کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمتهای مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
(2010-10-16 ساعت 02:54)Majid_M نوشته:  سلام
من امروز برای خودم و همسرم ثبت نام کردم.
بعد از اومدن صفحۀ Confirmation Number که مربوط به خودم بود صفحه اینترنت هنگ کرد و برنامه اینترنت اکسپلورر کامل بسته شد.البته مشخصات خودم رو قبلش save کردم.
میخواستم مطمئن بشم برای پروسه ثبت نام من مشکلی که پیش نمیاد؟
از دوستان با تجربه خواهشمندم یه راهنمایی بنده رو بفرمایند.

خدا رو شکر که شماره تاییدتو یادداشت کردی.
نه مشکلی نیستSmile
تشکر کنندگان: Ramkal ، Majid_M ، yek_mosafer
(2010-10-15 ساعت 14:02)bobby نوشته:  سلام تا کی وقت داریم تو لاتاری شرکت کنیم ؟؟؟
تا 3 نوامبر یا 12 آبان ,ولی سعی کنید زودتر بفرستید

(2010-10-15 ساعت 23:27)Mani.g نوشته:  با سلام
من برای پدر و مادرم هم می خواهم اقدام کنم لطفا من را راهنمائی کنید که من و برادرم هر دو بالای 21 سال سن داریم ایا برای پدر و مادرم در قسمت تعداد فرزندان باید ذکر کنم 2 یا اصلن چیزی ننویسم
1.نه فقط زیر21 سال نیاز به نوشتن نامشون هست
تشکر کنندگان: Ramkal ، Mani.g ، yek_mosafer
بچه ها مرورگر IE
چیه ؟ میشه توضیح بدید .
ممنون
تشکر کنندگان: yek_mosafer
(2010-10-17 ساعت 04:19)parya_557 نوشته:  بچه ها مرورگر IE
چیه ؟ میشه توضیح بدید .
ممنون

Internet Explorer

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: Ramkal ، yek_mosafer
چیه ؟ میشه توضیح بدید .
ممنون

IE يه مرور گر هست : Internet Explorer
تو سايت ثبت نام لاتاري گفته شده كه اين سايت با اين مرورگر سازگاري داره .
مي تونيد از اين جا دانلود كنيد :
http://www.microsoft.com/windows/interne...fault.aspx
Smile
در دنيا دو جور آدم وجود داره:
آدمهای خوب و بد. آدمای خوب شبا خیلی خوب می‌خوابن، اما آدمای بد ... می‌دونن كه از ساعات شب استفاده‌های بهتری هم می‌شه كرد.
وودی آلن
سلام
من دیشب فرم لاتاری رو پر کردم و فرستادم ولی امروز متوجه شدم که تاریخ روز تولدم رو اشتباه زدم حالا چیکار میتونم انجام بدم لطفا راهنمایی کنید . متشکرم
اگه برنده شدید میتونید موقع مصاحبه درستش کنید.
(2010-10-17 ساعت 10:22)binahayat_m نوشته:  
چیه ؟ میشه توضیح بدید .
ممنون

Smile
نگفته که حتما باید اینترنت اکسپلورر باشه ، گفته که از Internet Explorer 6.0 و فایرفاکس 3.0 بالاتر باشه.
یعتی میشه با نسخه های جدیدتر مرورگر های فایرفاکس ، گوگل کروم ، نت اسکیپ ، اوپرا ، اینترنت اکسپلورر 7 و 8 و 9 ثبت نام کرد.
در واقع سایت سازگاری بیشتری با این مرورگر ها داره.
تشکر کنندگان: binahayat_m ، yek_mosafer
(2010-10-17 ساعت 13:26)OverLord نوشته:  اگه برنده شدید میتونید موقع مصاحبه درستش کنید.
(2010-10-17 ساعت 10:22)binahayat_m نوشته:  
چیه ؟ میشه توضیح بدید .
ممنون

Smile
نگفته که حتما باید اینترنت اکسپلورر باشه ، گفته که از Internet Explorer 6.0 و فایرفاکس 3.0 بالاتر باشه.
یعتی میشه با نسخه های جدیدتر مرورگر های فایرفاکس ، گوگل کروم ، نت اسکیپ ، اوپرا ، اینترنت اکسپلورر 7 و 8 و 9 ثبت نام کرد.
در واقع سایت سازگاری بیشتری با این مرورگر ها داره.

دوست عزیز لطفا اطلاعات اشتباه به بقیه ندهید.
در صفحه اصلی و اول ثبت نام نوشته
This web site only supports Internet Explorer 6.0 and Internet Explorer 7.0.
یعنی این وبسایت فقط مرورگر "IE" و فقط هم ورژن 6 و 7 رو ساپورت میکنه.اگه جایی دیگه ای حرف شما رو تایید میکنه منبع رو ذکر کنید.
من دو تا اسم دارم یکی شناسنامه یکی هم که صدام میزنن در فسمت middle name اسم مستعارم وارد کنم یا ربطی نداره ؟
(2010-10-17 ساعت 19:01)shekoufeh نوشته:  من دو تا اسم دارم یکی شناسنامه یکی هم که صدام میزنن در فسمت middle name اسم مستعارم وارد کنم یا ربطی نداره ؟

اسمتون رو دقیقا مطابق با پاسپورت بنویسید، last name و first name.
middle name رو خالی بگذارید.

تشکر کنندگان: rayan.s ، OverLord ، yek_mosafer
برای middle name یادتون نره مربع زیرشو تیک بزنید. (نوشته No middle name)

(2010-10-17 ساعت 13:45)satellite نوشته:  دوست عزیز لطفا اطلاعات اشتباه به بقیه ندهید.
در صفحه اصلی و اول ثبت نام نوشته
This web site only supports Internet Explorer 6.0 and Internet Explorer 7.0.
یعنی این وبسایت فقط مرورگر "IE" و فقط هم ورژن 6 و 7 رو ساپورت میکنه.اگه جایی دیگه ای حرف شما رو تایید میکنه منبع رو ذکر کنید.
بله.
شما درست میفرمایید.
آخه قبلا نوشته بود IE 6.0 or higher.
من تقصیری ندارم.
حالا فهمیدن که با مرورگر های دیگه مشکل داره.
تشکر کنندگان: kianoush ، satellite ، yek_mosafer
سلام...من توی قسمت in care of هیچی ننوشتم..پارسال اسم پدرم رو توی قسمت in care of نوشتمها ولی امسال یادم رفت..به نظرتون اشکالی پیش میاد؟؟
به امید خدا که همه عزیزان قبول بشوند..
توی دلم حرف زیاده..سال 2008 همین موقعها بود که من و دوستم پناهندگی رفته بودیم انگلیس و من اونسال حتی پول نداشتم که برم عکس بگیرم و توی لاتاری شرکت کنم..شاید باورتون نشه که ما 48ساعت توی لندن با یه پاکت چیپس 2نفری خودمون رو زنده نگه داشتیم و از گرسنگی نمردیم.تصمیم دارم خاطرات پناهندگی رو توی یه وبلاگ بنویسم و لینک بدم که کاربرها بخونند تا بلکه به مصیبت ما گرفتار نشن..ببخشید اگر حاشیه نوشتم چون این حرفها ربطی به این تاپیک نداره..مدیر عزیز اگر دوست داشتند میتونند قسمتهای اضافی رو پاک کنند...
(2010-10-17 ساعت 20:28)aminiani نوشته:  سلام...من توی قسمت in care of هیچی ننوشتم..پارسال اسم پدرم رو توی قسمت in care of نوشتمها ولی امسال یادم رفت..به نظرتون اشکالی پیش میاد؟؟
به امید خدا که همه عزیزان قبول بشوند..
توی دلم حرف زیاده..سال 2008 همین موقعها بود که من و دوستم پناهندگی رفته بودیم انگلیس و من اونسال حتی پول نداشتم که برم عکس بگیرم و توی لاتاری شرکت کنم..شاید باورتون نشه که ما 48ساعت توی لندن با یه پاکت چیپس 2نفری خودمون رو زنده نگه داشتیم و از گرسنگی نمردیم.تصمیم دارم خاطرات پناهندگی رو توی یه وبلاگ بنویسم و لینک بدم که کاربرها بخونند تا بلکه به مصیبت ما گرفتار نشن..ببخشید اگر حاشیه نوشتم چون این حرفها ربطی به این تاپیک نداره..مدیر عزیز اگر دوست داشتند میتونند قسمتهای اضافی رو پاک کنند...
دوست عزیز؛ فکرتون رو مشغول این موضوع نکنید امسال نامه ایی ارسال نمیشه.خوش باشی

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
دوستان سلام
من میخواستم بدونم قسمت 6 در فرم ثبت نام رو باید چیکار کنم
Your country of eligibility will normally be the same as your country of birth. Your country of eligibility is not related to where you live. If you were born in a country that is not eligible for the DV program, please go to Explanation of Country of Eligibility {this link will open in a new window} to see if there is another option available in your case.

Are you claiming eligibility based on the country where you were born?
من ایران بدنیا اومدم و ایران هم زندگی میکنم یعنی باید این قسمت رو تیک yes بزنم؟
راستی ثبت نام تا کی فرصت داره؟ به تاریخ شمسی بگید لطفا
تشکر کنندگان:
(2010-10-17 ساعت 20:54)eng2006 نوشته:  دوستان سلام
من میخواستم بدونم قسمت 6 در فرم ثبت نام رو باید چیکار کنم
Your country of eligibility will normally be the same as your country of birth. Your country of eligibility is not related to where you live. If you were born in a country that is not eligible for the DV program, please go to Explanation of Country of Eligibility {this link will open in a new window} to see if there is another option available in your case.

Are you claiming eligibility based on the country where you were born?
من ایران بدنیا اومدم و ایران هم زندگی میکنم یعنی باید این قسمت رو تیک yes بزنم؟
راستی ثبت نام تا کی فرصت داره؟ به تاریخ شمسی بگید لطفا
بله.
شما باید yes رو تیک بزنید.

ثبت نام تا 3 نوامبر 2010 برابر با چهارشنبه 12 آبان 1389 ادامه داره.
تشکر کنندگان: eng2006 ، Ramkal

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان