کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمتهای مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
سلام. میخواستم بپرسم که برای ثبت نام باید رو کدو گزینه تو سایت اصلی کلیک کنیم ؟ و اینکه این گزینه Begin SSL Entry مال چیه؟
تشکر کنندگان:
(2010-10-07 ساعت 19:58)mosafergharbi نوشته:  سلام. میخواستم بپرسم که برای ثبت نام باید رو کدو گزینه تو سایت اصلی کلیک کنیم ؟ و اینکه این گزینه Begin SSL Entry مال چیه؟

تشکر کنندگان:
یکی لطف کنه اسپل صدیقه رو بهم بده ممنون میشم
تشکر کنندگان:
(2010-10-07 ساعت 21:40)saeed_r123 نوشته:  یکی لطف کنه اسپل صدیقه رو بهم بده ممنون میشم

دوست عزیز فکر کنم اسپلش اینجوریه sedigheh

معبودا !
به بزرگی آنچه داده ای آگاهم کن تا کوجکی آنچه ندارم ناآرامم نکند.
تشکر کنندگان: rayan.s ، Ramkal
(2010-10-07 ساعت 21:40)saeed_r123 نوشته:  یکی لطف کنه اسپل صدیقه رو بهم بده ممنون میشم

دوست عزيز. اگر شما تاحالا پاسپورت نداشتيد هر اسپلي كه دلتون بخواد تو پاسپورتتون زده مي شه.
Category: EB2 (Advance Degree) - PERM filed with DOL: Sep2014 - PERM Approved: Feb2015 - I-140 Filed with USCIS: Mar2015 - I-140 Approved: Apr2015- I-485 Approved: Jun2015 - Green Card Received: July2015

N400 Filed: April2020
تشکر کنندگان:
دوست عزیز اسپل اینجوری بیشتر به انگلیسی میخوره sediqeh.اگه از روی پاسپورت بنویسین منون میشم
اخه پاسورت داریم فعلا دست نظام مقدسه نمیدن تا یه مدت
تشکر کنندگان:
سلام
در قسمت آدرس هشت بهشت شرقی را چگونه باید نوشت ؟
hashtbehesht sharghi or east hashtbehesht

در بخش 8e چه باید نوشت ؟
e. District/County/Province/State

ممنون از همه
تشکر کنندگان:
برای کمک به دوستان یکی که فرم به طور کامل ودرست پر کرده و ثبت نام انچام داده نمونشو بذاره همه از روی نمونه استفاده کنند!!!!!یه سری از مشکلات برطرف میشه 100 درصد
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان: love_rap
(2010-10-08 ساعت 16:55)love_rap نوشته:  سلام
در قسمت آدرس هشت بهشت شرقی را چگونه باید نوشت ؟
hashtbehesht sharghi or east hashtbehesht

در بخش 8e چه باید نوشت ؟
e. District/County/Province/State

ممنون از همه

دوستان آدرس را باید همان گونه که هست و تلفظ میشه نوشت یعنی به فینگلش نوشت.نمیشه که آدرس را ترجمه کرد به انگلیسی.
اسم خیابان یا کوچه یا میدان را باید به فینگلیش نوشت.مثلا
خیابان هشت بهشت شرقی را باید نوشت : hasht behesht sharghi

معبودا !
به بزرگی آنچه داده ای آگاهم کن تا کوجکی آنچه ندارم ناآرامم نکند.
تشکر کنندگان: rayan.s ، User ، love_rap ، Farshid22
سلام
دوستان آدرس من اینه اصفهان خیابان بزرگمهر خیابان هشت بهشت شرقی کوچه صاحب الزمان بن بست چهارم پلاک 201 میخواستم ببینم که آدرس را به انگلیسی درست نوشتم یا نه و اگر درست نیست لطفا آن را اصلاح کنید.
No201,4th Dead End,Sahebolzaman Alley,Hasht Behesht Sharghi St,Bozorgmehr St
و ممنون میشم اگه لطف کنید راهنمایی کنید که چگونه باید این همه آدرس را وارد کنم چون جاشون نمیشه .
تشکر کنندگان:
Big Grin
(2010-10-09 ساعت 02:42)love_rap نوشته:  سلام
دوستان آدرس من اینه اصفهان خیابان بزرگمهر خیابان هشت بهشت شرقی کوچه صاحب الزمان بن بست چهارم پلاک 201 میخواستم ببینم که آدرس را به انگلیسی درست نوشتم یا نه و اگر درست نیست لطفا آن را اصلاح کنید.
No201,4th Dead End,Sahebolzaman Alley,Hasht Behesht Sharghi St,Bozorgmehr St
و ممنون میشم اگه لطف کنید راهنمایی کنید که چگونه باید این همه آدرس را وارد کنم چون جاشون نمیشه .

خوب اگه آدرس جا نشد خونت رو عوض کنBig Grin آدرس درسته و زیادم حساس نباش امسال قرار نیست نامه ایی بیاد و کدپستی شما یعنی آدرستون پس میتونی هشت بهشت شرقی رو حذف کنی

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: love_rap ، Ramkal
(2010-10-07 ساعت 23:48)lordsaroman نوشته:  

دوست عزيز. اگر شما تاحالا پاسپورت نداشتيد هر اسپلي كه دلتون بخواد تو پاسپورتتون زده مي شه.

با سلام
بصورت پاسپورتی
SEDDIGHEH

دوستان عزیز
آیا برندگان لاتاری 2011 از لحاظ قانونی حق شرکت در لاتاری 2012 رادارند؟
تشکر کنندگان:
سلام
من شماره تلفنم رواشتباهی بدون کد تهران نوشتم. یعنی +98 و بعد شماره تلفنم بدون کد تهران.
حالا کاری باید بکنم برای تصحیحش؟؟ یا اینکه اگه انتخاب شدم تو سفارت به ایجنت یا آفیسر باید توضیح بدم؟
تشکر کنندگان:
(2010-10-09 ساعت 13:10)shm نوشته:  سلام
من شماره تلفنم رواشتباهی بدون کد تهران نوشتم. یعنی +98 و بعد شماره تلفنم بدون کد تهران.
حالا کاری باید بکنم برای تصحیحش؟؟ یا اینکه اگه انتخاب شدم تو سفارت به ایجنت یا آفیسر باید توضیح بدم؟

ما که درست نوشتیم کسی بهمون زنگ نزده. شما هم خودتون رو ناراحت نکنید. بعد قبولی تو فرمها درستش رو بنویس.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: Ramkal
سلام

1. برای ارسال عکس فقط عکس خودم رو بفرستم یا عکس همسر و فرزندم رو هم باید ارسال کنم؟
2. در مورد اسم اعضاء خانواده کجا سوال شده؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان