.

با سپاس
شماره کیس: 2011EU00014XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 24:01@
محل دریافت نامه قبولی: neverland
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: By DHL - August 21, 2010
تاریخ کارنت شدن کیس: --
تاریخ دریافت نامه دوم: February 5, 2011
تاریخ مصاحبه: March 14, 2011
جمع تقریبی هزینه ها: 270 هزار تومان
تشکر کنندگان: sorooshii
سلام
کسانیکه نامه اول را دریافت ننموده اند تا یک آگوست باید صبر می کردند و بعد ایمیل می زدند.
من برای یکی از متقاضیان ایمیل زدم و جواب اینگونه آمد(متن زیر) و معنی آن این بود که همچون کسانی که نامه را دریافت نموده اند این اشخاص باید سریعاً فرمهای لازمه را از سایت دریافت و ارسال کنند و نداشتن کیس نامبر و بار کد ممانعتی را برای ادامه مراحل برایشان ایجاد نمی کند.

متن جوابیه دفتر کنتاکی به ایمیل من به شرح زیر می باشد:

KCC Diversity Visa/lrb

Kentucky Consular Center

Support Contractor - Serco NA

Phone: (606) 526-7500

تشکر کنندگان:
(2010-08-20 ساعت 20:41)DV2011_Winner نوشته:  سلام
من امین هستم و بهمراه همسرم و دو پسرم از برندگانی هستیم که نامه اصلی برایمان نیامده است.
می خواستم سئوال کنم که آیا کسی از دوستان هستند که نامه اصلی (همونی که case number) در آن است، بدستش نرسیده باشه ولی فرمها را ارسال کرده و نامه دوم را دریافت کرده باشد؟

منتظر پاسخ هستم.

با سپاس

دوست عزیز ضمن تبریک به شما و خانواده محترمتون،
شما میتونید توی صفحه دوم همین تاپیک لیست کسانی که مشابه شما نامه دریافت نکردند رو ببینید.
راجع به سوالتون با توجه به اینکه اولین سری کارنت شده های 2011 چند روز پیش اعلام شده حتی کسانی هم که نامه اول رو دریافت کردند به نظر نمیرسه نامه دوم رو دریافت کرده باشند (اگه از دوستان کیس پایین کسی نامه دوم گرفته اعلام کنه). از زمان کارنت شدن هر سری از کیس ها معمولا 30-40 روز زمان برای دریافت نامه دوم طول میکشه.
شما هرچه سریعتر فرمها رو ارسال کنید و دقت کنید اینبار اگر براتون ممکنه یه آدرس مطمئن و ترجیحا در خارج از کشور بدید که حداقل نامه دومتون بدستون برسه. ترجیحا حالا که کیس نامبر ندارید کانفرمیشن نامبر رو تو فرماتون بنویسید.
عکس هم یادتون نره و مطابق دستورالعمل سایت dvselectee.state.gov عمل کنید.

برای دریافت کیس نامبر و راههای پیش رو هم بحثهای متععدی توی این انجمن شده که میتونید مطالعه کنید و ببینید چی کارا میشه کرد.
تشکر کنندگان:
بله
من سراغ دارم
نگران نباشید
با خود من در این رابطه تماس گرفته اند
احمدی

(2010-08-20 ساعت 21:21)satusa نوشته:  
(2010-08-20 ساعت 20:41)DV2011_Winner نوشته:  سلام

منتظر پاسخ هستم.

با سپاس

دوست عزیز ضمن تبریک به شما و خانواده محترمتون،
شما میتونید توی صفحه دوم همین تاپیک لیست کسانی که مشابه شما نامه دریافت نکردند رو ببینید.
راجع به سوالتون با توجه به اینکه اولین سری کارنت شده های 2011 چند روز پیش اعلام شده حتی کسانی هم که نامه اول رو دریافت کردند به نظر نمیرسه نامه دوم رو دریافت کرده باشند (اگه از دوستان کیس پایین کسی نامه دوم گرفته اعلام کنه). از زمان کارنت شدن هر سری از کیس ها معمولا 30-40 روز زمان برای دریافت نامه دوم طول میکشه.
شما هرچه سریعتر فرمها رو ارسال کنید و دقت کنید اینبار اگر براتون ممکنه یه آدرس مطمئن و ترجیحا در خارج از کشور بدید که حداقل نامه دومتون بدستون برسه. ترجیحا حالا که کیس نامبر ندارید کانفرمیشن نامبر رو تو فرماتون بنویسید.
برای دریافت کیس نامبر و راههای پیش رو هم بحثهای متععدی توی این انجمن شده که میتونید مطالعه کنید و ببینید چی کارا میشه کرد.

تشکر کنندگان:
(2010-08-20 ساعت 21:23)dvforyou نوشته:  بله
من سراغ دارم
نگران نباشید
با خود من در این رابطه تماس گرفته اند
احمدی

[quote='satusa' pid='70530' dateline='1282323103']
[quote='DV2011_Winner' pid='70518' dateline='1282320715']
سلام

منتظر پاسخ هستم.

با سپاس

سلام خانم یا آقای احمدی عزیز، ممکنه بفرمایید با شما چگونه و در چه رابطه ای تماس گرفته اند؟ شاید پاسخ بسیاری از دوستان از جمله من داده شود.
تشکر کنندگان:
من 3 روز پیش دوباره ایمیل زدم امروز جمعه دوباره جواب تکراری زیر رو دادن:

The omission of your case number on the forms will not affect the processing of your case. However, for security purposes, KCC cannot reveal any information regarding your case if you cannot provide all the required information of your full name, complete case number, and date of birth in the following format (MMDDYYYY).

تشکر کنندگان:
شماره کیس:ندارم
تاریخ دریافت نامه قبولی:
کنسولگری:ابوذبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: First Flight couriers شنبه 11 آگوست
تاریخ دريافت فرمهای سری اول توسط KCC:
تاریخ کارنت شدن کیس
تاریخ دریافت نامه دوم
تاریخ مصاحبه
تاریخ دریافت کلیرنت
جمع هزینه ها:
تشکر کنندگان:
من از دوبی شرکت کردم والی تا به حال نامه ای دریافت نکردم با این وجود فرم ها رو پور کردم و بهKKC ارسال کردم، این نامه دوم که دوستان از اون صحبت میکنند آیا واقعا صحت دارد یا نه؟ خود KCC این رو اعلام کرده یا دوستان فکر میکنند که احتمالا این تور میشود , چون تا حالا کسی این نامه رو تا جائی که من خوندم دریافت نکرده. من تا به حال چندین نامه فرستادم اما از دادن پاسخ به دلایلی خود داری میکنند. این خیلی بعد هست که بدون اطلاع از این که تمام برندگان تونستن case number رو بگیرن یا نه، از انها بخوان برای مصاحبه دعوت کنند.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان