کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمتهای مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
(2010-10-09 ساعت 13:15)rayan.s نوشته:  
(2010-10-09 ساعت 13:10)shm نوشته:  سلام
من شماره تلفنم رواشتباهی بدون کد تهران نوشتم. یعنی +98 و بعد شماره تلفنم بدون کد تهران.
حالا کاری باید بکنم برای تصحیحش؟؟ یا اینکه اگه انتخاب شدم تو سفارت به ایجنت یا آفیسر باید توضیح بدم؟

ما که درست نوشتیم کسی بهمون زنگ نزده. شما هم خودتون رو ناراحت نکنید. بعد قبولی تو فرمها درستش رو بنویس.
با سلام تو این مرحله همچین مسئله ای مهم نیست نگران نباشید

تشکر کنندگان:
(2010-10-08 ساعت 16:55)love_rap نوشته:  سلام
در قسمت آدرس هشت بهشت شرقی را چگونه باید نوشت ؟
hashtbehesht sharghi or east hashtbehesht

در بخش 8e چه باید نوشت ؟
e. District/County/Province/State

ممنون از همه

قسمت اول را دوستان جواب دادن و در قسمت دوم سوالتون بايد (( استان )) را بنويسي.
To Wounds From One[font=Arial][/font]
تشکر کنندگان: love_rap
سلام
من مي خواهم آدرس آمريكا رو بنويسم بايد در چه قسمتي بنويسم a.8. يا 8.b يا 8.c?
تشکر کنندگان:
(2010-10-09 ساعت 17:19)mjh نوشته:  سلام

در قسمتی که نوشته "آدرس" بنویسین
تشکر کنندگان:
(2010-10-09 ساعت 17:19)mjh نوشته:  سلام

در قسمت 8a بايد نام و نام خانوادگي شخصي كه ادرس اونو تو امريكا هست بنويسي
8b آدرس پستي كامل
8c اگر آدرس پستي شما زيادتر از حد بود ميتوانيد ادامه آن را در 8c بنويسيد.
To Wounds From One[font=Arial][/font]
تشکر کنندگان: Ramkal
من هم ثبت نام كردم . مشكل خاصي پيش نيومد ...فقط موقعي كه قرار بود تو فيلد مخصوص آدرس ، آدرس رو وارد كنم ...يه كم از لحاظ جا مشكل پيدا كردم . كه البته ادرس رو فوري خلاصه كردم . خوبيش اين بود كه مهم همين بود كه امسال جلوي فيلد آدرس زده بود اختياري !
ولي بر عكس سالهاي قبل بايد حتما ميل وارد مي كرديم .
اميدواريم آخرش برامون خوب تموم بشه !
در دنيا دو جور آدم وجود داره:
آدمهای خوب و بد. آدمای خوب شبا خیلی خوب می‌خوابن، اما آدمای بد ... می‌دونن كه از ساعات شب استفاده‌های بهتری هم می‌شه كرد.
وودی آلن
تشکر کنندگان: rayan.s
چون جایی برای پرسیدن سوالم نبود اینجا پرسیدم
من امسال پیش دانشگاهیم تموم شده سنم هم 18 سال هست (چند روز دیگه 19 میشم)اصلا میتونیم تو لاتاری شرکت کنم اخه نوشته که دوسال سابقه کار یا سنم کم نیست
تشکر کنندگان:
(2010-10-09 ساعت 22:28)epicurean نوشته:  چون جایی برای پرسیدن سوالم نبود اینجا پرسیدم
من امسال پیش دانشگاهیم تموم شده سنم هم 18 سال هست (چند روز دیگه 19 میشم)اصلا میتونیم تو لاتاری شرکت کنم اخه نوشته که دوسال سابقه کار یا سنم کم نیست

