کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
(2010-08-17 ساعت 17:46)User نوشته:  
(2010-08-17 ساعت 14:55)narcis_ala نوشته:  سلام دوستان عزیز
من یه چند روزی مسافرت بودم و حالا که برگشتم این ایمیل از KCC برام رسیده .
Thank you for your inquiry.
You must submit the following information along with a written request to KCC to obtain your case number:
*Full name
*Date of birth
*Photo of the principal applicant
*Address used at the time of entry
*New mailing address (if applicable)
*Signature
Once this information is received, KCC will review your case and process your request accordingly.
نمی دونم شماهام چنین ایمیلی دریافت کردین یا نه؟
حالا نمی دونم که این چیزایی رو که خواستن باید ایمیل بزنم یا پست کنم؟
در ضمن من فرمهامو فرستادم و 6 آگوست به دست کمپبل رسیده و اینو در جواب ایمیلی که من برای دریافت رسیدن مدارکم فرستاده بودم برام فرستادن
من می خوام برای آدرس جدید آدرسی رو تو آمریکا بدم . نمی دونم که فکر خوبیه یا نه؟
گفتم این متن رو بزارم تا دوستان نظر بدن.....

پیش از هر چیز مطمئن شوید که آدرس ایمیل فرستنده KCCDV@state.gov است. اگر بود:

دوستان بدون کیس نامبر هر چه سریعتر اطلاعات زیر را فراهم کرده روی یک برگه چاپ کرده همراه با یک قطعه عکس جدید از خود (نه عکس ثبت نام اینترنتی، میتونید عکس همراه با فرم ها رو بفرستید اما من توصیه می کنم یک عکس جدید بفرستید.) به همون آدرس فرم ها با پست های DHL یا TNT بفرستید. آدرس پستی که این دفعه می فرستید باید مطمئن باشد. اگر کسانی در اروپا یا آمریکای شمالی آدرس پستی بستگان را دارند می توانند آن را اعلام کنند. (هر چند به نظر من آدرس پستی همینجا هم قابل اطمینان است.)

1- نام و نام خانوادگی کامل

2- تاریخ تولد به میلادی

3- آدرس پستی که موقع ثبت نام اینترنتی استفاده کرده بودید. دقت کنید این آدرس تا حد امکان حتا اسپل کلمات شبیه به آدرس ثبت نام اینترنتی باشد.

4- آدرس پستی جدید (این آدرس باید تا حد امکان دقیق باشد. اصلا نگران طولانی بودن آن نباشید. شما حتا می توانید پینگلیش بنویسید تا توسط پستچی ایرانی قابل خواندن و فهمیدن باشد. من توصیه می کنم که شما آدرس پستی خودتون رو به فارسی هم بنویسید. روی یک برگه کوچک چاپ کنید و همراه با این نامه ارسال کنید. حتا می توانید آدرس را با دستخط به فارسی روی یک برچسب بزرگ بنویسید تا آنها این برچسب را "شاید" روی نامه شما بچسبانند و نامه با آسودگی خاطر برسد. فقط یادتان باشد بالای آدرس فارسی خود به انگلیسی بنویسید ADDRESS و یا TO:

5- امضای شما. این امضا باید دقیقا با امضای فرم ها و امضای پاسپورت یکسان باشد.

6-همراه با یک قطعه عکس.
این عکس باید دقیقا مشخصات عکس ارسالی همراه با فرمها را داشته باشد. 5*5 سانتیمتر، زمینه سفید، رو به دوربین بدون عینک، بدون کلاه ..... چهره سه چهارم تصویر باشد.

7- درخواست رسمی با دستخط شما. من ترجیح میدهم با دستخط خودم بنویسم این جور مواقع که می خواهند راستی آزمایی کنند.
(این را از روی تجربه می گویم که یک زمانی سفارت فرانسه از من یک درخواست می خواست. تاکید فراوان داشتند که با دستخط خود من باشد. برای اینکه یک وقت خوانا نباشد، می توانید همزمان همان درخواست را تایپ و چاپ هم بکنید و هر دو را امضا کنید.)
در خواست باید به این مضمون باشد:
---------------------------
به مبادی ذیربط

اینجانب، .......نام و نام خانوادگی کامل، با تاریخ تولد ....... تاریخ دقیق تولد در تاریخ 1 آگوست با چک کردن وضعیت خود متوجه شده ام که برنده شده ام. از این رو درخواست می کنم شماره پرونده من را به آدرس اعلام شده برای من ارسال کنید.
نام و نام خانوادگی
تاریخ نوشتن نامه
امضا
---------------
این نامه باید به انگلیسی باشد. امضای شما در همه حال باید با امضای فرم ها و پاسپورت یکسان باشد.

زمانی که این نامه به KCC رسید آنها این اطلاعات را با اطلاعات ثبت نام و فرم های شما از جمله امضا، و عکس مطابقت می دهند و پس از تایید کیس نامبر را ارسال می کنند.

دقت کنید عمل نکردن به هرکدام از این نکات ممکن است موجب عدم تایید شما شود.

موفق باشید

سلام
user عزیز، مرسی از توجهت
به نظرت راهی وجود داره که ازشون بخواهیم نامه را به صورت سفارشی بفرستند؟
مثلا از DHL بخواهیم که نامه را تحویل بگیرد و هزینه ها از اینجا پرداخت شود؟
یا دلار داخل پاکت بفرستیمBig Grin (البته دومی رو شوخی کردم)
یه سوال دیگه به نظرت نامه را اسکن کنیم و با ایمیل هم بفرستیم شانسی اضافه می کند؟
تشکر کنندگان:
(2010-08-17 ساعت 14:55)narcis_ala نوشته:  
پیش از هر چیز مطمئن شوید که آدرس ایمیل فرستنده KCCDV@state.gov است. اگر بود:
دوستان بدون کیس نامبر هر چه سریعتر اطلاعات زیر را فراهم کرده روی یک برگه چاپ کرده همراه با یک قطعه عکس جدید از خود (نه عکس ثبت نام اینترنتی، میتونید عکس همراه با فرم ها رو بفرستید اما من توصیه می کنم یک عکس جدید بفرستید.) به همون آدرس فرم ها با پست های DHL یا TNT بفرستید. آدرس پستی که این دفعه می فرستید باید مطمئن باشد. اگر کسانی در اروپا یا آمریکای شمالی آدرس پستی بستگان را دارند می توانند آن را اعلام کنند. (هر چند به نظر من آدرس پستی همینجا هم قابل اطمینان است.)
1- نام و نام خانوادگی کامل
2- تاریخ تولد به میلادی
3- آدرس پستی که موقع ثبت نام اینترنتی استفاده کرده بودید. دقت کنید این آدرس تا حد امکان حتا اسپل کلمات شبیه به آدرس ثبت نام اینترنتی باشد.
4- آدرس پستی جدید (این آدرس باید تا حد امکان دقیق باشد. اصلا نگران طولانی بودن آن نباشید. شما حتا می توانید پینگلیش بنویسید تا توسط پستچی ایرانی قابل خواندن و فهمیدن باشد. من توصیه می کنم که شما آدرس پستی خودتون رو به فارسی هم بنویسید. روی یک برگه کوچک چاپ کنید و همراه با این نامه ارسال کنید. حتا می توانید آدرس را با دستخط به فارسی روی یک برچسب بزرگ بنویسید تا آنها این برچسب را "شاید" روی نامه شما بچسبانند و نامه با آسودگی خاطر برسد. فقط یادتان باشد بالای آدرس فارسی خود به انگلیسی بنویسید ADDRESS و یا TO:
5- امضای شما. این امضا باید دقیقا با امضای فرم ها و امضای پاسپورت یکسان باشد.
6-همراه با یک قطعه عکس.
این عکس باید دقیقا مشخصات عکس ارسالی همراه با فرمها را داشته باشد. 5*5 سانتیمتر، زمینه سفید، رو به دوربین بدون عینک، بدون کلاه ..... چهره سه چهارم تصویر باشد.
7- درخواست رسمی با دستخط شما. من ترجیح میدهم با دستخط خودم بنویسم این جور مواقع که می خواهند راستی آزمایی کنند.
(این را از روی تجربه می گویم که یک زمانی سفارت فرانسه از من یک درخواست می خواست. تاکید فراوان داشتند که با دستخط خود من باشد. برای اینکه یک وقت خوانا نباشد، می توانید همزمان همان درخواست را تایپ و چاپ هم بکنید و هر دو را امضا کنید.)
در خواست باید به این مضمون باشد:
---------------------------
به مبادی ذیربط

اینجانب، .......نام و نام خانوادگی کامل، با تاریخ تولد ....... تاریخ دقیق تولد در تاریخ 1 آگوست با چک کردن وضعیت خود متوجه شده ام که برنده شده ام. از این رو درخواست می کنم شماره پرونده من را به آدرس اعلام شده برای من ارسال کنید.
نام و نام خانوادگی
تاریخ نوشتن نامه
امضا
---------------
این نامه باید به انگلیسی باشد. امضای شما در همه حال باید با امضای فرم ها و پاسپورت یکسان باشد.
زمانی که این نامه به KCC رسید آنها این اطلاعات را با اطلاعات ثبت نام و فرم های شما از جمله امضا، و عکس مطابقت می دهند و پس از تایید کیس نامبر را ارسال می کنند.
دقت کنید عمل نکردن به هرکدام از این نکات ممکن است موجب عدم تایید شما شود.
موفق باشید

user عزیز سلام
شما از متن ایمیل ارسالی برای من می گید که باید این نامه پست بشه؟
منظور از written request همون دست خط خودمونه؟
راستی چرا می گید که عکس نباید همون عکس ثبت نام اولیه باشه؟
میشه لطفا بیشتر توضیح بدید؟
راستی بهتر نیست که ما دوباره فرمها رو پر کنیم و همراه این برگه ارسال کنیم؟
تشکر کنندگان:
بچه ها به نظرتون در نامه ای که برای KCC می فرستیم عبارت :
I checked my status at DV-Lottery Status check, and I noticed that I have been selected for further processing
را بنویسیم؟ نمی دونم چرا فکر می کنم KCC به محض اینکه این عبارت رو می بینه پاسخ معروفش رو مبنی بر شما فرم ها را بدون کیس نامبر بفرستید تا ...
اگر هم بخواهیم توضیح بنویسیم که ما فرم ها را هم فرستادیم و ... به قول user عزیز متن نامه طولانی میشه؟!!
تشکر کنندگان:
سلام

بچه ها من از طریق یکی از بستگانم که زبان انگلیسی را روان صحبت می کند خواستم که با kcc صحبت کنه. ساعت 5:30 عصر تماس گرفتیم.

خودمون را کسی که همچین ایمیلی ( ایمیلی که الان بحثش است) دریافت کرده معرفی کردیم. آنها گفتند :

" ما این ایمیل را برای کسانی می فرستیم که آدرسشان برای ما نامفهوم و غیر واضح است"

درخصوص اینکه آیا راهی بغیر از ارسال نامه بجز از پست است؟؟؟ بهشون گفتیم برای برندگان 2010 نامه pdf را فرستادید. امسال امکانش هست؟؟ گفتند :

" خیر، فقط و فقط امسال از طریق پست هوایی و توسط نامه دوم ، بعد از بررسی پرونده شما براتون ارسال می شود که زمانش هم مشخص نیست "

پس لطفاً ابتدا همه دوستان یک ایمیل جهت بررسی دریافت مدارک توسط کی سی سی بفرستید ، ببینیم در جواب چی میگن ، بعدش دست به کار این درخواست کتبی بشیم.

دوستان لطف کنید هرگونه ایمیل ارسالی به و دریافتی از کی سی سی را ضمیمه کامنت های خود بکنید و دوستان دیگر را از روند بررسی کیس خود مطلع نمایید تا از تجربیات هم استفاده نماییم

ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان:
(2010-08-17 ساعت 21:16)narcis_ala نوشته:  
(2010-08-17 ساعت 14:55)narcis_ala نوشته:  سلام دوستان عزیز
من یه چند روزی مسافرت بودم و حالا که برگشتم این ایمیل از KCC برام رسیده .
You must submit the following information along with a written request to KCC to obtain your case number:
*Full name
*Date of birth
*Photo of the principal applicant
*Address used at the time of entry
*New mailing address (if applicable)
*Signature
Once this information is received, KCC will review your case and process your request accordingly.
user عزیز سلام
شما از متن ایمیل ارسالی برای من می گید که باید این نامه پست بشه؟
منظور از written request همون دست خط خودمونه؟
راستی چرا می گید که عکس نباید همون عکس ثبت نام اولیه باشه؟
میشه لطفا بیشتر توضیح بدید؟
راستی بهتر نیست که ما دوباره فرمها رو پر کنیم و همراه این برگه ارسال کنیم؟

بله منظورم نامه ارسالی شماست که باید بفرستید.
برداشت من از ایمیل KCC اینه که اونها میخوان تا حد امکان مطمئن شوند که شما یک برنده واقعی هستید و امکان سوء استفاده از لاتری به منظور ورود ت.ر.و.ر.ی.س.ت ها و یا خرابکارها وجود نداشته باشد. برای همین فکر می کنم منظورشون از Written request یک نامه کتبی (نه ایمیل یا اسکن) است. شما هم برای تضمین حقیقی بودن خود بهتر است که دستخط بنویسید. البته این توصیه منه و برداشتی که از ایمیل ارسالی KCC به شما داشتم.

شما وقتی دو یا سه عکس مختلف (یک عکس موقع ثبت نام، یک عکس همراه فرم ها، و یکی هم الان با نامه ارسال اطلاعات تاییدی) بفرستید KCC بیشتر مطمئن میشه که شما یک برنده واقعی هستید تا اینکه همون عکس ثبت نامی رو دوباره بفرستید. در واقع کی سی سی می خواد شما بیشتر تایید بشوید. عکس و امضا و دستخط و آدرس قبلی ابزار های کی سی سی برای این تایید هستند.

به نظر من اصلا نیازی به ارسال دوباره فرم ها نیست. دقیقا هر چی که کی سی سی ازتون خواسته انجام بدید. نه بیشتر نه کمتر. فقط با نهایت دقت.
یادتون باشه کی سی سی از روی این نامه ارسال اطلاعات تاییدی میخواهد برنده شدن شما را تایید و یا چشم و گوش شیطون کور و کر ر.د. بکند. پس تا حد امکان دقیق و صحیح اطلاعات تاییدی را ارائه کنید.
پس از ارسال نامه اطلاعات تاییدی پیگیری کنید ببینید چه زمانی می رسد کی سی سی، بعد ایمیل بزنید که نامه من رسیده یا نه؟ و بعد منتظر ادامه روند کار باشید.

اما دو چیز را فراموش نکنید: 1 شما برنده شده اید، 2- شما چیزی برای پنهان کردن ندارید. پس شما تایید هستید. همین!

موفق باشید
تشکر کنندگان: narcis_ala ، rayan.s ، Ehsan2011
(2010-08-17 ساعت 22:04)alirezagh نوشته:  بچه ها به نظرتون در نامه ای که برای KCC می فرستیم عبارت :
I checked my status at DV-Lottery Status check, and I noticed that I have been selected for further processing
را بنویسیم؟ نمی دونم چرا فکر می کنم KCC به محض اینکه این عبارت رو می بینه پاسخ معروفش رو مبنی بر شما فرم ها را بدون کیس نامبر بفرستید تا ...
اگر هم بخواهیم توضیح بنویسیم که ما فرم ها را هم فرستادیم و ... به قول user عزیز متن نامه طولانی میشه؟!!

اگر در باره متن نامه درخواست written request صحبت می کنید، بد نیست متنش رو دوباره همفکری کنیم و یک متن بهتر بنویسید.
من توصیه می دم که متن های شما شبیه هم نباشد. تا حد امکان نباید اجازه بدید که این فکر به مخیله کی سی سی چی ها برسه که برنده های بدون نامه از طرف یک محلی سازماندهی و یا هماهنگ می شوند. بنابراین متن ها با هم تفاوت داشته باشه بهتره.
برای همین من متن انگلیسی اش رو نمی نویسم. فقط مضمون نامه را پیشنهاد می دهم و شما خودتون انگلیسیش رو بنویسید. اصلا هم مهم نیست چقدر نامه از نظر گرامر و ... انگلیسی صحیح باشه، مهم اینه که اونها یک درخواست شخصی از شخص برنده داشته باشند.

من این متن رو پیشنهاد می دهم به جای متن قبلی که توی پست قبلی نوشته بودم:

-----------------
در پاسخ به ایمیل KCC مبنی بر ارسال اطلاعات برای تایید و اعلام شماره کیس، اطلاعات مذکور در زیر اعلام می شود:
  • ...
  • ...
  • ...
  • ...
  • ...

بدین وسیله من درخواست می کنم شماره کیس را به آدرس بالا ارسال کنید.
----------------

باز هم روی این متن نظر بدهید. در نهایت شاید چندین متن انگلیسی هم براش نوشتم که متن های ارسالی شما مشابه نباشه.

موفق باشید
تشکر کنندگان: narcis_ala ، alirezagh
(2010-08-17 ساعت 18:11)alirezagh نوشته:  سلام
user عزیز، مرسی از توجهت
به نظرت راهی وجود داره که ازشون بخواهیم نامه را به صورت سفارشی بفرستند؟
مثلا از DHL بخواهیم که نامه را تحویل بگیرد و هزینه ها از اینجا پرداخت شود؟
یا دلار داخل پاکت بفرستیمBig Grin (البته دومی رو شوخی کردم)
یه سوال دیگه به نظرت نامه را اسکن کنیم و با ایمیل هم بفرستیم شانسی اضافه می کند؟

من هنوز هم فکر می کنم که نامه اولی که به دست شما نرسیده اصلا وارد ایران نشده بوده! هیچ دلیلی ندارم اما، خودمو که میگذارم جای پستچی، احساس مسئولیت بیشتری می کنم نسبت به نامه هایی که از خارج از کشور میان.

در مورد پست های خارجی هم متاسفانه باید بگم پستهای DHL و FEDEX در آمریکا هیچ مرسوله ای به مقصد ایران قبول نمی کنند.
در مورد اسکن نامه هم نظری ندارم! تفاوت زمانی ایمیل و نامه پستی بیشتر از 5 روز نیست! من که خودمو جای کی سی سی میزارم میبینم به نامه ای که با پست اومده بیشتر اعتماد می کنم تا نامه ای که با ایمیل میاد. خوب کی سی سی هم میخواد تایید کنه شما رو. پس شانس تایید را تا حد امکان بالا ببرید. ریسک نکنید و فقط با پست بفرستید.

شاید تا بحال ایمیل های تقلبی که حاوی اسکن یک نامه هستند رو دیده باشید؟ کلا حس اطمینان نسبت به ایمیل کمتره تا اصل نامه!
تشکر کنندگان: sorooshii ، silia
سلام. دوستان تکلیف ما که هنوز همچین جوابی از KCC نگرفتیم چیه؟؟ من خودک دیروز دوباره ایمیل زدم در مورد رسیدن مدارک. حالا نمی دونم باید صبر کنم تا اونا همچین ایمیلی بهم بزنن؟؟
تشکر کنندگان:
من هم كاملا موافقم
اگر لازم باشه به تك تك ما اين ميل رو ميزنن.بهتره عجله نكنيم و صبر داشته باشيم.
هروقت اين جواب رو گرفتين اون وقت دست به كار شيد
شماره کیس: ***2011AS00042
تاریخ دریافت کیس نامبر از طریق ایمیل: 1389/12/10
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه: 12 sep
تاریخ دریافت ویزا:Sep 13
جمع تقریبی هزینه ها: 14عکس.60 پست اول،57 ترجمه،68 ارسال مدارک مصاحبه،428بلیط،55عوارض خروج،819سفارت،252هتل اوزیلهان،1700 هواپیما امریکا
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز،
من ایمیل زیر را در ادامه ایمیلهای قبلی براشون فرستادم:
Dear Sir/ Madam,

I'm aware of all KCC rules, but there is a problem, as some cases have been already current, and I have no idea about my case number, how should I follow up my case? Does KCC send the first letter or invitation for interview again by mail? As there is so many problem with the Iran post office, is there any opportunity to change the mailing address to somewhere in USA, so then, they send it to me via a special mailing office?
و اونا جواب دادن:

Interviews for the DV 2011 program will begin in October 2010 and conclude on September 30, 2011. KCC cannot provide information as to when an interview date may become available for your case. Appointments are scheduled numerically according to assigned case numbers. The Department of State designates how many interviews will be scheduled each month according to visa availability. If you are scheduled for an interview, KCC will send a notification letter via the address you provided on question three of the DSP 122.
از طرفی یک آشنا در واشنگتن نیز با آنها تماس گرفت و پرسید که آیا میتونم آدرس آمریکا رو بدم؟ اونا گفتن که حتما باید نامه اول رو خودم دریافت کنم..... حالا امروز دوباره یه ایمیل زدم در مورد رسیدن نامه، ببینم چی جواب می دن...

تشکر کنندگان: مونیکا ، sorooshii ، alirezagh ، narcis_ala
بچه ها كسي تونسته آدرسو تغيير بده و يه آدرس توي امريكا بده كه نامه بره اونجا؟
جمع تقریبی هزینه ها: 14عکس.60 پست اول،57 ترجمه،68 ارسال مدارک مصاحبه،428بلیط،55عوارض خروج،819سفارت،252هتل اوزیلهان،1700 هواپیما امریکا
تشکر کنندگان:
(2010-08-18 ساعت 14:07)silia نوشته:  بچه ها كسي تونسته آدرسو تغيير بده و يه آدرس توي امريكا بده كه نامه بره اونجا؟

دوستان من امروز نامه تغيير آدرسم رو دوباره فرستادم
فرم DSP-122 رو با تاريخ امروز مجدداً براشون DHL كردم و در قسمت سوم اين فرم يه آدرس توي آمريكا دادم
اين چيزي كه تا حالا متوجه شدم اينه كه تا ما كيس نامبر نداشته باشيم به ايميلمون جواب نمي دهند و تنها راه ارتباطي پست غير الكترونيك هست . البته اونا هنوز جواب نامه اول رو هم ندادن ، اما اين منطقي ترين راهي هست كه به ذهنم رسيده .
در صورتيكه كيس نامبرهاي ما پائين باشن و Current شده باشن (تا 9000 آسيا كارنت شدن) ، نامه دوم از طرف KCC يا ارسال شده يا به زودي ارسال ميشه ، پس اگر آدرسمون يه جاي مطمئن باشه ، خيالمون كمي راحت ميشه كه بلائي كه سر نامه اول اومده ، سر نامه دوم نخواهد اومد .
البته اين يه پيشنهاده و بايد دوستان با تجربه تر نظر بدن
با آرزوي موفقيت همه دوستان Rolleyes
تشکر کنندگان:
اگر نامه دوم رو قبلا فرستاده باشند كه مطمئن باشين بايد تا الان ميرسيد.
من امروز از پستچي پرسيدم گفت بين 40 تا 60 روز بسته به طريقه پستشون طول ميكشه تا به دستمون برسه.
پس قاعدتا اگه فرستاده باشن،و كيس نامبر ما هم جزو كارنت هاي الان بوده،شك نكنين كه تا الان نامه دوم ميرسيد.
پس نتيجه ميگيريم كه هيچ كدوم از ما جزو كارنت هاي الان نيستيم.
از طرفي حتي اگه نامه دوم رو توي اين هفته بفرستن ، زودتر از مهر ماه دستمون نميرسه.
نميدونم ولي حس ميكنم كه خيلي خنگ بازيه اگه اونا بخوان اينقدر كاغذ بازي كنن.يعني اگه بخوان اينطوري پيش برن تا 2سال ديگه اين قضايا طول ميكشه.آخه يكي دونفر كه نيستيم.يه عالمه آدم تو كل دنيا وضعيت ما رو دارن.
اينكه ما بخوايم نامه بفرستيم و 1هفته طول بكشه تا دستشون برسه،بعد 1هفته طول بكشه تا اونا به ما جواب بدن،بعد ما دوباره نامه بفرستيم كه آقا جون مادرتون نامه رو به اين يكي آدرس بفرستين،دوباره 1هفته طول بكشه كه دستشون برسه و دوباره اين پروسه ادامه پيدا ميكنه...
شايدم دارم چرت و پرت ميگم،نميدونم
من يكي كه قاطي كردم.شبا هم خواب ميبينم.
تشکر کنندگان:
اگر ما برنده 2010 بودیم ، الان خیال تخت ، رفته بودیم پی زندیگیمون. یه ایمیل زده بودند بهمون، pdf نامه را فرستاده بودند و ...