شما مي تونيد شركت كنيد ! هم مي تونيد تنها ثبت نام كنيد و هم با پدر و مادرتون ... چون زير 21 سال هستيد . البته كه مدرك پيش دانشگاهي ميشه در لاتاري شركت كرد ..ولي شما قسمت مدرك ديپلم دبيرستان رو بزنيد ...
در دنيا دو جور آدم وجود داره:
آدمهای خوب و بد. آدمای خوب شبا خیلی خوب می‌خوابن، اما آدمای بد ... می‌دونن كه از ساعات شب استفاده‌های بهتری هم می‌شه كرد.
وودی آلن
سلام
من در حال تحصیل در مقطع کارشناسی هستم اما گواهی فوق دیپلم ( کاردانی ) هم دارم . حالا باید در فرم کدام گزینه را انتخاب کنم .
Some University Courses
یا
University Degree
ممنون از همه
تشکر کنندگان:
من فكر ميكنم بايد University Degreeرا انتخاب كني.چون اين مدرك را داري وتعدادي واحد دانشگاهي مربوط به كساني است كه هيچ مدرك دانشگاهي ندارند و فقط چند واحد گذرانده اند!
من هنوز از قسمت اول (Part one)فرم ثبت نام نگذشته ام ونميدانم در قسمت دوم (Part Two)چه چيزي پر ميكنيم.لطفاً گسي كه ميداند اطلاع دهد و بدانيم كه چه نياز داريم؟ممكن است اشتباه كنيم و فرصت را از دست بدهيم!!!
There is night so we can appreciate day sorrow so we can appreciate joy evil so we can appreciate good you so we can appreciate love
(2010-10-09 ساعت 13:37)reza.island نوشته:  سلام

1. برای ارسال عکس فقط عکس خودم رو بفرستم یا عکس همسر و فرزندم رو هم باید ارسال کنم؟
2. در مورد اسم اعضاء خانواده کجا سوال شده؟

لطفا، یکی جواب من رو بده دیگه؟
تشکر کنندگان:
(2010-10-10 ساعت 10:17)reza.island نوشته:  
(2010-10-09 ساعت 13:37)reza.island نوشته:  سلام

1. برای ارسال عکس فقط عکس خودم رو بفرستم یا عکس همسر و فرزندم رو هم باید ارسال کنم؟
2. در مورد اسم اعضاء خانواده کجا سوال شده؟

لطفا، یکی جواب من رو بده دیگه؟
در ادامه فرم مشخصات همسر و فرزند و عکس آنها از شما خواسته می شود

(2010-10-10 ساعت 09:50)hanatej نوشته:  من فكر ميكنم بايد University Degreeرا انتخاب كني.چون اين مدرك را داري وتعدادي واحد دانشگاهي مربوط به كساني است كه هيچ مدرك دانشگاهي ندارند و فقط چند واحد گذرانده اند!
من هنوز از قسمت اول (Part one)فرم ثبت نام نگذشته ام ونميدانم در قسمت دوم (Part Two)چه چيزي پر ميكنيم.لطفاً گسي كه ميداند اطلاع دهد و بدانيم كه چه نياز داريم؟ممكن است اشتباه كنيم و فرصت را از دست بدهيم!!!

قسمت دوم فرم بستگی به شرایط شما دارد که مجردید یا متاهل و یا دارای فرزند می باشید یا خیر؟
Wink 
[b]سلام به همه دوستان
در قسمت Entry Formدو قسمت براي انتخاب وجود دارد:Begin Standard EntryوBegin SSL Entry،لطفاًدر مورد اين ها توضيح دهيد!!!
متشكرم
نويسنده كتاب آرمان شهر من
تشکر کنندگان:
(2010-10-10 ساعت 15:32)MASLUB نوشته:  [b]سلام به همه دوستان
در قسمت Entry Formدو قسمت براي انتخاب وجود دارد:Begin Standard EntryوBegin SSL Entry،لطفاًدر مورد اين ها توضيح دهيد!!!
متشكرم

مصلوب جان سلام
این سوال در چند پست قبل پاسخ داده شده
تشکر کنندگان: rayan.s ، Ramkal
شیوه نگارش شماره تلفن

[عکس: phone%20number.JPG]

مثال:
5124 224 511 98+
4512 123 938 98+
84512 456 21 98+

00-98-511-224-5124
00-98-938-123-4512