حالا هر روز باید از پستچی ، مستخدم و کس و ناکس بپرسیم آقا برای ما نامه نیامد ؟؟؟

این کی سی سی ها هم اگر میگفتن آقا ، ما پرونده شما را بررسی کردیم و در تاریخ ...... برایتان نامه دوم را ارسال کردیم ، والا آدم 2 هفته از زمانی که پیش بینی میکنه برسه ، مرخصی می گرفت، کار و زندگیش را ول می کرد میرفت دم اداره پست هر روز، بس می نشستیم منتظر نامه ، اصلاً خودمون داوظلبانه کمک می کردیم، فی سبیل االهی ، در راه رضای حق و بندگان خدا.

بابا ای عزیزان کی سی سی ،توی جواب یکی از ایمیل ها بنویسید حداقل کی فرستادین لا....

هر روز عصرها که میشه ، چشم به مانیتور که یه جواب منطقی از کی سی سی ببینیم تا شب ساعت 2-1 ، از کار و زندگی افتادیم ، از هرچی ایمیل و کامپیوتر و ... دیگه حالم بهم می خوره Sad
ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان:
(2010-08-18 ساعت 15:32)silia نوشته:  اگر نامه دوم رو قبلا فرستاده باشند كه مطمئن باشين بايد تا الان ميرسيد.
من امروز از پستچي پرسيدم گفت بين 40 تا 60 روز بسته به طريقه پستشون طول ميكشه تا به دستمون برسه.
پس قاعدتا اگه فرستاده باشن،و كيس نامبر ما هم جزو كارنت هاي الان بوده،شك نكنين كه تا الان نامه دوم ميرسيد.
پس نتيجه ميگيريم كه هيچ كدوم از ما جزو كارنت هاي الان نيستيم.
از طرفي حتي اگه نامه دوم رو توي اين هفته بفرستن ، زودتر از مهر ماه دستمون نميرسه.
نميدونم ولي حس ميكنم كه خيلي خنگ بازيه اگه اونا بخوان اينقدر كاغذ بازي كنن.يعني اگه بخوان اينطوري پيش برن تا 2سال ديگه اين قضايا طول ميكشه.آخه يكي دونفر كه نيستيم.يه عالمه آدم تو كل دنيا وضعيت ما رو دارن.
اينكه ما بخوايم نامه بفرستيم و 1هفته طول بكشه تا دستشون برسه،بعد 1هفته طول بكشه تا اونا به ما جواب بدن،بعد ما دوباره نامه بفرستيم كه آقا جون مادرتون نامه رو به اين يكي آدرس بفرستين،دوباره 1هفته طول بكشه كه دستشون برسه و دوباره اين پروسه ادامه پيدا ميكنه...
شايدم دارم چرت و پرت ميگم،نميدونم
من يكي كه قاطي كردم.شبا هم خواب ميبينم.

نامه دوم برای کسانی که در این ماه کارنت شده اند حدود یک هفته دیگه ارسال خواهد شد، پس تا الان غیر ممکن که رسیده باشه.
الان بهترین کار حفظ آرامش هست تا بهترین تصمیم گرفته شود، هر چند به نظر میرسه که اگر تصمیمی هم اتخاذ نشود پروسه روند طبیعی خودش رو داره طی میکنه، نباید عجله کرد، دوستانی که کیس نامبر هم دارند تا چند هفته آینده نامه دوم را دریافت می کنند.
تشکر کنندگان: mml

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان